Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
   Varer pr. side   20 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bose. Par højttalere, model 901 (2)
Bose. Par højttalere model 901. Monteret på trompetfod af metal. Fremstår med brugsspor. mangler equlezier. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender ...

Varenr: 6146589
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-01-2022
15:50
DKK 850
BessonWestminster, Euphonium
Westminster 'Besson'. Euphonium med tre ventiler og tilhørende mundstykke. L. ca. 95 cm. Fremstår med Soundwear taske, bæresele samt Kosikup 1 1/2 mundstykke og Dennis Wick London SM4M mundstykke. Aldersrelateret brugsspor.

Varenr: 6146833
DKK 8.000 DK, Aalborg, Nibevej 24-01-2022
17:19
Semick SW216CE semi akustisk guitar
Semick SW216CE semi akustisk guitar. Brugsspor, strenge ikke monteret. Taske medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender ...

Varenr: 6149363
DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-01-2022
18:57
DKK 700
Maestro elektrisk guitar
Maestro elektrisk guitar. Taske medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved Lauritz ...

Varenr: 6145759
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2022
17:21
Tascam SX-1. Digital studie mixer

Varenr: 6122087
DKK 7.000 DK, Vejle, Dandyvej 25-01-2022
20:28
DKK 5.600
Klarinet 'Buffet Crampon & Cie, Paris
Klarinet Buffet Crampon. E11. Serienr. 431523. Kuffert og div. tilbehør medfølger. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6146762
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2022
19:03
Yamaha RGX612S elektrisk guitar
Yamaha RGX612S elektrisk guitar. Taske medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved ...

Varenr: 6135720
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-01-2022
19:05
Beatles, Rolling Stones, Lost Kids, Ramones m.fl. Samling singler, rock, pop, punk(50)
Samling singler best. af dansk og udenlandskes pop, rock og punk. best. af bla. Sjælden Gasolin, Johnny the jackpot ( cbs7183) samt Prins Piwi, Lost Kids ( født som nul) blå vinyl, 21 Beatles, 7 Rolling Stones, Ramones, Sex Pistols, Blast Furnace, Jimi Hendrix, Elvis Costello, The Specials samt ...

Varenr: 6128741
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26-01-2022
21:05
Samling lp'er / grammofonplader
Samling lp'er / grammofonplader best. af. Dance, pop, klassisk, opsamlinger m.m. heraf bla. KLF, Kim Larsen, Abba, Meat Loaf. Fremstår med slitage, varieret stand. Fejl og mangler.

Varenr: 6148386
DKK 1.200 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26-01-2022
21:29
DKK 650
Gibson Marauder 1978 'Natural wood'.
Gibson Marauder 1978 'Natural wood'. Serial nr. 72408154. Krop og hals af ahorn. Original hardcase medfølger. Fremstår med brugsspor, ridser, og enkelte mærker. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6150980
DKK 8.000 DK, Odense, Kratholmvej 27-01-2022
19:54
DKK 5.000
Violin, 1900-tallets begyndelse
Violin, håndbygget 4/4. Kropslængde 36 cm. Fuldlængde 60 cm. Ryggen af fugleøjetræ. Transportkasse medfølger.

Varenr: 6150249
DKK 3.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 27-01-2022
20:11
Violin. 1800-tallets begyndelse
Violin, håndbygget 4/4. Kropslængde 36 cm. Fuldlængde 60 cm. Kile under gribebrædt. Transportkasse medfølger.

Varenr: 6150248
DKK 2.400 DK, Nivå, Stejlepladsvej 27-01-2022
20:17
DKK 1.800
Yamaha FG-260 akustisk 12 strengs guitar
Yamaha FG-260 akustisk 12 strengs guitar. Brugsspor, mangler strenge. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stander medfølger ikke. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ...

Varenr: 6135710
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-01-2022
20:40
Orgel. Hammond A-122
Orgel. Hammond A-122 i kabinet af valnød, fra 1964-1965, monteret med TREK-II frekvensomsætter. Med matchende bænk og pedalspil. A-100 modellerne er udbyggede modeller af B-3 modellen og pga. udgamgsforstærkeren med endnu fyldigere lyd. Orglet er efterset af tekniker. H. 96 cm. D. 64 cm, B. 120 ...

Varenr: 6086633
DKK 28.000 DK, Vejle, Dandyvej 28-01-2022
20:34
DKK 22.000
Ældre harpe i trækasse
Ældre harpe i trækasse . Fremstår med nogle svindrevne og alders relateret slitage. 33x54 H 11 cm.

Varenr: 6150828
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 29-01-2022
15:32
Fire akustiske guitarer (4)
Fire akustiske guitarer. Brugsspor samt defekter og skader. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Standere medfølger ikke. (4) Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved ...

Varenr: 6151866
18:32
Aztec solar X 30 forstærker
Aztec solar X 30 forstærker. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Dette emne er en del af en stor privatsamling på ca. 100 vintage guitarer og forstærkere bl.a 25 Hagström guitarer og Fender forstærkere, der udbydes ved Lauritz Næstved i december og januar ...

Varenr: 6133604
19:06
Stor samling lp'er (1350)
Stor samling lp'er best. af pop / populærmusik, lidt rock stor mængder opsamlinger og soundtrack, heraf bla. Elvis, Abba, Shu bi dua, Smokie, Little Richard. Meget få klassisk, ingen Schlager. 1960/70/80'erne. Fremstår med lettere brugsspor-brugsspor. Fejl og mangler kan forkomme. Vogne medfølger...

Varenr: 6146737
DKK 4.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29-01-2022
21:03
Samling cd'er og singler
Samling cd'er og singler best. af pop og rock, dance, bla. doors, Arcade Fire, The Cranberries, Baltstyko, George Michael, fat boy slim, Michael jackson, mange opsamlinger. Fremstår med lettere brugsspor-brugsspor, flere defekte cover, flere brændte cd'er medfølger.

Varenr: 6146739
DKK 2.800 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29-01-2022
21:54
Samling LP´er og singler (+140)
Samling LP´er og singler, overvejende vinyl/LP, divers samling Klassisk/Rock, fremstår generelt i god stand (+140)

Varenr: 6151249
DKK < 1.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 30-01-2022
20:51