Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
12»   Varer pr. side   33 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Samling vintage fiskestænger (17+2)
Samling vintage fiskestænger ABU, Commodore, Noris Shakespeare, Grantsport, Colt m.fl. En ældre splitcane type, to fiskehjul ABU Cardinal 70 og Daiwa 7650HRL samt to stofposer. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6144582
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2022
11:18
DKK 450
Gymnastikredskaber. Ribber af fyrretræ, 20 årh (3)
Gymnastikredskaber. Ribber af fyrretræ, 20 årh. Fremstår med brugspræg og stedvise skader og revner. Mål: 252 x 85 cm. D. 14-19 cm (3)

Varenr: 6149165
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-01-2022
20:43
Gymnastikredskaber. Ribber af fyrretræ, 20 årh (3) NB: Modelfotos, div. variable og let forskellige brugsspor & alderspatina. Herunder kan småskader & revner forekomme. Mål: 252 x 85 cm. D. 14-19 cm (3)

Varenr: 6149169
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-01-2022
21:26
Fem Double end boksepuder gulv til loft (5)
Fem Double end boksepuder gulv til loft af 100 % læder. Elastik medfølger ikke. (5)

Varenr: 6140192

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2022
15:03
Tri Radian spiler / sejl med Mickey Mouse
Tri Radian spiler / sejl med Mickey Mouse fra Carlsen, Sails, Denmark. Mål ca. 9 m x 5.60 m. Med alm. brugsspor.OBS (Sidste billede er hvor spiler har været i brug)

Varenr: 6072318
DKK 4.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-01-2022
18:27
Otte boksebolde 'Speedball' til boksning (8)
Otte boksebolde 'Speedball' til boksning. 100 % læder. (8)

Varenr: 6140193

DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2022
19:03
DKK 500
Gymstore. Samling herrecykeltøj. (10)
Gymstore. Samling herrecykel tøj bestående af : To sæt cykelbukser med pude str. M. Tre jakker str. M. En jakke str L. Fire sæt handsker To x M. Large og XL. Fremstår ubrugt. (10)

Varenr: 6140195
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2022
19:12
DKK 1.300

Varenr: 6140189

19:15

Varenr: 6149173
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-01-2022
21:10
Samling vintage tennis og squash ketchere. Wilson, HEAD, Adidas m.fl. (10)
Samling vintage tennis og squash ketchere best. af hhv. Wilson, Adidas, HEAD m.fl. Fremstår i varierende stand med aldersrelaterede brugsspor. (10)

Varenr: 6137950
DKK < 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28-01-2022
17:36

Varenr: 6151823
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 29-01-2022
19:03
Unik landsholdstrøje med autograf: Simon Hald (nr 34) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 605831_01. Str. XXL. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne ...

Varenr: 6145233
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-01-2022
20:10
Unik landsholdstrøje med autograf: Lasse Svan (nr 17) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 605831_01. Str. L. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne her. ...

Varenr: 6145223
20:32
DKK 5.000
Unik landsholdstrøje med autograf: Jannick Green (nr 16) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 704933_42. Str. XXL. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne ...

Varenr: 6145215
20:36
DKK 5.200
Unik landsholdstrøje med autograf: Henrik Møllegaard (nr 21) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145224
20:54
DKK 3.200
Unik landsholdstrøje med autograf: Mads Mensah Larsen (nr 22) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145225
21:02
Unik landsholdstrøje med autograf: Magnus Landin (nr 4) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 605831_01. Str. XL. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne her....

Varenr: 6145218
21:10
DKK 6.000
Unik landsholdstrøje med autograf: Henrik Toft Hansen (nr 23) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145226
21:30
DKK 2.800
Signeret Herre DBU landsholdstrøje fra hjemmebane - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Signeret Herre DBU landsholdstrøje fra hjemmebane. Str. M. Designet af Hummel & spillere. Den ikoniske hjemmebane landsholdstrøje fra EM i sommeren 2021 og VM-kvalifikationsrunderne i efteråret, signeret af alle spillerene. Tusindvis af fans var samlet i Parken Stadion, som alle sang den ...

Varenr: 6144592
21:42
Unik landsholdstrøje med autograf: Kevin Møller (nr 20) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145216
21:46
Unik landsholdstrøje med autograf: Niclas Kirkeløkke (nr 3) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145217
22:00
Unik landsholdstrøje med autograf: Aaron Mensing (nr 29) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145230
22:18
Unik landsholdstrøje med autograf: Jacob Holm (nr 32) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145231
22:30
Unik landsholdstrøje med autograf: Emil Jakobsen (nr 7) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145219
22:42
DKK 3.800
Signeret ASTRALIS 20/21 spillertrøje - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Signeret ASTRALIS 20/21 spillertrøje. Str. M. Designet af Hummel & spillere. Den officielle Astralis spillertrøje, signeret af alle spillerne på CS:GO teamet. Efter sejren ved Mesterskabet i Boston i 2018 blev Astralis topholdet i CS:GO og et af de bedste hold i Counter-Strike-historien. Med ...

Varenr: 6144591
22:52
Unik landsholdstrøje med autograf: René Antonsen (nr 8) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145220
22:56
DKK 1.300
Unik landsholdstrøje med autograf: Magnus Saugstrup (nr 15) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145222
23:02
Unik landsholdstrøje med autograf: Lasse Andersson (nr 28) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145229
23:10
DKK 5.000
Unik landsholdstrøje med autograf: Johan Hansen (nr 26) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145228
23:18
Unik landsholdstrøje med autograf: Rasmus Lauge (nr 11) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145221
23:26
DKK 7.000
12»