Vurdering
   Varer pr. side   4 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP24 (Small). (2)

Varenr: 6088108
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 10-12-2021
15:07
Luxman. Forstærker, model L-430 samt KEF par højttalere, model 105 (3)
Luxman. Forstærker, model L-430. KEF 105 Reference Series II / Type SP1118/80. To højttalere, kabinet af valnøddetræ, tophøjtalere med vippefunktion. Fremstår med brugsspor bla. ridser, visir med lille hul m.m. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (3)

Varenr: 6129207
DKK 2.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11-12-2021
16:41
JBL. Subwoofer samt to satellithøjttalere (3)
JBL. Subwoofer model SUB 6 samt to satellithøjttalere model Control 1 Xtreme, Subwoofer 30 x 43, H. 32,5 cm. Control H. 22, B. 15, D. 14 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varenr: 6102765
DKK 3.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 11-12-2021
19:10
Dantax. Surround højttaler system (6)
Dantax. Surround højttaler system i kabinetter af imiteret kirsebær, monteret med sort frontstof, bestående af: 4 satellit højttalere, 1 centerhøjttaler, 1 subwoofer. Fremstår snavset, sub med et defekt ben, enkelte trykmærker, mangler fjern betjening. Lauritz.com indestår ikke for ...

Varenr: 6130355
DKK < 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 13-12-2021
21:34