Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
12»   Varer pr. side   36 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Kettler Racer GT motionscykel
Kettler Racer GT Motionscykel. Medfølger par Shimano cykelsko str. 45. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6147861
DKK 2.400 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-01-2022
20:14
DKK 650
Gymnastikredskaber. Ribber af fyrretræ, 20 årh (3)
Gymnastikredskaber. Ribber af fyrretræ, 20 årh (3) NB: Modelfotos, div. variable og let forskellige brugsspor & alderspatina. Herunder kan småskader & revner forekomme. Mål: 252 x 85 cm. D. 14-19 cm (3)

Varenr: 6149119
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 23-01-2022
15:30

Varenr: 6149158
16:34
Gymnastikredskab, måtte til springøvelser, grøn på vogn
Gymnastikredskab, måtte til springøvelser, grøn på vogn. Bredde ca. 120 cm. Fremstår med alders og brugsslitage, at nævne revner ydrematerialet.

Varenr: 6142582
19:18

Varenr: 6149161
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-01-2022
13:36
Samling vintage fiskestænger (17+2)
Samling vintage fiskestænger ABU, Commodore, Noris Shakespeare, Grantsport, Colt m.fl. En ældre splitcane type, to fiskehjul ABU Cardinal 70 og Daiwa 7650HRL samt to stofposer. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6144582
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2022
11:18
Gymnastikredskaber. Ribber af fyrretræ, 20 årh. Fremstår med brugspræg og stedvise skader og revner. Mål: 252 x 85 cm. D. 14-19 cm (3)

Varenr: 6149165
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-01-2022
20:43

Varenr: 6149169
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-01-2022
21:26
Fem Double end boksepuder gulv til loft (5)
Fem Double end boksepuder gulv til loft af 100 % læder. Elastik medfølger ikke. (5)

Varenr: 6140192

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2022
15:03
Tri Radian spiler / sejl med Mickey Mouse
Tri Radian spiler / sejl med Mickey Mouse fra Carlsen, Sails, Denmark. Mål ca. 9 m x 5.60 m. Med alm. brugsspor.OBS (Sidste billede er hvor spiler har været i brug)

Varenr: 6072318
DKK 4.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-01-2022
18:27
Otte boksebolde 'Speedball' til boksning (8)
Otte boksebolde 'Speedball' til boksning. 100 % læder. (8)

Varenr: 6140193

DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2022
19:03
DKK 500
Gymstore. Samling herrecykeltøj. (10)
Gymstore. Samling herrecykel tøj bestående af : To sæt cykelbukser med pude str. M. Tre jakker str. M. En jakke str L. Fire sæt handsker To x M. Large og XL. Fremstår ubrugt. (10)

Varenr: 6140195
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2022
19:12
DKK 1.300

Varenr: 6140189

19:15

Varenr: 6149173
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-01-2022
21:10
Unik landsholdstrøje med autograf: Simon Hald (nr 34) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 605831_01. Str. XXL. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne ...

Varenr: 6145233
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-01-2022
20:10
Unik landsholdstrøje med autograf: Lasse Svan (nr 17) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 605831_01. Str. L. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne her. ...

Varenr: 6145223
20:32
DKK 5.000
Unik landsholdstrøje med autograf: Jannick Green (nr 16) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 704933_42. Str. XXL. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne ...

Varenr: 6145215
20:36
DKK 5.200
Unik landsholdstrøje med autograf: Henrik Møllegaard (nr 21) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145224
20:54
DKK 3.200
Unik landsholdstrøje med autograf: Mads Mensah Larsen (nr 22) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145225
21:02
DKK 2.800
Unik landsholdstrøje med autograf: Magnus Landin (nr 4) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 605831_01. Str. XL. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne her....

Varenr: 6145218
21:10
DKK 5.600
Unik landsholdstrøje med autograf: Henrik Toft Hansen (nr 23) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145226
21:30
DKK 2.800
Signeret Herre DBU landsholdstrøje fra hjemmebane - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Signeret Herre DBU landsholdstrøje fra hjemmebane. Str. M. Designet af Hummel & spillere. Den ikoniske hjemmebane landsholdstrøje fra EM i sommeren 2021 og VM-kvalifikationsrunderne i efteråret, signeret af alle spillerene. Tusindvis af fans var samlet i Parken Stadion, som alle sang den ...

Varenr: 6144592
21:42
Unik landsholdstrøje med autograf: Kevin Møller (nr 20) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145216
21:46
Unik landsholdstrøje med autograf: Niclas Kirkeløkke (nr 3) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145217
22:00
Unik landsholdstrøje med autograf: Aaron Mensing (nr 29) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145230
22:18
Unik landsholdstrøje med autograf: Jacob Holm (nr 32) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145231
22:30
Unik landsholdstrøje med autograf: Emil Jakobsen (nr 7) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145219
22:42
DKK 3.800
Signeret ASTRALIS 20/21 spillertrøje - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Signeret ASTRALIS 20/21 spillertrøje. Str. M. Designet af Hummel & spillere. Den officielle Astralis spillertrøje, signeret af alle spillerne på CS:GO teamet. Efter sejren ved Mesterskabet i Boston i 2018 blev Astralis topholdet i CS:GO og et af de bedste hold i Counter-Strike-historien. Med ...

Varenr: 6144591
22:52
Unik landsholdstrøje med autograf: René Antonsen (nr 8) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145220
22:56
DKK 1.300
Unik landsholdstrøje med autograf: Magnus Saugstrup (nr 15) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Varenr: 6145222
23:02
12»