Vurdering
12345...9»   Varer pr. side   250 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
7290 Living damecykel
Living damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WCR58936K. Fremstår låst, med brugsspor, defekt eg på baghjul, rust på skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122314
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
09:58
7256 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WBK110896B. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, afslag på forskærm, rust på pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122256
10:01
7292 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel. Str. 48 cm. Stelnr. WBK034621E. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, rust på pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122316
10:03
FalcoLevel. 18 væghængte cylestativer
9 stk. FalcoLevel Eco enkeltsidet søjle. 1 stk. FalcoLevel Eco enkeltsidet cykelstativ i 2 etager, 8 pladser - 4 oppe, 4 nede, c/c 375 mm, B: 1.500 mm. 8 stk. FalcoLevel Eco enkeltsidet cykelstativ i 2 etager, 12 pladser - 6 oppe, 6 nede, c/c 375 mm, B: 2.250 mm. Fremstår med brugsspor. ...

Varenr: 6101146
DKK 20.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
11:53
DKK 10.000
7079 Raleigh damecykel
Raleigh damecykel med 3 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WN93750E Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110333
13:07
7088 - Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK44441U Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110343
13:08
7058 - Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBK779948F Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110307
13:09
7089 - kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear. Str. 53 cm. Stelnr. WBK149607V Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110344
13:10
Everton dame cykel, stelh. 51 cm. nr. 359
Evwerton damecykel. sortlakeret stel, stelh. 51 cm. 7 gear og én håndbremse. Fremstår med brugsspor, smuds og stedvis rust, gearhus mat, hul i sadel, defekt ringeklokke samt knækkede eger. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den ...

Varenr: 6124641
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-12-2021
15:09
SCO Extreme barnecykel, stelh. 36 cm. nr. 368
SCO Extrme barnecykel, blålakeret stel,21 gear, 2 håndbremser. Fremstår med alders og brugsspor, smuds og stedvis rust. stelh. 36 cm. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på ...

Varenr: 6124650
15:15
Kildemoes damecykel med barnesæde, str.h. 51 cm. nr. 364
Kildemoes damecykel med barnestol, sortlakeret stel, gear og én håndbremse. Fremstår med alders og brugsspor, stelh. 51 cm. Cyklen er ulåst, der medfølger ingen nøgle. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt ...

Varenr: 6124646
15:51
4972 Tube. Batteri til elcykel
Tube. batteri til elcykel. L. 41 cm. Strøm på ved test. Fremstår med brugsspor, ridser. P> Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6125355
16:45
Anders Kofoed 'Natur/under overfladen-træ' - til fordel for Ungdommens Røde Kors
Biolog og naturvejleder Anders Kofoed har taget et dyk under overfladen og skabt et naturtræ, hvor alt pynt har ligget under overfladen enten på stranden, i havet eller i en sø. Anders har selv været ude og samle store dammuslinger og drivtømmer fra sin barndomsstrand samt bornholmsk granit fra, ...

Varenr: 6116497

DKK 12.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
19:30
DKK 9.400
Jeppe Boel Isager 'Yoga-træ' - til fordel for Ungdommens Røde Kors
Direktør i NOR: Jeppe Boel Isager, har pyntet et juletræ fyldt med medlemskaber, lækre ting til yoga og en masse skønne behandlinger. NOR: samler mere end 60 behandlere, terapeuter og undervisere, som bygger bro mellem forskellige tilgange til sundhed på hver deres unikke måde. Hos NOR: tilbydes ...

Varenr: 6116512

DKK 18.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
20:10
DKK 7.000
Cruiser herrecykel med 7 gear - Lilla
Retro Cruiser MICARGI Cheetah Herrecykel med lilla stel, 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse. Modelfoto.

Varenr: 5957848

DKK 2.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-12-2021
20:28
DKK 1.800
Nicolai & Rasmus Højgaard 'Golf-træ' - til fordel for Ungdommens Røde Kors
De danske golfbrødre Nicolai og Rasmus Højgaard har pyntet et juletræ fyldt med golf merchandise og nogle af deres personlige ting fra Ryder Cup 2018, hvor Thomas Bjørn var kaptajn for Europa samt nogle af deres egne brugte jern. Byd med på træet og mød Nicolai og Rasmus, som begge er i top-200 ...

Varenr: 6116546

DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
20:40
DKK 32.000
Unisex Puma Bike III fra Biomega
Unisex Puma Bike III fra Biomega Cyklen, ramme af hvidlakeret aluminium, monteret med Shimano 8-speed gear, integreret cykelkurv. Fremstår med få lette brugsspor, let rust. Puma Bike III er et designmæssigt mix af BMX stilen og den klassiske minicykel. Styret er skrånende og aflangt, hvilket ...

Varenr: 6128600
DKK 2.400 DK, Nivå, Stejlepladsvej 09-12-2021
20:42
DBU 'DBU-træ' - til fordel for Ungdommens Røde Kors
DBU har i samarbejde med Herrelandsholdet og Kvindelandsholdet pyntet et juletræ fyldt med billetter, fanklubmedlemsskaber og fodbold merchandise til både mænd og kvinder. Byd med på træet og få mulighed for selv at spille i nogle af de signerede trøjer og støvler fra både Herre- og ...

Varenr: 6116506
20:50
DKK 12.500
4967 Accell Group. Batteri til elcykel
Accell Group. Batteri til elcykel. L. 37 cm. Fremstår med brugsspor, afslag. P> Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6113334
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 10-12-2021
11:22
6979 Taarnby damecykel
Taarnby damecykel med 1 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBT11631U. Fremstår låst, med brugsspor, defekt eg på forhjul, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6106457
12:29
6721 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 3 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WBK101487V. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på skruer, baghjulsnav og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6089230
13:42
E-free el-løbehjul, nr. 341
El-Løbehjul, nr. 341. Mærket E-Free. Brugsspor, styret mangler. Lauritz garanterer ikke for funktionaliteten. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Varenr: 6121456
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 10-12-2021
14:51
7259 Batavus damecykel
Batavus damecykel med 7 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WTVBA8121443B. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, slidte greb, afslag på kædeskærm, rust på forhjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122259
14:58
7254 Mbk damecykel
Mbk damecykel med 7 gear. Str. 46 cm. Stelnr. WMB56173G. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, rust på kæde, baghjulsnav og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122254
14:59
7289 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel. Str. 52 cm. Stelnr. WBK225411C. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, rust på baghjulsnav, kæde, bagagebærer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122312
15:00
7276 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 3 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WBK434569V. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer, bagagebærer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122292
15:01
7295 Mbk damecykel
Mbk damecykel med 3 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WMB51587A. Fremstår låst, med brugsspor, løs forskærm, rust på kæde og pedaler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122325
15:02
7251 Puch BMX barnecykel
Puck BMX barnecykel med 1 gear. Str. 25 cm. Stelnr. WBL67398M. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122248
15:03
7302 Nishiki herrecykel
Nishiki herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WN29250D. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb og sadel, rust på kæde, skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122334
15:05
7271 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WAK40620G. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122276
15:06
12345...9»