Kategori  Vurdering
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen Beovision 7 - 40
Bang & Olufsen Beovision 7 - 40" inkl. Beolab 7.1. TV: b107,5/ h68/ d15 cm. Stander: b49/h100 cm. Højtaler: b123/h19 cm. Både højtaler og TV er monteret på medfølgende TV-stander. Fjernbetjening og evt. tilslutningskabler medfølger. Effekterne har brugsspor og fremstår brugt.
Varenr: 4974791
DKK 3.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-04-2018
19:30:00
DKK 3.400
Bang & Olufsen, BeoSound Ouverture Anlage mit Boxen (3)
Bang & Olufsen, Musikanlage mit Boxen, verschiedene Materialien, BeoSound Ouverture Modell '2631' mit CD- und Kassettenlaufwerk, Radio und zwei Boxen, Modell '6201', H.37cm, B.25,5-31cm, T.12,5-14cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren.(3) Lauritz.com garantiert nicht die Funktionalität.
Varenr: 4954470
DKK 2.233 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 26-04-2018
20:41:00
DKK 633
Bang & Olufsen. Surround Sound system med Beolab14 / BeoLab 8000
BANG&OLUFSEN. Surround sound anlæng, Et sæt BeoLab 14 samt et sæt Beolab 8000 højttalere med Beosound Essence, MKll boks. Subwoofer, BeoLab 1451 med fem udgange. Styring via smartphones, tablets og/eller via TV. Kan kobles til Essence via både WI-FI, Bluetooth og kabel. Alle kabler medfølger. ...
Varenr: 4959527
DKK 16.000 DK, Kolding, Trianglen 26-04-2018
21:05:00
DKK 9.600
Leica R3 Electronic med Summilux-R 1:1.4 / 50
Leica R3 Electronic Body, SN 1475639, made in Portugal, inkl. bærerem og lædertaske, med objektiv Summilux-R 1:1.4 / 50 mm, SN 2806312, inkl. solblænde - klare linser, indstillinghjul løber blødt, fremstår med brugsspor: ISO-vælger med kraftige ridser, alle tider løber flydende, men er uden ...
Varenr: 4981655
DKK 4.466 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 26-04-2018
21:31:00
DKK 2.791
En saming ældre telefoner, bl.a mærket KTAS. (4)
En saming ældre telefoner, bl.a mærket KTAS. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varenr: 4980126
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-04-2018
11:12:00
Ericsson, Ericofon. Fire 'Cobra' telefoner (5)
Ericsson, Ericofon. Fire 'Cobra' telefoner. Fremstår med slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)
Varenr: 4980125
12:11:53
DKK 850
Telefon på stand af alabast, 1900-tallets anden halvdel
Telefon med drejeskive på stand af alabast, 1900-tallets anden halvdel. H. 97 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4981706
DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 27-04-2018
12:58:00
Roller Grill Turbo Quartz TQ 300
Roller Grill Turbo Quartz TQ 300. H. 34 B. 55 D. 32 cm. Made in France. 220V. Manual medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4978160
DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 27-04-2018
15:44:00
Bang & Olufsen. Beolab 6000 (2)
Bang og Olufsen. Par Beolab 6000 højtalere, type 6821, H. 110 cm. Fremstår med brugsspor, frontstof med lille revne. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4980933
DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 27-04-2018
17:47:00
Bang & Olufsen. Par Beolab Penta højtalere (2)
B&O. Par Beolab Penta højttalere, H. 148 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Brugsspor, lister for neden og for oven fremstår med bukket og beskadigt liste. (2)
Varenr: 4979432
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 27-04-2018
19:48:00
DKK 500
Fotostudio (24)
Komplet fotostudio med 24 dele. Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: 6 x fotostativ-holdere 6 x fotolamper m/ tænd/sluk og justeringsfunktion 6 x sølv refleksskærme 6 x professionelle ...
Varenr: 4982277

DKK 2.400 DK, Herning, Engdahlsvej 27-04-2018
20:31:00
DKK 1.300
JBL, to højttalere/pyramidehøjttalere 250 Ti, serienr. 10429 R, formgivet af James B. Lansing, klaverlak, sort (2)
JBL, to højttalere/pyramidehøjttalere 250 Ti, serienr. 10429 R, James B. Lansing, Northridge, beklædning i sort klaverlak, med producentemblem på bagsiden, mål à ca. 57 cm x 37 cm x 133 cm, fremstår med aldersrelaterede brugs- og slitagespor, mindre ridser. Lauritz.com indestår ikke for ...
Varenr: 4980984
DKK 5.210 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 27-04-2018
20:35:00
DKK 6.327
Orgelpfeife aus Zinn
Orgelpfeife aus Zinn
Varenr: 4977609
DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 29-04-2018
16:51:00
DKK 298
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Varenr: 4892362

