Kategori  Vurdering
   1 2  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Ukendt, damecykel, 5343
Ukendt damecykel med 6 gear og stel str. 50. Stel nr. WMR3365R. Fremstår låst og med brugsspor og kæderust. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5282636
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
11:22:00
Nishiki, damecykel, 5325
Nishiki damecykel med 8 gear og stel str. 48. Stel nr. WN22424X. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5282608
13:23:00
Raleigh, Damecykel. 5259
Raleigh. Damecykel. str. 56, 7 gear stelnummer: WN79966B. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5285232
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-03-2019
18:21:00
Jupiter, Damecykel. 5134
Jupiter. Damecykel. str. 58, 3 gear. stelnummer: WMB34103U. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5261345
18:45:00
Udsigtskikkert med stativ 25-75x70
Udsigtskikkert med forstørrelse fra 25x-75x med trinløst zoomokular, 70mm objektivlinse. Kikkerten er vandtæt. Dertil medfølger stativ med vaterpas. H. 57/127 cm.
Varenr: 5277761

DKK 1.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-03-2019
19:05:00
DKK 500
MBK, Damecykel. 5291
MBK. Damecykel. str. 56, 7 gear. stelnummer: WMB61938V. Fremstår med brugsslitage og mærker, baghjul rustet fast samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5285231
19:20:00
Centurion, herrecykel, 5351
Centurion herrecykel med 7 gear og stel str.50. Stel nr. WAK42971A. Fremstår låst og med bøjede eger i baghjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5282592
19:22:00
Håndbygget langbue med tilbehør
Håndbygget langbue af bla. rosentræ. L. 180 cm. taske med snor, handsker, pile samt pose til bue medfølger.
Varenr: 5268135
DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 27-03-2019
19:36:00
DKK 1.300
Bianchi Gold Race 300
BIANCHI, sportcykel, Gold Race 300, tidigt 2000-tal, 16-växlad, 25 tum, med Sigma Sport cykeldator, cykelpump med manometer medföljer
Varenr: 5283404
DKK 4.273 SE, Stockholms Auktionsverk, Baltzarsgatan 28-03-2019
12:24:00
Se mere
Jupiter, damecykel, 5319
Jupiter damecykel med 3 defekte gear og stel str. 53. Stel nr. WBK096823X. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5282597
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-03-2019
13:23:00
Raleigh, damecykel, 5221
Raleigh damecykel med 7 defekte gear og stel str. 46. Stel nr. WN31390X. Fremstår låst og med rust på kæden. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5280828
14:26:00
Centurion, damecykel, 5229
Centurion damecykel med 7 defekte gear og stel str. 55. Stel nr. WAK44340B. Fremstår låst og med styr som er stramt at dreje. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5280860
14:26:00
Poolbord 6 fod med tilbehør.
Seks fods poolbord med ramme med underløbs retursystem, to køer, kuglesæt, kridt, trekant samt børste medfølger. Justerbare ben. L.183 B.91 H.79 cm. Fremstår ny og usamlet i original emballage.
Varenr: 5277860

DKK 3.400 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
19:19:00
DKK 1.900
Raleigh, damecykel, 5236
Raleigh damecykel med 7 defekte gear og stel str. 46. Stel nr. WN79828C. Fremstår låst, med rust på kæden og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5280911
19:26:00
Berg, Rudergerät, Holz, lackiertes Metall
Berg, Rudergerät, Holz, lackiertes Metall, Rudergerät mit abnehmbarer Sitzfläche, zwei massiven Holzstäben und zwei Holzstäben mit Metall-Elementen, Montage erforderlich, H. 33cm, L. 134cm, T. 45cm, altersbedingte Gebrauchs- und Reibespuren, Oxidationsspuren, Abrieb.
Varenr: 5259826
DKK 3.352 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 28-03-2019
19:55:00
DKK 2.049
To stk. AQUARIB Havkajakker 2 personers, kapacitet 280 kg. med udstyr (2)
To stk. AQUARIB Havkajakker 2 personers, kapacitet 280 kg. Kraftig havkajak fra AQUARIB. Kajakken er udført med ror som du styrer let indvendigt med fødderne. Kajakken er forholdsvis fladbundet hvilket giver en stabil sejlads. Med det smarte rorsystem er den let at manøvrere. Kajakken er ...
Varenr: 5282157

DKK 10.000 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
19:55:00
DKK 6.200
Herskind & Herskind, bicycle, Denmark, 1990s
Herskind & Herskind, bicycle, Denmark, 1990s Mudguards and rack made of wood. Brown leather saddle. Handlebars with suede. Varnished in green. Frame height approx. 54.5 cm. 6 gear hub. Number 37 of a limited edition of 500. Wear and signs of age, some scuffing / minimal chips.
Varenr: 5249402
DKK 11.175 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28-03-2019
20:35:00
DKK 5.588
Golfsæt. Vogn, taske samt køller. BayHill By Palmer, Viper
Golfsæt bestående af vogn, taske samt køller. Køller: BayHill By Palmer, Viper. Taske fra Greenfield. Viper vogn. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 5282678
DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
20:38:00
Golfsæt. Vogn, taske samt køller. OGIO Sport, Viper, Callaway, Wilson
Golfsæt bestående af vogn, taske samt køller. Køller fra Viper, Wilson, Callaway. Taske fra OGIO Sport. Fremstår med kraftige brugsspor.
Varenr: 5282677
20:42:00
Alufælge med Nokian sommerdæk (4)
Alu-fælge i fin stand. Monteret med Nokian sommerdæk ( 4 ) )265/60 R18 110 HT sport. (4) ca. 7 mm gummi.
Varenr: 5287246
DKK 5.000 DK, Kolding, Trianglen 29-03-2019
08:57:52
DKK 500
Kildemoes, damecykel 5187
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK375716B. Fremstår låst og med knækket håndbremse. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5274996
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-03-2019
11:26:00
Kildemoes, damecykel, 5219
Kildemoes damecykel med 3 defekte gear og stel str. 50. Stel nr. WBK115366U. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5280825
11:26:00
Kildemoes, damecykel, 5337
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 46. Stel nr. WBK145831A. Fremstår låst og med løs bagskifter. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5282625
12:22:00
DKK 500
SCO, Herrecykel. 5292
SCO. Herrecykel. str. 56, 7 gear. stelnummer: WBL134199A. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5274682
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-03-2019
17:35:00
Centurion, Damecykel. 5265
Centurion. Damecykel. str. 52, 7 gear stelnummer: WAK39376S. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5274699
17:36:00
Raleigh, damecykel, 5246
Raleigh damecykel med 3 gear og stel str. 55. Stel nr. WN34831Z. Fremstår låst og med rust på kæden. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5274486
18:19:00
Vedhæng i form af hestetand
Vedhæng i form af hestetand 28 x 30 mm. Fremstår med almindelig brugsspor.
Varenr: 5261437
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 29-03-2019
19:12:00
Kildemoes, herrecykel, 5230
Kildemoes herrecykel med 7 gear og stel str. 55. Stel nr. WBK207383C. Fremstår ulåst og uden kædeskærm samt med knækkede eger. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5287351
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-03-2019
10:48:04
Kildemoes, damecykel, 5237
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 52. Stel nr. WBK191085G. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5288125
16:56:35
Batavus, Damecykel. 5314
Batavus. Damecykel. str. 52, 7 gear. stelnummer: WTVT156980X. Fremstår med brugsslitage og mærker, defekter ved gear skift samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5274657
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-03-2019
17:11:00
 1 2  >>