Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Luxman Pladespiller, model PD-262
Luxman Pladespiller mod PD-262 med Ortofon M 15 E picup. Fremstår med brugsspor og ridser på støvlåg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5002856
DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
13:25:00
Jacob Jensen. Stereobænk sort, Beocenter 4000, Beovox S45 samt Beocord 2400 (5)
Jacob Jensen. Stereobænk sort med stel af børstet og grålakeret stål, front med kant af aluminium samt udtræksplader. H. 63. L. 86. B. 41 cm. Fremstillet hos Bang & Olufsen. 1970'erne. Bang & Olufsen. Beocenter 4000 med to stk. Beovox S45-2 højtalere. samt Beocord 2400 casetteafspiller.Fremstår ...
Varenr: 5001291
DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 22-05-2018
18:55:00
NAD T748 AV Surround sound receiver
NAD T748 AV Surroundsound receiver. To remoter medfølger. Virker ved test. lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5003948
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
19:45:00
Beocenter 2100, B&O
Beocenter 2100, B&O Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4983933
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 22-05-2018
19:50:00
Yamaha R-S300 Stereo Receiver
Yamaha R-S300 Stereo Receiver mit einer Leistung von 2 x 55 W (max.), 2 x 50 W (RMS), Gehäusekonstruktion mit Aluminiumfront, iPhone/iPod/Bluetooth® kompatibel, Subwoofer-Anschluss, Lautsprecher A, B oder A+B auswählbar, 40-AM/FM-Senderspeicher. Altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, partielle ...
Varenr: 5001543
DKK 2.233 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-05-2018
20:00:00
DKK 633
Naim Audio tuner (2)
Naim Audio tuner model NAT-01 med tilhørende strømforsyning model NA PST. Fremstår med få brugsspor. Original emballage og div. kabler medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4995797
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
20:04:00
DKK 650
Bang & Olufsen. BeoSound Overture, Beolab 2000, par Beolab 6000 samt Beolink 1000 (5+)
Bang & Olufsen. BeoSound Overture - ene frontplade af glas løs, Beolab 2000 højttaler, Beolink1000 - afslag på ene knap samt par Beolab 6000 højttalere. Vægbeslag samt ledninger medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5+)
Varenr: 5003014
DKK 3.000 DK, Helsingør, Støberivej 22-05-2018
20:19:00
DKK 900
Bang & Olufsen. Komplet audio Linksystem.
Bang & Olufsen. Komplet audio Linksystem bestående af Beomaster 7000, Beogram 7000, Beolab 3500, Beolab 2000 samt et par Beolab 8000 højtalere, Beo4 fjernbetjening. B&O kompatibel DAB & WIFI. Ledninger og manualer medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og...
Varenr: 4987413
DKK 20.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
20:37:00
DKK 4.200
Fender, Verstärker
Fender Verstärker, innen abgedruckte Geräteinformationen, Stromkabel vorhanden, rückseitig mit Hersteller-Plakette, H.29 cm, B.31 cm, T.19 cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, partielle Bestoßung, partielle Verfärbung der Oberfläche Lauritz.com garantiert nicht die Funktionalität..
Varenr: 5001545
DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-05-2018
20:57:00
DKK 447
Bang & Olufsen. Komplet audio Linksystem bestående af BeoSound4, Beolab 4000 højtalere, Beolab 2000, Beolab 3500 soundbar samt Beo4 fjernbetjening. B&O kompatibel DAB & WIFI. Ledninger og manualer medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders ...
