Vurdering
123»   Varer pr. side   82 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid  Næste bud
Leica A60 stereoskop
Leica A60 stereoskop med tilhørende lysforsats model MEB123 og bordstativ. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6216388
DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-10-2022
15:54
DKK 5.000
202105635 - Bose høretelefoner.
Bose høretelefoner. Mangler etui og kabler. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6280719
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-10-2022
20:26
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Varenr: 6091263
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-10-2022
08:10
Canon objektiv 70-200 mm. ultrasonic
Canon objektiv 70-200 mm. ultrasonic. L: 22,5 cm. Fremstår med alm. brugsspor.

Varenr: 6263368
DKK 6.000 DK, Vejle, Dandyvej 08-10-2022
09:16
DKK 2.800
Samling lamper og udstyr til fotostation
Samling udstyr til fotostation bestående af tre lamper, softboxes, bouncere, baggrundsstativ, baggrunde med forskellige farver samt diverse udstyr og tilbehør. Fremstår med alm. brugsspor.

Varenr: 6266752
DKK 7.000 DK, Vejle, Dandyvej 08-10-2022
09:21

Varenr: 6131488
13:09
Canon PowerShot G3 kamera + tilbehør
Canon PowerShot G3 PC 1032 camera no 6334506687 m/ CANON ZOOM LENS 7.2-28.8mm 1:2.0-3.0, Canon dæksel, PowerShot skulderrem i CULLMANN Ultralight fototaske + tilbehør bl.a. CANON Speedlite 430EX blitz i Canon etui, HAMA stativ, to fotokort & Vega Telescope ZOOM 15-40 x 50 i org. æske. Fremstår m/...

Varenr: 6280977
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 08-10-2022
16:09

Varenr: 6116549
16:31
Panasonic LED TV samt Finlux TV m. fjernbetjeninger (4)
Panasonic fladskærms LED TV på fod model TX-50GX810E serienr.NH-9540385 h.64,5 x 112 cm samt Finlux fladskærms TV model 32-FHE-4660 med vægbeslag h.43 x 73 cm. Begge med fjernbetjening. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6274626
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-10-2022
16:53
202110661 - Sony trådløse høretelefoner.
Sony trådløse høretelefoner. Kabel og oplader medfølger ikke. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6272811
16:57
AKAI. Spolebåndoptager / Taperecorder model M8
AKAI. Spolebåndoptager / Taperecorder model M8 med tilhørende brugsanvisning og kasse 25 x 52 x 35 cm. Virker iflg. rekvirenten. Ej testet, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6280160
DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-10-2022
18:21
DKK 900
Novak Hi-Fi Stereo Amplifier
Novak Hi-Fi Stereo Amplifier Type 74101. 55 Watt. Teak kabinet. B 40cm D 24cm H 12cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6278364
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 08-10-2022
18:25
Nikon 200mm f4D AF Micro Nikkor Lens.
Nikon 200mm f4D AF Micro Nikkor Lens. Fremstår med minimale brugsspor i original taske.

Varenr: 6280558
DKK 8.000 DK, Aalborg, Nibevej 08-10-2022
18:50
Polaroid kamera model 600SE
Polaroid kamera model 600SE med Mamiya 11:4.7 objektiv. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6280865
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 08-10-2022
18:55
DKK 1.200
Beogram 4500 pladespiller
Beogram 4500 pladespiller med pickup. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6280530
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-10-2022
19:00
B&O. Tre stk. Rørradioer model Maximus 43 og 48 samt mini 513 (3)
B&O. Tre stk. Rørradioer herunder model Maximus 43 fra 1943, Maximus 48 fra 1948 samt Mini 513 fra 1958. Fremstår med brugsspor og delvist slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (3)

Varenr: 6280890
DKK 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-10-2022
19:11
Superphone Weekend 8 fra 1958
Superphone Weekend 8 fra 1958. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Varenr: 6280894
DKK < 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-10-2022
19:12
Bang & Olufsen. Beosound 2 højtaler
Bang & Olufsen. BeoSound 2, trådløs Multiroom højttaler.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Varenr: 6280899
DKK 8.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 08-10-2022
19:17
DKK 6.000
Marshall højtaler
Marshall højttaler serienr. 35117 Monteret med 2 stk. Celestion 12" 25 Watt 16 Ohm basenheder. H. 103 cm. B. 39 cm. D. 25 cm. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor og skrammer.

