Vurdering
12»   Varer pr. side   56 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...

Varenr: 5516668

DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 07-04-2020
12:01
Bolex Paillard 18-5 Super 8mm Projector / fremviser i org. æske + 2 film
Bolex Paillard 18-5 Super 8mm Projector / filmfremviser i org. æske + 2 film bl.a. Walt Disney Bone Trouble film i org. æske / CARLOT film. Brugsspor bl.a. lidt afskalninger / anløben. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5627539
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 07-04-2020
13:57
2019-0738 Philips. Barbermaskine og hårtrimmer (2)
Philips S5400/06 barbermaskine og BT5200 hårtrimmer. Fremstår ubrugte og i originalemballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5625074
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-04-2020
19:20
DKK 500
Bang & Olufsen. Anlæg, pladespiller samt højttalere (4)
Bang & Olufsen. BeoSound Ouverture, Beogram 4500 samt par Beolab 4500 højttalere. Hertil Beolink 1000 og vægbeslag. Fremstår med brugsspor, manglende lydkabler til højttalere, fjernbetjening med løst batteridæksel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. ...

Varenr: 5634383
DKK 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-04-2020
19:24
2019-1139 Jamo. Højtaler PA 5001
Jamo. Højtaler PA 5001. H. 76 B. 48 D. 33 cm. Fremstår med brugsspor, herunder trykmærke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5622197
19:50
Bang & Olufsen. Motorsokkel MS 4107
Bang & Olufsen. Motorsokkel MS 4107. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5608163
DKK 1.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 07-04-2020
20:41
Bang & Olufsen. B&O, Beosound 9000 musiksystem samt et par Beolab 3 højtalere (3)
Bang & Olufsen. B&O, Beosound 9000 musiksystem med plads til 6 CD'er. H. 30, L. 90, D. 8 cm. Vægbeslag og fjernbetjening medfølger. Samt et par væghængte højtalere, model Beolab 3. Fremstår med brugsspor, højtalerne med ridser på overfladen. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varenr: 5628197
DKK 4.000 DK, Vejle, Dandyvej 07-04-2020
20:52
DKK 5.400
Tesla, Lautsprecher, Modell 'Das Ohr', Bakelit, Slowakei, 1950er Jahre
Tesla, Lautsprecher, Modell 'Das Ohr', Bakelit, Slowakei, 1950er Jahre. Organisch geformter, brauner Lautsprecher aus Bakelit, vorderseitig mit Herstellerprägung und Lautstärkeregler versehen, mit einer Lautsprecherbespannung aus Stoff, rückseitig mit Herstellerplakette, H.29cm, B.38cm, T.17cm, ...

Varenr: 5625008
DKK 3.725 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 07-04-2020
21:03
DKK 335
Onkyo, Hifi Turm, Audio Anlage, Metall, Glas, Kunststoff, Österreich
Onkyo, Hifi Turm, Audio Anlage, Metall, Glas, Kunststoff, Österreich. Hifi Turm auf Rollen mit vorderseitig zwei Glastüren, innenseitig in vier Ebenen unterteilt, oben mit Plattenspieler mit aufklappbaren Kunststoffdeckel, mit Radio, Kassettenrekorder und CD Spieler, sowie unten mit Stauraum, ...

Varenr: 5619387
DKK 2.235 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 07-04-2020
21:12
DKK 335
General Electric Company, Telefon, Bakelit, England, 1930er Jahre
General Electric Company, Telefon, Bakelit, England, 1930er Jahre. Schwarzes Telefon aus Bakelit mit einer Wählscheibe aus Metall, unterseitig mit Herstellerbezeichnung und am Hörer mit Herstellerprägung versehen, H.16cm, B.22cm, T.19cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, partielle Kratzer,...

Varenr: 5625018
DKK 1.118 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 07-04-2020
21:58
DKK 298
Lådkamera Rolleiflex
ROLLEIFLEX, lådkamera, i orginalfodral, Franke & Heidecke, Braunschweig, DBP, DBGM, nr 1418519

Varenr: 5635032
DKK 2.062 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 08-04-2020
11:28
Se mere
Stort fladskærms TV fra Panasonic. 65''
'Professional Monitor Panasonic'. 65” plasma TV. Fremstår uden ledninger og remote. Skærm med enkelte tydelige ridser. Gammel model uden HDMI indgang. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5632384
DKK < 1.000 DK, Kolding, Trianglen 08-04-2020
15:31
Bang & olufsen högtalare ett par Beolab 2500
BANG & OLUFSEN, Beolab 2500, högtalare ett par, ca 36x25 cm, kablage medföljer

Varenr: 5635194
DKK 1.375 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 08-04-2020
17:40
Se mere
2019-0738 Braun, Philips. Barbermaskine og hårtrimmer (2)
Braun 3000BT barbermaskine og Philips BT405 hårtrimmer. Fremstår ubrugte og i originalemballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5625079
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-04-2020
18:48
Bang & Olufsen mm. Div. musikanlæg (8)
Bang & Olufsen mm. Div. musikanlæg. Par Beovox S60 højtalere (den ene limet på bagplade), Beomaster 300, Beocenter 9500, Beomaster 2000, Beomaster 1900, Beogram 1700. Medfølger Elektra Hi-Fi Bella Musica 997. Fremstår med brugsspor. Ej afprøvet. Lauritz.com indestår ikke fo funktionaliteten. (8)

Varenr: 5631510
DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-04-2020
19:01
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...