Varenr: 4987437
DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-05-2018
21:00:00
DKK 2.800
Samling div. Hifi udstyr, mikrofoner, manualer, magasiner m.m
Samling div. Hifi udstyr bestående af bl.a: 8 Teac Nap-hoveder, 1 B & O mikrofon, 1 Meazzi mirkofon, div. pladebørster og remotes, div. manualer bl.a. Luxman, Sansui, Pioneer, Sony, Tandberg, Technics, Dual m.fl, div. Hifi magasiner m.m. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5002787
DKK 4.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-05-2018
19:43:00
Samling radiorør
Samling radiorør bestående af: 4 McIntosh rør, 4 fisher rør, 1 GE rør, 4 RCA rør, 4 Siemens rør, 2 Tubestore rør samt 8 div. rør. Hertil en bog om radiorør. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5002790
DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-05-2018
19:50:00
SABA radio
SABA radio, ældre model, fineret med teaktræ. H.36 L.65 D.22 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5004925

DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-05-2018
19:53:00
Delphon. Dele til to pladespillere model GS1
Delphon. Dele til to pladespillere model GS. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5004923
DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-05-2018
20:05:00
Tandberg spolebåndoptager, Tor radio mv (5)
Tandberg spolebåndoptager 'Cross-Field Series 3300X'. Tor Mars C1U radio samt et par Gamma højttaler enheder. Aldersrelateret slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)
Varenr: 5001519
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-05-2018
20:37:00
Bang og Olufsen. Beosound Century
Bang & Olufsen. Beosound Century. Radio med cd-afspiller og kassettebåndoptager. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5004675
20:37:00
Radiokabinet af nøddetræ
Radiokabinet af nøddetræ, med Neutrofon radio, model Diamond, type 5405 CH samt Philips pladespiller, front med jalousi og låger, bag hvilke rum til plader. H. 84 cm. L. 97 cm. B. 43 cm. Der medfølger desuden 1 LP-plade med Rex. Fremstår med brugspræg, enkelte finerafslag samt ridser. Lauritz.com...
Varenr: 5006055
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-05-2018
15:11:45
Aristona / Sonofon stereobænk
Aristona / Sonofon stereobænk i kasse af palisander, front med tre låger bag øverste er pladespiller monteret. H. 71 B. 65 D. 41 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5004052
DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 24-05-2018
18:00:00
Samling diverse elektronik fra Sony, Yamaha mfl. (9).
Samling diverse elektronik bla. Sony CDP-C425 cd afspiller, Sony DVD afspiller BDV-EF200, Yamaha mini-disc recorder MDX-595, Kreafunk bluetooth højtaler m.m. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (9).
Varenr: 5004743
DKK 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-05-2018
19:22:00
DKK 450
Weltempfänger Sony 'ICF-7800'
Radio/Weltempfänger Sony “ICF-7800”, Ausführung ab 1978/Japan, 3-Band Radio (FM/MW/SW), Spitzname "Newscaster", Plastikgehäuse/Thermoplast, in der Mitte klappbar, mit integriertem Lautsprecher und Bedienungselementen, 9 x 12 x 6,5 cm. Gebrauchsspuren
Varenr: 4420892
DKK 1.117 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-05-2018
20:24:00
DKK 298
Technics anlæg. (2)
Technics Cd afspiller model SL-P177A og forstærker model SL-P177A. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.
Varenr: 5005394
DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 25-05-2018
14:25:00
Mixerpult. Roland
PA - forstærker og mixer. Roland 8-kanals mixer med forstærker indbygget i kuffert, D 30 B 40 H 23 cm. Med brugsspor. Kan tændes og virker iflg rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5007586
DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-05-2018
19:31:00
Bang & Olufsen. BeoSound 9000 anlæg med fire BeoLab 4000 højttalere
Bang & Olufsen / B&O, BeoSound 9000 musiksystem klargjort til væg. Manualer, kabler, fjernbetjening mm. Medfølgende fire stk BeoLab 4000 højttalere i sort højglans. Kabler medfølger. Anlæg fremstår med enkelte lette ridser på glas. Højttalere med enkelte huller i frontstof. Lauritz.com ...
Varenr: 4972383
DKK 10.000 DK, Kolding, Trianglen 26-05-2018
20:00:00
DKK 6.200
Bang & Olufsen/ Ice Power. Beolab 11 subwoofer
Bang & Olufsen/Ice power. Beolab 11 subwoofer. H. 31 cm. Strømkabel medfølger. Fremstår med hårridser, brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4991777
DKK 7.000 DK, Kolding, Trianglen 27-05-2018
15:06:00
DKK 4.400
Bang & Olufsen. Komplet audio Linksystem bestående af Beomaster 6500, Beogram 6500, Beolab 3500, Beolab 2000 samt et par Beolab 8000 højtalere, Beo4 fjernbetjening. B&O kompitabel DAB & WIFI. Ledninger og manualer medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og...
Varenr: 4957028
DKK 20.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-05-2018
20:20:20
DKK 1.200
Casala Design, Stühle, Frankfurter Stuhl, Bauhaus (2)
Paar Casala Design Frankfurter Stühle, Bauhaus, Konstruktion aus Holz, H.74cm, B.40cm T.36cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, partielle Bestoßungen und Kratzer.
Varenr: 5001547
DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 29-05-2018
20:29:00
DKK 298