Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
   Varer pr. side   17 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Cafésæt / havemøbelsæt på to stole samt rundt bord (4)
Cafésæt / havemøbelsæt bestående af rundt bord og to stole af brun coated aluminium med sæde, stoleryg og bordplade af mørkt træ. Ø 76, H. 75 cm. Cafebord leveres usamlet (4)

Varenr: 6082868

DKK 2.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 20-01-2022
15:11
Haveborde, Eucalyptus, Model Swan (2)
Haveborde, Model Swan, Stel af 100% FSC eucalyptus træ samt bordplade af stenmateriale (super-stone light grey). (2) Mål. H. 40 L. 100 B. 60 cm. Fremstår i original emballage.

Varenr: 6093268

DKK 1.600 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-01-2022
18:58
Strandkurv, model Hornbæk rød/hvid stribet
Strandkurv, model Hornbæk rød/hvid stribet, af træ og kunstflet, med plads til to personer. Indvendig beklædning samt hynder betrukket med markisestof. Flere detaljer i form af fodstøtter og markise, mindre sidebord, samt regulerbart rygstøtte og opbevaringsrum for fodstøttter o.a. H. ca. 155 cm....

Varenr: 6042095

DKK 2.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-01-2022
19:17
Otte havestole af aluminium. (8)
Sæt på otte havestole med stel af hvidlakeret aluminium. Lameller og armlæn af sort kunststofmateriale H. 77 cm. Sædehøjde 44 cm. Udstillingsmodeller med minimale brugsspor. (8)

Varenr: 6034673
DKK 3.600 DK, Herlev, Dynamovej 21-01-2022
19:30
Liggestole, parasoller og havebord i hvid plast (9)
Par liggestole i hvid plast l. 200 x 80 cm. Et havebord h. 72 cm Ø130 cm, To parasoller og to sokler i marmor. Der medfølger et par opbevaringskasser, ene med skade på siden og skævt låg. Brugsspor i form af: afskallinger, vejrlig, skrammer og mærker (9)

Varenr: 6133578
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-01-2022
20:06
Thors Design. Havebord med med otte stole (9)
Thors-Design. Havebord med otte stole af galvaniseret stål og genanvendt azobetræ fra bolværk i Knudshoved Færgehavn. Mål bord . B. 100 L. 200 H. 72 cm. Stole B. 43 Sh. 46 H. 80 cm. Fremstillet hos Thors Design i Vildbjerg. Fremstår med brugspræg. (9)

Varenr: 6119193
DKK 10.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-01-2022
11:12
DKK 7.600
Rund havebænk i patineret jern
Rund havebænk i patineret jern. Mål ca. h. 79 cm Ø145 cm sh. 40 cm. diameter hul i midten 40 cm. Modelfoto

Varenr: 5996980

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-01-2022
15:46
Havestole, teaktræ (4)
Havestole af ubehandlet teaktræ, fire foldestole. Sædehøjde 45 cm. Fremstår i emballage (4) Modelfoto.

Varenr: 6145047

DKK 1.400 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-01-2022
20:06
Cinas 'Mood Air' havemøbelsæt (7)
Cinas 'Mood Air' havemøbelsæt bestående af 6 armstole med stel af grålakeret aluminium, armlæn af teak og lammeler af plast. Havebord af lakeret aluminium og bordplade af plast med træstruktur. H. 75 cm. B. 210 cm. D. 100 cm. Udstillingsmodel med mindre brugsspor.

Varenr: 6056046

DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-01-2022
11:15
DKK 5.000
Havebord, teaktræ.
Havebord af ubehandlet teaktræ med gemt tillægsplade. H. 76. L. 180-240. B 120 cm. Demomodel / udstillingsmodel fremstår med nogle ridser/skrammer, enkelte afslag. Skruer mangler til fast montering af dele. Kun samlet til foto.

Varenr: 6142487

DKK 1.600 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-01-2022
19:21
Strandkurv, model Hornbæk grøn/hvid stribet

Varenr: 5904850

DKK 2.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-01-2022
20:40
Cinas. Havebord af aluminium
Cinas. Havebord med stel af hvidlakeret aluminium. Bordplade med lameller af kunststofmateriale med træstruktur. H. 74 cm. B. 165 cm. D. 90 cm. Udstillingsmodel med minimale brugsspor.

Varenr: 6036369

DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2022
16:35
R. Wengler. Lænestol af bambus samt Påfuglstol (2)
Robert Wengler. Lænestol af bambus. Udført hos R. Wengler, Kgl. Hofleverandør. H. 75 B. 66 SH. 35 cm. Fremstår med brugsspor. Samt Påfuglstol af bambus/flet. H. 140 B. 95 SH. 45 cm. Begge med brugsspor og løshed. (2)

Varenr: 6147987
DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-01-2022
17:03
DKK 450
Strandkurv, model Hornbæk blå/hvid stribet
Strandkurv, model Hornbæk blå/hvid stribet, af træ og kunstflet, med plads til to personer. Indvendig beklædning samt hynder betrukket med markisestof. Flere detaljer i form af fodstøtter og markise, mindre sidebord, samt regulerbart rygstøtte og opbevaringsrum for fodstøttter o.a. H. ca. 155 cm....

Varenr: 6070513

DKK 2.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-01-2022
19:46
Haveborde, Eucalyptus, Cane Island. (2)
Haveborde, model 'Cane Island' To stk. med stel af Eucalyptus samt plade af stenmateriale (super-stone light grey). Mål. H. 45 Ø. 50 cm. (2)

Varenr: 6029064

DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-01-2022
20:03
Cinas. 'Safira' havemøblement (5)

Varenr: 5959011

DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2022
10:59
Par armstole / havestole samt bord (3)
Par armstole / havestole samt bord af hvidlakeret metal. H. 71,5 SH. 44 cm. Fremstår med brugsspor, ridser/mærker, enkelte afskalninger samt gulnet/nuanceforskel. (3)

Varenr: 6146111
DKK 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 25-01-2022
18:41