Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Foto 1. modelfoto.
Varenr: 5277790

DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-09-2019
11:16:00
Miele Tørremaskine / tørretumbler
Miele Tørremaskine / tørretumbler, Hvid, Frontbetjent, TwinDos, SteamFinish T1, XL Tronic. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5441506
DKK 7.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
14:00:28
DKK 2.800
To vippemaskiner samt M&M automat og øvrig automat (4).
To vippemaskiner af glasfiber forestillende Nuser og Raket-bil. Fremstår med brugsspor. Virker ifølge rekvirent. Med mønt indkast, ene ukendt anden til 10,- kr. L 104 cm, H. 114 cm (Nuser) og L. 120 cm, H. 70 cm (raketbilen). Dertil M& M's automat / eller øvrigt slik med tre beholdere på ...
Varenr: 5411697
DKK 7.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-09-2019
19:48:00
DKK 3.400
WOLF kaffe maskine
WOLF. kaffe maskine, elektricititet. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5430260
DKK 5.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
19:54:00
DKK 900
Olivetti, Schreibmaschine, Modell ‘Praxis 48‘
Olivetti, Schreibmaschine, Modell ‘Praxis 48‘, elektrisch, italienisches Design, beiges Kunststoffgehäuse, vorderseitig mit Herstellernamen und Modellbezeichnung, H.14,5 cm, B.45 cm, T.34 cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, Bestoßungen, Kratzer. Lauritz.com garantiert nicht die ...
Varenr: 5372657
DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-09-2019
20:27:00
DKK 298
Vogel´s. PPC 1500 Projector ceiling.
Vogel´s. PPC 1500 Projector ceiling mount silver. Turn 360. Fremstår ubrugt i original æske.
Varenr: 5428825
DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-09-2019
19:50:00
Enarmet tyveknægt ' Lucky jokers'. (2)
Enarmet tyveknægt ' Lucky jokers'På konsol, med møntindkast. H. 200 cm. B. 55 cm. D. 45 cm. Medfølgende spand med mønter .Fremstår med slitage og brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Møbelhunde medfølger ikke. (2)
Varenr: 5438197
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
19:54:00
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangential pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangential pladespiller med kabinet af palisanderfinér, MMC 20 S pickup. L. 48 cm. D. 37 cm. Fremstår med alm. brugsslitage. Lauritz.com. indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5443401
DKK 1.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 23-09-2019
20:23:00
DKK 950
Canon Maxify printer, model MB5150
Canon Maxify printer, model MB5150. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.
Varenr: 5435123
DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-09-2019
20:26:00
Nintendo wii + spil og Disney dvd'er
Nintendo Wii Konsol med 8 Wii spil, Wii balance board og 2 Wii wheels.Større samling Skylanders figurer samt 20 Walt Disney dvdér, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5444628
DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-09-2019
19:23:00
DKK 450
Bose høretelefoner
Bose høretelefoner, model QC25. Kabel og stik til flyver medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5446647
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-09-2019
14:54:50
uPrint SE Plus fra Stratasys (6)
uPrint SE Plus fra Stratasys – 3D-printeren til stærke ABS-emner i farve. uPrint SE Plus er en professionel 3D-printer der giver mulighed for hurtigt og nemt at printe avancerede prototyper i farver med bevægelige dele og indvendige hulrum. uPrint SE Plus kan printe forskellige lagtykkelser og ...
Varenr: 5398751
DKK 50.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-09-2019
20:19:00
DKK 4.400