Vurdering
   Varer pr. side   6 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
KTM. Motocross motorcykel, 'Mini Crosser' model 65SX
KTM. Motocross motorcykel, 'Mini-Crosser' model 65SX to-takts benzin. Anbefalet alder: 8-12 år. Tør vægt ca. 53 kg. Sh. ca. 70 cm. Større mængde udstyr bl.a. to styrthjelme, to køredragter, brynje, støvler str. 37, tøj str. 140 cm. Diverse plejeprodukter og olie, manual, værktøj, stand, samt ...

Varenr: 5632285
DKK 30.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 07-04-2020
21:00
DKK 15.000
Apollo el-scooter model 589
Apollo model 589, sortlakeret el-scooter fra juni 2016, nøgler, oplader samt kvittering medfølger. Tophastighed 12 km/t, motorstørrelse 700 W, rækkevidde: op til 40 km pr. opladning. Fremstår med brugsspor herunder skrammer ved front. Virker ved indlevering dog indestår Lauritz.com ikke for ...

Varenr: 5634873
DKK 7.000 DK, Aalborg, Nibevej 08-04-2020
20:10
Dansk knallert, MI-Val (Skylon)
Knallert Skylon Derby fra 1956. L. 185 cm, H. 97 cm, B. 65 cm. Stelnr. R389039U. Skylon-produkt fra 1960 med Mi-val motor og andre italienske komponenter. Restaureret til original stand. Skylon var en danske knallert som blev fremstillet fra 1953-1965. Den blev konciperet af motorfabrikken ...

Varenr: 5595274
DKK 15.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 09-04-2020
08:34
DKK 3.200
Dansk knallert, Skylon Special
Knallert. Skylon Special (JET). Modelårgang '55. Stelnummer R319951P. L. 185 cm, H. 100 cm, B. 59 cm. Stel i støbt alu-legering med integreret benzintank og værktøjskasse. Baghjulsophæng i gummidæmpede svingarme, der tillige er fundamentramme for motor og transmission . Derby-motor med ...

Varenr: 5605244
08:34
DKK 4.200
Trehjulet El scooter
Trehjulet El scooter med lys, horn, blinklys, sæde med armlæn, bagerum. Oplader medfølger. Fremstår med brugsspor, samt manglende batteri. Mål Ca. H. 173 cm. L. 200 cm. B. 90 cm. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5637329
DKK 6.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 11-04-2020
20:24
DKK 450
Vespa Piaggio scooter, Super 150 ccm. årg. 1973
Vespa Super 150 ccm. årg. 1973. Sepeda motor. Fremstår med kraftige brugsspor. Fremstår uden registrering. Udenlandske registreingspapirer (Bali) medfølger. Der kræves kørekort til motorcykel for kørsel med denne.

Varenr: 5566064
DKK 21.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 12-04-2020
19:36
DKK 10.500