Vurdering
   Varer pr. side   9 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Ukendt møbelproducent. Foldbar lænestol (Green)
Ukendt møbelproducent. Foldbar lænestol betrukket med grønt møbelstof. 192 x 75 cm. Fremstår ubrugt. (modelfotos)

Varenr: 6096237

DKK 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29-11-2021
12:25
DKK 650
Dobbeltseng samt sengebord af palisander, 1960'erne (2)
Dobbeltseng af fineret palisander, monteret med 'drumstick' ben. 140 x 190 cm.Tilhørende sengebord. (2)

Varenr: 6114037
DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-11-2021
18:44
DKK 500
Luka Design dobbeltseng størrelse 180x200cm. med 2stk. Latex puder.
Luka Design dobbeltseng størrelse 180x200cm. med 2stk. Latex puder. Topmadras med 5cm. Memory skum behandlet med aloe vera. Madrassen er med 896stk. 18cm høje pocket fjedre med 5 zoner. Bund af metal som kan justeres. Liggehøjde 61cm. Modelfoto.

Varenr: 5930484

DKK 6.400 DK, Esbjerg, Oddesundvej 30-11-2021
20:09
Globe, Skanderborg. Briks af fineret eg / betræk af uld
Globe, Skanderborg. Briks af fineret eg, madras samt 2 ryghynder betrukket med uld, under madras magasin, H. 68 cm. L. 200 cm. B. 100 cm. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6104897
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 01-12-2021
12:49
Ejvind A. Johansson. Daybed / briks med stel af fineret og massivt egetræ
Ejvind A. Johansson. Daybed / briks med stel af fineret og massivt egetræ, runde tilspidsede ben, H. 38, L. 195 B. 82 cm, madrasmål 190 x 80 cm. Formgivet i 1957. Fremstillet hos FDB, model G19. Fremstår med alm brugsspor, ridser og skrammer.

Varenr: 6122558
DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-12-2021
18:42
Berg Furniture. El- Lænestol model Ato. Læder
Berg Furniture. El- Lænestol model Ato, monteret med matfokromet firpasfod, overpolstret med læder. Multijusterbar, testet og virker ved indlevering. El tilslutning, brochure og faktura medfølger. Lette brugsspor.Data fra Berg Furniture: Komfort og klassisk elegance i højsædet - BERG's ...

Varenr: 5999839
DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-12-2021
20:58
DKK 4.200
Tempur sengebund.
Tempur sengebund / sengestel. Stel af træ, ben af grå plast. 200 x 90 cm. Udstillingsmodel, to fjedre mangler.

Varenr: 5995458
DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 02-12-2021
13:58
Dansk møbelproducent.To enkeltsenge, teaktræ (2)
Dansk møbelproducent.To enkeltsenge af massiv og fineret teaktræ. 1960'erne. L. ca. 185 cm. Fremstår usamlet med brugsspor, en med reparation, senere skruer. (2)

Varenr: 6112227
DKK < 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 04-12-2021
10:48
Dansk møbelproducent: Daybed
Dansk møbelproducent: Daybed med stel af egetræ. L 188 cm, B 84 cm, H 25 cm. Brugsspor.

Varenr: 6125503
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 04-12-2021
18:21