Kategori  Vurdering
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Luxman Pladespiller, model PD-262
Luxman Pladespiller mod PD-262 med Ortofon M 15 E picup. Fremstår med brugsspor og ridser på støvlåg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5002856
DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
13:25:00
Bang & Olufsen. Beocenter 6-23 medfølgende vægbeslag (2)
Bang & Olufsen. Beocenter 6-23, TV. H. 48,5 B. 59 og 61 cm. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5004135
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
13:43:18
Samling PC monitorer (5)
Samling PC monitorer, bla. andet Samsung og Viewsonic. Div. kabler medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4996680
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 22-05-2018
14:32:00
Fotostudio (24)
Komplet fotostudio med 24 dele. Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: 6 x fotostativ-holdere 6 x fotolamper m/ tænd/sluk og justeringsfunktion 6 x sølv refleksskærme 6 x professionelle ...
Varenr: 4998351

DKK 2.400 DK, Herning, Engdahlsvej 22-05-2018
16:34:00
DKK 650
Bang & Olufsen. Par Beolab Penta højtalere, model 6621 (2)
Bang & Olufsen. Par Beolab Penta højtalere, model 6621, med indbygget forstærker. H. 165 cm. Fremstår med mærker 'løs liste' samt brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 5004298
17:34:00
DKK 700
Jacob Jensen. Stereobænk sort, Beocenter 4000, Beovox S45 samt Beocord 2400 (5)
Jacob Jensen. Stereobænk sort med stel af børstet og grålakeret stål, front med kant af aluminium samt udtræksplader. H. 63. L. 86. B. 41 cm. Fremstillet hos Bang & Olufsen. 1970'erne. Bang & Olufsen. Beocenter 4000 med to stk. Beovox S45-2 højtalere. samt Beocord 2400 casetteafspiller.Fremstår ...
Varenr: 5001291
DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 22-05-2018
18:55:00
Projektor Sony VPL-HW40ES.
Projektor Sony VPL-HW40ES. Projector BK. Original emballage medfølger, samt kvittering fra køb medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5002393
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
19:32:00
Par Dali fazon mikro højtalere(2)
Par Dali fazon mikro højtalere, Fremstår ubrugt, original indpakning medfølger(2)
Varenr: 5003938
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
19:42:00
NAD T748 AV Surround sound receiver
NAD T748 AV Surroundsound receiver. To remoter medfølger. Virker ved test. lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5003948
19:45:00
Samling sourrondsound udstyr. Bose, Pioneer, Yamaha, Sharp(8)
Samling sourrondsound udstyr til 5.1 lyd. Bestående af fem Bose satelit højtalere, Pioneer VSX-528 forstærker, Yamaha subwoofer, Samt Sharp projekter. Tænder ved test. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (8)
Varenr: 5003955
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
19:47:00
DKK 900
Beocenter 2100, B&O
Beocenter 2100, B&O Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4983933
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 22-05-2018
19:50:00
Yamaha R-S300 Stereo Receiver
Yamaha R-S300 Stereo Receiver mit einer Leistung von 2 x 55 W (max.), 2 x 50 W (RMS), Gehäusekonstruktion mit Aluminiumfront, iPhone/iPod/Bluetooth® kompatibel, Subwoofer-Anschluss, Lautsprecher A, B oder A+B auswählbar, 40-AM/FM-Senderspeicher. Altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, partielle ...
Varenr: 5001543
DKK 2.233 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-05-2018
20:00:00
DKK 633
Naim Audio tuner (2)
Naim Audio tuner model NAT-01 med tilhørende strømforsyning model NA PST. Fremstår med få brugsspor. Original emballage og div. kabler medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4995797
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
20:04:00
DKK 650
Bang & Olufsen. BeoSound Overture, Beolab 2000, par Beolab 6000 samt Beolink 1000 (5+)
Bang & Olufsen. BeoSound Overture - ene frontplade af glas løs, Beolab 2000 højttaler, Beolink1000 - afslag på ene knap samt par Beolab 6000 højttalere. Vægbeslag samt ledninger medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5+)
Varenr: 5003014
DKK 3.000 DK, Helsingør, Støberivej 22-05-2018
20:19:00
DKK 900
Repro stativ / studio stand, metal, mrk. IFF Salon m.m., 1900-tallets 2. halvdel
Repro stativ / studio stand, metal, mrk. IFF Salon Industria Fototecnica m.m., 20. Årh. 2. halvdel, H. 170, B. 81 cm. Brugspræg.
Varenr: 5004232
DKK 5.000 DK, Odense, Kratholmvej 22-05-2018
20:31:00
DKK 650
Rollei Heidosmat 1: 2.8 / 150 fremviser m/ tilbehør
Rollei Heidosmat 1: 2.8 / 150 fremviser m/ tilbehør bl.a. Rollei strømkabel, kuffert af metal(m/ tryk) B. .24, L. 57, D. 37 cm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4992648
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 22-05-2018
20:34:00
Bang & Olufsen. Komplet audio Linksystem.
Bang & Olufsen. Komplet audio Linksystem bestående af Beomaster 7000, Beogram 7000, Beolab 3500, Beolab 2000 samt et par Beolab 8000 højtalere, Beo4 fjernbetjening. B&O kompatibel DAB & WIFI. Ledninger og manualer medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og...
