Vurdering
12»   Varer pr. side   49 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Ingenico. Betalingsterminaler model IPP350. (2)
Ingenico. Betalingsterminaler model IPP350. Demo modeller, minimale brugsspor. (2)

Varenr: 5820977
DKK 2.600 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2021
09:54
Metaldetektor med LCD skærm.
Metaldetektor med LCD-skærm, baggrundsbelysning og mange indstillingsmuligheder. Modellen har justerbar sensitivitet, dybde indikator, pinpoint funktion, disc/notch funktion, vandtæt søgehoved og 7 forskellige programmerbare søgeprogrammer. Det ergonomiske greb og en samlet lav vægt på 1,05 kg, ...

Varenr: 5903492

DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24-01-2021
11:51
DKK 700
2 pladespillere, Philips & Expert (2)
2 pladespillere, Philips 104 & Expert AD800. Ortofon pickup medfølger. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 5911034
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-01-2021
12:12
Arcam forstærker i kasse, model Diva A80
Arcam forstærker i kasse, model Arcam Diva A80. Der medfølger div. kabler, vejledning m.m. medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz. com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5901392
15:54
DKK 850
Stor samling vintage spejlrefleks kameraer , objektiver mm.
Stor samling vintage spejlrefleks kameraer , objektiver mm. Bl.a Olympus, Canon og Pentax. 11 kameraer og ca 25 objektiver , makro, tele mm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5912459
DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-01-2021
19:05
Bang & Olufsen. Samling diverse musikanlæg (3)
Bang & Olufsen. Samling diverse musikanlæg, bestående af: Beocenter 2800 m. mmc 20S pickup, Beomaster 3000-2, Beomaster 1200. Fremstår med brugsspor. Ej testet. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varenr: 5912152
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-01-2021
19:42
Samling ældre videokameraer og fotoapparater (15+)
Samling ældre videokameraer bestående af Panasonic G 202, 3 mindre typer Sony handycam, Samsung Digitalcam og Panasonic HDC-SD65. Ældre kameraer bestående af spejlrefleks Fuji Finepix S200, Nokona 3030 med håndblitz, Kodak pocketkamera 'Easyshare' CX6330, Samsung pocketkamera Fino 800, Olympus ...

Varenr: 5907280
DKK 1.800 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-01-2021
19:44
DKK 850
Dieter Rams, Braun, Receiver / Radio, Modell: 'CSV 500', Metall, Aluminium, 1970er Jahre
Dieter Dams für Braun, Receiver / Radio, Modell: 'CSV 500', Metall, Aluminium, 1970er Jahre. Rechteckiges Steuergerät mit einem Metallgehäuse und silberfarbener Aluminiumfront mit einem Raster aus analoger Frequenzanzeige, Knöpfen und Reglern, fm und mw Knöpfe innenliegend, unterseitig mit ...

Varenr: 5893817
DKK 1.862 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-01-2021
20:05
DKK 298
Parti studie udstyr
Parti studioudstyr af forskellig art, bestående af iRig HD2 USB guitar interface, Yeti Studio All In One recording System, Truetone One Spot Powerstation, Dunlop Volume pedal, Duesenberg Multibender, div. guitar strenge mm. Fremstår ubrugt i originale æsker, dog har Duesenberg Multibender har ...

Varenr: 5912033
DKK 6.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-01-2021
20:08
Bang & Olufsen. Stereo mikrofon
Bang & Olufsen. Stereo mikrofon, original kasse af fineret palisander. Kasse L 29 B. 20 cm.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5912043
DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-01-2021
16:43
Technics pladeafspiller, model SL-2000
Technics pladespiller, model SL-2000. Fremstår med brugsspor. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5912083
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-01-2021
16:47
DKK 450
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP24 (Small). (2)

Varenr: 5896163
DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 25-01-2021
18:16
Bang & Olufsen: Beogram 3000 pladespiller
Bang & Olufsen: Beogram 3000 pladespiller i cabinet af teak. Med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5905958
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
20:19
Beogram 4000 i kabinet af eg
Beogram 4000 i kabinet af eg med MMC 20CL Pick-up.Almindelige brugsspor. Ej testet. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet.

Varenr: 5912595
DKK 5.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-01-2021
20:22
DKK 4.600
Bang & Olufsen. To aktive højtalere, model Beolab 4000 (3)
Bang & Olufsen. To aktive højtalere, model Beolab 4000, sølv. Samt Beocenter 9300. (3)

Varenr: 5905955
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
20:30
High end Hi-Fi, Gryphon, Transperant,Martin Logan, Shunyata - 656 - 6007261318 17-06-2020 1 1TLF
High end Hi-Fi-anlæg bestående af Gryphon integrated forstærker model Callisto 2200, Gryphon CD-afspiller model Adagio, et par elektrostat højttalere fra Martin Logan, model Odyssey, Aune Audio Headset forstærker model S6 samt div. kabler fra Transparent, bla. 2 stk. Musicwave Ultra, 2 stk. ...

