Vurdering
12345...6»   Varer pr. side   157 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
4943 Viva damecykel
Viva damecykel med 7 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WAK120807486. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer. P> Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6123437
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-11-2021
13:42
Esbjerg fB trøje, Con Ouzounidis nr. 30
Esbjerg fB trøje, Con Ouzounidis nr. 30 Du har nu muligheden for at byde på en signeret Esbjerg fB-trøje af forsvarsspiller Con Ouzounidis. Fremstår uden brugsspor Dette er en temaauktion over unikke spilletrøjer fra fodboldklubber og Ishockeyklubber. Trøjerne sælges af Dansk Idrætsforbund...

Varenr: 6123614
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-11-2021
15:37
6914 Sco damecykel
Sco damecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WBL38458L. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på kæde, skruer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6099474
15:48
6956 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 5cm. Stelnr. WAK31396D. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på kæde, skruer, bagagebærer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6102934
16:00
4967 Accell Group. Batteri til elcykel
Accell Group. Batteri til elcykel. L. 37 cm. Fremstår med brugsspor, afslag. P> Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6113334
16:24
6979 Taarnby damecykel
Taarnby damecykel med 1 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBT11631U. Fremstår låst, med brugsspor, defekt eg på forhjul, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6106457
17:09
6721 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 3 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WBK101487V. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på skruer, baghjulsnav og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6089230
18:16
Centurion vintage racercykel
Centurion vintage racercykel, model Super Le Mans, Sunspeed Edge bagskifter. Stel af grålakeret aluminium. Krankbox/top sadel i nuværende opsætning 59 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6123564
DKK 1.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29-11-2021
18:41
31021 Raleigh damecykel
Raleigh damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WN79660C. Fremstår med brugsslitage herunder flad på begge dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6123482
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 29-11-2021
19:22
6810 Ukendt damecykel
Ukendt damecykel med 3 gear. Str. 47 cm. Stelnr. WMB66162B. Fremstår låst, med brugsspor, mangler pedal, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6095605
19:58
Skakbord / spillebord
Skakbord af fineret træ, sarg med skuffer. H. 66. B. 68. D. 53 cm. Ekstra sæt brikker medfølger. Brugsspor og finerskader.

Varenr: 6123138
20:15
DKK 850
4965 Accell Group. Batteri til elcykel

Varenr: 6108310
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-11-2021
08:06
4944 Rocky damecykel
Rocky damecykel med 3 gear. Str. 51 cm. Stelnr. BYP130104117. Fremstår med brugsspor, defekt forbremse, rust på styr, pedalarm, kæde og skruer. P> Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6108006
09:15
Vejle BK trøje. Nr. 34. Lundrim Hetemi
Vejle BK trøje. Nr. 34. Lundrim Hetemi. Unik Veteran Match 2021-trøje, produceret udelukkende til Vejle Boldklubs førstehold i forbindelse med hyldestkampen mod SønderjyskE. Trods sin alder på blot 21 år har Lundrim Hetemi en masse førsteholdserfaring. Efter kort tid på VB’s akademi blev ...

Varenr: 6103658
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-11-2021
11:28
DKK 650
6958 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WBK119969U. Fremstår låst, med brugsspor, revner i forskæmrust på bagagebærer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6102937
12:40
6855 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 3 gear. Str. 47 cm. Stelnr. WBK063617E. Fremstår låst, med brugsspor, defekt sadel, rust på pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6107254
12:41
6976 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WBK092330C. Fremstår låst, med brugsspor, defekt eg på baghjul og bagskærm, slidt sadel, rust på baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6102965
12:42
6791 Nishiki herrecykel
Nishiki herrecykel med 9 gear. Str. 45 cm. Stelnr. WN26951B. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, hul i sadel, rust på kæde, skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6092635
13:18
7017 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WAK41628X. Fremstår låst, med brugsspor, rust på kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6106497
13:28
7059 - MBK damecykel
MBK damecykel med 7 defekte gear. Str. 46 cm. Stelnr. WMB47996G Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110309
13:33
7076 - Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBK181933B Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte samt defekt krank. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110329
13:36
Vejle BK trøje. Nr. 19. Luka Djordjevic
Vejle BK trøje. Nr. 19. Luka Djordjevic Unik Veteran Match 2021-trøje, produceret udelukkende til Vejle Boldklubs førstehold i forbindelse med hyldestkampen mod SønderjyskE. Luka Djordjevic har kun været i VB i nogle få måneder, men har allerede vist prøver på sine evner med læderet. ...

Varenr: 6123726

16:15
DKK 1.300
33721 Rocky damecykel
Rocky damecykel med 3 gear. Str. 52cm. Stelnr. WDB16990F. Fremstår med brugsslitage herunder let rust samt skrammer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6122748
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 30-11-2021
17:11
28521 Puch herrecykel
Puch herrecykel med 5 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WBL100354E. Fremstår med brugsslitage herunder rust på skruer mm, defekt gear samt flad på begge dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6110884
17:37
28821 SCO damecykel
SCO damecykel med 7 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WBL30512G. Fremstår med brugsslitage herunder flad på begge dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6110927
17:40
Vejle BK trøje. Nr. 13. Sten Grytebust
Vejle BK trøje. Nr. 13. Sten Grytebust Unik Veteran Match 2021-trøje, produceret udelukkende til Vejle Boldklubs førstehold i forbindelse med hyldestkampen mod SønderjyskE. Den norske landsholdsmålmand, Sten Grytebust, er i denne efterårssæson udlejet til VB fra FCK og har siden sin ankomst ...

Varenr: 6123743
17:41
29421 Mustang damecykel
Mustang damecykel med 3 gear. Str. 54 cm. Stelnr. DB34818N. Fremstår med brugsslitage herunder låst baghjul (muligvis defekt lejre) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6110970
17:43
27821 SCO herrecykel
Ralight damecykel med 21 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WBL105754T. Fremstår med brugsslitage herunder flad på begge dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6111371
17:46
30721 SCO herrecykel
SCO herrecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WBL46281M. Fremstår med brugsslitage. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6111344
17:49
30321 United damecykel
United damecykel med 7 gear. Str. 50 cm. Stelnr. WW50102T. Fremstår med brugsslitage herunder låst samt flad på begge dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6111321
17:52
12345...6»