Vurdering
   Varer pr. side   4 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Globe, Plan B, BD Skateco, Element. Fem skateboard deck. (5)
Globe, Plan B, BD Skateco, Element. Fem skateboard deck. Original emballage, brudt, enkelte ridser. Vejl. udsalgspris samlet ca. 2.495 DKK. (5) Denne vare er en del af en auktion over eksklusive varer fra BNA Boardshop Aps under konkurs. Varelageret består af ca. 5000 effekter, der sælges på...

Varenr: 6255390

DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 18-08-2022
12:03
BD Skateco, Element, Toy Machine. Fem skateboard deck. (5)
BD Skateco, Element, Toy Machine. Fem skateboard deck. Original emballage, brudt, enkelte ridser. Vejl. udsalgspris samlet ca. 2.495 DKK. (5) Denne vare er en del af en auktion over eksklusive varer fra BNA Boardshop Aps under konkurs. Varelageret består af ca. 5000 effekter, der sælges på ...

Varenr: 6255391

14:03
Poolbord 6 fod med tilbehør.
Seks fods poolbord med ramme med underløbs retursystem, to køer, kuglesæt, kridt, trekant samt børste medfølger. Justerbare ben. L.183 B.91 H.79 cm. Fremstår ny og usamlet i original emballage.

Varenr: 6228951

DKK 4.200 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 21-08-2022
09:07
DKK 3.200
Bjarne Riis. Herre- / racercykel, gul
Bjarne Riis. Herre- /racercykel, gul. 14 gear. Stel str. 50. Stelnr. WMR004767N. Fremstår med brugsspor, herunder rust på stel.

Varenr: 6244735
DKK 3.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-08-2022
19:37