Vurdering
   Varer pr. side   24 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Cinas. 'Safira' havemøblement (5)

Varenr: 5959028

DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
11:41
Cafésæt / havemøbelsæt på to stole samt rundt bord (4)
Cafésæt / havemøbelsæt bestående af rundt bord og to stole af brun coated aluminium med sæde, stoleryg og bordplade af mørkt træ. Ø 76, H. 75 cm. Cafebord leveres usamlet (4)

Varenr: 6082868

DKK 2.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 09-12-2021
18:34
Strandkurv, model Hornbæk rød/hvid stribet
Strandkurv, model Hornbæk rød/hvid stribet, af træ og kunstflet, med plads til to personer. Indvendig beklædning samt hynder betrukket med markisestof. Flere detaljer i form af fodstøtter og markise, mindre sidebord, samt regulerbart rygstøtte og opbevaringsrum for fodstøttter o.a. H. ca. 155 cm....

Varenr: 6042095

DKK 2.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-12-2021
19:50
Haveborde, Eucalyptus, Model Swan (2)
Haveborde, Model Swan, Stel af 100% FSC eucalyptus træ samt bordplade af stenmateriale (super-stone light grey). (2) Mål. H. 40 L. 100 B. 60 cm. Fremstår i original emballage.

Varenr: 6093268

DKK 1.600 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-12-2021
19:54
Havemøbelsæt / loungesæt på to stole, sofa og bord (4))
Havemøbelsæt / loungesæt på to lounge stole, topersoners sofa samt sofabord med hærdet glas bordplade, fremstillet af aluminium med coated overflade, sider og ryg af flettet reb dertil hynder og puder til lounge stole og sofa. Fremstår i original emballage. (4)

Varenr: 6089667

DKK 4.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 09-12-2021
20:33
Havemøbelsæt. Havebord og fire stole af aluminium med hynder (9)
Havemøbelsæt bestående af havebord og fire stole med løs hynde. Havebord af grå aluminium med bordplade af glaskeramik, spisestol af grå aluminium, sæde og ryg beklædt med flettet reb, fire løse hynder af grå møbelstof. L 160, B 80, H 75. Fremstår i original emballage (9)

Varenr: 6089549

20:33
DKK 2.800

Varenr: 5959029

DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 10-12-2021
11:45
Havemøbler. Loungesæt (4)
Havemøbler. Loungesæt i pulverlakeret aluminiumsstel. Bestående af 2 pers Sofa , 2 stole og sofabord . Sofa og stole med kraftige siddehynder 10 cm , samt rygpuder med vandafvisende betræk. 2 pers. Sofa mål L 155 cm. D 75 cm Sh 43 cm. Stole mål. B 73 cm. D 75 cm Sh 43 cm. cm Bord mål L 120 cm. ...

Varenr: 6068988

DKK 4.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 10-12-2021
11:48
Thors Design. Havebord med med otte stole (9)
Thors-Design. Havebord med otte stole af galvaniseret stål og genanvendt azobetræ fra bolværk i Knudshoved Færgehavn. Mål bord . B. 100 L. 200 H. 72 cm. Stole B. 43 Sh. 46 H. 80 cm. Fremstillet hos Thors Design i Vildbjerg. Fremstår med brugspræg. (9)

Varenr: 6119193
DKK 15.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 10-12-2021
13:23
DKK 10.000

Varenr: 5959011

13:30
Par venezuelanske strandstole (2)
Par venezuelanske strandstole, lakeret oversøisk træsort, 20 årh. Papirskiltet med 'Practicomoda' Stedvise brugsspor & patina. H. 52, B. 35 cm. (2)

Varenr: 6118180
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 10-12-2021
14:50
Cinas 'Mood Air' havemøbelsæt (7)
Cinas 'Mood Air' havemøbelsæt bestående af 6 armstole med stel af grålakeret aluminium, armlæn af teak og lammeler af plast. Havebord af lakeret aluminium og bordplade af plast med træstruktur. H. 75 cm. B. 210 cm. D. 100 cm. Udstillingsmodel med mindre brugsspor.

