Vurdering
   Varer pr. side   8 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. Anlæg, pladespiller samt højttalere (4)
Bang & Olufsen. BeoSound Ouverture, Beogram 4500 samt par Beolab 4500 højttalere. Hertil Beolink 1000 og vægbeslag. Fremstår med brugsspor, manglende lydkabler til højttalere, fjernbetjening med løst batteridæksel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. ...

Varenr: 5634383
DKK 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-04-2020
19:24
Bang & Olufsen. B&O, Beosound 9000 musiksystem samt et par Beolab 3 højtalere (3)
Bang & Olufsen. B&O, Beosound 9000 musiksystem med plads til 6 CD'er. H. 30, L. 90, D. 8 cm. Vægbeslag og fjernbetjening medfølger. Samt et par væghængte højtalere, model Beolab 3. Fremstår med brugsspor, højtalerne med ridser på overfladen. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varenr: 5628197
DKK 4.000 DK, Vejle, Dandyvej 07-04-2020
20:52
DKK 5.400
Tesla, Lautsprecher, Modell 'Das Ohr', Bakelit, Slowakei, 1950er Jahre
Tesla, Lautsprecher, Modell 'Das Ohr', Bakelit, Slowakei, 1950er Jahre. Organisch geformter, brauner Lautsprecher aus Bakelit, vorderseitig mit Herstellerprägung und Lautstärkeregler versehen, mit einer Lautsprecherbespannung aus Stoff, rückseitig mit Herstellerplakette, H.29cm, B.38cm, T.17cm, ...

Varenr: 5625008
DKK 3.725 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 07-04-2020
21:03
DKK 335
Onkyo, Hifi Turm, Audio Anlage, Metall, Glas, Kunststoff, Österreich
Onkyo, Hifi Turm, Audio Anlage, Metall, Glas, Kunststoff, Österreich. Hifi Turm auf Rollen mit vorderseitig zwei Glastüren, innenseitig in vier Ebenen unterteilt, oben mit Plattenspieler mit aufklappbaren Kunststoffdeckel, mit Radio, Kassettenrekorder und CD Spieler, sowie unten mit Stauraum, ...

Varenr: 5619387
DKK 2.235 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 07-04-2020
21:12
DKK 335
Bang & Olufsen mm. Div. musikanlæg (8)
Bang & Olufsen mm. Div. musikanlæg. Par Beovox S60 højtalere (den ene limet på bagplade), Beomaster 300, Beocenter 9500, Beomaster 2000, Beomaster 1900, Beogram 1700. Medfølger Elektra Hi-Fi Bella Musica 997. Fremstår med brugsspor. Ej afprøvet. Lauritz.com indestår ikke fo funktionaliteten. (8)

Varenr: 5631510
DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-04-2020
19:01
MTX subwoofer auto installation
MTX subwoofer auto installation bestående af MTX audio RT501 500 watt monoblock, RT604 4-channel Amp. 360 watt RMS, samt to 12" Q-power højtalerenheder. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5625527
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-04-2020
17:17
Verner Panton. Stereoanlæg WEGA 3300
Verner Panton, stereoanlæg hi-fi-møbel model 3300 fremstillet hos WEGA, Germany. Formgivet i 1963, i produktion fra 1967. Todelt kabinet af hvidt lakeret træ, overdelen, der indeholder tuneren og forstærkeren, kan svinges ud til siden. I underdelen befinder der sig en Dual pladespiller. ...

Varenr: 5594744
DKK 9.685 DE, Hamburg, Große Elbstraße 11-04-2020
19:58
DKK 298
Marco Zanuso & Richard Sapper, Radio Modell TS 505 A für Brionvega
Radio Modell TS 505 A, italienisches Design von Marco Zanuso & Richard Sapper für Brionvega. Entwurf von 1976. Ausklappbares Gehäuse aus anthrazitfarbenem Kunststoff, Fronten in schwarz, herausziehbarer Tragegriff und Antenne. Unterseitig bezeichnet.Maße ca. H. 13,3 cm, B. max 26 cm,, T. 11cm. ...

Varenr: 5607901
DKK 1.490 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 12-04-2020
19:40
DKK 298