Vurdering
   Varer pr. side   9 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
202102007 Bang og Olufsen. Høretelefoner
Bang og Olufsen. Trådløse høretelefoner, uden kabel. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6119782
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-11-2021
18:48
DKK 850
202103503 Bose høretelefoner
Bose. Trådløse høretelefoner med kabel i original etui. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6119805
19:50
Whirlpool Awe 8828 topbetjent vaskemaskine.
Whirlpool Awe 8828 topbetjent vaskemaskine. 90 X 60 X 40 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6122813
20:30
202102278 Sony høretelefoner
Sony. Trådløse høretelefoner, med kabel i original etui. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6119778
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-11-2021
10:49
202102914 Bose høretelefoner
Bose. Trådløse høretelefoner, uden kabel. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6119803
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-12-2021
10:49
Bergsala. Nintendo Switch pakke (5) - til fordel for Red Barnet
Bergsala. Nintendo Switch pakke. (5). Pakken består af: - Nintendo Switch OLED Model - Mario Party Superstars spil - Mario Party Superstars to go cup - Mario Party Superstars coasters Nintendo Switch OLED model Det nyeste medlem af Nintendo Switch-familien blev tilføjet den 8. ...

Varenr: 6117579

DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-12-2021
12:55
Sony. Trådløse høretelefoner - til fordel for Red Barnet
Sony. WF-1000XM3 trådløse høretelefoner med støjreduktion. Sort. Avanceret støjreduktion og fantastisk lyd i et kompakt, elegant og ægte trådløst design. Sæt verden omkring dig på pause – nu handler det om dig og din musik. Ingen støj, ingen kabler, ingen forstyrrelser. Bare fantastisk lyd, ...

Varenr: 6118101

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 01-12-2021
17:05
DKK 700
Par højttalere, model Triangle Antal 902
Par højttalere, model Triangle Antal 902, ca. 2 år gl. H. 111 cm. Brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6108087
DKK 6.000 DK, Odense, Kratholmvej 01-12-2021
19:26
Ultrasonic Cleaner. Multifunktionel ultralydrenser 15 l
Ultrasonic Cleaner. Multifunktionel ultralydrenser med kapacitet på ca. 14 liter. Størrelsen tillader rengøring af mekaniske dele som f.eks. effekter til cykler og lign. finmekanisk arbejde. Type: PS-60 Strømforsyning: AC 220 V, 50 Hz Effekt: 360 w Frekvens: 40 kHz Tidsindstilling: 1-30 minuter ...

Varenr: 6119058
DKK 6.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 01-12-2021
20:38