Vurdering
   Varer pr. side   8 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP24 (Small). (2)

Varenr: 5896163
DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 25-01-2021
18:16
Hørning højttalere, model Perikles
Hørning, 3-ways højttalere, model Perikles med kabinet i kirsebærfinér. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Specs: Recommended Amplifier Power: 3 - 100 wpc Frequency Response: +/-2.5dB (40Hz to 20kHz) Sensitivity: 96dB/W/m Input Impedance: 8 ohm nominal (6.1 Ohm minimum) ...

Varenr: 5869132
DKK 15.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-01-2021
15:13

Varenr: 5896164
DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 26-01-2021
18:52
Bang & Olufsen. To par Beolab 6000 (4)
Bang & Olufsen. To par højtalere, model Beolab 6000. Kabler og ledninger medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Varenr: 5912246
DKK 3.000 DK, Vejle, Dandyvej 26-01-2021
20:27

Varenr: 5896167
DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 27-01-2021
18:27
Geneva musikanlæg model XL, rød
Geneva musikanlæg model XL i rød. Anvender d2audio og embracingsound-teknologi. Ipod og Iphone kan tilsluttes. Cd-afspiller og FM radio. Højttalersystem med 2 x 1" diskantenheder, 2 x 5 1/4" basenheder og 2 x 8" sub-woofers. Embracingsound, d2audio. Digital hi-fi forstærker med 600 (6 x 100) ...

Varenr: 5915386
DKK 5.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 27-01-2021
19:23

Varenr: 5896168
DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 28-01-2021
18:53
CROSLEY DESIGN TEAM
CROSLEY DESIGN TEAM, "Cruiser Deluxe", skivspelare, samtida, vinylspelare, ca 35x25 cm

Varenr: 5917330
DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 28-01-2021
19:58
Se mere