Vurdering
   Varer pr. side   18 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
2 pladespillere, Philips & Expert (2)
2 pladespillere, Philips 104 & Expert AD800. Ortofon pickup medfølger. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 5911034
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-01-2021
12:12
Arcam forstærker i kasse, model Diva A80
Arcam forstærker i kasse, model Arcam Diva A80. Der medfølger div. kabler, vejledning m.m. medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz. com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5901392
15:54
DKK 850
Bang & Olufsen. Samling diverse musikanlæg (3)
Bang & Olufsen. Samling diverse musikanlæg, bestående af: Beocenter 2800 m. mmc 20S pickup, Beomaster 3000-2, Beomaster 1200. Fremstår med brugsspor. Ej testet. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varenr: 5912152
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-01-2021
19:42
Dieter Rams, Braun, Receiver / Radio, Modell: 'CSV 500', Metall, Aluminium, 1970er Jahre
Dieter Dams für Braun, Receiver / Radio, Modell: 'CSV 500', Metall, Aluminium, 1970er Jahre. Rechteckiges Steuergerät mit einem Metallgehäuse und silberfarbener Aluminiumfront mit einem Raster aus analoger Frequenzanzeige, Knöpfen und Reglern, fm und mw Knöpfe innenliegend, unterseitig mit ...

Varenr: 5893817
DKK 1.862 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-01-2021
20:05
DKK 298
Technics pladeafspiller, model SL-2000
Technics pladespiller, model SL-2000. Fremstår med brugsspor. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5912083
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-01-2021
16:47
DKK 450
Bang & Olufsen: Beogram 3000 pladespiller
Bang & Olufsen: Beogram 3000 pladespiller i cabinet af teak. Med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5905958
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
20:19
Beogram 4000 i kabinet af eg
Beogram 4000 i kabinet af eg med MMC 20CL Pick-up.Almindelige brugsspor. Ej testet. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet.

Varenr: 5912595
DKK 5.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-01-2021
20:22
DKK 4.600
Bang & Olufsen. To aktive højtalere, model Beolab 4000 (3)
Bang & Olufsen. To aktive højtalere, model Beolab 4000, sølv. Samt Beocenter 9300. (3)

Varenr: 5905955
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
20:30
High end Hi-Fi, Gryphon, Transperant,Martin Logan, Shunyata - 656 - 6007261318 17-06-2020 1 1TLF
High end Hi-Fi-anlæg bestående af Gryphon integrated forstærker model Callisto 2200, Gryphon CD-afspiller model Adagio, et par elektrostat højttalere fra Martin Logan, model Odyssey, Aune Audio Headset forstærker model S6 samt div. kabler fra Transparent, bla. 2 stk. Musicwave Ultra, 2 stk. ...

Varenr: 5894502
DKK 64.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-01-2021
14:57
DKK 18.500
Beogram 4000 i kabinet af palisander
Beogram 4000 i kabinet af palisander med SP 15 Pick-up; denne fremstår knækket. Der medfølger MMC 20EN i original æske med værktøj. Div. originale manualer, garantibevis og brugsanvisning medfølgerBrugsspor; finerafslag på ene side. Ej testet. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet.

Varenr: 5912578
DKK 6.400 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-01-2021
20:22
DKK 3.400
Bang&Olufsen. Et sæt Beolab 8000 aktiv højttalere, 1 stk. Beosound Essence kabel og fjernbetjening
Bang&Olufsen. Et sæt Beolab 8000 aktiv højttalere Mk 2, 1 stk. Beosound Essence musikstreamer, kabel, højttalerledninger og fjernbetjening. Anlægget virkede ved indleveringen, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 5905971
DKK 8.000 DK, Vejle, Dandyvej 26-01-2021
20:43
DKK 6.000
Bang & Olufsen. Beosystem 1200 (5)
Bang & Olufsen. Beosystem 1200, best. af Beomaster 1200, Beogram 1203, Beocord 1600 samt 2 Beovox 1800. (5) Produkterne virker ifølge rekvirenten. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Hidrører fra danskejet museum, hvor det kuraterede udvalg af produkter er omhyggeligt restaurerede og ...

Varenr: 5905150
DKK 15.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 27-01-2021
17:05
DKK 500
Bang & Olufsen. Stereo mikrofon, type BM5
Bang & Olufsen. Stereo mikrofon, type BM5 med aftagelige ben, original kasse af fineret palisander. Kasse L 29 B. 20 cm. cm.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Varenr: 5907202
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 27-01-2021
18:09
DKK 950
Samling løse højttalerenheder (24)
Samling løse højttalerenheder bestående af diskantenheder, basenheder og mellemtoneenheder. Fremstår ubrugte i original emballage.

Varenr: 5915614

DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-01-2021
20:30
DKK 500
Bang & Olufsen. Beolit 40, Master 38K og Standard 508K (3)
Bang & Olufsen. Beolit 40 med kabinet af bakelit, Master 38K og Standard 508K. Produkterne virker ifølge rekvirenten. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Hidrører fra danskejet museum, hvor det kuraterede udvalg af produkter er omhyggeligt restaurerede og funktionsdygtige

Varenr: 5905137
DKK 30.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 27-01-2021
20:52
DKK 15.000
Bang & Olufsen. Beosystem 5000 (8)
Bang & Olufsen. Beosystem 5000, best. af: Beolab 5000, Beomaster 5000, Beogram 1800, Beocord 1500, 2 Beovox 5000 højttalere, 2 Beovox 2500 Cube højttalere. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, én Cube højttaler med løs fod, én Cube højttaler med én manglende frontplade. Produkterne virker ...

Varenr: 5905149
DKK 25.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28-01-2021
20:15
DKK 12.500
Bang & Olufsen. Beocord 506, Beocord Correct m.fl (10)
Bang & Olufsen. Beocord 506, Beocord 506 (variant), Beocord Correct, Beocord Belcanto, Beocord 2000, Beocord 1600, Beocord 1100, Beocord Type T509U, Beocord 2400 og Beocord Stereomaster 4. Fremstår med varierende brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (10) Hidrører fra ...

Varenr: 5905141
DKK 21.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28-01-2021
21:00
DKK 450
Bang & Olufsen. Beosystem 6000 (8)
Bang & Olufsen. Beosystem 6000, bestående af Beomaster 6000 4 channel, Beogram 6000, Beocord 5000, 4 Beovox P45 højttalere samt Beomaster 6000 Commander fjernbetjening. Hertil 10 4 kanals-plader. Produkterne virker ifølge rekvirenten. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Hidrører fra ...

Varenr: 5905147
DKK 32.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-01-2021
19:59
DKK 16.000