Vurdering
12345...6»   Varer pr. side   175 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid  Næste bud
Märklin sæt nr. 3371
Märklin sæt nr. 3371. Fremstår med alm. brugsspor.

Varenr: 6169664
DKK 1.600 DK, Vejle, Dandyvej 30-09-2022
13:37
DKK 1.200
Ni dukker af porcelæn af nyere dato (9)
Ni dukker af porcelæn af nyere dato. Fremstår med brugsspor, snavset (9)

Varenr: 6272226
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-09-2022
15:00
Dukkehus / Arkitekt-model designet af arkitekt Lars Myrhøj. (2)
Dukkehus / Arkitekt-model designet af arkitekt Lars Myrhøj. Sættet består af to dele, som skal stå i forlængelse af hinanden. Første sektion: L 80 cm, B 46 cm, H 46 cm. Anden sektion L 80 cm, B 40, H 24. (2)

Varenr: 6251981
DKK 4.400 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
18:23
Samling legetøjsfigurer.
Samling legetøjsfigurer af bemalet plast 1960 -70´erne. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6272371
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
19:23
Mamod, 'Steam Roadster SA1' modelbil
Mamod 'Steam Roaster SA1' Modelbil med dampmaskine motor, som kan køre på tørspritpiller, styrepind medfølger, L. 40cm. I original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6275502
DKK 3.200 DK, Aalborg, Nibevej 30-09-2022
19:25
Märklin. Samling vogne (20)
Märklin. Samling vogne. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274130
DKK 2.000 DK, Vejle, Dandyvej 30-09-2022
19:45
Märklin. Samling vogne (20)
Märklin. Samling vogne. En enkelt er Liliput. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274129
19:50
Märklin. Samling lokomotiver (5)
Märklin. Samling lokomotiver. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274120
DKK 3.000 DK, Vejle, Dandyvej 30-09-2022
20:05
Märklin. Samling vogne (16)

Varenr: 6274128
20:08
Kay Bojesen. Zebra
Kay Bojesen (1886-1958). Zebra af bemalet træ. Formgivet i 1935. H. 14 cm. Ældre model. Ustemplet. Fremstår med brugsspor herunder fugtskade på et ben

Varenr: 6272004
DKK 1.200 DK, Vejle, Dandyvej 30-09-2022
20:09

Varenr: 6274117
20:10

Varenr: 6274110
20:15
Märklin. Samling lokomotiver. Fremstår med brugsspor. (5)

Varenr: 6274185
20:15
Märklin. Samling lokomotiver i æsker (3)
Märklin. Samling lokomotiver i æsker. Fremstår med brugsspor. (3)

Varenr: 6274184
20:19
Piko, Lima m.fl. Samling lokomotiver (5)
Piko, Lima m.fl. Samling lokomotiver. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274070
20:20

Varenr: 6274079
20:20
Elektron, Roco m.fl. Samling lokomotiver (5)
Elektron, Roco m.fl.. Samling lokomotiver. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274071
20:27
DKK 1.700
Märklin. Samling ældre startsæt (4)
Märklin. Samling æsker med startsæt og skinner. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274183
20:27
Märklin. Drejeskive i original æske
Märklin. Drejeskive i original æske. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6277119
DKK 1.500 DK, Vejle, Dandyvej 30-09-2022
20:44
Kay Bojesen. Togsæt 1960'erne
Kay Bojesen. Togsæt af massivt bøgetræ, best. af lokomotiv, vogne, skinner m.m. 1960'erne. Fremstår med alm. brugsspor

Varenr: 6269523
DKK 2.000 DK, Kolding, Platinvej 30-09-2022
21:02
Kellner og Schaffer. Samling tysk træ og metal legetøj(6)
Kellner og Schaffer. Samling tysk træ og metal legetøj. Beatående af seks kasser, heraf fem originale. Fremstår med alderssvarende brugsspor.(6)

Varenr: 6271303
DKK < 1.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 01-10-2022
18:16
Tekno Falck station
Tekno Falck station af bemalet træ. H. 28,B. 47,D. 25 cm. Fremstår i aldersrelateret stand.

Varenr: 6267114
18:33
Tekno Zone m.fl. 8 biler og anhængere (8)
Tekno Zone m.fl. 8 biler og anhængere. Ene mangler 2 hjul. Aldersrelaterede brugsspor. (8)

Varenr: 6276671
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-10-2022
18:43
Tekno mfl. modelbiler og garage. (ca.50)
Tekno 10 stk. diverse vogne, lasbiler afhænger. Diverse modelbiler ca. 37 stk. Corgi/Matchbox mfl. samt 2 'Esso' garage af bemalet træ H. 22 og 40 cm. Alt med kraftige brugsspor, mangler og defekter kan forekomme. (ca. 50)

Varenr: 6277619
DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-10-2022
18:44
Edition Atlas. Samling Silver Cars Collection (7)
Edition Atlas. Samling på syv Silver Cars Collection biler bestående af: Lamborghini Miura P400, Aston Martin DB4, Bugatti Coupé Atlantic, Auburn Boat Tail, Porsche 906, Jaguar Coupé samt Mercedes Benz 500 K. Fremstår i originale æsker, diverse blade og hæfter medfølger. (7)

Varenr: 6273782
DKK < 1.000 DK, Kolding, Platinvej 01-10-2022
19:26
Lima. Modeltog (2)
Lima. Modeltog, bestående af: DSB Diesellok My1401, DB diesellok 216 011-7, damplok med tender, rangerlok, 24 godsvogne, 5 personvogne, skinner, trafo, huse, bjerge. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6264995
DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-10-2022
20:50
DKK 1.200
Tekno, Corgi Toys og Budgie Toy (5)
Tre Teknobiler bestående af VW kleinbus taxa nr.410, dæk mangler og flere skader, Fona Radio nr.413 og en Dodge ambulance nr.733 flere skader og mangler. Desuden en Budgie Toy dobbeltdækker 'Routemaster' og en Corgi Toys Austin London taxa. Brugsspor, skader og mangler.

Varenr: 6265461
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 02-10-2022
15:41
DKK 500
Legetøjsbil af bemalet træ
Legetøjsbil af bemalet træL. 63 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, manglende bagklap.

Varenr: 6277365
DKK < 1.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 02-10-2022
16:44
Lego, Harry Potter, Diagon Alley (2020)
LEGO – HARRY POTTER – 75978 Diagon Alley (2020).Ubrugt i original forseglet emballage. Billede 5 er modelfoto. Stor privat og helt unik LEGO-samling udbydes over de næste par måneder fra Lauritz.com i Odense. Mange yderst sjældne og ældre legosæt, som i dag næsten er umulige at anskaffe, også ...

Varenr: 6256317
DKK 3.400 DK, Odense, Kratholmvej 02-10-2022
19:00
Lego, Ideas. Home Alone, nr. 21330 (No.38) (2021)
Lego, Ideas, Home Alone, nr. 21330, (No.38), (2021), Ubrugt i original forseglet emballage. Billede 5 er modelfoto. Stor privat og helt unik LEGO-samling udbydes over de næste par måneder fra Lauritz.com i Odense. Mange yderst sjældne og ældre legosæt, som i dag næsten er umulige at anskaffe, ...

Varenr: 6226871
DKK 2.200 DK, Odense, Kratholmvej 02-10-2022
19:01
12345...6»