Vurdering
   Varer pr. side   25 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. Beosound 4 samt par Beovox 3000 højttalere (3)
Bang & Olufsen. Beosound 4 samt par Beovox 3000 højttalere. Manglende kabler samt vægbeslag til højtalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme, Beosound 4 fremstår defekt. (3)

Varenr: 6112382
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 05-12-2021
15:42
DKK 1.200
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere (3)
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere. Der medfølger højttalerkabler. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6028434
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 05-12-2021
Bang & Olufsen. Beomaster, Beogram, Beocord samt Red Line højtalere (5)
Bang & Olufsen: Beomaster 3000. Beogram 3000. Beocord 2000 samt 1 sæt Red Line højtalere. Der medfølger div. manualer. Fejl og defekter kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (5)

Varenr: 6126637
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 06-12-2021
16:11
DKK 650
Pioneer. Minianlæg, model X-HM10-K
Pioneer. Minianlæg, model X-HM10-K, bestående af: CD-afspiller samt 1 sæt højtaler. Der medfølger desuden kabel og fjernbetjening. Fejl og defekter kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6126428
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 06-12-2021
17:01
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangential pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangential pladespiller med kabinet af palisander, MMC 20EN pickup. L. 48 cm. D. 37 cm. Fremstår med alm. brugsslitage. Lauritz.com. indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Varenr: 6125792
DKK 3.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 06-12-2021
18:00
DKK 3.200
Bang & Olufsen. Beosound Century
Bang & Olufsen. Beosound Century. Radio med cd-afspiller og kassettebåndoptager. Vægbeslag, fjernbetjening og maualer medfølger. Fejl og defekter kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6126432
DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 06-12-2021
19:51
DKK 500
Bang & Olufsen. Beomaster 6000 samt beocord 8004 (2)
Bang & Olufsen. Beomaster 6000 samt beocord 8004. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6122117
DKK < 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-12-2021
16:54
Bang & Olufsen. Beocenter 3500
Bang & Olufsen. Beocenter 3500 radio / pladespiller. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6122113
DKK 1.200 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-12-2021
17:53
DKK 500
Bang & Olufsen. Beogram 4000 pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 4000 pladespiller. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6122115
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-12-2021
17:54
Bang & Olufsen. Beogram 1500 samt beomaster 2000 (2)
Bang & Olufsen. Beogram 1500 pladespiller samt beomaster 2000 radio. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6122111
18:53
Pioneer Direct Drive Full Automatic Stereo Turntable pladespiller PL-530 m/ kabinet
Pioneer Direct Drive Full Automatic Stereo Turntable pladespiller PL-530 m/ kabinet, 39 x 48 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Varenr: 6127529
DKK 2.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-12-2021
19:20
Par grundig højttalere, model Audiorama 7000 (2)
Par Grundig højttalere med kuppel af sortlakeret metal, centralsøjle og tre-pas fod af forkromet metal. H. Ca. 90 cm. Vægt 13,5 Kg. Model Audiorama 7000. Fremstår med enkelte trykmærker på centralsøjle og alm. brugsspor. Et stik mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6098711
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-12-2021
19:32
Bang & Olufsen. Beogram 3000 (2)
Bang & Olufsen. Beogram 3000 pladespillere, begge uden pick-up. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. (2)

Varenr: 6125780
DKK 1.500 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-12-2021
19:53
Bang & Olufsen. Beogram 1000
Bang & Olufsen. Pladespiller model Beogram 1000 med kabinet af palisander. 1960'erne. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, afklippede ledninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Varenr: 6125607
20:02
Bang & Olufsen. Beomaster 3400 samt beogram 3400 (2)
Bang & Olufsen. Beomaster 3400 radio samt beogram 3400 pladespiller. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6122110
20:52
Bang & Olufsen. Beogram 4002 pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 4002 pladespiller. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6122116
DKK 2.600 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-12-2021
20:55
DKK 2.800
Bang & Olufsen. Beogram 3300, pladespiller.
Bang & Olufsen. Beogram 3300, pladespiller. Type 5931. med MMC4 pickup. Serienummer 05931316. Fremstår med brugsspor. Virker ved test, men Lauritz.com. indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6127028
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 08-12-2021
18:22
DKK 850
Jacob Jensen for Bang og Olufsen. Beolab 5000 samt Beomaster 5000 (2)
Jacob Jensen for Bang og Olufsen. Beolab5000 samt Beomaster 5000 i kabinet fineret med palisander. Manual medfølger. 1960'erne. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. (2)

Varenr: 6125784
DKK 3.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-12-2021
18:23
DKK 2.800
Pioneer PL 630 pladespiller
Pioneer PL 630 pladespiller, monteret med Pickering XV-15 pickup. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6127748
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-12-2021
19:26
Beogram 4000 i kabinet af palisander
Beogram 4000 i kabinet af palisander med modificeret med Ortofon M 15 E Super pickup. Brugsspor. Virker ved test. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet.

Varenr: 6127052
DKK 2.600 DK, Aalborg, Nibevej 08-12-2021
19:28
Bang & Olufsen musikanlæg (5)
Bang & Olufsen. Musikanlæg bestående af et par BeoLab 2500 højtalere, BeoSound Ouverture kassettebånd- og CD-afspiller, BeoMaster 3000 radio samt BeoGram 2000 pladespiller. Fremstår med brugsspor og skade på bunden af forstærkeren. Ruderne i cd/båndafspilleren ser umiddelbart defekte ud. ...

Varenr: 6119459
DKK 1.200 DK, Vejle, Dandyvej 08-12-2021
20:21
RCA Radio fra 1920'erne med Bang & Olufsen Transformator
RCA Radio fra 1920'erne med Bang & Olufsen LF Transformator og fire radiorør. Kabinet af mahogni B 55 cm. D 25 cm H 22 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6125892
DKK 4.000 DK, Aalborg, Nibevej 09-12-2021
18:03
11 stk B&O originale reservedele (11)

Varenr: 6110069
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 09-12-2021
18:03
3 stk vintage B&O pickup-arme
3 stk vintage B&O pickup-arme af bakelit. 1940'erne. (3)

Varenr: 6110079
18:05
Denon pladespiller model DP-47F
Denon. Fuld automatisk quartzstyret pladespiller, model DP-47F, High Performance, med kabinet af imiteret træ. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6129183
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
20:37
DKK 450