Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
   Varer pr. side   25 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
8 guitarstandere (8)
8 guitarstandere. Brugsspor. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved Lauritz Næstved i december og januar måned. Se auktionerne her

Varenr: 6146301
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 19-01-2022
11:35
DKK 450
Kontrabas
Kontrabas. Fremstår med kraftige brugsspor, fejl og mangler samt adskilt. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved Lauritz Næstved i december og januar måned. Se auktionerne her

Varenr: 6146292
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 19-01-2022
12:36
Levin model Classic-5 akustisk guitar
Levin model Classic-5 akustisk guitar. Der medfølger transportkasse. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, ...

Varenr: 6145757
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 19-01-2022
13:36
Mindre samling LP'er, pop og rock (ca.100 stk.)
Mindre samling LP'er, pop og rock, mange danske men også udenlandske titler, overvejende 1970'-80'erne med Queen, C.V. Jørgensen, 10cc, Gasolin, Sebastian. Anne Linnet, Bamses venner, Tøsedrengene, Bifrost, ELO, Eric Clapton, Shu-bi-dua m.fl. Blandet stand med brugsspor. Ca.100 stk.

Varenr: 6145122
13:44
DKK 700
Fire akustiske guitarer (4)
Fire akustiske guitarer. Brugsspor samt defekter og skader. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Standere medfølger ikke. (4) Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved ...

Varenr: 6145764
14:15
Hagström elektrisk guitar - 1950/60'erne
Hagström elektrisk guitar - 1950/60'erne. Plakette Made by Hagstrom Sweden Pat. S 488174. Brugsspor, krakeleringer, revner, mangler slagbræt. Der medfølger taske. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 ...

Varenr: 6145758
DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 19-01-2022
14:37
DKK 5.400
Tre akustiske og en elektrisk guitar (4)
Tre akustiske og en elektrisk guitar. Brugsspor samt defekter og skader. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Standere medfølger ikke. (4) Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der ...

Varenr: 6145765
15:16
DKK 500
Hagström James L D'Aquisto New York elektrisk guitar - 1970'erne.
Hagström James L D'Aquisto New York elektrisk guitar - 1970'erne. Serienummer 53 025017. Brugsspor. Der medfølger C. Martin kuffert. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og...

Varenr: 6145762
DKK 10.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 19-01-2022
15:37
DKK 5.800
Levin model 1G-17 akustisk guitar
Levin model 1G-17 akustisk guitar. Der medfølger transportkasse. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der ...

Varenr: 6145760
16:38
Hopf akustisk guitar
Hopf akustisk guitar. Brugsspor. Taske medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved Lauritz Næstved i ...

Varenr: 6145763
17:39
Landola 12 strengs akustisk guitar - J-12LS
Landola 12 strengs akustisk guitar - J-12LS. Brugsspor. Taske medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der ...

Varenr: 6145761
18:39
BessonWestminster, Euphonium
Westminster 'Besson'. Euphonium med tre ventiler og tilhørende mundstykke. L. ca. 95 cm. Fremstår med Soundwear taske, bæresele samt Kosikup 1 1/2 mundstykke og Dennis Wick London SM4M mundstykke. Aldersrelateret brugsspor.

Varenr: 6146833
DKK 8.000 DK, Aalborg, Nibevej 19-01-2022
19:18
DKK 6.000
Maestro elektrisk guitar
Maestro elektrisk guitar. Taske medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved Lauritz ...

Varenr: 6145759
19:40
DKK 500
Samling danske lp'er (200)
Samling danske lp'er best. af Pop/Rock/Folk m.ml heriblandt spillemændene, Kim larsen, Mek Pek, Shu-Bi-Dua, Jomfru Ane band, P.S. 12, Lone Kellermann, laban, Sebastian samt Back to Back. 1970/80'erne. Fremstår lettere brugsspor-brugsspor. fejl og mangler kan forkomme. Ingen klassisk og næsten ...

Varenr: 6133235
DKK 2.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 20-01-2022
10:50
Tascam SX-1. Digital studie mixer

Varenr: 6122087
DKK 7.000 DK, Vejle, Dandyvej 20-01-2022
20:27
DKK 5.600
Yamaha RGX612S elektrisk guitar
Yamaha RGX612S elektrisk guitar. Taske medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved ...

Varenr: 6135720
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-01-2022
16:22
Yamaha FG-260 akustisk 12 strengs guitar
Yamaha FG-260 akustisk 12 strengs guitar. Brugsspor, mangler strenge. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ...

Varenr: 6135710
18:14
En samling LPer og singler med bla. Paul Mcartney, Gasolin m.fl. (250+260)
En samling LPer og singler bestående af bestående af både danske og udenlandske kunstnere, indenfor pop, jazz, rock, klassisk samt opsamlingsplader mm. bla. Paul Mcartney, gasolin m.fl. 250+260 stk. Fremstår i blandet stand, eftersyn pårådes.

Varenr: 6144436
DKK 3.000 DK, Vejle, Dandyvej 22-01-2022
08:12
Guitar samt Boss GT-5 (2)
Boss GT-5 guitar effects processor samt Kasuga Excel model elguitar made in Japan. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. (2)

Varenr: 6144214
DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-01-2022
11:05
DKK 1.700
Aztec solar X 30 forstærker
Aztec solar X 30 forstærker. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved Lauritz Næstved i december og januar ...

Varenr: 6133604
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-01-2022
15:29
Rock Bass by Warwick
Rock Bass by Warwick. Brugsspor. Der medfølger transporttaske. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved ...

Varenr: 6133587
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-01-2022
16:06
Guitar. Tokai goldstar sound
Tokai goldstar sound guitar. Made in Japan. Transportkasse medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke.

Varenr: 6144212
DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-01-2022
20:30
Moss akustisk guitar, taske medfølger
Moss akustisk guitar, model F-44. Gigbag medfølger. Fremstår medmindre brugsspor.

Varenr: 6146182
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 23-01-2022
19:20
Orgel. Hammond A-122
Orgel. Hammond A-122 i kabinet af valnød, fra 1964-1965, monteret med TREK-II frekvensomsætter. Med matchende bænk og pedalspil. A-100 modellerne er udbyggede modeller af B-3 modellen og pga. udgamgsforstærkeren med endnu fyldigere lyd. Orglet er efterset af tekniker. H. 96 cm. D. 64 cm, B. 120 ...

Varenr: 6086633
DKK 28.000 DK, Vejle, Dandyvej 23-01-2022
20:28
DKK 22.000
De Giorgio. Vintage Guitar
De Giorgio. Seks-strenget akustisk vintage guitar fra 1973. Fremstår med alm. brugsspor, enkelte lette tørsprækker i lakken.

Varenr: 6139632
DKK 2.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23-01-2022
21:53