Vurdering
   Varer pr. side   26 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Kæmpe Julemand, oppustelig, 3 meter
Kæmpe Julemand med sæk, 3 meter høj oppustelig med indvendig LED lys. Luftpumpe, pløkker og manual medfølger. Modelfoto, første og sidste foto passer i udseende, detalje fotos af anden julemand.

Varenr: 6122220

DKK 4.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 02-12-2021
12:05
Havebænk i patineret jern.
Havebænk i patineret jern. Mål ca. h. 87 cm l. 133 cm. . Modelfoto. Leveres usamlet i original kasse

Varenr: 6112392

DKK 2.600 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 02-12-2021
16:57
Park/have/bed belysning, fem LED-lamper

Varenr: 4782493

DKK 1.600 DK, Odense, Kratholmvej 02-12-2021
19:00
Excel 2.0, udendørs bruser i rustfrit stål.

Varenr: 6041405

DKK 1.300 DK, Roskilde, Store Hedevej 02-12-2021
19:04
Parklamper, trearmet i aluminium (2)
Parklamper, trearmet, Fremstillet i aluminium i sort pulverlakering med patineretlook med glas i lamper. H. 215 cm. Fremstår i original emballage. (2)

Varenr: 6103261

DKK 2.600 DK, Odense, Kratholmvej 02-12-2021
19:15
DKK 1.900

Varenr: 6046277

DKK 1.300 DK, Herlev, Dynamovej 03-12-2021
13:42
Dobbeltlåget port med spir og stolper, sortlakeret aluminium
Dobbeltlåget port med spir og kugler udført i sortlakeret aluminium. Porten består af 2 sortlakerede aluminiumsporte med tilhørende 2 stolper, greb, låsesystem inkl. 2 nøgler samt stopbeslag for fliser. Mål: total Bredde incl. stolper ca. 344 cm. H. 97/137 cm. Fremstår usamlet i original ...

Varenr: 6026236
DKK 5.400 DK, Odense, Kratholmvej 03-12-2021
14:25
DKK 3.200
Parklamper, trearmet, Fremstillet i aluminium i grøn pulverlakering med patineretlook med glas i lamper. H. 215 cm. Fremstår i original emballage. (2)

Varenr: 6103241

DKK 2.600 DK, Odense, Kratholmvej 03-12-2021
19:15
DKK 1.800
Amerikansk Offset Smoker BBQ grill, model Virginia

Varenr: 5029217

DKK 6.400 DK, Odense, Kratholmvej 03-12-2021
19:30
Havebænk i hvidmalet jern
Havebænk i hvidmalet jern h. 85 cm L. 103 cm, sh. 45 cm

Varenr: 6112233

DKK 1.600 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 04-12-2021
15:06
DKK 1.200
Texas plæneklipper, Razor 5195TR/W
Texas plæneklipper, model Razor 5150TR/W. Demomodel, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Modelfoto. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varenr: 6092010

DKK 2.600 DK, Odense, Kratholmvej 04-12-2021
19:00
Oppustelig hoppeborg
Hoppeborg for børn. Produktet måler 360 x 280 x 230 cm og egner sig bedst til børn fra 3-10 år. Hoppeborgen er udstyret med et indelukket hoppe område og en lille rutsjebane. Den leveres med blæser, pløkker, reparations kit, samt en taske til opbevaring. Fremstår i orginal emballage mål: ...

Varenr: 6088134

DKK 3.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 04-12-2021
19:03
Texas plæneklipper samt fræser
Texas plæneklipper, model Razor 5110WS samt Fræser model Lilly 535TG. Demomodel, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Modelfoto. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varenr: 6092005

DKK 4.600 DK, Odense, Kratholmvej 04-12-2021
19:15

Varenr: 5696145

DKK 5.400 DK, Odense, Kratholmvej 04-12-2021
19:30
DKK 3.200
Texas, Plæneklipper
Texas, Plæneklipper model XT 460 TR. Demomodel, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varenr: 6092012

DKK 1.400 DK, Odense, Kratholmvej 04-12-2021
19:30
Texas plæneklipper, Razor 4810TR/M
Texas plæneklipper, model Razor 4810TR/M med antivibration. Demomodel, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Modelfoto. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varenr: 6092011

DKK 1.600 DK, Odense, Kratholmvej 04-12-2021
19:45
Havebænk i patineret jern
Havebænk i grønmalet jern h. 85 cm L. 103 cm, sh. 45 cm.

Varenr: 6112230
19:45
DKK 1.200

Varenr: 6117079

DKK 1.300 DK, Herlev, Dynamovej 05-12-2021
09:26

Varenr: 6046276

11:21
Kæmpe Julemand, oppustelig, H. 6 meter
Kæmpe Julemand med sæk, 6 meter høj oppustelig med indvendig LED lys. Luftpumpe, pløkker og manual medfølger. Modelfoto.

Varenr: 5206143

DKK 5.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 05-12-2021
12:21
DKK 3.400
Automatik til dobbeltlåget smedejerns/alu port.
Automatik til dobbeltlåget smedejerns/alu port. Specifikationer: Model 1102. 230V / 50 Hz. Motor 24 V DC. 385 mm sving. Fart 16 mm/s. Max vægt: 200 kg. Max bredde på port 300 cm. Der medfølger to portåbnere, to fjernbetjeninger samt en strømstyring. Fremstår i original emballage med ...

Varenr: 5518053

DKK 5.200 DK, Odense, Kratholmvej 05-12-2021
19:10
Brun Havebænk i patineret jern
Havebænk i brun malet jern L 103cm B. 54 cm, sh. 45 cm.

Varenr: 6112217

DKK 1.600 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 05-12-2021
19:22
DKK 1.200
Amerikansk Offset Smoker BBQ grill, model Kentucky
Klassisk udformet Amerikanske Sydstats dobbeltkamret BBQ offset smoker grill, model Kentucky. Om designet; Grillen er bygget omkring selve røgkamrene, som giver rigelig plads til low and slow cooking/smoking, og brændekamret som er forsynet med en kraftig grillrist til direkte grill med høj ...

Varenr: 6031575

DKK 8.000 DK, Odense, Kratholmvej 05-12-2021
DKK 3.400
Salta. Reservedele til trampoliner (7)
Salta. Reservedele til trampoliner. Fremstår i åbnet emballage. Fejl og mangler kan forekomme. (7)

Varenr: 6124185

DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2021
11:32
Havebænk af hvidmalet jern
Havebænk i patineret jern. Mål ca. h. 87 cm l. 133 cm. H D hul ved top 40 cm. Usamlet i original kasse

Varenr: 6112300

DKK 2.600 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 06-12-2021
16:01
Havebænk af hvidmalet jern

Varenr: 6112306

16:53