Vurdering
123»   Varer pr. side   65 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Mustang, el damecykel, sort, med 7 gear.
Mustang, el damecykel, sort, med 7 gear. Størrelse 52 cm. Stelnummer WDB69935M. Fremstår med brugsspor. Nøgler til batteri og lås mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5842633

DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
09:16
DKK 450
Mustang shopper. Dame elcykel, grey.
Mustang shopper. Dame elcykel, grey. Stel str. 52 cm. Stel nr. WDB63509R. Modelfoto. I original emballage. Nøgler til batteri mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5841794

09:43
DKK 900
Mustang Augusta, dame elcykel med syv gear.
Mustang Augusta, dame elcykel med syv gear, hvid. Stelnummer: WDB661914R. Stel str. 51 cm. Udstillingsmodel, mindre ridser. Delvis samlet, i original emballage. Modelfoto, kurv medfølger ikke. Beslag forkert. Batteri defekt. Oplader, pedaller og nøgler medfølger ikke.

Varenr: 5857401

10:27
DKK 500
Fiskerullar
FISKERULLAR, 5 st, tidigt 1900-tal, mässing, 2 märkta Neron resp. Albens, diam 6-7 cm, 2 beten medföljer

Varenr: 5912856
DKK 1.462 SE, Stockholms Auktionsverk, Malmö 25-01-2021
10:40
Se mere
Mustang Devotion, el herrecykel med tre gear.
Mustang Devotion, sort el herrecykel med tre gear. Stelnummer: WDB60705N. Stel str. 56 cm. Udstillingsmodel, funktionsproblemer og ridser. Modelfoto. Delvis samlet, i emballage.Gearet virker ikke.

Varenr: 5841623

10:52
DKK 1.300
Mustang Augusta, dame elcykel med syv gear, sort. Stelnummer: WDB63055R. Stel str. 51 cm. Udstillingsmodel, mindre ridser. Delvis samlet, i original emballage. Modelfoto. Pedaller, kurv, batteri samt nøgler medfølger ikke.

Varenr: 5841393

11:01
DKK 500
7194 Centurion damecykel
Centurion damecykel med trinløst gear str. 54 cm. Stelnr. WAK46751C Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte, beslag, bolte og pedaler. Defekt baghjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5907128
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
11:22
Mustang, dame elcykkel, hvid.
Mustang, dame elcykel, hvid med 7 gear. Størrelse 48. Stelnummer WDB60801P. Fremstår delvis usamlet. Batteri medfølger ikke. Fejl og mangler kan forekomme.

Varenr: 5864848

DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
11:31
Greenfield grå Damecykel 51 cm.
Greenfield Grå damecykel 51 cm. 3 gear, defekt håndbremse. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Varenr: 5901130
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2021
14:57
Mustang barnecykel mørk pink 45 cm.
1 stk. Mustang cykel, 45 cm. Påmonteret kurv, der er bulet, skærme, bagagebær. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Varenr: 5888511
15:17
Rød Kilimanjaro damecykel 50 cm.
Rød Kilimanjaro damecykel 50 cm. 3 gear, defekt håndbremse. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Varenr: 5856730
15:27
Mustang, sort herre el-cykel.
Mustang, sort herre el-cykel størrelse 54 cm. Stelnummer WDB61647N Fremstår med håndteringsspor og mærker. Oplader medfølger ikke.

Varenr: 5876173

17:47
DKK 1.300
Mustang pigecykel sort.
Mustang, pigecykel, sort med 3 indvendige gear. Str. 37 cm. Stel nr. WDB34943P. Fremstår delvist usamlet i originalemballage. Fejl og mangler kan forekomme

Varenr: 5864080

DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
18:07
Samling div. golfsæt. Ping, Callaway m.fl. (3)
Samling div. golfsæt. Ping, Callaway m.fl. Burton taske med div. tilbehør, Callaway 460 driver, Big Bertha 5, Callaway X-16 jern 5-6-7-8-9-P-S, Ping putter, L2L putter. Sayers taske m. div. tilbehør. Ping S, 2 stk. putter. Black Cat Lynx jern 3-4-5-6-7-8-9-S-P, Callaway 11° driver, Karsten II ...

Varenr: 5913720
DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-01-2021
19:14
DKK 700
7483 Mustang, damecykel
Mustang, damecykel, sort. 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WDB26532M. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, rust på kæde og stel, manglende håndtag. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5901628
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-01-2021
19:27
Velo Schauff, Fahrrad / Rennrad, Metall, Leder, Kunststoff, Deutschland
Velo Schauff, Fahrrad / Rennrad, Metall, Leder, Kunststoff, Deutschland. Rennrad mit einem rot-weiß lackierten Rahmen, einem weißen Ledersattel und mit weißem Lederband bezogenen Griffen, vorderseitig am Steuerrohr mit Herstellerbezeichnung versehen, Rahmennummer 9729476, H.95cm, L.168cm, B.43cm,...

