Kategori  Vurdering
   1 2 3 4 5  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Kildemoes, Barnecykel. 6525
Kildemoes. Barnecykel. str. 38, 7 gear stelnummer: WBK432373J. Fremstår med brugsslitage og mærker samt rust ved metaldele. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5416307
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-09-2019
15:35:00
SCO, damecykel. 6751
Damecykel fra SCO. Fremstår med brugsspor, defekt gear, rust på narv. Låst. Stel str. 48 cm. Stel nr. WBL133729Z Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5433898
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
15:45:00
Centurion, Damecykel. 6530
Centurion. Damecykel. str. 56, ukendt antal gear. stelnummer: WAK48052X. Fremstår med brugsslitage og mærker samt defekter ved gear skift, defekter ved skærme og rust ved metaldele. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5416317
16:10:00
Centurion, Herrecykel. 6513
Centurion. Herrecykel. str. 57, 7 gear. stelnummer: WAK38540E. Fremstår med brugsslitage og mærker samt aflåst og rust ved metaldele. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5417418
16:34:00
Centurion, Herrecykel. 6517
Centurion. Herrecykel. str. 58, stelnummer: WAK41930C. Fremstår med brugsslitage og mærker samt aflåst, rust ved metaldele. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5441567
16:36:27
Herrenfahrrad der Marke Kildemoes
Herrenfahrrad der Marke Kildemoes 28 Zoll. reichlich Gebrauchsspuren, Rost, Verunreinigung, Stoßmerkmale, Kratzer, nicht auf Funktion/ Beleuchtung überprüft.
Varenr: 5421762
DKK 1.490 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 21-09-2019
17:20:00
DKK 298
Winther 700. Herrecykel, sort. 6442
Winther 700. Herrecykel, sort. Stel str. 56. 7 gear. Stelnummer: WAV41688X. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5426879
19:04:00
Cruiser Børnecykel - Pink
Retro Cruiser MICARGI Famouse Børnecykel med pink stel. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.
Varenr: 5382652

DKK 1.400 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-09-2019
19:09:00
DKK 450
24 stk. ældre hjulkapsler (24)
24 stk. ældre hjulkapsler i forkromet stål. Ø. 24 cm. Har aldrig været monteret , men fremstår med rust efter opbevaring. (24)
Varenr: 5410964
DKK 1.200 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-09-2019
19:52:00
Mustang herrecykel, 6579
Mustang herrecykel med 3 gear og stel str. 56. Stel nr. WDB72227L. Fremstår ulåst med defekt forbremse, bøjede skærme, skævt baghjul samt almindelige brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5441357
19:55:00
VW cabriolet 1976
Blå VW cabriolet med sort kaleche fra 21 Juli 1976. Renoveret med diverse ekstraudstyr. Næste syn er d. 1. april 2025. Bilen har meget lav halvårlig afgift. Fremstår klar til brug men med brugspræg. Formentlig brækket stempelring skyld i lidt røg i motoren ved opstart. Lauritz.com garanterer ...
Varenr: 5424829
DKK 44.000 DK, Vejle, Dandyvej 21-09-2019
20:05:00
DKK 34.000
Turnbock.
Turnbock. Vier schräg gestellte Holzbeine mit Metallmontierungen un zwei mit Rollen. Brauner Lederbezug. H. ca. 110 cm, Sitz ca. 55 x 36 cm. Starke Alters- und Gebrauchsspuren, kleine Riss im Bezug.
Varenr: 5421016
DKK 3.352 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-09-2019
20:08:00
DKK 559
Vespa Grand Deluxe
Vespa Grand Deluxe veteran scooter fra 1960, 150 kubik. Orange lakering. Fremstår med brugsspor. Registreret som veteran. Der kræves kørekort til motorcykel for kørsel med denne. Køretøjet sælges med nummerplader. (gl. sort nummerplade medfølger, ikke godkendt til offentlig vej) Efter ...
Varenr: 5419758
DKK 25.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
20:10:00
DKK 12.500
Cruiser herrecykel med 7 gear - Blå
Retro Cruiser MICARGI Cheetah Herrecykel med Blå stel, 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.
Varenr: 5421856

