Vurdering
12345...7»   Varer pr. side   196 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Winther damecykel, 5407
Winther damecykel med 7 defekte gear o stel str. 54. Stel nr. WAV26380V. Fremstår ulåst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5664166
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-05-2020
12:57
18275/1 Mustang Product Energy. Damecykel, rød
Mustang Product Energy. Damecykel, rød. 3 gear. Stel str. 53. Stelnr. WDB15895F. Fremstår med brugsspor, herunder rust på kæde, defekte skærme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5662754
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-05-2020
14:00
Everton, damecykel, 5449
Everton damecykel med 3 gear og stel str.54. Stel nr. WBK163364V. Fremstår låst og med brugsspor. Rust på kæde og defekte greb på styr. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5664340
14:02
Kildemoes Classic. damecykel, hvid. 6494
Kildemoes Classic. damecykel, hvid. Stel str. 51. Defekt gear. Stelnummer: WBK040856X .Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5470018
14:25
Everton, hvid. Damecykel. 5318
Everton, hvid. Damecykel. 7 gear. Stel str. 51. Stel nr. WBK050652Z. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, rust på kæde, defekt kædeskærm, defekt støttefod, rust og ridser. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5666441
15:00
18479/9 Taarnby Birdie 200. Damecykel, pink
Taarnby Birdie 200. Damecykel, pink. 7 gear. Stel str. 53. Stelnr. WBT11506E. Fremstår med brugsspor, herunder manglende håndtag og støtteben, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5676225
15:51
Technogym crosstrainer (1)
Technogym crosstrainer med flere funktioner heriblandt kalorietæller, tids- og distancemåling, indstilling af modstandsniveauer, L. ca. 190 cm., H. ca. 170 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670692
DKK 6.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-05-2020
16:40
DKK 4.200
Skuldertræner fra Technogym (1)
Technogym. Træningsmaskine af grålakeret stål, multijusterbar, hynder betrukkede med sort kunstlæder. Dips træningsmaskine til armstræk, brystmuskler og forreste del af skulderen. H. 240 B. 135 D. 115 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670705
DKK 4.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-05-2020
16:44
The Competition Line balletræner. (1)
The Competition Line balletræner. H. 110 cm, B. 120 cm, D. 70 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670720
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-05-2020
16:47
The Competition Line bænkpress samt vægte (15)
The Competition Line bænkpress med 12 vægtskiver, et skruestik til at holde vægtene, samt en vægtstang. Holder til vægtstangen af mærket CT Fitness. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670702
DKK 5.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-05-2020
17:02
MBK, damecykel, 5343
MBK damecykel med 7 defekte gear og stel str. 48. Stel nr. WMB60547A. Fremstår låst og med brugsspor, rust og defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5659206
17:09
Kildemoes, damecykel, 5487
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 57. Stel nr. WBK212635X. Fremstår låst og med brugsspor, uden sadel. Kraftig rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5671555
17:35
The Competition Line Træningsmaskine, siddende hoftetræner (1)
The Competition Line Træningsmaskine, siddende hoftetræner med 20-trins vægtjustering, 5-130 kg. Justerbart sæde. H. 180 cm, B. 190 cm, D. 55 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670768
18:00
Concept II D Romaskine PM5 (1)
Concept II D Romaskine PM5 i sort med modstandsjustering i 10 trin. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670688
18:03
The Competition Line Træningsmaskine, siddende knæmaskine(1)
The Competition Line Træningsmaskine, siddende knæmaskine med 15-trins vægtjustering, 5-130 kg. Justerbart sæde. H. 170 cm, B. 110 cm, D. 90 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670718
18:30
Retro Cruiser MICARGI Rover cykel, 24'' hjul
Retro Cruiser MICARGI Rover cykel, 24'' hjul, blåt alustel, 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 5665502

DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-05-2020
18:48
The Competition Line bænk samt Casall vægtstativ med håndvægte (33)
The Competition Line bænk til frivægte samt Casall vægtstativ med 31 håndvægte. H. 80 L. 190 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670712
18:50
DKK 3.200
The Competition Line Træningsmaskine, siddende skulderpres (1)
The Competition Line Træningsmaskine, siddende skulderpres med 15-trins vægtjustering, 5-130 kg. Justerbart sæde. H. 230 cm, B. 140 cm, D. 120 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670773
18:58
DKK 1.200
The Competition Line. Træningsmaskine, siddende benpres
The Competition Line Træningsmaskine, siddende benpres med 15-trins vægtjustering, 5-130 kg. Justerbart sæde. H. 170cm, B. 100 cm, D. 155 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670767
19:00
Retro Cruiser MICARGI Rover cykel, 24'' hjul, turkis alustel, 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 5572259

19:03
Retro Cruiser MICARGI Rover cykel, 24'' hjul, sort alustel, 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 5675810

19:30
DKK 1.200
Tecnogym Jog Now Excite 500 LED løbebånd. (1)
Tecnogym Jog Now Excite 500 LED løbebånd. H. 150. L. 220 B. 90 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670694
19:30
DKK 4.400
The Competition Line ryg og mavetræner. (1)
The Competition Line ryg og mavetræner. H. 70 L. 120 B. 70 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670706
19:30
DKK 900
The Competition Line. Træningsmaskine. Benpres / Seated legpress
The Competition Line. Træningsmaskine. Benpres af hvidlakeret metal og blåt plexiglas, sæde og ryg betrukket med gråt kunstlæder. Vægtmodstand 150 kg. H. 170 B. 105 L. 155 cm. Fremstår med lettere brugsspor. NB. Møbelhunde medfølger ikke. Bemærk, kunden står selv for håntering af varen ved ...

Varenr: 5670745
19:30
Kajak Army
Kajak i hård plast. 4 holder til fiskestænger. Der medfølger 1 stk. pagaj, 1 stk. sæde med rygstøtte. 2 lukket rum med låg. Vægt 22 kg. Bæreevne 150 kg. Størrelse 295 * 80 * 38 cm. Fremstår i original emballage. Modelbilleder

Varenr: 5664626

19:32
SUP. Stand Up Paddle board
Hård plast. 4 håndtag. Lukket rum med låg. Med justerbar paddle. Vægt 21 kg. Bæreevne 150 kg. Størrelse 300 * 83 * 20 cm. Modelbilleder

Varenr: 5664652

DKK 2.600 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-05-2020
19:35
DKK 1.800
Kajak 3 pers.
Kajak i hård plast. 4 holder til fiskestang. Der medfølger 2 stk. pagaj, 2 stk. sæde med rygstøtte. Vægt 34 kg. Bæreevne 250 kg. Størrelse 370 * 86 * 40 cm. Fremstår i original emballage. Modelbilleder.

Varenr: 5664725

19:37
Kildemoes Logic LTC, sølvfarvet. Herrecykel. 5279
Kildemoes Logic LTC, sølvfarvet. Herrecykel. 8 gear. Stel str. 55. Stel nr. WBK220972Z. Fremstår med brugsspor, herunder rust og risder, defekt bagskærm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5675687
19:39
DKK 500
Kajak Let

Varenr: 5664577

19:42
DKK 1.700
Motionscykel Technogym (1)
Technogym motionscykel med justerbart sæde. H. 137 B. 60 D. 145. cm. Fremstår med almindelige brugsspor. NB: Køber er selv ansvarlig for håndtering af varen.

Varenr: 5670697
19:42
DKK 3.200
12345...7»