Vurdering
12345...13»   Varer pr. side   373 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Café bord, Menu, Afteroom hvid.
Café bord, fra Menu designet af ‘Afteroom’ Stel af hvid pulverlakeret stål. Plade af hvid laminat på MDF. H. 92 Ø 68 cm. Udstillingsmodel med håndteringsspor.

Varenr: 6093658

DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
08:27
Par sideborde (2)
Par sideborde af bejdset træ, løse hylder under bordpladen. H. 60, B. 44, D. 44 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. (2)

Varenr: 6116318
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
09:19
Poul Henningsen PH Sminkebord - lys eg
PH Furniture

 DKK 30.900,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

Menu. Sofabord af marmor, model 'Cubic Plinth'
Menu. Sofabord af marmor, model 'Cubic Plinth' af hvidbroget marmor. Mål: 40 x 40 x 40 cm. Udstillingsmodel.

Varenr: 6121423

DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
09:24
DKK 3.400
Glasbord
Glasbord med cirkulær bordplade, stel af bøg. H. 55, Ø. 64 cm. Almindelige brugsspor.

Varenr: 6116326
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
09:38
DKK 650
Wendelbo. Holl set, hvidt (2)

Varenr: 6094924

DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
09:47
Bjørn Wiinblad. Rektangulært sofabord med stel af palisander cd.
Bjørn Wiinblad 1918-2006. Rektangulært sofabord med stel af palisander, top ilagt med polykromt dekorerede kakler. Sign. Bjørn Wiinblad 62, Danmark. H. 48 cm. B. 113 cm. D. 63 cm. Fremstår med enkelte manglende kalker samt to revnet kakler. En løs kakkel medfølger. Vær opmærksom på, at der ...

Varenr: 6098636
DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
09:49
DKK 8.000

Varenr: 6093657

10:01
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage', gul
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage'. gul lakeret HDF plader. Sort pulver lakeret stel. H. 40 cm. Ø. 90 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfotos.

Varenr: 6050705

DKK 2.400 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
10:08
DKK 1.800
Poul Henningsen PH Det Store Sminkebord - Lys eg
PH Furniture

 DKK 59.900,00
NYHED LAURITZshop

Henrik Pedersen for Wendelbo 'Floater' sofabord, bordeaux
Henrik Pedersen for Wendelbo 'Floater' sofabord af eg, bordeaux lakering. H. 65, B. 55, D. 30 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varenr: 6025479

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
10:09
DKK 700
Henrik Pedersen for Wendelbo 'Floater' sofabord, sort
Henrik Pedersen for Wendelbo 'Floater' sofabord af eg, sort lakering. H. 65, B. 55, D. 30 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varenr: 6025500

10:10
DKK 700
Emil Thorup for Handvärk, konsolbord, marmor og stål.
Emil Thorup for Handvärk, konsolbord, marmorfliser og lakeret stål stel. H. 75, B.185, D.65 cm. Udstillingsmodel fremstår med pletter på bordplade.

Varenr: 6120517

DKK 6.400 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
10:13
DKK 5.000
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, rød.
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, Dark red. Fineret kant og plade. H. 37,5 Ø. 72 cm. Fremstillet for Muuto. Udstillingsmodel. Fremstår i original emballage. Model foto.

Varenr: 5993954

DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
10:14

Varenr: 6025484

10:16
DKK 700
Norm Architects for Menu. NoNo table. Glas og stål
Norm Architects for Menu. NoNo table. Udført i sortlakeret stel med bordplade af brunt glas. H. 35,B. 97,D. 60 cm. Udstillingsmodel, fremstår med ridser og håndteringsspor på bordplade.

Varenr: 6093965

DKK 3.800 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
10:29
Deszine Talks. Sofabord / Puf af knapsyet stof
Deszine Talks. Sofabord / Puf af knapsyet stof. H. 40 cm. B. 96 cm. D. 96 cm.

