Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
   Varer pr. side   13 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Luka Design, Delux Kingsize Continental 180 dobbeltseng med gavl, model Regina
Luka Design, Delux Kingsize Continental dobbeltseng med gavl, model Regina, polstret med stengrå kunstlæder. Lidt om selve konstruktionen af sengen. Topmadras: 6 cm tyk topmadras består af 100% T28 memoryskum, som har ekstra trykaflastende egenskaber. Et ekstra lag med fibervat sikrer en ...

Varenr: 5960753

DKK 10.000 DK, Odense, Kratholmvej 22-01-2022
DKK 6.000
Luka Design, Delux Kingsize Continental 180 dobbeltseng med gavl samt sideborde, model Regina

Varenr: 5960910

DKK 12.000 DK, Odense, Kratholmvej 22-01-2022
20:30
DKK 7.000
Luka Design, Contineltal 140 seng
Luka Design, Continental dobbeltseng, polstret med stengrå kunstlæder. Lidt om selve konstruktionen af sengen Topmadras: 6 cm tyk topmadras består af 100% T28 memoryskum, som har ekstra trykaflastende egenskaber. Et ekstra lag med fibervat sikrer en behagelig topmadras med ”stop allergi” ...

Varenr: 6123153

DKK 7.000 DK, Odense, Kratholmvej 22-01-2022
21:00
DKK 3.800
Luka Design, Contineltal 180 seng
Luka Design, Kingsize Continental dobbeltseng, polstret med sengrå kunstlæder. Lidt om selve konstruktionen af sengen Topmadras: 6 cm tyk topmadras består af 100% T28 memoryskum, som har ekstra trykaflastende egenskaber. Et ekstra lag med fibervat sikrer en behagelig topmadras med ”stop ...

Varenr: 5960870

DKK 8.000 DK, Odense, Kratholmvej 22-01-2022
21:30
DKK 4.200
Tempur sengebund.
Tempur sengebund / sengestel. Stel af træ, ben af grå plast. 200 x 90 cm. Udstillingsmodel, to fjedre mangler.

Varenr: 5995458
DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23-01-2022
08:05
Daybed / Briks af teaktræ, 1960'erne
Daybed / Briks med ramme af finéret teaktræ, massive tilspidsede ben. H. 30, 192 x 87 cm. Fremstår med aldersrelateret brugspræg.

Varenr: 6149116
DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-01-2022
19:03
Peter Lassen, Montana sengegavl
Peter Lassen, Montana sengegavl i farven White, 65 x 182 cm. Vægophæng medfølger. Fremstår med brugsslitage.

Varenr: 6138847
DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 24-01-2022
19:36
Hans J. Wegner. Par senge, egetræ (2)
Hans J. Wegner. Par senge af fineret egetræ, aftagelige gavle, runde tilspidsede ben af massiv egetræ. H. 30 (80 med madras) L. 190 B. 85 cm. Fremstillet hos Getama, 1960'erne. Fremstår med brugsspor, to manglende metal ophæng til gavl, to finerafslag på indvendig side af gavl samt ridser. ...

Varenr: 6149260
DKK 1.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 25-01-2022
19:37
Børge Mogensen. Daybed / briks, model 4312
Børge Mogensen. Daybed / briks med stel af massivt egetræ. Formgivet i 1958. Fremstillet hos Fredericia Stolefabrik, model 4312. H. 71 L. 195 D. 100 cm. Fremstår med brugsspor, uoriginal madras samt senere

Varenr: 6148756
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 25-01-2022
21:17
Dobbeltseng af velour
Dobbeltseng med sider af træ. Bund af metal. Gavle betrukket med rosafarvet velour. B. ca. 188 cm. L. ca. 190 cm. Fremstår med brugsslitage. Anløb på metalbund.

Varenr: 6131712
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-01-2022
14:38
Auping dobbelt ROYAL elevationsseng 180 x 210
Auping, dobbelt elevationsseng, model Royal M4. Ramme af antracit sort metal. To sengebunde, to sengelamper og to madrasser samt tre motorer på hver sengebund. 180 x 210 cm. Købt 1999 (3 Falke Møbler, Frederiksberg). Fremstår med brugsspor, kraftige skjolder på topmadras. Lauritz.com indestår ...

Varenr: 6143769
DKK 15.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 30-01-2022
19:54
DKK 10.000
Hästenns. Dobbeltseng Luxuria medium/firm 180 x 200 cm
Hästens dobbeltseng bestående af 2 stk. Hastens boksmadrassen 90 x 200 cm, ben af bøgetræ. Madras model Luxuria medium/firm, samt topmadras 180 x 20 cm. Manufactured 7 måned 2012. Fremstår med almindelig brugsspor, topmadras med nogle pletter.

Varenr: 6144419
DKK 10.000 DK, Aalborg, Nibevej 30-01-2022
19:55
DKK 8.200
Auping. Dobbeltseng med elevationsbunde.
Dobbelt elevationsseng med base og tilhørende sengeborde af hvidlakeret træ. Tilhørnde belysning med lysdæmper og natlys. Elevationsbunde er med 3 motorer. Rygdel, fodende, knæled, nakke kan justeres elektronisk. Madrasser mrk "Royal Pocket". Liggemål 180 X 200 cm. Fremstår med brugsspor, ramme ...

Varenr: 6138744
DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-01-2022
20:58