DKK 1.800 DK, Odense, Kratholmvej 29-04-2018
19:25:00
DKK 950
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varenr: 4986115

DKK 1.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 29-04-2018
21:12:00
Bang & Olufsen. Beosound 3000
Bang & Olufsen. Beosound 3000. Funktion ej testad eller garanterad.
Varenr: 4979550
DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 30-04-2018
10:22:00
DKK 463
Bang & Olufsen. Beosound Ouverture
Bang & Olufsen. Beosound Ouverture, med CD, kasett, radio. Funktion ej testad eller garanterad.
Varenr: 4979548
10:35:00
DKK 232
Ai Ai Ai. 'Track' høretelefoner. (4)
Ai Ai Ai. Fire 'Track' høretelefoner. Fremstår ubrugte i original emballage.(4)
Varenr: 4984151
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-04-2018
11:22:42
AKG og Nixon. Tre par høretelefoner, model 'The Nomadic' og 'K518LM'.. (3)
AKG og Nixon. Tre par høretelefoner. Model The Nomadic og K518LM. Fremstår ubrugte i original emballage.(3)
Varenr: 4984157
12:29:00
JVC, Roc Nation samt Urban Ears. Seks par høretelefoner. (6)
JVC, Roc Nation samt Urban Ears. Seks par høretelefoner. Fremstår ubrugte i original emballage. (6)
Varenr: 4984288
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-04-2018
12:29:00
En samling høretelefoner (12)
En samling høretelefoner. Model 'Betty Boob', 'Hello Kitty, 'Punisher', 'Star Wars', Kapow' mm. Fremstår nye og i original emballage. (12)
Varenr: 4984296
12:31:00
Prosonic minianlæg.
Prosonic minianlæg med CD afspiller, receiver, to højttalere og fjernbetjening.
Varenr: 4982413
13:13:00
Industrimaskiner til fremstilling af frottéhåndklæder, komplette maskiner
Dornier frotté-vævemaskine LTNF: Stäubli skaftvæv til 20 skafter, 2 Roy feeder-apparater, 4 kædebomme produktionsår 1994. 2600 mm bredde. Müller kradsemaskine PRN: 2600 mm bredde, udsugning produktionsår 1982. Hergert Poltwin skæremaskine PRS 240 G: 2400 mm bredde, produktionsår 1977, 1 ...
Varenr: 4954534
DKK 59.547 DE, Hamburg, Große Elbstraße 30-04-2018
13:14:10
DKK 298
HP multifunktions printer / plotter model Designjet T2500
HP multifunktions printer / plotter model Designjet T2500.Kan bruges med Apple og Android smartphone eller tablet til at udskrive overalt. Print fra USB flash drev, gem til netværksmappe, scan til Cloud, scan til FTP, udskriv fra e-mail, 128 GB virtuel hukommelse Udskriv og scan uden drivere ...
Varenr: 4976589
DKK 30.000 DK, Helsingør, Støberivej 30-04-2018
13:15:00
Canon EOS 1D Mark II kamerahus
Canon EOS 1D Mark II kamerahus. 8,2 Megapixel. Canon Ni-MH oplader, to batterier og medfølger. Fremstår med brugsrelaterede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4984466
14:09:37
Bowers & Wilkins. Zeppelin sounddock
Bowers & Wilkins. Zeppelin sounddock til iPod/IPhone, fjernbetjening og kabel medfølger. Fungerer iflg. rekvirent, dog indestår lauritz.com ikke for funktionaliteten. 19 x 64 x 22 cm.
Varenr: 4980929
DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 30-04-2018
15:00:00
Skullcandy. To par høretelefoner, model Mix Master. (2)
Skullcandy. To par høretelefoner, model Mix Master, en NBA Edition. Fremstår ubrugte i original emballage. (2)
Varenr: 4982840
DKK 1.600 DK, Herlev, Dynamovej 30-04-2018
15:00:00
Wesc. En samling høretelefoner. (20)
Wesc. En samling høretelefoner. Bl.a. modellerne Tamburine, Maraca, Snare, Picolo. Fremstår ubrugte i original emballage. (20)
Varenr: 4982809
DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 30-04-2018
15:01:00
Hello Kitty. En samling høretelefoner. (12)
Hello Kitty. En samling sorte høretelefoner. Fremstår ubrugte i original emballage. (12)
Varenr: 4982849
15:06:00
Hello Kitty. En samling høretelefoner. (10)
Hello Kitty. En samling lyserøde og hvide høretelefoner. Fremstår ubrugte i original emballage. (10)
Varenr: 4982861
15:15:00
 1 2 3 4  >>