Vurdering
123»   Varer pr. side   62 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Varenr: 6091259
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 05-12-2021
08:31

Varenr: 6116549
09:54
Samling ældre fotoudstyr

Varenr: 6119731
10:37
Spolebåndoptager. Linnet & Laursen TS 404.
Spolebåndoptager. Linnet & Laursen, TS 404. Fremstår med brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. Mål 60 x 31 cm.

Varenr: 6119705
DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 05-12-2021
11:08
Bang & Olufsen. Beosound 4 samt par Beovox 3000 højttalere (3)
Bang & Olufsen. Beosound 4 samt par Beovox 3000 højttalere. Manglende kabler samt vægbeslag til højtalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme, Beosound 4 fremstår defekt. (3)

Varenr: 6112382
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 05-12-2021
15:42
DKK 1.200
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med BeoLab 7-40 højtaler.
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 fladskærms-tv med BeoLab 7-40 højttaler, monteret på motoriseret gulvstand. H. i alt 125 cm. Skæm mål 63,5 x 107,5 cm. Fjernbetjening, samt div. manualer medfølger. Virker i flg. rekvirent. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Pinkode til tv: 3974

Varenr: 6104075
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 05-12-2021
16:18
Franke & Heidecke. Rolleiflex Synchro-compur kamera Compur-Rapid
Franke & Heidecke. Rolleiflex Synchro-compur kamera Compur-Rapid serienr. T21554564. Carl Zeiss objektiv. aldersrelaterede brugsspor og mangler. Ej testet, Vintage fotostativ medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6124547
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 05-12-2021
18:07
DKK 450
JBL. Subwoofer samt to satellithøjttalere (3)
JBL. Subwoofer model SUB 6 samt to satellithøjttalere model Control 1 Xtreme, Subwoofer 30 x 43, H. 32,5 cm. Control H. 22, B. 15, D. 14 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varenr: 6102765
DKK 3.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 05-12-2021
18:48
Nikon. 2 kamerahuse, 4 objektiver mm.
Nikon m.fl. Kamerahuse, objektiver mm. best. af:Objektiv AF-S nikkor 85 mm f/1.8G i original emballage, objektiv AF-S nikkor 55-200 mm 1:4-56G ED, objektiv AF-P nikkor 70-300 mm 1:4.5-6.3G ED, AF-S nikkor 35mm 1:1.8G, kamerahus D3100, kamerahus D40x samt minolta lysmåler og revue fotolampe. ...

Varenr: 6119245
DKK 4.600 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 05-12-2021
19:47
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere (3)
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere. Der medfølger højttalerkabler. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6028434
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 05-12-2021
Microsoft HoloLens 2, smartbriller
Microsoft HoloLens 2, Smartbriller 3D, 64 GB - Wi-Fi 5, Bluetooth - 8 Megapixel kamera - 566 g · En ergonomisk, trådløs og selvstændig holografisk enhed med virksomhedsparate applikationer, der øger brugerens præcision og produktivitet. Fremstår ubrugt i original emballage. Lauritz.com ...

Varenr: 6125317
DKK 20.000 DK, Odense, Kratholmvej 05-12-2021
20:30
DKK 12.000
Samsung, 55'' fladskærm, model PM55H
Samsung, 55'' LED fladskærm, model PM55H. Fremstår med brugsspor. Ingen fjernbetjening eller kabler.

Varenr: 6127319
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2021
14:29

Varenr: 6091257
14:31
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP24 (Small). (2)

Varenr: 6088107
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 06-12-2021
15:07
Bang & Olufsen. Beomaster, Beogram, Beocord samt Red Line højtalere (5)
Bang & Olufsen: Beomaster 3000. Beogram 3000. Beocord 2000 samt 1 sæt Red Line højtalere. Der medfølger div. manualer. Fejl og defekter kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (5)

Varenr: 6126637
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 06-12-2021
16:11
DKK 650
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.

Varenr: 6028193
DKK 3.800 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2021
16:22
Pioneer. Minianlæg, model X-HM10-K
Pioneer. Minianlæg, model X-HM10-K, bestående af: CD-afspiller samt 1 sæt højtaler. Der medfølger desuden kabel og fjernbetjening. Fejl og defekter kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6126428
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 06-12-2021
17:01
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangential pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangential pladespiller med kabinet af palisander, MMC 20EN pickup. L. 48 cm. D. 37 cm. Fremstår med alm. brugsslitage. Lauritz.com. indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Varenr: 6125792
DKK 3.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 06-12-2021
18:00
DKK 3.200

Varenr: 6091264
19:02
Gulvvasker, Fimap, model Genie XS
Fimap, model Genie XS, batteridreven gulvvaskermaskine i letvægtsdesign, snavsvandstank 4 L., rentvandstank 3 L. Ekstra rondeller medfølger. L. 50 cm. B. 34 cm. Brugt få gange. Fejl og defekter kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6124861
DKK 8.000 DK, Odense, Kratholmvej 06-12-2021
19:20
Bang & Olufsen. Beosound Century
Bang & Olufsen. Beosound Century. Radio med cd-afspiller og kassettebåndoptager. Vægbeslag, fjernbetjening og maualer medfølger. Fejl og defekter kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6126432
DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 06-12-2021
19:51
DKK 500
Samling analoge kameraer og tilbehør
Samling analoge kameraer og tilbehør. Mrk. Minolta, Olympus, Kodak, Browny, Miranda, Chinon, Nettar, Nikon, Ilford, Seizz, Polaroid. Ca. 50 stk. Fremstår med brugsspor. Defekter og mangler kan forekomme.

Varenr: 6127353
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 06-12-2021
20:06
DKK 450
Stereo Dynascope model TS-3 samt tilbehør. Olympus kameraer, objektiver mm.
Stereo Dynascope, model TS-3 samt mange dele tilbehør. Manual medfølger. 2 plakater på plade 70 x 100 cm. Med brugspræg / snavs. 3 kameraer fra Olympus, model OM10, OM-1 samt OM-2. Dertil flere objektiver, overvejende Olympus samt etuier. Kamera blitz mm. 2 metalkufferter ...

Varenr: 6118253
DKK 8.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 06-12-2021
20:18
DKK 6.000
Samsung 40'' fladskærm, model UE40B6050VW
Samsung 40'' fladskærm, model UE40B6050VW. Fremstår med brugsspor, ingen fjernbetjening.

Varenr: 6116844
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-12-2021
12:37

Varenr: 6091263
16:43
Bang & Olufsen. Beomaster 6000 samt beocord 8004 (2)
Bang & Olufsen. Beomaster 6000 samt beocord 8004. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6122117
DKK < 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-12-2021
16:54
Bang & Olufsen. Beocenter 3500
Bang & Olufsen. Beocenter 3500 radio / pladespiller. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6122113
DKK 1.200 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-12-2021
17:53
DKK 500
Bang & Olufsen. Beogram 4000 pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 4000 pladespiller. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6122115
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-12-2021
17:54
Bang & Olufsen. Beogram 1500 samt beomaster 2000 (2)
Bang & Olufsen. Beogram 1500 pladespiller samt beomaster 2000 radio. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6122111
18:53
Pioneer Direct Drive Full Automatic Stereo Turntable pladespiller PL-530 m/ kabinet
Pioneer Direct Drive Full Automatic Stereo Turntable pladespiller PL-530 m/ kabinet, 39 x 48 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Varenr: 6127529
DKK 2.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-12-2021
19:20
123»