Vurdering
12345...7»   Varer pr. side   198 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid  Næste bud
Chinas. Havebord og to stole (5)
Chinas. Havebord og to stole m. hynder. Rio bord i hvidt stel polyteak m. teak polywood top. 180x90 cm. To Rio stole i hvidt alu stel taupe sidde- og ryg hynder. H. 80, B. 55, D. 58 cm. En stol fremstår usamlet. (5)

Varenr: 6238125
DKK 4.800 DK, Herlev, Dynamovej 02-10-2022
12:33
Strandkurv, model Hornbæk grøn/hvid stribet

Varenr: 6252405

DKK 2.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 02-10-2022
19:23
Hyndeboks - Vila - Natur
Hyndeboks. Model Vila i Natur. Fremstillet i Polyrattan. Plads til 618 liter. Mål: 80,0 x 75,0 x 150,0 cm. Udstillingsmodel. Nedpakket i brudt originalt emballage. Modelfoto.

Varenr: 6277840

DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 02-10-2022
19:24
DKK 500
Ubekendt møbelproducent. Havesæt m. fire stole samt bord (5)
Ubekendt møbelproducent. Havesæt bestående af fire klapstole af bejdset træ samt foldebord af lys træsort. Fremstår med minimale brugsspor. (5)

Varenr: 6276370
DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 02-10-2022
19:31
Cane-Line. Par solvogne, model Presley (6)
Cane-line. Par Presley solvogne af sort flet med røde Cane-line hynder samt puder. H. 30, L. 190, B. 63 cm. Fremstår med brugsspor. (6)

Varenr: 6275703
DKK 7.000 DK, Aalborg, Nibevej 02-10-2022
19:44
DKK 5.000
Jumbo Alu-transportkasse 1500x500x500mm, 375 liter
Jumbo alu-transportkasse fremstillet i 2/3mm alu-dørkplade med fuldsvejsede samlinger. Kassen er forsynet med M8 gevind i bund til fastgørelse og er velegnede til transport, opbevaring og som værktøjskasse på lastbiler og byggepladser. Alu-transportkassen er med excenterlåse i rustfrit stål, som...

Varenr: 6270682
DKK 2.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 02-10-2022
19:56
DKK 850
Patricia Urquiola for B&B Italia. Armstol / havestol, udstillingsmodel
Patricia Urquiola. Armstol / havestol med flerefarvet gummiflet. løs sædehynde betrukket med gråligt stof. Sh. 48 cm med hynde. Fremstillet hos B&B Italia, Outdoor, model Crinoline Serien. Udstillingsmodel med enkelt løse / defekter på flet.

Varenr: 6277868
DKK 2.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 02-10-2022
20:02
DKK 950
Cinas. Opbevaringsbænk. Hvid / teak
Cinas. Opbevaringsbænk. Hvidmalet teak samt låg af teaktræ. Mål. 45x31x48 cm. Udstillingsmodel. Kan bruges inde eller ude.

Varenr: 6278732

DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-10-2022
14:56
Menu. WM Design, 4 stole Model 'String lounge Chair' (4)
Menu. WM Design, 4 stole Model 'String lounge Chair' af pulverlakeret stål. H: 72 cm. Sh. 35 cm. B: 65 cm. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, ridser og mærker. (4)

Varenr: 6275878

DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-10-2022
15:14
Cinas. Model Houston / Mood Classic. Cirkulært havebord og fire stole (5)
Cinas. Model Houston / Mood Classic. Cirkulært havebord og fire stole af aluminium, plastic og teaktræ. Fremstillet hos Cinas, model houston / mood classic. Mål bord ca. H. 72, Ø. 110, mål stol H. 84, B. 60, Sh. 45 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Usamlet. Modelfoto. (5)

Varenr: 6274373

DKK 4.600 DK, Herlev, Dynamovej 03-10-2022
15:18
DKK 3.600
Cinas. Model Boston / Mood Classic. Ovalt havebord og fire stole (5)
Cinas. Model Boston / Mood Classic. Ovalt havebord og fire stole af aluminium, plastic og teaktræ. Fremstillet hos Cinas, model Boston / mood classic. Mål bord ca. H. 72, B. 180, D. 90, mål stol H. 84, B. 60, Sh. 45 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Usamlet. Modelfoto. (5)

