Vurdering
123»   Varer pr. side   80 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton taske - Model Laguito - sort epi
Louis Vuitton taske - Model Laguito - sort epi. Interiøre med rum samt lynlåsrum. Mål ca. 38x28 cm. D. 7 cm. Nøgle medfølger ikke. Fremstår med lettere brugsspor.

Varenr: 5847022
DKK 6.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24-01-2021
12:35
Par Henty wingman cykelrygsække. (2)
Par Henty wingman cykelrygsække, en i original emballage, en med brugsspor. (2)

Varenr: 5911114
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2021
13:29
DKK 450
Diane von Fürstenberg clutch i svart präglat skinn
DIANE VON FÜRSTENBERG, clutch i svart präglat skinn, tillhörande axelband i skinn med länkar i gulmetall, 9 x 14 x 5 cm

Varenr: 5911705
DKK 1.462 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 24-01-2021
13:40
Se mere
Louis Vuitton. Skuldertaske model Bagatelle Monogram Empreinte
Louis Vuitton. Skuldertaske model Bagatelle udført af Monogram Empreinte læder. Hardware af forgyldt metal, aftagelig hank af sort flettet læder samt aftagelig skulderrem. Indvendig med et stort rum samt tre stiklommer heraf en med lynlås. Fremstillet i Frankrig 2015. Mål. B. 34 cm. H. 33 cm. D....

Varenr: 5903226
DKK 12.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2021
14:24
DKK 5.400
Prada väska
PRADA, pochette,' Cloquet Folders Prato', i grön- och svartmellerad rynkad textil, detaljer i vitmetall, invändigt fodrad med svart monogramvävt foder, inredning med ett blixtlåsförsett sidofack, ett dolt blixtlåsförsett fack utvändigt ca 25x36 cm

Varenr: 5911745
DKK 2.193 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 24-01-2021
15:24
Se mere
Louis Vuitton. Blød kuffert / rejsetaske model Alizé
Louis Vuitton. Alizé rejsetaske af monogram canvas med læderbesætning, model "Alizé 2 poches compartments". To rum, ét med elastik til fastspænding af tøj. L. 55 H. 42 cm. Fremstår med brugsspor i form af let og jævn patina.Husk at du fortsat kan byde og købe på online auktion hos Lauritz.com. Vi...

Varenr: 5594126
17:19
2 scarves i siden
GUCCI samt SALVATORE FERAGAMO, i siden, Gucci ca 85x85 cm, Salvatore Feragamo ca 87x87 cm

Varenr: 5911804
DKK 1.462 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 24-01-2021
17:44
Se mere
Louis Vuitton. Pusletaske. 'Sac á Langer'. Monogram Canvas
Louis Vuitton. Pusletaske. 'Sac á Langer'. Monogram Canvas, besætninger i dybblå kernelæder. Udfoldbar taske med indbygget, udtageligt pusleunderlag. Tre åbne rum, tre lynlåsaflukkede rum. Sjældent udbudt vare. B. 40, H. 28, D. 8 cm. LV pose medfølger Fremstår med almindelig brugsspor, dog let ...

Varenr: 5907237
DKK 5.000 DK, Aalborg, Nibevej 24-01-2021
18:08
Hermes scarfs
HERMÈS, scarfs, 2 st, "Les Rubans du Cheval" resp "Caraibes", siden, ca 85x90 cm

Varenr: 5911823
18:32
Se mere
Prada väska
PRADA, pochette, 'Nappa Stripes Anemone', i lila skinn och detaljer i gulmetall, invändigt fodrad med rosa satin, inredning med ett blixtlåsförsett sidofack samt ett mindre öppet fack för kort, 20x33 cm

Varenr: 5911827
18:40
Se mere
Halsband Emporio Armani
EMPORIO ARMANI, halsband i vitmetall samt mesch, längd ca 60 cm

Varenr: 5911828
DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 24-01-2021
18:42
Se mere
Stella McCartney. 'Falabella' skuldertaske
Stella Mccartney. 'Falabella', skuldertaske af koksgråt alcantara udvendigt besat med forkromede nitter, kædestropper af forkromet metal, indvendigt stort rum med lynlåslomme samt åben mobillomme. H. 33, B. 43, D. 13 cm. Medfølgende dust bag. Fremstår med brugsspor, enkelte bukkede og let løse ...

Varenr: 5841958
DKK 3.000 DK, Vejle, Dandyvej 24-01-2021
20:51
DKK 500
Louis Vuitton. Rejsetaske, softcase. Monogram Canvas Sirius 24 Heures
Louis Vuitton. Rejsetaske, softcase. Monogram Canvas Sirius 24 Heures. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning, dragtpose med bøjle, bag denne en åben sidelomme, i bunden elastikstropper til fastgørelse. For af brunt canvas. Produktionskode: SP0091. ...

Varenr: 5902817
DKK 6.400 DK, Vejle, Dandyvej 24-01-2021
21:02
Louis Vuitton. Håndtaske. Pont Neuf. Rødt Epi læder
Louis Vuitton. Håndtaske. Pont Neuf. Rødt Epi læder. Dobbelt lynlåslukning. Indvendig et rum med to sidelommer, den ene med lynlås. Udvendigt to åbne lommer. For af rødt alcantara. Produktionskode: MI0030. Fremstillet marts 2000 i Frankrig. H. 22, B. 25, D. 10 cm. Tasken kan monteres med ...

Varenr: 5890489
DKK 5.000 DK, Vejle, Dandyvej 24-01-2021
21:05
DKK 1.900
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram Canvas Cabas Mezzo
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram Canvas Cabas Mezzo. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med lynlåslomme samt mindre sidelomme. For af brunt canvas. Produktionskode: AR1001. Fremstillet oktober 2001 i Frankrig. H. 33, B. 35, D.15 cm. Fremstår med brugsspor, patineret ...