DKK 3.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-09-2019
20:15:33
Kildemoes, Damecykel. 6524
Kildemoes. Damecykel. str. 55, 3 gear stelnummer: WBK138843T. Fremstår med brugsslitage og mærker samt manglende sæde, rust ved metaldele, barnesæde monteret. Defekter ved dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5416304
20:30:00
Fa. Heinrich Hammer, Erbach, Paar Tennisschläger, 1950/1960er Jahre (2)
Fa. Heinrich Hammer, Erbach, Paar Tennisschläger, 1950/1960er Jahre. Holz, Leder und Nylon. Mit Spanngestell und einem Textil-Etui. Dazu drei originaleTennisbälle. L. ca. 69 cm. Alters- und Gebrauchsspuren.
Varenr: 5416090
DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-09-2019
20:35:00
DKK 298
MBK Nobly Shop. Damecykel, sort. 6511
MBK Nobly Shop. Damecykel, sort. Stel str.: 52. 7 gear. Stelnr.: WMB66969B. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5430279
20:36:38
Kildemoes, damecykel, 6720
Kildemoes, damecykel. Stelstr. 56. Låst. Rust. Defkt kurv og gear (7 gear). Revne i sadel. Stelnr. WBK111421S. Slitage. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5427174
20:48:00
AQUARIB Fiskekajak PREDATOR 13
PREDATOR 13 er udstyret med store rum til opevaring af fiskeredskaber og oppakning. Med dens bredde på 85 cm er den yderst stabil men samtidig hurtig nok til at padle ud effektivt til dit yndlingsfiskeri. Kajakken er udstyret med ror, som du nemt kan styre med pedalerne for at holde stabilt ...
Varenr: 5414812

DKK 8.000 DK, Herning, Engdahlsvej 21-09-2019
20:52:00
DKK 1.700
Kildemoes, damecykel, 6807
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK221037F. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5440784
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-09-2019
11:59:18
Centurion, damecykel, 6810
Centurion med 7 gear og stel str. 54. Stel nr. WAK45362E. Fremstår låst og med brugsspor, rust og snavs. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5440787
12:01:24
Kildemoes, damecykel, 6803
Kildmoes damecykel med 7 gear og stel str. 54. Stel nr. WBK133994U. Fremstår ulåst og med brugsspor. Rust og snavs. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5440778
12:04:19
Everton, damecykel, 6808
Everton damecykel med 7 delvis defekte gear og stel str. 49. stel nr. WBK174886B. Fremstår låst med brugsspor. rust på kæde og snavs. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5440785
12:06:16
Batavus, herrecykel, 6806
Batavus herrecykel med 7 gear og stel str. 57. Stel nr. WTVBA5158675K. Fremstår låst og med brugsspor på, samt defekt fordæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5440783
12:08:02
Trek, damecykel, 6805
Trek damecykel med 27 gear og stel str. 39. Stel nr. WTU348C1736E. Fremstår ulåst og med brugsspor, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5440782
12:08:53
Mustang, herrecykel, 6801
Mustang herrecykel med 3 gear og stel str. 55. Stel nr. WDB37138L. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5440775
12:12:02
Kildemoes, herrecykel, 6804
Kildemoes herrecykel med 7 gear og stel str. 53. Stel nr. WBK375428B. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5440779
12:13:44
DKK 450
Kildemoes, damecykel. 6752
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear og stel str. 49. Stel nr. WBK640013D. Fremstår låst og med brugsspor og manglende bagskærm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5433900
12:14:00
Everton, damecykel. 6763
Everton damecykel med 3 defekte gear og stel str. 52. Stel nr. WBK101511V. Fremstår låst og med stort hul i sadel, knækket støttefod og kraftig rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5433914
12:15:00
Kildemoes, herrecykel, 6797
Kildemoes herrecykel med 7 gear og stel str. 57. Stel nr. WBK212913A. Fremstår med brugsspor, låst og med rust på kæde og tandhjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5440772
12:28:00
 1 2 3 4 5  >>