Varenr: 6274402

DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-10-2022
15:23
Cinas. Model Houston / Mood Classic. Cirkulært havebord og fem stole (6)
Cinas. Model Houston / Mood Classic. Cirkulært havebord og fem stole af aluminium, plastic og teaktræ. Fremstillet hos Cinas, model houston / mood classic. Mål bord ca. H. 72, Ø. 150, mål stol H. 84, B. 60, Sh. 45 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Usamlet. Modelfoto. (6)

Varenr: 6274386

DKK 6.400 DK, Herlev, Dynamovej 03-10-2022
15:25
DKK 5.000
Cinas. Foldbart havebord samt To klap havestole. Model Clarish / York.(3)
Cinas. Foldbart havebord. Model York, udført af hvidt højglansfarvet træ. Mål. 70x70x72 cm. 2 Klap havestole. Model Clarish. Udført af hvidt højglansfarvet træ. Mål. 45x45x88 cm. Udstillingsmodeller (3)

Varenr: 6278756

DKK 2.400 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-10-2022
15:48
DKK 1.800
Cecilie Manz for Gloster. Udendørs chaiselong / bænk, model Atmosphere
Cecilie Manz. Udendørs chaiselong med stel af gråt pulverlakeret aluminium, sæde af massiv ubehandlet teaktræ, sider samt løs sædehynde betrukket med udendørsbetræk i farven Fife Olive stof. Fremstillet for Gloster, model Atmosphere. L. 235 cm. Udstillingsmodel, Fremstår med lettere brugsspor, ...

Varenr: 6256614
DKK 16.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-10-2022
15:49
DKK 5.000
Samling have hynder (8)
Samling havehynder, bestående af, fem beige bænkhynder. To beige loungestol hynder. Én creme solseng hyndesæt. Mål. Sædehynder. 60/64 cm. D. Bænkhynder. 124/142 cm. Dette er en overskudsvare. Fejl og mangler samt manglende dele kan forekomme. (8)

Varenr: 6272930

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-10-2022
15:49
Henrik Pedersen. Fem havestole / stabelstole, model 180 Stacking Chair (5)
Henrik Pedersen. Fem havestole / stabelstole med stel af gråt pulverlakeret aluminium, sæde og ryg udspændt med mesh / net. Fremstillet for Gloster, model 180 Stacking Chair. SH. 45 cm. Udstillingsmodel, fremstår med minimale brugsspor. (5)

Varenr: 6252086
DKK 12.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-10-2022
15:52
DKK 4.400
Cinas. Opbevaringsbænk. Hvidmalet teak samt låg af teaktræ. Mål. 52x55x36 cm. Udstillingsmodel. Kan bruges inde eller ude.

Varenr: 6278707

DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-10-2022
15:57
DKK 950
Cinas. Cafebord samt to havestole. Model Ellen (3)
Cafesæt bestående af et rundt havebord med hvidfarvet stel og lameller i massiv teak. Mål. Ø: 80 H. 74 cm. 2 havestole med hvidfarvet stel og massiv teak. Model Ellen. Fremstillet for Cinas A/S. Udstillingsmodeller (3)

Varenr: 6278736

DKK 2.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-10-2022
16:02
Cecilie Manz. To spisestole, model Atmosphere (2)
Cecilie Manz. To spisestole med stel af gråt og mørkegråt pulverlakeret aluminium, sæde af massiv teaktræ, ryg, sider betrukket med grønt udendørsbetræk. Fremstillet for Gloster, model Atmosphere. SH. 39 cm. Udstillingsmodel, fremstår med lettere brugsspor. OBS sædehøjde kun 39 cm. (2)

Varenr: 6257017
DKK 5.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-10-2022
16:03
DKK 1.900
Cecilie Manz for Gloster. To-pers. udendørs sofa, model Atmosphere.
Cecilie Manz. To-pers. udendørs sofa med stel af gråt pulverlakeret aluminium, sæde af massiv teaktræ, ryg, sider samt sædehynde betrukket med udendørsbetræk af mørkeblåt stof. Fremstillet for Gloster, model Atmosphere. L. 205 cm. Udstillingsmodel, dog med brugsspor på betræk.

