Vurdering
   Varer pr. side   2 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Ryamatta
RYAMATTA, troligen Finland, 1900-talets andra hälft, mäter ca 125x180 cm

Varenr: 5634094
DKK 1.031 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 07-04-2020
19:03
Se mere
Ryamatta
RYAMATTA, 1950-/60-tal, mönster i rosa, lila och grått, ca 150x95 cm

Varenr: 5637823
DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Norrköping 12-04-2020
11:08
Se mere