Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Beretta St. James Tweed sæt Str. 54 (2)
Beretta St. James Tweed sæt. Består af følgende: Beretta St. James Classic Jakke str. 54. Beretta St. James Cap str. L. Alle dele er nye og ubrugte (2)
Varenr: 4768204

DKK 4.200 DK, Herlev, Dynamovej 21-05-2018
20:38:00
Waffenschrank / Stahlschrank Hartmann Tresore, Sicherheitsstufe A
Waffenschrank / Stahlschrank Hartmann Tresore, Sicherheitsstufe A nach VDMA 24992, Modell WT 101-02 ITB, Gewicht 120 kg, Baujahr 2003, 2 Schlüssel vorhanden. Höhe 160 cm, Breite 55 cm, Tiefe 35 cm. Altersgemäße Gebrauchsspuren, Kratzer. Das innere Fach müsste gereinigt werden.
Varenr: 5002604
DKK 2.233 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 21-05-2018
20:45:00
DKK 372
Våbentaske fra skyttebutikken
Stor sort våbentaske fra skyttebutikken. Fremstår med få brugsspor.
Varenr: 4992061
DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 22-05-2018
12:57:00
Udsigtskikkert med tripodstativ
Udsigtskikkert med forstørrelse fra 25x-75x med trinløst zoomokular, 70mm objektivlinse. Kikkerten er vandtæt. Dertil medfølger tripodstativ med vaterpas. H. 57/127 cm.
Varenr: 4957490

DKK 1.800 DK, Odense, Kratholmvej 23-05-2018
19:20:00
Pentax. Kikkert, 8X40 PCF
Pentax. Kikkert, model 8x40 PCF, medfølgende taske. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 5001360
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-05-2018
20:32:00
Hoyt samt Wings. Compoundbue samt greb.
Hoyt samt Wings. Compoundbue samt greb til bue i limet træ. Hoyt samt Wings. Alderskrav 18 år.
Varenr: 5008961
DKK < 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24-05-2018
12:00:00
Flintlåsgevär Balkan
FLINTLÅSGEVÄR, Balkan, troligen 1800-talets första hälft, stål med inläggningar av ben, längd ca 155 cm
Varenr: 5006902
DKK 1.544 SE, Stockholms Auktionsverk, Slakthusgatan 25-05-2018
15:48:00
Se mere
Samling nyere kikkertsigter (6)
Samling nyere kikertsigter. Bausch & Lomb 3-9x50, Pegasus 3-9x40, Zeizz Diavan-Z 2,5-10x52, Gaml 3-9x40IR. Herudover 2 stk. med mindre fejl og mangler. Batteri og batteridæksel mangler. Den ene Optisan 1-6x24. Anden ukendt (6)
Varenr: 5007442
DKK 1.800 DK, Helsingør, Støberivej 27-05-2018
14:28:39
DKK 500
120 stk Remington350 Rem. Mag.(6)
6 æsker a 20 stk. remington kaliber 350 Rem.Mag. "core lokt" soft PT 200gr. Krever våpenkort til denne kaliber.Vær oppmerksom på at varer som eksporteres ut av Norge pålegges importmoms og eventuelt toll. Les mer om importmoms og toll
Varenr: 4919354
DKK 1.188 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 29-05-2018
15:37:00
DKK 238