Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
1234»   Varer pr. side   117 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
7645 Par Batavus cykler (2)
7645 Batavus damecykel. Str. 54 cm. Stelnr. WTVU830545Z. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, revner i sadel, rust på skruer og styr. 7596 Batavus herrecykel med 7 gear. Str. 60 cm. Stelnr. WTVT199558X. Fremstår med brugsspor, defekt bagagebærer, sadel, for- og bagskærm, rust på kæde, ...

Varenr: 6149378
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2022
11:09
Nishiki herrecykel
Nishiki herrecykel med 8 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WN507277L. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på kæde, skruer, pedalarm og pedaler.

Varenr: 6150786
11:19
DKK 650
Nishiki el herrecykel
Nishiki el herrecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WN300126M. Uden batteri, nøgle og oplader. Fremstår med brugsspor, rust på bagagebærer.

Varenr: 6150788
11:22
Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel. Str. 51 cm. Stelnr. WBK286106L. Fremstår med brugsspor, defekte gear og forbremse, mangler greb, rust på baghjulsnav og skruer.

Varenr: 6150782
11:25
Babboe el ladcykel
Babboe el ladcykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. SP71557P. Med batteri, uden oplader og nøgle. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer.

Varenr: 6150796
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2022
11:25
DKK 8.200
Mbk børnecykel
Mbk børnecykel med 3 gear. Str. 29 cm. Stelnr. WMB49163K. Fremstår med brugsspor, hul i sadel, slidt greb, løst dæk på baghjul, rust på kæde, skruer og pedalarm.

Varenr: 6150774
11:26
7353 - Everton herrecykel
Everton herrecykel med 3 gear med defekt håndbremse. Stel str. 55. Låst. Stelnummer WBK032205E. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6149579
13:26
Gymnastikredskaber. Ribber af fyrretræ, 20 årh (3)
Gymnastikredskaber. Ribber af fyrretræ, 20 årh (3) NB: Modelfotos, div. variable og let forskellige brugsspor & alderspatina. Herunder kan småskader & revner forekomme. Mål: 252 x 85 cm. D. 14-19 cm (3)

Varenr: 6149161
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-01-2022
13:36
DKK 450
7427 Samling Kildemoes cykler (3)
7427 Kildemoes damecykel med defekte gear og håndbremse. Stel str. 47. Ulåst. Rust på beslag Stelnummer WBK409347B. Brugsspor. 7393 Kildemoes damecykel med defekte gear og håndbremse. Stel str. 48. Låst. Rust på beslag. Stelnummer WBK063933E. Brugsspor. 7517 Kildemoes herrecykel med 7 ...

Varenr: 6128449
14:51
(3) SCO herrecykel, stelh. 27½
SCO Herrecykel, 27½", matsortlakeret stel, 3 gear og 2 håndbremser, Fremstår med alders og brugslittage, smuds, stedvis rust. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Varenr: 6149002
15:10
DKK 450
7687 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 21 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK39414D. Fremstår låst, med brugsspor, defekt greb og forbremse, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6138574
15:43
7661 Everton damecykel
Everton damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WBK105978C. Fremstår låst, med brugsspor, rust på kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6138532
15:51
Wilier Triestina racercykel
Wilier Triestina racercykel med 20 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WT13C8723. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6147682
DKK 4.400 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2022
18:25
DKK 3.600
Principia Triatlon racercykel (3)
Principia Triatlon racercykel med 20 gear. Str. 64 cm. Stelnr. WHJ00079F. To ekstra hjul og to pedaler medfølger. Fremstår med brugsspor. (3)

Varenr: 6147970
DKK 7.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2022
18:27
DKK 3.800
Sort HOBO Moutainbike 44 cm.
1 stk. HOBO Mountainbike 44 cm. 21 gear, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Varenr: 6149358
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-01-2022
18:49
Mustang Hybrid Street herrecykel med 21 gear.
Mustang Hybrid Street 28" herrecykel med 21 gear - Black. Udstillings/demomodel nedpakket i original emballage. Modelfoto. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 6149661

DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-01-2022
19:36
7380 - Raleigh damecykel
Raleigh damecykel med 7 gear. Låst. Defekt sadel. Rust på kæde og beslag. Stel str. 47. Stelnummer WN13223F. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6146771
19:54
Trek ONE Series 1.1 Racercykel.
Trek ONE Series 1.1 Racercykel med aluminiumsstel. Stel str. 56 cm. Geargroup Shimano Claris. Fremstår med brugsspor, ridser, let rust og snavs.

Varenr: 6149482
20:01
DKK 1.900
7267 Jupiter herrecykel
Jupiter herrecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WMB91072C. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, slidte greb, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6143491
20:18
4968 Move Easi-A36. Batteri til elcykel
Move Easi-A36. Batteri til elcykel. L. 39 cm. Fremstår med brugsspor, ridser. P> Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6133028
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2022
10:50
Samling vintage fiskestænger (17+2)
Samling vintage fiskestænger ABU, Commodore, Noris Shakespeare, Grantsport, Colt m.fl. En ældre splitcane type, to fiskehjul ABU Cardinal 70 og Daiwa 7650HRL samt to stofposer. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6144582
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2022
11:18
DKK 450
1618/21 Busetto damecykel
Busetto damecykel med 3 gear. Str. 46 cm. Stelnr. WOD42227L. Fremstår låst, med brugsspor, defekt kædeskærm, rust på kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler,biler og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6136407
11:21
1460/21 Xzite MTB cykel
Xzite MTB cykel. Str. 43 cm. Stelnr. WTT44468J. Fremstår med brugsspor, defekte gear og bagbremse, slidte greb, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler,biler og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6136385
11:30
2936/20 Fuji damecykel
Fuji damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. TCBN8J00439. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, løst forhjul, forskærm og sadel, rust på skruer, kæde, bagagebærer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler,biler og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her ...

Varenr: 6136364
11:37
1511/21 Mustang børnecykel
Mustang børnecykel med 3 gear. Str. 38 cm. Stelnr. WDB40809L. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler,biler og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6136395
11:40
7457 - kildemoes damecykel
kildemoes damecykel med 3 gear. Defekt håndbremse. Rust på beslag. Stelstr. 55 . Flade dæk. Stelnummer WBK052717Z. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6142904
11:47
4967 Accell Group. Batteri til elcykel
Accell Group. Batteri til elcykel. L. 37 cm. Fremstår med brugsspor, afslag. P> Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6113334
13:07
Mustang Vulcan TX440 mountainbike med 21 gear - Blue/green
Mustang Vulcan TX440 27,5" mountainbike med 21 gear - Blue/green. Udstillings/demomodel nedpakket i original emballage. Modelfoto. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 6150245

DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-01-2022
14:08
Mustang Vulcan TX550 - MTB - 24 gear.
Mustang Vulcan TX550 - 29" MTB - 24 gear - Blue. Udstillings/demomodel nedpakket i original emballage. Modelfoto. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 6150253

14:16
DKK 850
Mustang Vulcan TX330 Fatbike med 7 gear.
Mustang Vulcan TX330 24" Fatbike med 7 gear - Grey/blue. Udstillings/demomodel. Modelfoto. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 6150316

14:57
DKK 500