Vurdering
12345...6»   Varer pr. side   180 resultater Liste Galleri
Norm Architects for Menu. Model Snaregade Counter Table. Rektangulært bord
Norm Architects for Menu. Model Snaregade Counter Table. Rektangulært bord med plade af hvidlaseret fineret eg, stel af hvid pulverlakeret stål. Fremstillet hos Menu, model Snaregade Counter Table. H. 93, B. 200, D. 90 cm. Udstillingsmodel med ridser og mærker.
Varenr: 6276381
Showroom: DK, Herlev

27-01-2023
15:54
PremiumOak usamlet Exclusive. Dansk produceret plankebord af massivt 'Natural' olieret egetræ 270 cm
PremiumOak. Dansk produceret plankebord Exclusiveaf massivt 'Natural' olieret egetræ. valgfrit stel af matsort lakeret metal. i form af Trepez, skruer medfølger.L. 270 cm., B. 100 cm., tykkelse på planker ca. 55 mm. H 72,5 cm. PremiumOak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret...
Varenr: 6295128
Showroom: DK, Næstved

27-01-2023
16:10
DKK 11.855
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint af massivt ' Invisibel' olieret egetræ150 cm.
Dansk produceret bænk / plint af massivt 'Invisibel' olieret egetræ. H. 45 cm., B. 150 cm., D. 42 cm., tykkelse på planker ca. 35 mm. Premiumoak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret egetræ Lev. i uåbnet original emballage Modelfoto , variationer i åretegning forekommer.
Varenr: 6269754
Showroom: DK, Næstved

27-01-2023
16:25
DKK 2.055
Danielle Siggerud for Menu. Androgyne Dining Table Rectangular
Danielle Siggerud for Menu. 'Androgyne Dining Table Rectangular' af fineret bejdset eg. H. 72 cm. B. 210 cm. D. 110 cm. Udstillingmodel, kan forekomme med ridser og mærker. Fremstår med finérafslag på hjørne.
Varenr: 6300478
Showroom: DK, Herlev

27-01-2023
16:51
DKK 8.000
Café bord, Menu, Afteroom hvid.
Café bord, fra Menu designet af ‘Afteroom’ Stel af hvid pulverlakeret stål. Plade af hvid laminat på MDF. H. 102 Ø 68 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med skade i siden.
Varenr: 6094444
Showroom: DK, Herlev

27-01-2023
18:11
DKK 700
DKK 1.800
Mika Tolvanen for Muuto. Base Table, Cirkulært spisebord
Mika Tolvanen for Muuto. Base Table, Cirkulært spisebord. Bordplade af egefiner, sortlakeret aluminumsstel. H. 73 Ø 90 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med lettere spor efter opbevaring.
Varenr: 6327792
Showroom: DK, Roskilde

27-01-2023
19:00
DKK 700
Cinas. Spisebord. Model Noble.
Spisebord i massiv bambus. Bordpladen er rektangulær med en let buet form, Mål. 160x85x74 cm. Fremstillet af Cinas A/S. Fremstår i original emballage. Modelfoto.
Varenr: 6244811
Showroom: DK, Roskilde

27-01-2023
19:01
DKK 1.800
Dane line, anretterbord i teak
Dane line, anretterbord/konsol af genanvendt teaktræ. Farven kan variere en smule til det mørkere. L. 141 cm. D.36 cm. H. 79 cm. Modelfoto.
Varenr: 6190819
Showroom: DK, Odense

27-01-2023
DKK 1.995
Norm Architects for Menu. Model Snaregade Bar Table. Rektangulært barbord
Norm Architects for Menu. Model Snaregade Bar Table. Rektangulært barbord med plade af lysegrå linoleum, stel af lysegrå pulverlakeret stål. Fremstillet hos Menu, model Snaregade Bar Table. H. 103, B. 200, D. 90 cm. Fremstår med brugsspor og afslag på hjørne.
Varenr: 6134969
Showroom: DK, Herlev

28-01-2023
11:15
DKK 1.045
DKK 700
Norm Architects for Menu. Model Snaregade Dining Table. Rektangulært spisebord
Norm Architects for Menu. Model Snaregade Dining Table. Rektangulært spisebord med plade af sortlaseret eg, stel af sort pulverlakeret stål. Fremstillet hos Menu, model Snaregade Dining Table. H. 73, B. 200, D. 90 cm. Udstillingsmodel med ridser, mærker og afslag på kant.
Varenr: 6276363
Showroom: DK, Herlev

28-01-2023
13:37
DKK 2.345
DKK 1.800
DKK 2.800
12345...6»