Vurdering
   Varer pr. side   5 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Lådkamera Rolleiflex
ROLLEIFLEX, lådkamera, i orginalfodral, Franke & Heidecke, Braunschweig, DBP, DBGM, nr 1418519

Varenr: 5635032
DKK 2.062 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 08-04-2020
11:28
Se mere
Parti fotoudstyr til renovering
Parti fotoudstyr til renovering bestående af bla. kamera'er, flashlamper, objektiver, stativer mm. Alle med individuelle defekter og mangler. Pga. de individuelle defekter samt mangler sælges partiet som reservedele og uden garanti af nogen former. Der gøres opmærksom på, at Lauritz.com indestår...

Varenr: 5635853
DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 08-04-2020
19:30
Mevo+ Livestream videokamera samt Mevoboost
Mevo+ Livestream videokamera samt Mevo boost batteri. Der medfølger 2GB Micro SD kort samt Mevo transport taske. Udstillingsmodeller, fremstår med minimale/ingen brugsspor. Testet ved indlevering til Lauritz.com. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5634801
DKK 3.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-04-2020
20:30
DKK 500
Samling retro kameraer (5)
Samling kameraer, Movikon 8, Korelle, Silette samt to polaroid kameraer. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5635677
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-04-2020
20:53
Canon PowerShot SX420 IS (Black) - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
BEMÆRK: Denne auktion er et gavekort, og kan ikke fortrydes Canon PowerShot SX420 IS (Black) Beskrivelse: Indfang detaljerne i ethvert særligt øjeblik i fantastiske fotos og HD-film uden besvær med dette familievenlige mini bridge-kamera, som har en høj 42x zoom, Smart Auto, Wi-Fi og ...

Varenr: 5623883
DKK 1.600 DK, Herlev, Dynamovej 15-04-2020
14:16