Varenr: 4987413
DKK 20.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
20:37:00
DKK 4.200
Kamera Nikon F5 med objektiv Nikkor AF 24-120mm 1:3.5-5.6 D (2)
Kamerahus Nikon F5 no. 3062693 inkl. kamerahusdæksel, med objektiv Nikkor AF 24-120 mm 1:3.5-5.6 D inkl. bagdæksel og modlysblænde, objektivdæksel mangler, alle bevægelige dele er letløbende, alle linser er klare og uden fungus, fremstår med lette aldersbetingede brugsspor. Lauritz.com indestår...
Varenr: 4954317
DKK 3.722 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-05-2018
20:42:00
DKK 1.489
Bang & Olufsen. Beomaster 6500, CD 6500, Pentabox gulvhøjtalere, Beolab 3500, Beolab 2000, Linkconverter (7)
Bang & Olufsen. Beomaster 6500, CD 6500, Pentabox gulvhøjtalere H: 150 cm. Beolab 3500 L: 112 cm., Beolab 2000, Beo 4, Linkconverter. Fjernbetjening og ledninger medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti herfra. Fremstår med ...
Varenr: 4920385
DKK 16.000 DK, Vejle, Dandyvej 22-05-2018
20:46:00
Plaubel PN 1/ 01 Pcco Junior kamera m/ tilbehør & taske
PLAUBEL PN 1/ 01 PCCO JUNIOR kamera no 774 9 x 12 / 10 x 15, m/ obj.Synchro-Compur Schneider-Kreuznach Angulon 1:6,8 / 90 nr. 8132822 m/ B+W filter, obj. Zeiss Ikon Compur Tessar 1. 4,5 f 0 13,5 cm Carl Zeiss Jena nr. 1319470 - skum mørnet langs kant, Plaubel bagstykke m.m. Brugsspor. ...
Varenr: 4992660
DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 22-05-2018
20:49:00
Transistor-/Kofferradio, Neckermann
Transistor-/Kofferradio, Hersteller = Neckermann, mit ausziehbarer Antenne, auch für spezielle Autos aus den 60er Jahren geeignet. Material: Kunststoff/MetallCa. 60er Jahre Maße = Breite ca. 26,5 cm x Höhe (ohne Henkel) ca. 18 cm, Tiefe ca. 8,5 cm Altersgemäße Gebrauchsspuren, Lauritz.com gibt...
Varenr: 4968547
DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 22-05-2018
20:53:00
DKK 298
Leitz Canada objektiv Summicron-M 1:2 /90, fremstillet hos Leica
Leitz Canada objektiv Summicron-M 1:2 /90, fremstillet hos Leica, no. 3366294, made in Canada, i original emballage, bagklap, solblænde, objektivdæksel mangler. Alle linser er klare og uden ridser og fungus, alle bevægelige dele er letløbende, fremstår udvendigt med lette aldersrelaterede ...
Varenr: 4987828
DKK 21.586 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-05-2018
20:56:00
DKK 3.163
Fender, Verstärker
Fender Verstärker, innen abgedruckte Geräteinformationen, Stromkabel vorhanden, rückseitig mit Hersteller-Plakette, H.29 cm, B.31 cm, T.19 cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, partielle Bestoßung, partielle Verfärbung der Oberfläche Lauritz.com garantiert nicht die Funktionalität..
Varenr: 5001545
DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-05-2018
20:57:00
DKK 447
Bang & Olufsen. Komplet audio Linksystem bestående af BeoSound4, Beolab 4000 højtalere, Beolab 2000, Beolab 3500 soundbar samt Beo4 fjernbetjening. B&O kompatibel DAB & WIFI. Ledninger og manualer medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders ...
Varenr: 4987437
DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
21:00:00
DKK 2.800
Repro stativ / studio stand, metal, 1900-tallets 2. halvdel
Repro stativ / studio stand, metal, m/ optik Dehel Demaria La Pierre Anastigmat Manar 1: 4.5 f = 110 m/m, 20 årh. 2. halvdel, H. 178, B. 59 cm. Brugspræg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5004233
21:05:00
Broncolor Pulso 4
Broncolor Pulso 4, no. 072023 inkl. stik, fremstår med aldersbetingede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4954237
DKK 2.605 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-05-2018
21:35:00
DKK 298
Kamera Nikon V1 mit Objektiv 1 Nikkor 30-110mm 1:3.8-5.6 VR
Kamera Nikon V1 no. 61020024 inkl. Deckel, 7.274 Auslösungen mit Objektiv 1 Nikkor 30-110mm 1:3.8-5.6 VR no. 1250053480 inkl. Front- und Rückdeckel, Ladegerät, 4GB SD-Karte und Tasche, leichte altersbedingte Gebrauchsspuren. Lauritz.com garantiert nicht für die Funktionalität.
Varenr: 4954302
21:36:00
DKK 521
Broncolor Pulso 4
Broncolor Pulso 4, no. 072049 inkl. stik, fremstår med aldersbetingede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4954353
DKK 2.419 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-05-2018
21:39:00
DKK 335
Objektiv Hasselblad XPAN 4/90
Objektiv Hasselblad XPAN 4/90 nr. 8ZER10347 med Skylight Filter HOYA 49 mm i originalt plastetui. Alle bevægelige dele løber blødt, alle linser er klare. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4954276
21:43:00
DKK 1.191
35mm Kamera Olympus O.Product
35mm Kamera Olympus O.Product mit Olympus Lens 35mm 1:3,5, inkl. Aufsteckblitz.Die O.Product ist eine limitierte Auflage (20.000 Exemplare) zum 70. Jahrestag der Firmengründung. Rückseitig geprägt: 10212/20000.Lauritz.com garantiert nicht für die Funktionalität.
Varenr: 4971767
21:44:00
DKK 372
 1 2 3 4  >>