Varenr: 6056046

DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-12-2021
14:56
DKK 5.000
Fransk café-sæt. Cafébord samt fire spisestole (5)
Fransk café-sæt. Cirkulært cafébord samt fire spisestole af hvidbemalet metal, fransk café stil. Ø. 90 Sh. 43 cm. Fremstår med brugsspor, mindre afskalninger samt mærker. (5)

Varenr: 6122704
DKK 3.600 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11-12-2021
16:25
Rund havebænk i patineret jern

Varenr: 5996980

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11-12-2021
16:48
Strandkurv, model Hornbæk grøn/hvid stribet

Varenr: 5904850

DKK 2.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 11-12-2021
19:42
Havebord
Havebord med sort polyrattan, plade af non-wood. H. 78. L. 198. B. 96 cm. Brugsspor.

Varenr: 6120304
DKK < 1.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 12-12-2021
11:07
Havemøbelsæt. Havebord og fire stole med hynder (5)
Havemøbelsæt. Havebord samt fire stole med løs hynde. Havebord af aluminium beklædt med flettet rattan, bordplade af hærdet glas, fire spisestole af rattan samt fire løse hynder. Bord: L.180, B. 90, H. 76. Fremstår i original emballage (5)

Varenr: 6089655

DKK 4.600 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 12-12-2021
11:38
DKK 3.400
Samling diverse hynder (18)
Samling diverse hynder til havemøbler. (18)

Varenr: 6126521

DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 12-12-2021
14:10
Haveborde, Eucalyptus, Cane Island. (2)
Haveborde, model 'Cane Island' To stk. med stel af Eucalyptus samt plade af stenmateriale (super-stone light grey). Mål. H. 45 Ø. 50 cm. (2)

Varenr: 6029064

DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 12-12-2021
19:57
Strandkurv, model Hornbæk blå/hvid stribet
Strandkurv, model Hornbæk blå/hvid stribet, af træ og kunstflet, med plads til to personer. Indvendig beklædning samt hynder betrukket med markisestof. Flere detaljer i form af fodstøtter og markise, mindre sidebord, samt regulerbart rygstøtte og opbevaringsrum for fodstøttter o.a. H. ca. 155 cm....

Varenr: 6070513

DKK 2.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 12-12-2021
20:27
Havebord, model Camilla, hvid / teak nonwood
Havebord med stel af hvidlakeret aluminium og teak nonwood. H. 75, B. 150, D. 90 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Modelfoto. Dette er en overskudsvare. Fejl og mangler samt manglende dele kan forekomme.

Varenr: 6075339

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 12-12-2021
21:01
Otte havestole af aluminium. (8)
Sæt på otte havestole med stel af hvidlakeret aluminium. Lameller og armlæn af sort kunststofmateriale H. 77 cm. Sædehøjde 44 cm. Udstillingsmodeller med minimale brugsspor. (8)

Varenr: 6034673
DKK 3.600 DK, Herlev, Dynamovej 13-12-2021
11:33
Trallebænk samt Rosenbænk (2)
Trallebænk, sort bemalet, H. 46 cm. B. 138 cm. D. 36 cm. Rosenbænk, hvid - skade på højre armlæn. H. 80 cm. B. 130 cm. D. 50 cm. SH. 40 cm. Udstillingsmodeller. (2)

Varenr: 6131199

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 13-12-2021
14:01
Cinas. Havebord af aluminium
Cinas. Havebord med stel af hvidlakeret aluminium. Bordplade med lameller af kunststofmateriale med træstruktur. H. 74 cm. B. 165 cm. D. 90 cm. Udstillingsmodel med minimale brugsspor.

Varenr: 6036369

DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 13-12-2021
18:25