Vurdering
   Varer pr. side   3 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Danmarks Oldtid: Flintestensøkse - 32 cm.
Danmarks Oldtid: Flintestensøkse TL 32 cm. Brugsspor, opslebet æg.

Varenr: 6121483
DKK 20.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 10-12-2021
18:52
DKK 14.500
Danmarks Oldtid: Flintestens segl
Danmarks Oldtid: Flintestens segl. TL 21 cm. Brugsspor.

Varenr: 6121463
DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 10-12-2021
20:19
DKK 3.800
Klassisk mandshoved
Klassisk mandshoved med skæg og bølget hår hvorpå en kalot, udskåret i sort bjergart. H. 11 cm. Muligvis antikken eller senere.

Varenr: 6040349
DKK 8.000 DK, Vejle, Dandyvej 15-12-2021
20:27
DKK 5.000