Kategori  Vurdering
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Samling 5 stk. Kodak-Retinette vintage kameraer (5)
Samling 5 stk. Kodak-Retinette vintage kameraer . bestående af model 1A Vero, IA Prontor 250 S, IB Prontor 500 LK samt to uden modelbetegnelse . Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5432190
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-09-2019
16:51:00
Bang & Olufsen. Beosound Century. (3)
Bang & Olufsen. Beosound Century. Radio med cd-afspiller og kassettebåndoptager, type 2651. Vægbeslag samt fjernbetjening medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Varenr: 5437671
DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 21-09-2019
18:35:00
B&O. Beosound Ouverture med tilhørende Beolab 2500
B&O. Beosound Ouverture med tilhørende Beolab 2500 højttalere. H. 37, L. 83, B. 15 cm. Fremstår med spor af brug. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 5440867
DKK 1.400 DK, Helsingør, Støberivej 21-09-2019
18:51:00
DKK 900
Leica 1 kamera med Leitz Elmar 50 mm objektiv
Leica 1 kamera (sort) serienr. 37566 med Leitz Elmar 50 mm. 1:3,5 objektiv. Brugsspor. Lukkerfunktion virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5398653
DKK 8.800 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:02:00
Bang & Olufsen Beogram 1000 samt en samling plader
Bang & Olufsen. Pladespiller model Beogram 1000 med kabinet af fineret palisander, med pick-up. H. 14 x 36 x 31 cm. 1960'erne. Hertil medfølger en samling plader heriblandt Beatles, Rolling Stones og Gasolin. Fremstår med aldersrelateret brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5435124
19:15:00
DKK 1.300
Nikon S3 kamera med 50 mm. objektiv
Nikon S3 søgerkamera serienr. 6306572 med W-Nikkor C 35 mm. 1:2,5. No. 263592 objektiv. Fremstår med brugsspor og ridser. Lukker virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5429414
DKK 15.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:20:00
Bang & Olufsen. Beovision 8, 26 tommer (2)
Bang & Olufsen. BeoVision 8-26" fladskærm med Beo4 fjernbetjening. Brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5440974
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-09-2019
19:27:00
Pentax G7 kamera samt objektiver (4)
Pentax G7 kamerahus med Pentax 165 mm f. 1:4, 200mm f. 1:4 og 165 mm f. 1:2.8 objektiver. Hertil to etuier med lense-hoods. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varenr: 5424382
DKK 10.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:30:00
Nikon ED AF Nikkor 300mm.
Nikon ED AF Nikkor 300mm. 1:2,8 teleobjektiv med telhørende Nikon HE-6 modlysblænde og transportkuffert. Fremstår med brugsspor. Ingen ridser på linseelementer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5434935
DKK 16.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:33:00
DKK 4.200
Nikon Nikkor 85 mm objektiv
Nikon Nikkor 85 mm objektiv. 1:1.4D.
Varenr: 5424387
DKK 5.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:33:00
Nikon F analogt spejlrefleks kamerahus
Nikon F analogt spejlrefleks kamerahus. Serienr. 6918521 med Nikon Nikkor-S 50 mm. 1:1,4 objektiv. Lukkerfunktion virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5434944
DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:34:00
DKK 500
Nikon S3 søgerkamera serienr. 6309855 med Nikkor-H 50 mm. 1:2 No. 758459 objektiv. Fremstår med brugsspor og ridser. Lukker virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5434971
19:35:00
DKK 650
Leica Trinovid 10 x 42BA
Kikkert. Leica Trinovid 10 x 42BA. Fremstår med fejlfri optik; ingen eller absolut minimale brugsspor. Med rem, okularbeskytter og skindetui.
Varenr: 5438631
DKK 10.000 DK, Herning, Engdahlsvej 21-09-2019
19:42:00
DKK 5.600
Nikon F2T med 50 mm objektiv.
Nikon F2T Titan kamerahus (serienr. 795094) monteret med Nikkor 50 mm f. 1:1,4 objektiv (3969277). Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5426862
DKK 26.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:57:00
DKK 13.000
Geneva Lab model S, rød, model M.
Geneva Lab model S, rød højglans lak, model M. Fjernbetjening medfølger. H. 19. B. 37. D. 25 cm. Kabler medfølger ikke. Enkelte småridser, ellers med minimale brugsspor.
