Kategori  Vurdering
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Rollei, Voigtländer m.m. Samling kameraer (6)
Rollei, Voigtländer m.m. Samling kameraer, bestående af Voigtländer Vito BL m/ obj. Voigtländer COLOR-SKOPAR 1:3.5/50 i etui, Voigtländer Vitomatic II a m/ obj. Voigtländer ULTRON 1:2 / 50, Rollei 35 no 3127012 m/ Carl Zeiss nr 4894018 Tessar 1:3,5 f= 40 mm i Rollei etui m/ defekt lynlås, ...
Varenr: 4979525
DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 25-04-2018
12:34:00
DKK 500
Bang og Olufsen Beocenter 2200
Bang og Olufsen Beocenter 2200 uden fjernbetjening. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4978090
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2018
12:37:15
Bang & Olufsen. Beogram 5500 grammofon / pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 5500 grammofon / pladespiller. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4977090
12:40:52
Technics anlæg (6)
Technics anlæg bestående af: CD afspiller SL-PG460A, pladespiller SL-Q3, båndafspiller M63, radio SA500 og højtalere SB-64. Der medfølger fjernbetjening samt ledninger. Fremstår med brugsspor. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6)
Varenr: 4978355
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-04-2018
13:06:00
Bang & Olufsen. Beocenter 9300, fjernbetjening medfølger
Bang & Olufsen. BeoCenter 9300. Fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Virkede ved indlevering, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4979644
13:19:00
DKK 850
Merrild kaffeautomat
Merrild kaffeautomat, til varmt vand og kaffe, type 720, H. 56 cm. B. 42 cm. Fremstår med brugsspor samt ridser. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4969870
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-04-2018
13:32:00
Wittenborg. Merrild kaffeautomat
Wittenborg. Merrild kaffeautomat, type 5100L. Nøgle medfølger. H. 93 cm. B. 59 cm. D. 53 cm. Brugsspor samt ridser. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4976576
DKK 3.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-04-2018
13:47:17
DKK 1.300
BEOMASTER 4400, samt BEOMASTER 900 (2)
BeoMaster 4400 med kabinetter af palisander, mål 57 x 30. Beomaster 900 i kabinet fineret med teak, mål 74,5x21 cm.
Varenr: 4978431
14:23:00
DKK 850
Apple iMac model A1311, 21 tommer.
Apple iMac 21 tommer 2.5 GHz Core i5, model A1311. EMC 2428 4GB RAM, 500GB HD. S/N: C02H7AMTDHJF. Tastatur, mus samt ledninger medfølger. Computeren er renset / nulstillet hos Apple forhandler. Lauritz.com garanterer ikke funktionaliteten.
Varenr: 4973296
DKK 2.400 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2018
15:34:00
DKK 3.200
OKI . Multifunktions laserprinter model ES 8461 MFP (3)
OKI. Multifunktions laser farveprinter model ES 8461 MFP. Med USB 2.0 og Duplex udskrivning. To nye toner medfølger. H. 110 B. 65 D. 57 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4978231
DKK 2.000 DK, Helsingør, Støberivej 25-04-2018
18:20:00
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Varenr: 4892334

DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-04-2018
19:15:00
Novoflex, Soligor m.m. Samling objektiver m.m.
Novoflex, Soligor m.m. Samling objektiver m.m. bestående af Novoflex Noflexar 1:8 f=600 mm nr. 70059 L. 65 cm, Kenlock Auto 2x Teleconverter, Oreston 1.8/50 Meyer-optik Görlitz nr. 5395942, Domiplan 2.8/50 LS Meyer-optik Görlitz nr. 3996135, B+W 52 Circular-Pol F-Pro filter, Helios-44M-4 2/58, ...
Varenr: 4966821
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 25-04-2018
19:45:00
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 med BeoLab 7.1
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 med BeoLab 7.1 højtaler og motoriseret sokkel. Indbygget modtager til digital kabel TV (Yousee), Fjernbetjening medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4979451
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2018
19:46:00
Bang & Olufsen, Beolab 6000 aktive højttalere (2)
Bang & Olufsen / B&O, et par BeoLab 6000 aktive højttalere med kabinet af aluminium og med sort frontstof. Kabler medfølger. H. 111 cm. Minimale brugsspor. (2)
Varenr: 4962218
20:18:18
DKK 950
Beomarster 901 samt to Beovox 3702 (3)
Beomarster 901 samt to Beovox 3702, fremstår med alm. brugsspor.
Varenr: 4975876
DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-04-2018
20:21:00
DKK 450
Tandberg. To spolebåndoptagere med div. spolebånd (2)
Tandberg. To spolebåndoptagere; 1 Tandberg Cross Field Series 3300X, H. 41 B. 40 D. 14 cm.; 1 Tandberg Cross Field, 3 motors Series 9100X, H. 41 B. 40 D. 14 cm., denne med mindre bule på top. Medfølgende to kasser med spolebånd. Ej testet. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, herunder bl.a ...
Varenr: 4977545
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-04-2018
20:41:00
DKK 850
Panasonic 49 tommer smart tv model tx-49ex613e samt Panasonic blueray DVD afspiller. (2).
Panasonic 49 tommer smart tv model tx-49ex613e samt Panasonic blueray DVD afspiller. Fjernbetjeninger medfølger. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (2).
Varenr: 4979455
DKK 2.600 DK, Herning, Engdahlsvej 25-04-2018
21:13:00
Henry Kloss. Tivoli Audio stereoanlæg, kirsebær, i org. æsker (4)
Henry Kloss.Tivoli Audio stereoanlæg, bestående af DAB-radio, CD-afspiller, subwoofer & speaker, kabinet af kirsebær, i org. æsker, mål 21-24 x 12-16 x 13-16 cm. Diverse ledninger, adaptere samt brugsvejledning medfølger. Fremstår m/ brugsspor bl.a. enkelte mærker på kabinetter m.m. Lauritz.com ...
