Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Turnbock.
Turnbock. Vier schräg gestellte Holzbeine mit Metallmontierungen un zwei mit Rollen. Brauner Lederbezug. H. ca. 110 cm, Sitz ca. 55 x 36 cm. Starke Alters- und Gebrauchsspuren, kleine Riss im Bezug.
Varenr: 5421016
DKK 3.352 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-09-2019
20:08:00
DKK 559
Fa. Heinrich Hammer, Erbach, Paar Tennisschläger, 1950/1960er Jahre (2)
Fa. Heinrich Hammer, Erbach, Paar Tennisschläger, 1950/1960er Jahre. Holz, Leder und Nylon. Mit Spanngestell und einem Textil-Etui. Dazu drei originaleTennisbälle. L. ca. 69 cm. Alters- und Gebrauchsspuren.
Varenr: 5416090
DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-09-2019
20:35:00
DKK 298
Cleveland golfbag incl. 14 jern.
Cleveland golfbag incl. 14 jern. Lette brugsspor.
Varenr: 5412653
DKK 3.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-09-2019
19:07:00
Bordfodbold
Bordfodbold. Fodboldspil, med gemmengående stænger.Bordtennisbold medfølger. H 87, L. 140, B. 116 cm. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 5442105
DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 22-09-2019
19:48:00
DKK 450
Reviber Plus. Vibrationstræner
Reviber Plus Vibrationstræner med 15 hastigheder. Til træning af ben, balder, bryst, overkrop m.m..To modstandsbånd og strømledning medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5378625
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-09-2019
19:00:00
Kettler. Motionscykel / kondicykel, model Royal
Kettler. Motionscykel / kondicykel, model Royal, display med bl.a. information om pulsmåling, justerbart sæde. H. ca. 124 L. ca. 110 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5378653
19:59:00
Lacoste, Ständer / Ballhalterung / Tennisballständer mit 14 Bällen
Lacoste, Ständer / Ballhalterung / Tennisballständer mit 14 Bällen. Konstruktion aus grünem Kunststoff mit einem Fuß mit Kunstrasen, 14 Tennisbälle Markenamen, H. 91cm, B. 27cm, T. 21cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, Bälle zum Teil ausgeblichen, Kunststoffabdeckung leicht beschädigt.
Varenr: 5379890
DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-09-2019
21:08:00
DKK 298
Poolbord 6 fod med tilbehør.
Seks fods poolbord med ramme med underløbs retursystem, to køer, kuglesæt, kridt, trekant samt børste medfølger. Justerbare ben. L.183 B.91 H.79 cm. Fremstår ny og usamlet i original emballage.
Varenr: 5416356

DKK 3.400 DK, Herning, Engdahlsvej 26-09-2019
14:15:00