Vurdering
12»   Varer pr. side   59 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Fiat 600 Abarth 1968
Historisk race car, 1968 Fiat 600 Abarth. Kidnapper dør 1050 ccm. 4400 km. Abarth motor. Originalt Abarth set monteret. Forbedret 8L bundpanne samt kølsystem i front, såkalt "Nürburgring udgave". Lavt km-tal, restaureret ned til mutter og bolt. Eftersyn kun efter aftale. Lauritz.com indestår ikke...

Varenr: 5294860
DKK 139.563 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 07-04-2020
10:10
DKK 41.204
Ford Mustang 1967 fastback
Mustang 1967 fastback, ny 302 ci. ca 1500 miles. Ny renoveret c4 automatgear, ny konverter. Uden norske afgifter. Bygget som stuntbil til filmen "The Dukes of Hazzard" fra 2005 med bl.a. Jessica Simpson, Seann William Scott, Johnny Knoxvil og Christopher McDonald som Boss Hogg. Bilen fremstår som...

Varenr: 5309907
DKK 465.210 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 07-04-2020
10:10
DKK 41.204
Kildemoes, damecykel, 5141
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear og stel str. 53. Stel nr. WBK110579A. Fremstår ulåst og med brugsspor. Defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5634699
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
13:04
von Backhaus, damecykel 5071
von Backhaus damecykel med 7 gear og stel str. 53. Stel nr. WVBA019113G. Fremstår låst og med brugsspor på kæde, rust. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5635582
13:41
Elcyckel
ELCYCKEL,''A-Bike Electric'', ihop fällbar, laddar och manuall medföljer

Varenr: 5633984
DKK 1.375 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 07-04-2020
15:26
Se mere
Samling cykler (3)
Kildemoes damecykel med 3 defekte gear og stel str. 50. Stel nr. WBK072926A. Fremstår låst med manglende kædeskærm, samt defekt sadel. Trek herrecykel med 3 gear og stel str. 48. Stel nr. WTU225SI6868C. Fremstår låst og med brugsspor, knækket kædeskærm. Kildemoes damecykel med 3 gear og ...

Varenr: 5623729
16:01
Gazelle Ultimate, herrecykel.
Gazelle Ultimate, herrecykel med 27 gear. Stel str. 65 cm. Stelnummer: WGAZ60292750K. Nøgle medfølger til lås. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 5634624
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
16:45
Udsigtskikkert med forstørrelse
Udsigtskikkert med forstørrelse fra 25x-75x med trinløst zoomokular, 70mm objektivlinse. Kikkerten er vandtæt. Dertil medfølger stativ med vaterpas. H. 57/127 cm.

Varenr: 5522613

DKK 1.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 07-04-2020
17:16
DKK 1.300
Samling cykler (4)
samling cykler bestående af: Centurion damecykel med 6 gear og stel str. 49. Stel nr. WAK49189V. Fremstår låst og med kraftig rust på stel og kæde, defekt sadel. Centurion damecykel med 7 defekte gear og stels str. 54. Stel nr. WAK41795X. Fremstår ulåst og med brugsspor, rust på kæde, løs ...

Varenr: 5623722
18:51
DKK 450
Dobbeltsculler ' Frem' bygget af Henry Larsen, Køge. Ant. 1960'erne
Dobbeltsculler ' Frem' bygget af Henry Larsen, Køge. Ant. 1960'erne. L. 10,5 m. B.53 cm. D. 40 cm. Renovering må påregnes. Proviniens: Er oprindeligt bygget til Egon Adelhardt Nielsen, Frem Sodavand.

Varenr: 5612440
DKK 8.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-04-2020
19:09
Samling cykler (4)
Samling cykler bestående af: Kildemoes damecykel med defekte 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK133691U. Fremstår låst og med brugsspor, knækket eg i baghjul, samt rust på kæde. Centurion herrecykel med 8 gear og stel str. 47. Stel nr. WAK34779K. Fremstår låst og med brugsspor, hul i sadel ...

Varenr: 5623639
19:41
Samling cykler (4)
Everton damecykel med 7 defekte gear og stel str. 50. WBK173955B. Fremstår låst og med brugsspor, defekt sadel, knækket støttefod. Kildemoes damecykel med 7 defekte gear og stel srt. 49. Stel nr. WBK111277B. Fremstår låst og med brugsspor, knækket skærme. Kildemoes damecykel med 3 gear og ...

Varenr: 5623708
20:56
DKK 500
KTM. Motocross motorcykel, 'Mini Crosser' model 65SX
KTM. Motocross motorcykel, 'Mini-Crosser' model 65SX to-takts benzin. Anbefalet alder: 8-12 år. Tør vægt ca. 53 kg. Sh. ca. 70 cm. Større mængde udstyr bl.a. to styrthjelme, to køredragter, brynje, støvler str. 37, tøj str. 140 cm. Diverse plejeprodukter og olie, manual, værktøj, stand, samt ...