Varenr: 5894502
DKK 64.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-01-2021
14:57
DKK 18.500
Hørning højttalere, model Perikles
Hørning, 3-ways højttalere, model Perikles med kabinet i kirsebærfinér. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Specs: Recommended Amplifier Power: 3 - 100 wpc Frequency Response: +/-2.5dB (40Hz to 20kHz) Sensitivity: 96dB/W/m Input Impedance: 8 ohm nominal (6.1 Ohm minimum) ...

Varenr: 5869132
DKK 15.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-01-2021
15:13
Bang & Olufsen. Pladeskifter type 44G.A. 'Den tænkende pladeskifter'
Bang & Olufsen. Pladeskifter type 44G.A. 'Den tænkende pladeskifter', monteret i lille kommode af bøg. H. 63, B. 65, D. 39 cm. Pickup nåle medfølger. Org. garantibevis og monteringsplan medfølge. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten..

Varenr: 5777544
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2021
17:40

Varenr: 5896164
DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 26-01-2021
18:52
Bang & Olufsen Beovision 7
BANG & OLUFSEN, TV, BeoVision 7, inklusive fjärrkontroll

Varenr: 5914618
DKK 2.924 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 26-01-2021
19:28
Se mere

Varenr: 5820980
DKK 2.600 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2021
19:45
Beogram 4000 i kabinet af palisander
Beogram 4000 i kabinet af palisander med SP 15 Pick-up; denne fremstår knækket. Der medfølger MMC 20EN i original æske med værktøj. Div. originale manualer, garantibevis og brugsanvisning medfølgerBrugsspor; finerafslag på ene side. Ej testet. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet.

Varenr: 5912578
DKK 6.400 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-01-2021
20:22
DKK 3.400
Bang & Olufsen. To par Beolab 6000 (4)
Bang & Olufsen. To par højtalere, model Beolab 6000. Kabler og ledninger medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Varenr: 5912246
DKK 3.000 DK, Vejle, Dandyvej 26-01-2021
20:27
Bang&Olufsen. Et sæt Beolab 8000 aktiv højttalere, 1 stk. Beosound Essence kabel og fjernbetjening
Bang&Olufsen. Et sæt Beolab 8000 aktiv højttalere Mk 2, 1 stk. Beosound Essence musikstreamer, kabel, højttalerledninger og fjernbetjening. Anlægget virkede ved indleveringen, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 5905971
DKK 8.000 DK, Vejle, Dandyvej 26-01-2021
20:43
DKK 6.000
Versuchsaufbau, Fadenstrahlrohr, Holz, Glas, Kupfer
Versuchsaufbau, Fadenstrahlrohr, Holz, Glas, Kupfer. Versuchsaufbau eines Fadenstrahlrohrs mit einer Glühkathode in einer Glaskugel flankiert von zwei Helmholtzspulen, auf einem Holzkonstrukt montiert, H.36cm, B.50cm, T.25cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, partiell minimale Kratzer und ...

Varenr: 5844724
DKK 1.416 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 26-01-2021
20:53
DKK 559
Bang & Olufsen Beovision 10-46
BANG & OLUFSEN, TV, BeoVision 10-46, inklusive fjärrkontroll

Varenr: 5914691
DKK 8.773 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 26-01-2021
21:54
Se mere
Bang & Olufsen. Beosystem 1200 (5)
Bang & Olufsen. Beosystem 1200, best. af Beomaster 1200, Beogram 1203, Beocord 1600 samt 2 Beovox 1800. (5) Produkterne virker ifølge rekvirenten. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Hidrører fra danskejet museum, hvor det kuraterede udvalg af produkter er omhyggeligt restaurerede og ...

Varenr: 5905150
DKK 15.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 27-01-2021
17:05
DKK 500
Bang & Olufsen. Stereo mikrofon, type BM5
Bang & Olufsen. Stereo mikrofon, type BM5 med aftagelige ben, original kasse af fineret palisander. Kasse L 29 B. 20 cm. cm.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Varenr: 5907202
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 27-01-2021
18:09
DKK 950

Varenr: 5896167
DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 27-01-2021
18:27
Geneva musikanlæg model XL, rød
Geneva musikanlæg model XL i rød. Anvender d2audio og embracingsound-teknologi. Ipod og Iphone kan tilsluttes. Cd-afspiller og FM radio. Højttalersystem med 2 x 1" diskantenheder, 2 x 5 1/4" basenheder og 2 x 8" sub-woofers. Embracingsound, d2audio. Digital hi-fi forstærker med 600 (6 x 100) ...

Varenr: 5915386
DKK 5.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 27-01-2021
19:23
12»