Varenr: 5382837
DKK 3.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-09-2019
20:02:00
Spirit of st. Louis. Radio i retrostil.
Spirit of st. Louis. Radio i retrostil med FM/MW/LW bånd. B. 30 cm. Fremstår ubrugt i original emballage.
Varenr: 5423775
DKK < 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-09-2019
20:05:00
DKK 450
Laptop Lenovo Miix 12''
Laptop Lenovo MIIX 700-12ISK m5-6Y54, 4 GB RAM, 128 GB SSD M2 HDD, 12 Full HD+ screen, multi touch, bluetooth, camera, W10 instaliert, belgiesche Tastatur, Gebrauchsspuren. Lauritz.com garantiert nicht für die Funktionalität.
Varenr: 5421644
DKK 2.235 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-09-2019
20:09:00
DKK 820
LG Signature OLED 4K 77
LG fladskærm, 77", model Signature. LG W7 ultra-tyndt, 2.57 millimeter. Opløsning : 3840 x 2160. 4K OLED TV OLED77W9PLAAEU. Str ca: 99 x 172 cm, Tykkelse:2.57 millimeter. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med minimale Brugsspor.
Varenr: 5430197
DKK 76.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
20:20:00
DKK 38.000
Fujitsu Gamer / Workstation
Fujitsu Gamer / Workstation w520 E3-1270 v2, 16 GB RAM, 250 GB SSD, Multi Burner, Q2000 graphics, W7 Pro nicht installiert. Gebrauchsspuren, Lauritz.com garantiert nicht für die Funktionalität.
Varenr: 5433662
DKK 2.421 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-09-2019
20:52:00
DKK 1.192
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Foto 1. modelfoto.
Varenr: 5277790

DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-09-2019
11:16:00
Laserdisc med 50+ discs
Pioneer laserdisc CLD-M301 mangler startknappen samt 50+ laserdisc's. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5441111
DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-09-2019
13:24:00
Podspeakers højtaler mm.
Podspeakers højtaler i sort mm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5435714
DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
13:39:18
DKK 650
Bang & Olufsen. Beocenter 8000 (2)
Bang & Olufsen. Beocenter 8000. Dolby B C NR HX Pro. Tilhørende fjernbetjening. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 5438356
DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
13:47:10
Miele Tørremaskine / tørretumbler
Miele Tørremaskine / tørretumbler, Hvid, Frontbetjent, TwinDos, SteamFinish T1, XL Tronic. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5441506
DKK 7.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
14:00:28
DKK 2.800
Focal, professionel subwoofer, model CMS
Focal professionel subwoofer til mindre studios, model CMS, H. 44,5 cm. 35x43 cm. Vægt ca. 23 kg. Fremstår med brugsspor samt gitre med enkelte afskalninger. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5442728
DKK 2.400 DK, Odense, Kratholmvej 22-09-2019
14:31:49
DKK 1.300
HP OfficeJet Pro 8710
HP OfficeJet Pro 8710 printer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5429701
14:46:08
Pentax p30 mm.
Pentax P30, Pentax linse 1:4, 70-200 mm., Achiever 300DX, Pentax Espio 70 med tilhørende etui mm. Manual medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5430051
14:55:00
Nikon F90X analogt spejlrefleks kamerahus med objektiv
Nikon F90X analogt spejlrefleks kamerahus med Tokina 70-200 mm. 1:4,5 mm. zoomobjektiv og Nikon SB-26 flash medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5442847
DKK 2.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
15:09:28
Empire Scientific Corp. U.S.A. Pladespiller model 698. Kabinet af teaktæ, børstet aluminium
Empire Scientific Corp. U.S.A. Pladespiller model 698. Kabinet af teaktæ, børstet aluminium. Monteret med Empire 2000 S66X pickup. Fremstillet i U.S.A. 1970/'80-erne. 45 x 39 cm. Fremstår med brugsspor og overfladeridser i låg. To ekstra Empire 2000 S66X picupper medfølger samt ekstra ubrugt ...
Varenr: 5441427
DKK 4.000 DK, Aalborg, Nibevej 22-09-2019
18:00:00
DKK 2.800
Diverse kameraer og objektiver
Samling bestående af 11 kameraer deriblandt Agfa Flexilette, Miranda Sensomat, Istamatic og Agfa Clack. Derudover 4 objektiver mm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5433314
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-09-2019
19:14:00
 1 2 3 4  >>