Vurdering
12345...9»   Varer pr. side   250 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Dennis Marquart for OXDenmarq. Sofabord med plade af marmor
Dennis Marquart for OXDenmarq. Sofabord med løs plade af grøn marmor, stel af egetræ. H. 30, B. 60, D. 60 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og mærker.

Varenr: 6188698

DKK 2.200 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
12:23
DKK 1.700
Sofabord af eg
Sofabord af fineret og massiv eg, runde tilspidsede ben. H. 50, B. 110, D. 55 cm. Fremstår med ridser, mærker, pletter og malingrester.

Varenr: 6183375
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
12:35
Dennis Marquart for OXDenmarq. Mini O Table. Sofabord/sidebord
Dennis Marquart for OXDenmarq. Mini O Table. Sofabord/sidebord med stel af messingfarvet stål, plade betrukket med læder. Samlebeslag medfølger. H. 37, Ø. 40 cm. Udstillingsmodel med ridser, mærker og buler på plade.

Varenr: 6228605

DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
12:39
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model O table. Sofabord med plade af glas
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model O table. Sofabord med løs plade af glas, stel af messingfarvet stål. H. 40, Ø. 80 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og mærker på stel.

Varenr: 6128093

DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
13:42
Jens Fager for Muuto. Sidebord. Model: Soft Side Table.
Jens Fager for Muuto. Sidebord. Model: Soft Side Table. Bund produceret af pulverlakeret af trykstøbt aluminium. Bordplade i MDF med nanolaminat i orange laminat. Mål: Ø 48, H 40. Udstillingsmodel. Fremstår med spor efter opbevaring. Modelfoto. Vejledende udslagspris: 3.495 dkk

Varenr: 6254608

DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 16-08-2022
14:00
BruunMunch, sofaborde model PLAYround og PLAYorganic.(3)
Bordplade med laminat på MDF plade med kant af egefiner. Runde tilspidsede ben af massivt eg, model PLAYround og PLAYorganic. Ø. 52,5 H. 39 cm. PLAYorganic L.47 D. 32 H. 44,5 Produceret i Danmark af Bruunmunch. Udstillingsmodeller med minimale brugsspor.(3)

Varenr: 6117520

DKK 3.400 DK, Kolding, Platinvej 16-08-2022
14:02
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model Ninety Large Table. Sofabord
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model Ninety Large Table. Sofabord med stel af sort pulverlakeret stål, løs bordplade af valnød. H. 40, B. 120, D. 60 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og mærker.

Varenr: 6127991

DKK 2.800 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
14:23
Sofabord. Antik hvidbemalet.
Sofabord udført i antik hvidbemalet træ. Skuffe med greb af patineret messing. Avishylde. H. 49 cm. B. 76 cm. L. 135 cm. Modelfoto. Bordet fremstår usamlet.

Varenr: 6198325

DKK < 1.000 DK, Kolding, Platinvej 16-08-2022
14:32
DKK 500
Dansk møbelproducent: Sybord - egetræ
Dansk møbelproducent: Sybord af egetræ, monteret på hjul. Front med skuffe samt kurv. H 55 cm, 73x44 cm. Brugsspor samt skjolder

Varenr: 6229436
DKK 1.200 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 16-08-2022
14:46
Børge Mogensen 1914-1972. Sybord - egetræ.
Børge Mogensen 1914-1972. Sybord af egetræ, top med to låger, hvorunder ruminddeling i lyst træ, herunder hylde, båret af lige ben. H. 56 cm, L. 61 cm, B. 40 cm. Fremstår med nogle ridser/skjolder

Varenr: 6229418
DKK 1.600 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 16-08-2022
14:53
DKK 1.200
Gasbord med fliser
Gasbord med stel af jern. Plade monteret med fliser. H. 73 cm. B. 76 cm. D. 61,5 cm. Fremstår med aldersrelterede brugsspor og revner i fliser.

Varenr: 6253819
15:26
Laboremus. Sofabord af massivt egetræ
Laboremus. Sofabord af massivt egetræ Laboremus. Sofabord af massivt egetræ, stavlimet plade. Fremstillet hos Laboremus, Viborg, med brændestempel herfra. H. 49 x 140 x 75 cm. Fremstår med brugsspor, skjolder og pletter. OBS! Tungt, skal læsses af køber selv.

Varenr: 6254228
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 16-08-2022
15:31
Dennis Marquart for OXDenmarq. Mini O Table. Sidebord
Dennis Marquart for OXDenmarq. Mini O Table. Sidebord med stel af messingfarvet stål, plade betrukket med læder. Samlebeslag medfølger. H. 50, Ø. 40 cm. Udstillingsmodel med ridser på stel og buler på plade og ridser på stel.