Varenr: 5868633
DKK 2.049 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 25-01-2021
20:36
DKK 335
Bismarck, cykel/racercykel, 'Luxe Titan', titan, læder, plast, Frankrig
Bismarck, cykel/racercykel, titan, læder, plast, Frankrig. Racercykel med blålakeret stel, med sort, polstret lædersaddel og blåt styrbånd af læder, producentbetegnelse på under- og styrrøret, betegnet øverst på styret, udstyret med bagskifter fra 'Huret', H. 98 cm, L. 170 cm, B. 43 cm. Fremstår ...

Varenr: 5863397
DKK 4.842 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 25-01-2021
20:37
DKK 372
K2 Damen Snowboard mit Bindung. Moment 142 cm
K2 Damen Snowboard mit Bindung. Moment 142 cm. Kunststoff. Gebrauchsspuren.

Varenr: 5899150
DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 25-01-2021
20:39
DKK 298
Paar Boxhandschuhe, Leder (2)
Paar Boxhandschuhe, Leder. Boxhandschuhe aus braunem Leder mit cognacfarbenen Innenflächen und einer cremefarbenen Schnürung, Größe: 14 OZ, altersgemäße Tragespuren, Nähte an einer Stelle gelöst, Schnürung gerissen. (2)

Varenr: 5643209
DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 25-01-2021
20:50
DKK 298
7314 Winther damecykel
Winter damecykel med 3 defekte gear. Str. 48 cm. Stelnr. WAV46080B Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte og beslag. defekt sadel. Cyklen er låst.

Varenr: 5824484
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2021
08:35
Mustang, damecykel, sort.
Mustang, sort damecykel med 7 gear. Størrelse 43. Stelnummer WDB 26845R. Fremstår i originalindpakning. Pedaler og kurv mangler. Fejl og mangler kan forekomme.

Varenr: 5864837

DKK 2.400 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2021
10:53
DKK 1.300
Mustang, herre el-cykel.
Mustang, herre el-cykel. Sort størrelse 54. Stelnummer WDB62373R. Fremstår delvist usamlet i original emballage med håndteringsspor, ridser og mærker.

Varenr: 5907083

DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2021
11:22
DKK 3.600
Puch dame elcykel
Puch dame elcykel med 1 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBL75247L Fremstår med brugsspor.Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5915015
12:38
DKK 450
Mustang, el damecykel, sort, med 7 gear. Størrelse 52 cm. Stelnummer WDB61662R. Udstillingsmodel med let brugspræg. Sælges uden batteri. Fejl og mangler kan forekomme. Oplader og nøgle til lås mangler . Nøgle til batteri, let bøjet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5842630

DKK 3.400 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2021
12:45
Mustang, sølvgrå herrecykel.
Mustang, sølvgrå herrecykel med 21 udvendige gear. Størrelse 36 cm. Stelnummer WDB28111R. I originalindpakning, delvist usamlet. Fejl og mangler kan forekomme.

Varenr: 5864894

13:31
DKK 700
Tre herrecykler (3)
SCO herrecykel med 3 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WBL59874M MBK herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WMB59160C Avenue herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WMB63892S Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er låst. Auktioner over...

Varenr: 5912446
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2021
13:53
DKK 500
Tre damecykler (3)
Jupiter damecykel med 3 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WJE10748J Batavus el damecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WTVBA4021524H (el virker ikke) Nishiki damecykel med 7 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WN24656C Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne ...

Varenr: 5912445
13:56
DKK 450
Tre damecykler (3)
Gazelle el damecykel med 7 gear. Str. 50 cm. Stelnr. WGAZ8550117H Von Backhaus pigecykel med 7 gear. Str. 44 cm. Stelnr. WVBA09423E Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WBK035562A Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er låst. ...

Varenr: 5912441
14:01
DKK 500
BMX cykel
BMX. Str. 28 cm. Fremstår med brugsspor, rust. Ulåst samt flade dæk.

Varenr: 5761701
14:06
Tre herrecykler (3)
MBK herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. HWBK36106L Nishiki herrecykel med 24 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WN504367H Centurion herrecykel med 7 defekte gear. Str. 56 cm. Stelnr. WAK44421K Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er låst. ...

Varenr: 5914911
14:44
123»