Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Gucci sneakers og loafers (2)
Gucci sneakers og loafers. Gucci loafers udført i sort læder med besætninger af sort GG knavas, samt gummisål. Str. US 8½ tilsvarende til str. EU 41½. Fremstår med brugsspor. Sneakers udført i sort læder med besætninger af vintage web kanvas samt gummi. Str. 41. Fremstår med brugsspor og mærker ...
Varenr: 5431888
DKK 1.400 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
20:01:00
Sonia Rykiel skor
SONIA RYKIEL, skor i läder samt randig polyester, angiven storlek 38
Varenr: 5442000
DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 22-09-2019
21:30:00
Se mere
Sigerson Morrison Silver Sandal
SIGERSON MORRISON, "Silver Sandal", sandaletter, made in Italy, stl. 38,5, dustbag och originalkartong medföljer
Varenr: 5443039
DKK 1.042 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 23-09-2019
11:18:00
Se mere
Maison Martin Margiela sandaler str. 39
Maison Martin Margiela sandaler str. 39. Udført i sort læder med spændelukning og præget læder og gummi sål. Original æske og dustbags medfølger.
Varenr: 5398235
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
21:10:00
Louboutin Lace stilletter, str. 36
Christian Louboutin, sorte blonde "Lace" stilletter str. 36, med shiny hælkappe og hæl, samt karakteristiske røde såler. Hælhøjde ca. 10 cm.
Varenr: 5442874
DKK 2.400 DK, Odense, Kratholmvej 25-09-2019
19:11:00
Louis Vuitton. Ankelstøvler sort ruskind, str. 38 (2)
Louis Vuitton. Et par ankelstøvler af sort ruskind med forgyldte detaljer og 1 cm. plateau. Lukning med snørebånd. Str. 38. Hælhøjde: 10 cm. Fremstår med få brugsspor, dog en mindre plet på højre snude. Original æske samt gavekvittering medfølger, dateret december 2011. (2)
Varenr: 5438675
DKK 3.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 29-09-2019
20:25:00