Varenr: 6228617

15:54
Arne Jacobsen. Cirkulært cafebord
Arne Jacobsen. Cirkulært cafebord, bordplade af hvid laminat med kant af aluminum, forkromet stamme afsluttet på firpasfod. Fremstillet ved Fritz Hansen, med mærkat herfra. H. 70, Ø. 90 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, ridser og mærker. Bordplade er løst på stel, skruer medfølger.

Varenr: 6177120
DKK 3.800 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
16:25
DKK 2.800
Indskudsborde af træ og stål. (2)
To indskudsborde i sort bajset træ og børste farvet stål. Stålbord: H 58, B 39. D 39. Træbord: H 36 cm. B 70 cm. D 35 cm. Træbord fremstår med ridser i bordfladen. Brugsspor (2)

Varenr: 6247232
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
16:38
Sofabord af palisander.
Sofabord med stel af palisander. Vendbar bordplade af palisander med ilagt mørk lilla formica. H. 48 cm. B. 90 cm. D. 90 cm. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6241595
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
16:39
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, rød.
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, Dark red. Fineret kant og plade. H. 37,5 Ø. 72 cm. Fremstillet for Muuto. Udstillingsmodel. Fremstår i original emballage. Model foto.

Varenr: 6251660

DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
16:42
Hans Olsen. Sofabord af palisander.
Hans Olsen. Sofabord af palisander, bordplade med brunt skind. B. 117 cm., D. 73 cm., H. 51 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, ridser og pletter på bordplade.

Varenr: 6240744
16:45
Dennis Marquart for OXDenmarq. Sofabord model 'O table'
Dennis Marquart for OXDenmarq. Sofabord model 'O table' med stel af messingfarvet stål, plade af marmor. Ø. 80 cm. H. 40 cm. Udstillingsmodel, ridser, mærker og buler. Plade ligger løst, skruer medfølger.

Varenr: 6229596

16:54
Wendelbo. Holl set, hvidt (2)

Varenr: 6025168

16:57
Par sofaborde af glas og stål. (2)
Par sofaborde med bordplader af hærdet glas. Monteret med ben af forkromet stål. H. 41 cm. B. 80 cm. D. 80 cm. Fremstår med brugsspor og enkelte ridser på bordplader.

Varenr: 6242974
16:59
Dennis Marquart for OXDenmarq. Mini O Table. Sofabord/sidebord med stel af sortlakeret stål, plade af valnødtræ. Samlebeslag medfølger. H. 37, Ø. 50 cm. Udstillingsmodel med ridser på stel og mærker/hakker på kant.

Varenr: 6228614

17:00
Dennis Marquart for OXDenmarq. Sofabord model 'O table' med stel af stål, plade betrukket med lyst læder. Ø. 80 cm. H. 40 cm. Udstillingsmodel, ridser, mærker og buler. Plade ligger løst, skruer medfølger.

Varenr: 6229039

17:13
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model Ninety Large Table. Sofabord med stel af sort pulverlakeret stål, løs bordplade af marmor. H. 40, B. 120, D. 60 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og mærker på stel.

Varenr: 6128128

17:15
DKK 3.200
Thomsen Furniture. Model Hudson. Rullebord af eg
Thomsen Furniture. Model Hudson. Rullebord af fineret eg, øverste plade/bakke er aftagelig, monteret på hjul. H. 58, Ø. 55 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og skjolder på undersiden af øverste plade/bakke.

Varenr: 6254559
17:15
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model Ninety Medium. Sofabord/sidebord
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model Ninety Medium. Sofabord med løs plade af sort marmor, stel af pulverlakeret stål. H. 30, B. 60, D. 60 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og mærker på stel.

Varenr: 6209057

17:17
Indskudsborde i arabisk stil (3)
Indskudsborde i arabisk stil. Plader af glas under hvilke metal udsmykninger. Mål på største bord: H. 62 cm. B 61 cm, D 41 cm. Fremstår med brugsspor. (3)

Varenr: 6253179
17:18
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model Ninety Large Table. Sofabord med stel af sort pulverlakeret stål, løs bordplade af marmor. H. 40, B. 120, D. 60 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og mærker.

Varenr: 6128132

DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
17:18
Norm Architects for Menu. Harbour lounge table
Norm Architects for Menu. Harbour lounge table. Bordplade af Kunis Breccia stenart. Stel af sortlakeret stål. H. 50, Ø. 60 cm. Udstillingsmodel, fremstår med afslag på bordkant.

Varenr: 6245761

17:20
Louis Garet. Sofabord af messing
Louis Garet. Sofabord af sortbemalet træ belagt med massiv messing. 92,5 cm. x 59,5 cm., H. 52 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, tryk på side af bordkant.

Varenr: 6214608
DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 16-08-2022
17:22
DKK 8.000
12345...9»