Varenr: 4966793
21:14:00
DKK 900
Nikon m.m. Samling kameraer, objektiver m.m.
Nikon m.m. Samling kameraer, objektiver m.m., bestående af Nikon D1 kamera nr. 5017087 m/ obj. Kikon Micro-NIKKOR-PC Auto 1:3.5 f=55 mm nr. 801890, Nikon L39 52 mm filter, Hansa 1A 52 mm, Hama PL Linear M52 (IV), Nikon skulderrem, Nikon NIKKOR 50 mm 1:2 nr. 3794108, B+W 52E 010 1x filter, Obj. ...
Varenr: 4966825
DKK 1.800 DK, Odense, Kratholmvej 25-04-2018
21:20:00
Beogram 2402, Beomaster 3000, Beocord 1900, par Beovox C75 samt CD-Tape adapter (6)
Beogram 2402, Beomaster 3000, Beocord 1900, par Beovox C75 samt CD-Tape adapter, fremstår alm. brugsspor
Varenr: 4975389
DKK 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-04-2018
21:21:50
DKK 950
Bang & Olufsen Beo 5
BANG & OLUFSEN, Beomaster 5 och Beosound 5, 5 masterunit med inbygt 250 GB hårddisk, master Link, power Link, Ethernet 10/100Mb, USB för wireless transmitter receiver, line-out - analogue stereo L/R, DVI-I, S-Video. Beosound 5 med 10.4" TFT LCD display, powerlink, usb och video. . Funktion ej kon...
Varenr: 4980302
DKK 6.177 SE, Stockholms Auktionsverk, Makadamgatan 26-04-2018
10:34:00
Se mere
Transistor-/Kofferradio, Neckermann
Transistor-/Kofferradio, Hersteller = Neckermann, mit ausziehbarer Antenne, auch für spezielle Autos aus den 60er Jahren geeignet. Material: Kunststoff/MetallCa. 60er Jahre Maße = Breite ca. 26,5 cm x Höhe (ohne Henkel) ca. 18 cm, Tiefe ca. 8,5 cm Altersgemäße Gebrauchsspuren, Lauritz.com gibt...
Varenr: 4968547
DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 26-04-2018
13:59:05
DKK 298
Vendo. Sodavandsautomat med møntindkast
Vendo. Sodavandsautomat med møntindkast. H. 186 cm, B. 86 cm, D. 75 cm. Nøgler og manual medfølger. Fremstår med brugsspor. Virker ifølge rekvirent, men Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4977269
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2018
16:11:00
Samling ældre kameraer
Samling ældre kameraer og linser bestående af blandt andet: Minolta XD5, Tokona RMC objektiv, Minolta SRT 101, Retina Automatic I mm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4980803
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-04-2018
16:21:00
Bang & Olufsen, Standard Universal 41 i kabinet af bakelit
Bang & Olufsen, Standard Universal 41 i kabinett af bakelit. H. 36 L. 52 B. 27 cm. Fremstår med lettere slitage. Fungerer med lys ved test. (ikke testet med antennestik). Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4979433
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-04-2018
18:00:00
DKK 650
Bang & Olufsen Beovision 7 - 40
Bang & Olufsen Beovision 7 - 40" inkl. Beolab 7.1. TV: b107,5/ h68/ d15 cm. Stander: b49/h100 cm. Højtaler: b123/h19 cm. Både højtaler og TV er monteret på medfølgende TV-stander. Fjernbetjening og evt. tilslutningskabler medfølger. Effekterne har brugsspor og fremstår brugt.
Varenr: 4974791
DKK 3.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-04-2018
19:30:00
DKK 2.800
Bang & Olufsen, BeoSound Ouverture Anlage mit Boxen (3)
Bang & Olufsen, Musikanlage mit Boxen, verschiedene Materialien, BeoSound Ouverture Modell '2631' mit CD- und Kassettenlaufwerk, Radio und zwei Boxen, Modell '6201', H.37cm, B.25,5-31cm, T.12,5-14cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren.(3) Lauritz.com garantiert nicht die Funktionalität.
Varenr: 4954470
DKK 2.233 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 26-04-2018
20:41:00
DKK 484
Bang & Olufsen. Surround Sound system med Beolab14 / BeoLab 8000
BANG&OLUFSEN. Surround sound anlæng, Et sæt BeoLab 14 samt et sæt Beolab 8000 højttalere med Beosound Essence, MKll boks. Subwoofer, BeoLab 1451 med fem udgange. Styring via smartphones, tablets og/eller via TV. Kan kobles til Essence via både WI-FI, Bluetooth og kabel. Alle kabler medfølger. ...
Varenr: 4959527
DKK 16.000 DK, Kolding, Trianglen 26-04-2018
21:05:00
DKK 9.600
Leica R3 Electronic med Summilux-R 1:1.4 / 50
Leica R3 Electronic Body, SN 1475639, made in Portugal, inkl. bærerem og lædertaske, med objektiv Summilux-R 1:1.4 / 50 mm, SN 2806312, inkl. solblænde - klare linser, indstillinghjul løber blødt, fremstår med brugsspor: ISO-vælger med kraftige ridser, alle tider løber flydende, men er uden ...
Varenr: 4981655
DKK 4.466 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 26-04-2018
21:31:00
DKK 2.419
En saming ældre telefoner, bl.a mærket KTAS. (4)
En saming ældre telefoner, bl.a mærket KTAS. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varenr: 4980126
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-04-2018
11:12:00
 1 2 3 4  >>