Varenr: 6040080

DKK 4.400 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
10:41
DKK 3.400
Wendelbo 'Handy tray table', hvid
Wendelbo 'Handy tray table', hvidlakeret stel med plade af fineret eg. H. 80/50, B. 40, D. 30 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varenr: 6025417

10:43
DKK 500
Reflections Copenhagen Orlando Table
Reflections Copenhagen

 DKK 14.200,00
NYHED LAURITZshop

Sidebord i genbrugs fyrretræ med hylde
Sidebord i genbrugs fyrretræ med hylde, stel/fod af træ og jern. H 60 cm. Ø 60 cm. Møblet er delvist håndlavede. Derfor kan variationer i farve, finish og størrelse forekomme. Dette er ikke fejl i produktet men en del af møblets unikke look. Modelfoto. KFH10177NB

Varenr: 5519063

11:00
Cecilie Manz for Muuto.Workshop coffee table.
Cecilie Manz for Muuto.Workshop coffee table af sortlaseret egetræ.120 X 40 cm H.38,5 cm. Udstillingsmodel.

Varenr: 6012639

11:17

Varenr: 6115455

11:43
DKK 700
Sidebord / Sofabord af matteret glas
Sidebord / Sofabord af matteret glas med stel af stål. H. 51 cm. Ø. 70 cm. Fremstår med enkelte ridser og brugsspor.

Varenr: 6114922
12:33
Arne Jacobsen Spisebord / cafebord, Ø 75 cm.
Arne Jacobsen Spisebord / cafebord med plade af hvid laminat, monteret med firpasfod. Fremstillet hos Fritz Hansen i 2007. H. 70 Ø. 75 cm. Fremstår med alm. brugsspor samt flere mindre kanthak på kantliste.

Varenr: 6106535
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
12:42
DKK 3.600
BruunMunch, sofabord PLAYorganic
Bruunmunch: Sofabord PLAYorganic., bordplade af massivt olieret egetræ, ben af massivt olieret egetræ. H 38,5 B. 63 D. 43 cm. Udstillingsmodel med minimale brugsspor.

Varenr: 6111298
DKK 1.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 09-12-2021
12:43

Varenr: 6053820

12:56
Café bord, fra Menu designet af ‘Afteroom’ Stel af hvid pulverlakeret stål. Plade af hvid laminat på MDF. H. 92 Ø 68 cm.Nedpakket i original brudt emballage. Modelfoto!

Varenr: 6094478

13:21
Poul Henningsen PH Øksebord uden lampe - lys eg/hvid bordplade
PH Furniture

 DKK 17.400,00
NYHED LAURITZshop

Hans J. Wegner. Sofabord af massivt egetræ.
Hans J. Wegner, 1914-2007: Sofabord af massiv eg på runde ben. Fremstillet hos snedkermester Andreas Tuck. H. 48, L. 186 cm B. 61 cm. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6027587
DKK 8.800 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
13:25
DKK 7.000
Sofabord med plade i 70 mm massiv teak rod.
Sofabord med plade i 70 mm massiv teak rod. Stel i sortlakeret stål. H. 44. L. 124. B. 70 cm.

Varenr: 6038581

DKK 2.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 09-12-2021
13:27
Sofabord, med plade og stel af massiv elmetræ
Sofabord, med plade og stel af massiv elmetræ, varm voksbehandlet. Bordplade fremstillet af genbrugselmetræ, tykkelse på ca. 5 cm. Stel fremstillet af sortbemalet elmetræ. Mål: H. 45 B. 140 D. 70 cm. Modelfoto. DIA219NB

Varenr: 5519128

13:44
Sofabord, rektangulært, beton
Rektangulært sofa bord, med plade af støbt beton stående på træben. H. 40 B. 60 L. 90 cm. Fremstår med afslag på hjørne.

Varenr: 6039898

DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
13:45
DKK 1.200
Sofabord fra Natuzzi
Sofabord fra Natuzzi af sort lamineret træ. Den øverste del af bordet er betrukket med sort læder. Mål: B. 160 cm D. 80 cm. H. 35. cm. Udstilingsmodel med enkelte mærker

Varenr: 5995463
DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 09-12-2021
13:55
Børge Mogensen spillebord
Børge Mogensen (1914-1972). Klapbord/ spille/ sofabord af finéret og lakeret bøgetræ, opklappelig, drejelig plade med beslag messing. H. 60 L. 90 B. 60/120 cm. Fremstillet hos Fritz Hansen i 1981. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6125527
DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-12-2021
14:51
12345...13»