Varenr: 5632285
DKK 30.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 07-04-2020
21:00
DKK 15.000
Centurion, herrecykel, 8306
Centurion herrecykel med stel str. 56. Uden gear og stel nr. WAK46132A. Fremstår låst og med brugsspor. Rust på kæde samt styr/forgaffel som går stramt. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5635546
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-04-2020
11:22
Porsche 911S Targa fra 1975, ombygget, uden afgift
Porsche 911S Targa fra 1975, ombygget for at ligne en 993 cabriolet. Bilen er monteret med en 3.2L motor og 915 gearkasse. USA reg.attest siger 2 dørs Porsche fra 1975 Stel nummer: 9115219292 Speedometer viser: 15120 miles Motor: 3.2L fra en Carrera 1985 Power: 207 hp at 5,900 rpm ...

Varenr: 5627251
DKK 150.000 DK, Vejle, Dandyvej 08-04-2020
14:00
DKK 130.000
Porsche 911 SC 1980 Targa, ombygget til 'Slantnose' , uden afgift
Porsche 911 SC 1980 Targa Ombygget til Porsche 930 Slantnose cabriolet Ombygget med original dele for at ligne en 930 Slantnose Cabriolet Bilen er monteret med 3,0L motor og 915 gaerkasse. USA registrering siger 1980 Porsche 911 cabriolet. Stel nummer: 9119311475 Speedometer viser: ...

Varenr: 5627252
DKK 240.000 DK, Vejle, Dandyvej 08-04-2020
14:30
DKK 130.000
Retro Cruiser MICARGI Pantera cykel, 26'' hjul
Retro Cruiser MICARGI Pantera cykel, 26'' hjul, brunt alustel, 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 5572144

DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-04-2020
19:07
DKK 500
Apollo el-scooter model 589
Apollo model 589, sortlakeret el-scooter fra juni 2016, nøgler, oplader samt kvittering medfølger. Tophastighed 12 km/t, motorstørrelse 700 W, rækkevidde: op til 40 km pr. opladning. Fremstår med brugsspor herunder skrammer ved front. Virker ved indlevering dog indestår Lauritz.com ikke for ...

Varenr: 5634873
DKK 7.000 DK, Aalborg, Nibevej 08-04-2020
20:10
Votec. Herre racercykel, model VR, str. Medium
Votec. Herre racercykel, model VR, str. M. Stel af lakeret aluminium. Shimano 105 gear. Fremstår ny og ubrugt. Pedaler medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Bemærk, 'Bike Hand' medfølger ikke.

Varenr: 5630475
DKK 4.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-04-2020
20:42
DKK 4.400
Dansk knallert, MI-Val (Skylon)
Knallert Skylon Derby fra 1956. L. 185 cm, H. 97 cm, B. 65 cm. Stelnr. R389039U. Skylon-produkt fra 1960 med Mi-val motor og andre italienske komponenter. Restaureret til original stand. Skylon var en danske knallert som blev fremstillet fra 1953-1965. Den blev konciperet af motorfabrikken ...

Varenr: 5595274
DKK 15.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 09-04-2020
08:34
DKK 3.200
Dansk knallert, Skylon Special
Knallert. Skylon Special (JET). Modelårgang '55. Stelnummer R319951P. L. 185 cm, H. 100 cm, B. 59 cm. Stel i støbt alu-legering med integreret benzintank og værktøjskasse. Baghjulsophæng i gummidæmpede svingarme, der tillige er fundamentramme for motor og transmission . Derby-motor med ...

Varenr: 5605244
08:34
DKK 4.200
Hoyt Bue med pile
Hoyt bue i original taske samt tilhørende pile i original trækasse. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 5635534
DKK 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 09-04-2020
08:57
von Backhaus, damecykel 5119
von Backhaus damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WVBA03587G. Fremstår låst og med brugsspor, løs forskærm, defekt sadel, samt kraftig rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5636997
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-04-2020
12:01
Retro Cruiser MICARGI Rover cykel, 24'' hjul
Retro Cruiser MICARGI Rover cykel, 24'' hjul, blåt alustel, 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 5572268

DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 09-04-2020
18:40
Retro Cruiser MICARGI Cheetah cykel, 26'' hjul
Retro Cruiser MICARGI Cheetah cykel, 26'' hjul, lilla alustel. 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 5572191

18:52
Trollingmotor. Elektrisk, 12V. Barracuda bs55
Barracuda bs55. Elektrisk 12V.motor til gummibåde, ferskvand og saltvand. Købskvittering fra 24/6-2019 medfølger. Fremstår med minimale brugsspor.

Varenr: 5637052
DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 09-04-2020
18:52
Retro Cruiser MICARGI Cheetah cykel, 26'' hjul, sort alustel. 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 5572182

19:08
DKK 450
Retro Cruiser MICARGI Pantera cykel, 7 gear, 26'' hjul
Retro Cruiser MICARGI Pantera cykel, 26'' hjul med hvidt alustel, 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 5572118

19:11
Peugeot Boxer 2,2 kassevogn årgang 2012, inkl. moms.
Peugeot Boxer 2,2 kassevogn inkl. moms. Årgang: 2012 Stelnummer: VF3YASMFA12120340 KM tal: 80.800 km. Drivkraft: Diesel. Motor: 2,2 L Manuelt gear. Nøgle medfølger. Sæder betrukket med stof. Har været startet og kan køre. Batteri afladt, skift af batteri eller booster ...

Varenr: 5629405
DKK 70.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-04-2020
19:40
DKK 17.500
Cruiser herrecykel - Blå
Retro Cruiser MICARGI Cheetah Herrecykel med Blå stel. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varenr: 5624962

DKK 3.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-04-2020
20:40
12»