Vurdering
   Varer pr. side   17 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Varenr: 6091262
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 02-12-2021
11:42
To Nikon D2x med tilbehør (5)

Varenr: 6063027
DKK 7.000 DK, Herlev, Dynamovej 02-12-2021
19:54
DKK 5.600

Varenr: 6091260
20:16
Olympus OM20 kamera med tilbehør.
Olympus OM 20 spejlreflex kamerahus med 50mm. 1:1,8 objektiv og 80-200 mm. 1:4,5 objektiv og Flash. To objektiver til Pentax 35-80 mm 1:4-5,6 og Sigma 28-80 mm. 1:3,5-5,6 Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugssor.

Varenr: 6112033
20:22

Varenr: 6102099
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-12-2021
09:33
Sigma zoomobjektiv til Pentax AF (Z,PZ serier)
Sigma zoomobjektiv til Pentax AF (Z,PZ serier) 70-300 mm. F4-5,6 DL Macro. Fremstår ubrugt i original emballage.

Varenr: 6114975
12:21
Samling fotoudstyr
Samling professionelt fotoudstyr, bl.a. Manfrotto 'Avanger', Multiblitz Variolite Compact 600 m.m. Fremstår med alm. brugsslitage, Lauritz.com garanterer ikke for funktionen, samt eventuelle fejl og mangler.

Varenr: 6091939
DKK 5.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 04-12-2021
16:40

Varenr: 6091265
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 04-12-2021
19:16

Varenr: 6091259
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 05-12-2021
08:31

Varenr: 6116549
09:54
Samling ældre fotoudstyr

Varenr: 6119731
10:37
Franke & Heidecke. Rolleiflex Synchro-compur kamera Compur-Rapid
Franke & Heidecke. Rolleiflex Synchro-compur kamera Compur-Rapid serienr. T21554564. Carl Zeiss objektiv. aldersrelaterede brugsspor og mangler. Ej testet, Vintage fotostativ medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6124547
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 05-12-2021
18:07
Nikon. 2 kamerahuse, 4 objektiver mm.
Nikon m.fl. Kamerahuse, objektiver mm. best. af:Objektiv AF-S nikkor 85 mm f/1.8G i original emballage, objektiv AF-S nikkor 55-200 mm 1:4-56G ED, objektiv AF-P nikkor 70-300 mm 1:4.5-6.3G ED, AF-S nikkor 35mm 1:1.8G, kamerahus D3100, kamerahus D40x samt minolta lysmåler og revue fotolampe. ...

Varenr: 6119245
DKK 4.600 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 05-12-2021
19:47

Varenr: 6091257
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2021
14:31
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.

Varenr: 6028193
DKK 3.800 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2021
16:22

Varenr: 6091264
19:02
Samling analoge kameraer og tilbehør
Samling analoge kameraer og tilbehør. Mrk. Minolta, Olympus, Kodak, Browny, Miranda, Chinon, Nettar, Nikon, Ilford, Seizz, Polaroid. Ca. 50 stk. Fremstår med brugsspor. Defekter og mangler kan forekomme.

Varenr: 6127353
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 06-12-2021
20:06