Varenr: 5516699

DKK 1.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 08-04-2020
19:06
Bang & Olufsen högtalare ett par Beolab 4000
BANG & OLUFSEN, Beolab 4000, högtalare ett par, total höjd ca 89 cm

Varenr: 5635261
19:26
Se mere
Parti fotoudstyr til renovering
Parti fotoudstyr til renovering bestående af bla. kamera'er, flashlamper, objektiver, stativer mm. Alle med individuelle defekter og mangler. Pga. de individuelle defekter samt mangler sælges partiet som reservedele og uden garanti af nogen former. Der gøres opmærksom på, at Lauritz.com indestår...

Varenr: 5635853
DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 08-04-2020
19:30

Varenr: 5516667

DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 08-04-2020
19:52
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Modelfotos.

Varenr: 5277795

DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 08-04-2020
20:05
Parti elektriske husholdningsapperater samt kulgrille (10)
Parti elektriske husholdningsapperater bestående af bla. KitchenAid røremaskine, Melitta kaffemaskine til hele bønner, Weber rotisserie, OBH smoothieblendere, OBH Inox Toaster, Mads Odgård kedel samt tre japanske bordgrille til kul i to størrelser. Fremstår ubrugt i original emballage. (10)

Varenr: 5635877
DKK 6.000 DK, Odense, Kratholmvej 08-04-2020
20:30
DKK 3.200
BenQ W6000 DLP-projektor med lærred (2)
BenQ W6000 DLP-projektor, sort. Features : Full-HD, LensShift, 2 HDMI-indgange mm. Medfølgende lærred B. 2,5 m. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 5634941
DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 08-04-2020
20:42
Graficarbo T1388 smelteovn til metaller (2)
Graficarbo T1388 smelteovn til metaller med grafitdigel. 220 V. H 37 cm x 21 x 23 cm Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. (2)

Varenr: 5629287
DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 08-04-2020
20:44
DKK 1.300
Murphy Radio, Radio, Bakelit, England, 1930er Jahre
Murphy Radio, Radio, Bakelit, England, 1930er Jahre. Braunes Radio aus Bakelit, oberseitig mit Anzeige und Reglern, unterseitig mit Herstellerbezeichnung versehen, H.19cm, B.23,5cm, T.11cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, fehlendes Netzkabel, sowie partielle Kratzer und gelöste ...

Varenr: 5625021
DKK 2.980 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 08-04-2020
21:47
DKK 298
HP, Maintenance Kit til HP laserjet
HP. Original Maintenance Kit til HP laserjet M5000Series. Fremstår ubrugt i ubrudt emballage.

Varenr: 5610892
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-04-2020
14:12
Philips S5400/06 barbermaskine og HC7450 hårtrimmer. Fremstår ubrugte og i originalemballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5625080
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-04-2020
18:48
DKK 500

Varenr: 5516670

DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 09-04-2020
19:11
Griven 'GoboLED 80 D'. Projektor
Griven 'GoboLED 80 D'. Projektor. Til indendørs og udendørs projektering af grafisk mønster. Kasse af grålakeret aluminium, justerbar monteringsbøjle. H. 22,5, B. 15, L. 42,5 cm. Kabellængde ca. 140 cm. Fremstår med brugsspor. Virkede ved vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for ...

Varenr: 5636989
DKK 2.000 DK, Vejle, Dandyvej 09-04-2020
19:48
Mevo+ Livestream videokamera samt Mevoboost
Mevo+ Livestream videokamera samt Mevo boost batteri. Der medfølger 2GB Micro SD kort samt Mevo transport taske. Udstillingsmodeller, fremstår med minimale/ingen brugsspor. Testet ved indlevering til Lauritz.com. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5634801
DKK 3.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-04-2020
20:30
DKK 500
Mount Everest spillemaskine
Mount Everest spillemaskine, til 20 kr. H. 128 B. 60 D. 56 cm, med tilhørende sokkel H. 70 B. 71 D. 48 cm, 2 nøgler medfølger. Ej testet, Lauritz.om indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5633579
DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-04-2020
20:35
DKK 1.200
12»