Kategori  Vurdering
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Nikon F2A kamerahus
Nikon F2A analogt spejlrefleks kamerahus. Serienr. F2 7250858. Fremstår med mindre brugsspor. Virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5279200
DKK 2.600 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
10:21:00
DKK 850
Nikon S3 kamera med 50 mm. objektiv.
Nikon S3 søgerkamera serienr. 6309855 med Nikkor-H 50 mm. 1:2 No. 758459 objektiv. Fremstår med brugsspor og ridser. Lukker virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5280645
DKK 17.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
10:38:00
DKK 8.400
Nikon F kamera med objektiv
Nikon F analogt spejlrefleks kamerahus. Serienr. 6918521 med Nikon Nikkor-S 50 mm. 1:1,4 objektiv. Lukkerfunktion virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5279216
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
10:41:00
Leica kamera.
Ernst Leitz, Wetzlar. Leica III kamera Serienr. 424096 med Elmar 50mm 1:3,5 objektiv. Lukkermekanisme virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5280894
11:19:00
Nikon F90X kamera med objektiv.
Nikon F90X analogt spejlrefleks kamerahus med Tokina 70-200 mm. 1:4,5 mm. zoomobjektiv og Nikon SB-26 flash medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5280393
DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
11:38:24
DKK 500
Nikon F kamera med objektiv
Nikon F analogt spejlrefleks kamerahus. Serienr. 7392501 med Nikon Nikkor-S 50 mm. 1:1,4 objektiv. Lukkerfunktion virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5280315
11:59:00
Nikon FG-20 kamera med objektiv.
Nikon FG-20 analogt spejlrefleks kamerahus med Nikon Nikkor 35-105 mm. 1:3,5-4,5 zoomobjektiv. Lukkermekanisme fungerede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5279337
DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
12:38:00
Leica 1 kamera
Leica 1 kamera (sort) serienr. 37566 med Leitz Elmar 50 mm. 1:3,5 objektiv. Lukkerfunktion virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5280727
DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
18:39:00
DKK 5.000
Franke & Heidecke, Rolleiflex kamera
Franke & Heidecke. Rolleiflex kamera Synchro-Compur serienr. 1762810. Carl Zeiss Planar 75 mm. 1:3,5 objektiv. Aldersrelaterede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5280330
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
18:40:00
Beosound Century samt Beolink fjernbetjening.
Beossound Century i grøn, samt Beolink fjernbetjening ophæng medfølger, brochure medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5277092
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
19:09:00
DKK 500
Nikon S3 søgerkamera serienr. 6306572 med W-Nikkor C 35 mm. 1:2,5. No. 263592 objektiv. Fremstår med brugsspor og ridser. Lukker virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5280614
DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
19:29:00
DKK 7.400
Nikon 300 mm. teleobjektiv.
Nikon ED AF Nikkor 300mm. 1:2,8 teleobjektiv med telhørende Nikon HE-6 modlysblænde og transportkuffert. Fremstår med brugsspor. Ingen ridser på linseelementer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5280928
19:39:00
DKK 7.400
Franke & Heidecke. Rolleiflex kamera
Franke & Heidecke. Rolleiflex kamera Synchro-Compur serienr. S 230155. Carl Zeiss Sonar 135 mm. 1:4 objektiv. Aldersrelaterede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5280446
DKK 12.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
19:50:00
DKK 6.000
Bang & Olufsen. Beolink 7000 RDS, Beo4 fjernbetjening samt par lysdæmpere (4)
B&O. Diverse udstyr bestående af: Beolink 7000 RDS fjernbetjening med oplader Beo4 fjernbetjening 2 lysdæmpere Fremstår med brugsspor, batterier medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varenr: 5254401
DKK 1.200 DK, Helsingør, Støberivej 27-03-2019
20:00:00
DKK 1.800
Beosound moment oak
Beosound moment oak trådløst musiksystem med integreret tablet. Streaming system med kommunikation mellem iPhone, smartphone, computer mm. Fremstår med minimale brugsspor. Strømkabel medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5284782
DKK 4.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-03-2019
20:18:00
DKK 4.400
Par Carver højtalere (2)
Et sæt “Original Carver Amazing Loudspeaker System” Produceret af Carver Corporation, udviklet af Bob Carver. 2 vejs hybrid system med 60” Golden Ribbon dipoler og 4 stk 12” woofere i finite baffle system. Højde 168 cm, bredde 87 cm, dybde 31 cm Vægt 51 kg pr styk Nummererede frontrammer ...
Varenr: 5137454
DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
20:28:00
Biograf filmfremviser Kalee 'Vulcan',
Biograf filmfremviser Kalee 'Vulcan'. Sokkel mærket Philips. Der medfølger en film på rullerne.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.NB. Meget tung
Varenr: 5279140
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
20:33:00
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varenr: 5194151

DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 28-03-2019
09:27:00
Tandberg spolebåndoptager model 1600X.
Tandberg spolebåndoptager model 1600X. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5283791
DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 28-03-2019
13:43:00
Sinar P2 teknisk kamera med diverse tilbehør (5)
Sinar P2 teknisk kamera med diverse tilbehør, heribland Sinar Binocular Reflex Magnifier, 7 Lisco mark II filmholdere, Sinar 69, 6 objektiver, 3 transportkasser, Manfrotto 161B tripod kamerastativ, IFF Salon søjlestativ, H. ca. 200 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for ...
Varenr: 5272790
DKK 12.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 28-03-2019
19:38:00
DKK 6.000
LG soundbar og subwoofer fjernbetjening (2).
LG soundbar model HLX 56 S og subwoofer model SHX 56-D og fjernbetjening, ledninger. Fremstår med brugsspor herunder subwoofer med rust og skadet limning. (2).
Varenr: 5283044
DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
20:01:00
Komplet fotostudio med 24 dele (3)
Komplet fotostudio med 24 dele. Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: 6 x fotostativ-holdere 6 x fotolamper m/ tænd/sluk og justeringsfunktion 6 x sølv refleksskærme 6 x professionelle ...
Varenr: 5275772

DKK 2.400 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
20:10:00
DKK 650
Bang & Olufsen. Beoplay V1-40. Fladskærm
TV Bang & Olufsen. BeoPlay V1 40" TV. Købt i 2016. Strømledning , vægbeslag, Beo4 fjernbetjening, kvittering samt manual medfølger. Indgange: USB, antenne, HDMI, AV in, Ethernet, m.fl. Fremstår med almindelig brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Virker ifølge rekvirent.
Varenr: 5282796
DKK 12.000 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
20:46:00
DKK 6.200
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg samt par BeoLab4 højttalere (4)
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg, et par BeoLab4 højttalere samt Beo4 fjernbetjeningen. Kabler medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varenr: 5274493
DKK 5.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 28-03-2019
20:57:00
DKK 2.800
Konvolut Fotoapparate (3)
Konvolut bestehend aus drei Fotoapparaten: Rollei 35, no. 3065741, Lenz Rollei HFT(R) Sonnar 40 mm f/2.8, filter thread E 30,5 x 0,5 (Tessar 40 mm f/3.5, filter thread E 24 x 0.5), 97 × 60 × 32 mm, Tragetasche, altersgemäße Reibespuren, Aufnahmeknopf beschädigt. Minox Wetzlar Modell III ...
Varenr: 5238400
DKK 2.421 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 28-03-2019
21:56:00
DKK 335
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Foto 1. modelfoto.
Varenr: 5277789

DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 29-03-2019
19:14:00
DKK 650
Metaldetektor med pin-pointer, Semi-professionel
Metal detektor, Semi-professionel med medfølgende pin pointer. LCD skærm med baggrundsbelysning, med adskillige indstillingsmuligheder, bla. justerbar sensitivitet, hurtigt reaktionstid, dybde indikator, batteri indikator, pinpoint funktion, disc/notch/auto-notch funktion, vandtæt søgehoved på ...
Varenr: 5261880

DKK 3.400 DK, Odense, Kratholmvej 29-03-2019
19:40:00
DKK 1.700
Parrot by Philippe Starck. Zikmu Solo højttaler.
Parrot by Philippe Starck. Zikmu Solo højttaler med iPhone/iPod tilslutning, Bluetooth, Wifi, og digital Class D forstærker 2x50w RMS. Musik overførsel via Wifi, iPhone tilslutning og Bluetooth. Original emballage.
Varenr: 5260750
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-03-2019
20:44:00
Samling lyskilder med bajonetfatninger
Samling lyskilder i forskellige udførelser med bajonetfatninger. Laurtiz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5287534
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-03-2019
11:32:44
Bang & Olufsen. Beovision 8-32'' fladskærm
Bang &Olufsen. BeoVision 8, 32" fladskærms TV. H. 53, B. 85, D. 16 cm. Type: 9550, serienr. 21429147. Svingbart vægbeslag og Beo4 remote medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.
Varenr: 5284566
DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 30-03-2019
13:57:38
DKK 450
 1 2 3 4  >>