Vurdering
   Varer pr. side   7 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
AXIO, Usa: Swift 2.0 Hardpack , Silver
AXIO, Usa: Swift 2.0 Hardpack , Silver. Rygtaske udviklet til motorcyklister. Aerodynamisk Polycarbonat skal, oversize skulderstropper med rum til mobiltelefon. Indvendig med mange rum, bl.a op til 17'' Mac-book eller 15'' notebook. Mål H. 48 B. 35 D. 24 cm. Fremstår ubrugt i original kasse.

Varenr: 5959488
DKK 1.200 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 20-04-2021
16:59
AXIO, Usa: ' Kawasaki Tekno Hardpack' . Motorcykel rygtaske
AXIO, Usa: ' Kawasaki Tekno Hardpack' . Rygtaske udviklet til motorcyklister. Aerodynamisk ydre skal, oversize skulderstropper med rum til mobiltelefon. Indvendig med mange rum, bl.a op til 17'' Mac-book eller 15'' notebook. Mål H. 45 B. 32 D. 20 cm. Fremstår ubrugt i original kasse.

Varenr: 5959783
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-04-2021
16:45
SMC, Ram 503 ATV, Street quad ATV - 2300-75174-00008-15.
SMC, Ram 503 ATV, quad ATV med motor fra Subaru. Kan ikke indregistreres til gadebrug. Waisteguard samt div. reservedele medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns ...

Varenr: 6000859
DKK 30.000 DK, Odense, Kratholmvej 21-04-2021
DKK 12.000
AXIO, Usa: Swift 2.0 Hardpack , blå.
AXIO, Usa: Swift 2.0 Hardpack , blå. Rygtaske udviklet til motorcyklister. Aerodynamisk Polycarbonat skal, oversize skulderstropper med rum til mobiltelefon. Indvendig med mange rum, bl.a op til 17'' Mac-book eller 15'' notebook. Mål H. 48 B. 35 D. 24 cm. Fremstår ubrugt i original kasse.

Varenr: 5959454
DKK 1.200 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-04-2021
16:53
JAP stationær motor, 1940/1950
JAP stationær motor, 1940/1950'erne. Brugs- og alderspræg. Lauritz garanterer ikke for funktionaliteten. Mål ca: H. 44 x 30 x 35 cm.

Varenr: 5984547
DKK 3.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-04-2021
18:58
Beige Bajaj 150 cc. Scooter
Bajaj 150 cc med nummerplade fra Indien.1978. Fremstillet på licens fra Vespa. Indiske originale papirer og nøgler medfølger.Topfart ca. 90 km. Motorcykel kørekort kræves. Afgift ikke betalt. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Nyt læderbetræk med lomme på reservehjul Nyt dækken ...

Varenr: 5992434
DKK 25.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2021
10:12
DKK 12.500
Vespa scooter, Super 150. årg. 1974. Blå.
Vespa Super 150 ccm. årg. 1974. Uden dansk registrering. Udenlandske registreringspapirer (Bali) medfølger. Der kræves kørekort til motorcykel for kørsel med denne. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med kraftige brugsspor samt med flade dæk. Nøgle medfølger ikke. Bemærk,...

Varenr: 6005545
DKK 14.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-04-2021
20:39