Varenr: 6257012
DKK 15.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-10-2022
16:04
DKK 4.600
Henrik Pedersen. Fire havestole / stabelstole, model 180 Stacking Chair (4)
Henrik Pedersen. Fire havestole / stabelstole med stel af gråt pulverlakeret aluminium, sæde og ryg udspændt med mesh / net. Fremstillet for Gloster, model 180 Stacking Chair. SH. 45 cm. Modelfoto, fremstår ubrugt i original emballage. (4)

Varenr: 6252094
DKK 10.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-10-2022
16:16
DKK 3.600
Povl Eksildsen for Gloster. Par stabelbare havestole / armstole, model Azore (2)
Povl Eskildsen. Par stabelbare havestole / armstole med stel af grålakeret aluminium, sæde og ryg af udspændt sort mesh / net. Fremstillet for Gloster, model 'Azore'. SH. 45 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med brugsspor herunder ridser på stel, reparation på armlæn. (2)

Varenr: 6256788
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-10-2022
16:21
DKK 1.200
Henrik Pedersen for Houe. Højbord / barbord model Four samt seks barstole model Reclips (7)
Henrik Pedersen. Højbord / barbord model Four med stel af sort pulverlakeret aluminium samt bordplade af bambuslameller. H. 110 L. 160 B. 90 cm. Samt seks barstole model Reclips med stel af sort pulverlakeret aluminium samt sædelameller af sort genanvendelig husholdningsplast. SH. 80 cm. ...

Varenr: 6227796
16:33
DKK 6.000
Cecilie Manz for Gloster. Seks spisestole, model Atmosphere (6)
Cecilie Manz. Seks spisestole med stel af gråt pulverlakeret aluminium, sæde af massiv teaktræ, ryg, sider samt sædehynde betrukket med udendørsbetræk i forskellige farver. Fremstillet for Gloster, model Atmosphere. SH. 43 cm. Udstillingsmodel, fremstår med lettere brugsspor. (6)

Varenr: 6256880
16:38
DKK 5.600
Henrik Pedersen for Gloster. Liggestol / solseng, model 'Helio Lounger Adjustable Back', hvidlakeret aluminium
Henrik Pedersen for Gloster liggestol / solseng i hvidlakeret aluminium, liggedel af udspændt mesh, justerbar ryg. Fremstillet ved Gloster, model 'Helio Lounger Adjustable Back'. L. 230 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med brugsspor, herunder mærker.

Varenr: 6256617
16:41

Varenr: 6252092
16:43
DKK 3.600
Havemøbler. Loungesæt med bord (3)
Havemøbler. Hjørne loungesæt i pulverlakeret aluminiumsstel. grå hynder betrukket med vandafvisende stof, sofabord i pulverlakeret aluminiumsstel med glasplade. Siddehøjde 43cm. Mål. 192x192x77cm. Bord 60x60x H 32 cm. Udstillingsmodel. (3)

Varenr: 6269088

DKK 5.000 DK, Kolding, Platinvej 03-10-2022
18:44
DKK 3.600
Cinas. Foldbart havebord samt To klap havestole. Model Butterfly / York. Teak (3)
Cinas. Foldbart havebord. Model Butterfly, udført af teaktræ. Mål. 110/20 x 65 x 72 cm. 2 Klap havestole. Model York. Udført af teaktræ. Mål. 52 x 53 x 86 cm. Udstillingsmodeller (3)

Varenr: 6278785

DKK 4.600 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-10-2022
18:58
DKK 3.600
Henrik Pedersen for Gloster. Hyndeboks / opbevaringsboks, teaktræ, Model 'Lima Storage Chest'
Henrik Pedersen. Havehyndeboks / opbevaringsboks med topplade og stel af massivt teaktræ, sider af flettet polyrattan, blød lukning samt vandtæt. Fremstillet hos Gloster. H. 94 L. 165 D. 64 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med lettere brugsspor.

Varenr: 6278354
DKK 25.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-10-2022
19:10
DKK 13.000
Henrik Pedersen. Havebord / spisebord, model Curve, udstillingsmodel
Henrik Pedersen. Havebord / spisebord af grålakeret aluminium, kvadratisk gennembrudt topplade, justerbar sko. Fremstillet hos Gloster, model Curve. H. 73 B. 80 D. 80 cm. Udstillingsmodel med mindre ridser.

Varenr: 6278544
DKK 4.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-10-2022
19:10
DKK 1.300
12345...7»