Varenr: 6276647
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-10-2022
19:19
DKK 950
Nikon D2Xs Digital SLR Camera m.m.(4)
Nikon D2Xs Digital SLR Camera med Nikon AF-S Nikkor 17-55mm 1:2.8 G ED linse. Med Lôwepro tasker og ekstraudstyr. (4)

Varenr: 6280567
DKK 5.000 DK, Aalborg, Nibevej 08-10-2022
19:20
Nikon Nikkor AF-S 70-200mm F/2.8G ED I
Nikon Nikkor AF-S 70-200mm F/2.8G ED I Zoom linse. nr. 343936. Professionelt objektiv med hurtig blænde og telezoom samt vibrationsreduktion og nanokrystalbelægning. Den høje skarphed og den hurtige, stille autofokus sikrer utroligt skarpe billeder under alle lysforhold. Kamerahuset er forseglet...

Varenr: 6280550
DKK 15.000 DK, Aalborg, Nibevej 08-10-2022
DKK 7.600
Bang & Olufsen. Par højtalere, model S60 (2)
Bang & Olufsen. Par højtalere, model S60 type 6303, i kabinet af finéret egetræ. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6280746
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-10-2022
20:05
Nikon Super teleobjektiv model AF-S Nikkor 600mm
Nikon Super teleobjektiv model AF-S Nikkor 600mm f/4D IF-ED nr. 201848 i Löwepro rygsæk. -Superteleobjektiv med lynhurtig blændeåbning. -VR II (modvirkelse af rystelser (VR)) giver en effekt, som svarer til at bruge en lukkertid, der er 2,5* trin kortere. -Nanokrystalbelægning reducerer ...

Varenr: 6280418
DKK 30.000 DK, Aalborg, Nibevej 08-10-2022
20:45
DKK 15.000
Tandberg spolebåndoptagere
Tandberg spolebåndoptagere, model Cross Field 3500X og 4000X. Manualer medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. 3500X er defekt. 4000X virker ved test men støjer. (2)

Varenr: 6277866
DKK 2.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-10-2022
21:14
Nikon, Minolta m.m. Samling kameraer & tilbehør
Nikon, Minolta m.m. Samling cameras + tilbehør, bestående af: Nikon F60 kamera 2173054 m/ Nikon AF NIKKOR 35-80 mm 1:4-5.6D, Nikon skulderrem & Nikon dæksel Minolta XE-1 kamera no 1125559 (defekt) m/ Minolta Lens MC ROKKOR-PF 1:1.7 f=50 mm no 2657645 & Minolta skulderrem Minolta DYNAX 3 xi ...

Varenr: 6281641
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 09-10-2022
12:15
202200637 -Bose høretelefoner.
Bose høretelefoner. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6281736
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-10-2022
13:05
DKK 650
Bang & Olufsen, Beocenter 9300, 2 højtalere Beovox CX50 og en fjernbetjening (4)
Bang & Olufsen, Beocenter 9300 h.10,5 x 76 x 35 cm, 2 højtalere Beovox CX50 h.20 x 12 x 20 cm og en fjernbetjening. Fremstår med brugsspor, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6280273
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 09-10-2022
15:00
National Geographic. Metaldetektor
National Geographic. Digital metaldetektor med display. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med almindelige brugsspor.

Varenr: 6281408
15:10
Bang & Olufsen. Rørradio model Hybérbo Junior fra 1935/36
Bang & Olufsen. Rørradio model Hybérbo Junior fra 1935/36. Fremstår med brugsspor. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6281594
DKK 4.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 09-10-2022
15:30
Bang & Olufsen. Rørradio model Master Deluxe 38 fra 1938
Bang & Olufsen. Rørradio model Master Deluxe 38 fra 1938. Fremstår med brugsspor. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Varenr: 6281604
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 09-10-2022
15:36
123»