Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
   Varer pr. side   8 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Nikon D5000 kamera samt tilbehør og objektiver
Nikon D5000 kamera samt tilbehør og objektiver. Tre tasker , 3 objektiver og div. tilbehør.

Varenr: 6150759
DKK 2.400 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-01-2022
19:51
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Varenr: 6132224
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-01-2022
12:13
Canon EOS-1D Mark II N
Canon EOS-1D Mark II N kamerahus. Medfølger batterier, Ni-MH oplader NC-E2, AC Adapter, manaler. Uden hukommelseskort. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6151498
DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-01-2022
20:34
To Nikon D2x med tilbehør (5)
To Nikon D2xs kamera. Nikon Speedlight SB-28DX medfølger. Manual og batteri samt oplader medfølger. Brugsspor. (5)

Varenr: 6063027
DKK 7.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-01-2022
09:41
DKK 5.600
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer, samt ekstra fotoudstyr, tasker mm. Fremstår med brugsspor, skrammer og mærker. Ej testet.

Varenr: 6028193
DKK 3.800 DK, Herlev, Dynamovej 30-01-2022
15:29
Contax T2 analogt kamera
Contax T2 analogt kompaktkamera med Carl Zeiss Sonnar 2,8/38. Serienr. 014186. Medfølges af originalt etui. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6151227
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-01-2022
18:18
Alukuffert med kameraudstyr, Konica
Konica. Alukuffert med kameraudstyr bla. Autoreflex T4 og Autoreflex T3. Diverse linser og tilbehør. Ej testet. Brugsspor.

Varenr: 6151007
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-01-2022
19:58
Olympus, Fujita, Pilot, Thagee m.fl. Samling diverse kamera mm.
Olympus, Fujita, Pilot, Thagee m.fl. Samling diverse kamera mm. best. af bl.a.: Olympus-Pen kamera, Fujita 66 kamera, atelier objektiv mm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Varenr: 6148090
DKK 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-01-2022
21:42