Vurdering
   Varer pr. side   24 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Prada Sandalen, Gr. 38
Prada Sandalen, Gr. 38, gefertigt aus Willdleder in grüner und brauner Farbe, Zustand mit Gebrauchsspuren und kleinen Bestoßungen. (2)

Varenr: 5874744
DKK 1.341 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 25-01-2021
21:07
DKK 298
Céline boots i svart mocka IT storlek 38,5
CÉLINE, boots i svart mocka, IT storlek 38,5, klackhöjd 5 cm

Varenr: 5913188
DKK 1.462 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 25-01-2021
21:11
Se mere
Sneakers Hogan
HOGAN, sneakers, 1 par, Italien, detaljer i mocca och läder, storlek 37 1/2

Varenr: 5917790
DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 30-01-2021
15:26
Se mere
Pump Celine
CELINE, pumps, 1 par, svart mocca, märkta Celine Paris, storlek 38,5, klackhöjd ca 6 cm, dustbags medföljer

Varenr: 5917806
DKK 1.097 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 30-01-2021
16:04
Se mere
Givenchy Platform sandal ca str. 38
Givenchy platform / plateau sandal med hæle af sort skind med ankelrem med forkromet ' haj spænde'. Hæl 12,5 cm. str 38. Enkelte brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909121
DKK 3.000 DK, Helsingør, Støberivej 31-01-2021
19:10
DKK 450
Hugo ankelstøvler af brun læder str 39
Hugo ankelstøvler af brun læder med flet detaljer. Hæl 10 cm str 39. Fremstår med minimale brugsspor. Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909118
DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 31-01-2021
19:30
DKK 450
Adidas Yeezy model 350 V2 'Earth'. Str. 39 1/3.
Adidas Yeezy, model 350 V2 'Earth'. Str. 39 1/3. Få alm. brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909128
DKK 1.200 DK, Helsingør, Støberivej 31-01-2021
19:40
DKK 1.300
Chanel sandaler - flip flops fra sangeren Medina
Chanel sandaler - flip flops med sål af esparto reb og overdel af sort laklæder monteret med CC logo similisten. Str 39. Få brugsspor. Støvpose medfølger.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909094
DKK 3.600 DK, Helsingør, Støberivej 31-01-2021
Hermes Oz mules - slippers sort læder
Hermes Oz mules - slippers sort læder med forkromet spænde. str 39. Brugsspor, ridser på snude.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909066
DKK 4.000 DK, Helsingør, Støberivej 31-01-2021
20:50
DKK 650
Hermes Takara sandaler fra sangeren Medina
Hermes Takara sandaler af sort læder med H-logo og forkromet hardware, str 39. Få brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909080
21:10
Saint Laurent sandal rødt læder fra sangeren Medina
Saint Laurent sandal af rødt læder med rem monteret simili, str 38,5 (hæl) cm. Med støvpose. Uden brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909074
21:20
DKK 950
Saint Laurent ankelstøvle af brunt skind og ruskind
Saint Laurent ankelstøvle med plateau front af brunt skind med detaljer af ruskind, lynlås i hælkappe. Hæl 14 cm str 38 1/2. Få brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909090
21:30
Giuseppe Zanotti x Balmain
Giuseppe Zanotti x Balmain. Sandal af sort ruskind med stilet hæle og bred ankelrem monteret med nitter. Hæl 12 cm. Få brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909071
21:50
Chanel wedge sandal str. 38
Chanel wedge sandal af ruskind, skind med CC logo i gunmetal. Hæl 12 cm str. 38. Mindre brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909096
DKK 3.000 DK, Helsingør, Støberivej 01-02-2021
14:10
DKK 500
Saint Laurent ankelstøvle med plateau str 39
Saint Laurent ankelstøvle med plateau af sort læder og med elastik detalje. Hæl 12 cm, str 39. Brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909082
14:30
Christian Louboutin Mules & Clogs fra sangeren Medina
Christian Louboutin Mules & Clogs - (sko med plateau) af brun ruskind. Hæl 11,5 cm, str 38. Få alm. brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909115
DKK 2.000 DK, Helsingør, Støberivej 01-02-2021
15:20
DKK 1.300
Sophia Webster stiletter fra sangeren Medina
Sophia Webster sko - stiletter af sort stof, hæl med similisten, Hæl 11 cm str 39. Få brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909102
DKK 2.400 DK, Helsingør, Støberivej 01-02-2021
15:40
Charlotte Olympia Mules - sandal Polka dot str 39
Charlotte Olympia Mules - sandal Polka dot, stof hæl ca 6 cm str 39. Ubrugt.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909110
15:50
Saint Laurent ankelstøvle, sort ruskind str 38,5
Saint Laurent ankelstøvle, sort ruskind med stilethæl 12 cm str 38,5. Få brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909092
DKK 2.600 DK, Helsingør, Støberivej 01-02-2021
16:00
Christian Louboutin Fifi glitter stilet fra sangeren Medina
Christian Louboutin. Fifi glitter stiletter. Hæl H. 10,5, str. 38. Fremstår med spor af brug, enkelte sten mangler på inderside af kant.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909100
DKK 4.000 DK, Helsingør, Støberivej 01-02-2021
21:40
DKK 1.300
Hermes. Sandal af sort ruskind fra sangeren Medina
Hermes sandal med høj hæl og snørelukning af sort ruskind Hæl 11 cm str 38,5. Få brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909084
DKK 3.000 DK, Helsingør, Støberivej 02-02-2021
20:20
Saint Laurent. Ankelstøvle af sort læder str 39
Saint Laurent. Ankelstøvle af sort læder med remme med spænde ved forkromet hardware, plateau front. Hæl 11 cm. Få brugsspor (dog mindre af skrab på hæl)Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909088
20:20
Gucci knæhøje støvler fra sangeren Medina
Gucci knæhøje støvler af brunt læder. Hæl 12 cm. str 39. Få brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909114
DKK 4.000 DK, Helsingør, Støberivej 02-02-2021
20:40
Christian Louboutin stiletter fra sangeren Medina
Christian Louboutin. Iriza stiletter / sko af silke broderi og similisten. Hæl H. 12, str. 38. Fremstår med minimale / ingen brugsspor.Denne vare er en del af en temaauktion over sangeren Medinas private garderobe og indbo.

Varenr: 5909099
DKK 10.000 DK, Helsingør, Støberivej 02-02-2021
21:00