Vurdering
123»   Varer pr. side   69 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid  Næste bud
Edition Atlas. Samling Silver Cars Collection (7)
Edition Atlas. Samling på syv Silver Cars Collection biler bestående af: Lamborghini Miura P400, Aston Martin DB4, Bugatti Coupé Atlantic, Auburn Boat Tail, Porsche 906, Jaguar Coupé samt Mercedes Benz 500 K. Fremstår i originale æsker, diverse blade og hæfter medfølger. (7)

Varenr: 6273782
DKK < 1.000 DK, Kolding, Platinvej 07-10-2022
20:42
Märklin. Samling ældre startsæt (4)
Märklin. Samling æsker med startsæt og skinner. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274183
DKK 2.000 DK, Vejle, Dandyvej 08-10-2022
09:16
Märklin. Samling lokomotiver (5)
Märklin. Samling lokomotiver. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274079
09:16
Piko, Lima m.fl. Samling lokomotiver (5)
Piko, Lima m.fl. Samling lokomotiver. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274070
09:16

Varenr: 6274110
09:16

Varenr: 6274117
DKK 3.000 DK, Vejle, Dandyvej 08-10-2022
09:16

Varenr: 6274120
09:16
Märklin. Samling vogne (20)
Märklin. Samling vogne. En enkelt er Liliput. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274129
09:16
Märklin. Samling vogne (20)
Märklin. Samling vogne. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274130
09:16
Märklin. Samling lokomotiver. Fremstår med brugsspor. (5)

Varenr: 6274115
09:24
Märklin, Long. Samling lokomotiver (5)
Märklin. Samling lokomotiver. MY lokomotiv er Long. Fremstår med brugsspor. (5)

Varenr: 6274116
09:24
Lehmann. Samling lokomotiver med tilbehør i originale æsker
Lehmann. Samling lokomotiver med tilbehør i originale æsker. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6256137
DKK 5.000 DK, Vejle, Dandyvej 08-10-2022
09:30
Tekno blikbiler (5+1)
Tekno blikbiler bestående af kranvogn nr.331, øksevogn nr.321, projektørvogn nr.361, brandsprøjte nr.341, blå ambulance nr.351 samt dyreambulance/påhængsvogn nr.313. L. fra 12 til 17,5 cm. Fremstår med brugsspor, skader og mangler.

Varenr: 6278418
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-10-2022
15:52
DKK 500
Tekno Falck station
Tekno Falck station af bemalet træ. H. 28,B. 47,D. 25 cm. Fremstår i aldersrelateret stand.

Varenr: 6267114
DKK < 1.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 08-10-2022
18:51
Samling Marlborough tinfigurer (ca.140)
Samling Marlborough tinfigurer. Forestillende bla. Krigere, soldater, indiske danserinder, vestlige kolonister, træer, buske mm. H. ca. 4-9 cm. Fremstår med alderstegn. (ca.140)

Varenr: 6279431
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-10-2022
19:08
DKK 900
Samling Modeltog skala N (+300)
Samling Modeltog skala N bl.a. af mærkerne Fleichmann, Arnold, MinitrixAubox, Roco, Piko, Hobby Train og Lima bestående af 10 lokomotiver, 86 vogne, 11 biler, et stort antal skinner, strømforsyninger og tekstil-underlag. En stor del stadig i originale æsker. Fremstår med brugsspor. (+300)

Varenr: 6280031
DKK 5.000 DK, Aalborg, Nibevej 08-10-2022
19:10
Modeltog Fleischmann Roco skala N Digital (10)
Modeltog Fleischmann Roco skala N Digital 'Multimaus' med manual, Strømforsyning DB Cargo lokomotiv tre personvogne og tre godsvogne. Roco DB lokomotiv. Hovedparten i originale æsker. Fremstår med få brugsspor. (10)

Varenr: 6280030
DKK 3.000 DK, Aalborg, Nibevej 08-10-2022
19:20
DKK 500
Modeltog skala N Amerikanske lokomotiver og vogne. (31)
Samling Modeltog Skala N bestående af amerikanske vogne bl.a. af mærkerne Lifi Like, Micro Trains , Model Power, Life Like, Bachmann, Con Cor, Graham Farish. Salingen omfatter 7 lokomotiver, 14 personvogne og 9 godsvogne. Fremstår med brugsspor. (31)

Varenr: 6280029
DKK 3.600 DK, Aalborg, Nibevej 08-10-2022
19:40
DKK 500
Kay Bojesen. Samling figurer (8)
Kay Bojesen. Samling figurer best. af: To aber, H. 19 cm. stemplet Kay Bojesen Denmark Copyright, en kanin, H. 16,5 cm., stemplet Kay Bojesen Design Copyright, en julemand, H. 20 stemplet Kay Bojesen Design, et postbud, H. 20 cm., stemplet Kay Bojesen Design, tre gardere, H. 21 cm. stemplet Kay ...

Varenr: 6280435
DKK 3.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-10-2022
19:42
Kellner og Schaffer. Samling tysk træ og metal legetøj(6)
Kellner og Schaffer. Samling tysk træ og metal legetøj. Beatående af seks kasser, heraf fem originale. Fremstår med alderssvarende brugsspor.(6)

Varenr: 6271303
19:50
Märklin. Samling vogne (20)

Varenr: 6274126
Märklin. Samling skinner
Märklin. Samling skinner. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6273988
20:19
DKK 1.200
Märklin. Samling skinner

Varenr: 6273987
20:24
DKK 1.200
Märklin. Samling skinner

Varenr: 6273985
20:29
DKK 1.200
Märklin. Samling skinner

Varenr: 6273983
20:34
DKK 1.200
Märklin. Samling skinner

Varenr: 6273951
20:39
DKK 1.200
Märklin. Samling skinner

Varenr: 6273990
20:45
Samling trælegetøj, forskellige producenter (7)
Samling trælegetøj, forskellige producenter bestående af bla. : lastbil med anhænger L. 34,5 cm., bil med 3 figurer L. 21 cm., vogn med soldat (mangler arm) på hest L. 19 cm., Esso stander samt bil med Esso reklame 8-10 cm., lastbil og bus L. 8-14 cm. Fremstår med brugsspor, afskalninger mm. (7).

Varenr: 6274727
DKK 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-10-2022
21:01
Märklin - Samling HO (13)
Märklin - Samling HO med diverse lokomotiver og vogne. Fremstår med almindelig brugsspor, alle i originale æsker.Æsker 3054x2 skal være 3037 og 3067, da etiketter mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6281085
DKK 4.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-10-2022
21:06
Pedalbil og skubbevogn (2)
Pedalbil og skubbevogn, metal og plast. L.76-98 cm. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6281550
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 09-10-2022
12:40
123»