Varenr: 5901530
DKK 4.600 DK, Vejle, Dandyvej 24-01-2021
21:08
Louis Vuitton. Håndtaske. Monogram Canvas Speedy 40
Louis Vuitton. Håndtaske. Monogram Canvas Speedy 40. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med låsbar lynlåslukning, mindre indvendig sidelomme. For af brunt canvas. Produktionskode: SP0978. Fremstillet juli 1998 i Frankrig. H. 25, B. 40, D. 19 cm. Fremstår med brugsspor, patineret ...

Varenr: 5901444
DKK 3.600 DK, Vejle, Dandyvej 24-01-2021
21:11
DKK 3.400
Chanel brosch
CHANEL, brosch, i form av kvist med bär, burgundyfärgad, brickmärkt "CHANEL MADE IN FRANCE", formbara blad och bär, textil och gjutmassa samt ståltråd, längd 12, höjd 10 cm, kartong medföljer.

Varenr: 5912898
DKK 1.462 SE, Stockholms Auktionsverk, Göteborg 25-01-2021
12:28
Se mere
Hermés "Tyger Tyger"
HERMÈS, "Tyger Tyger", scarf, Alice Shirely, 2015, kashmir och siden, etikettmärkt samt märkt Hermés Paris, 135x140 cm, originalkartong medföljer.

"Tyger Tyger" är designad som en hyllning till William Blakes dikt The Tyger, skriven 1794.

Varenr: 5912926
DKK 3.656 SE, Stockholms Auktionsverk, Göteborg 25-01-2021
13:36
Se mere
Christian Dior korthållare
CHRISTIAN DIOR, korthållare, kalvskinn med präglad dekor av vilda djur, stängs med sleif med monogrampräglad tryckknapp, berlock med Dior-bokstäver i gulmetall, fem kortfack, märkt invändigt Christian Dior, PARIS, MADE IN ITALY, längd 11 cm, höjd 7 cm, kvittokopia, dustbag och kartong med band medföljer.

Varenr: 5912936
DKK 2.924 SE, Stockholms Auktionsverk, Göteborg 25-01-2021
14:08
Se mere
Mulberry. Skuldertaske, model Tillie i denim
Mulberry. Skuldertaske, model Tillie udført af lyseblå forvasket Denim. Front med magnetlukke. Hardware af forgyldt metal. Indvendigt med et stort rum samt to sidelommer, hvoraf ene med lynlås. Aftagelig skulderrem medfølger. Mål ca. H. 25 cm, L. 30 cm, B. 14 cm.

Varenr: 5881711
DKK 3.800 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2021
15:34
DKK 950
Gucci Tote bag i sort skind
Gucci. Stor Tote Bag/skuldertaske med lynlås i sort skind med hanke og tilhørende regulerbar skulderrem. Indvendigt et et stort rum, siderum med lynlås og to sidelommer. H. 37 cm, 32 cm B. 12 cm. Med lidt brugsspor på sider.

Varenr: 5876507
DKK 4.400 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2021
15:44
Chanel brosch
CHANEL, brosch, vitmetall, rund form med kupoldekor, märkt CHANEL MADE IN FRANCE, diameter 5 cm, liten textilpåse medföljer.

Varenr: 5912980
15:46
Se mere
Gucci skuldertaske i læder
Gucci skuldertaske i sandfarvet læder med to hanke. Med mørkfarvet hardware og med lynlås. Indvendig foer af canvas med stort rum, siderum med lynlås samt to sidelommer. Der medfølger aftagelig regulerbar skulderrem. H. 26 cm B. 33 cm D. 15 cm. Med lette brugsspor ved bund og hanke

Varenr: 5879197
DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2021
15:54
Emporio Armani. Crossover taske, ubrugt
Emporio Armani. Crossover taske, med regulerbar skulderrem, i lilla skind med forgyldt hardware. Mål ca. 16 x 22 x 8 cm. Indvendigt et stort rum samt siderum med lynlås. Fremstår ubrugt og med dustbag.

Varenr: 5906008
DKK 2.600 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2021
16:52
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 60, monogram.
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 60. Udført i monogram kanvas med besætning af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1991. H. ca. 30cm, L. ca. 60cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor samt kraftig patinering.

Varenr: 5554100
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
17:00
DKK 1.300
Stor Gucci pung i lys skind
Stor Gucci pung i lys skind med lynlås. Front med logo. Indvendigt med rum til 12 kort, mønter og sedler. Mål 10 x 19 cm. Lette brugsspor. Org. æske medfølger.

Varenr: 5764946
17:37
Burberry . Skuldertaske model Beaton.
Burberry quiltet, skuldertaske i sort lak, model Beaton, Front med krom hardware, interiør med to store rum hvorimellem lynlåslomme med flere små siderum. Sort silkefoer . H. 28 B. 37 D. 17 cm. Dust Bag medfølger. Fremstår med minimale brugsspor.

Varenr: 5836522
DKK 5.800 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2021
18:01
Louis Vuitton. Vintage rejsekuffert Start 1900
Louis Vuitton. Vintage rejsekuffert Louis Vuitton. Vintage rejsekuffert "steamer trunk". Udvendig beklædt med logo præget stof, læder monteringer og mørkpatinerede beslag. Interiør med silkebånd. Interiør overvejende intakt og patineret, serienr. 116 224. Stemplet 1. Rue Scribe, Paris, Louis ...

Varenr: 5898073
DKK 10.000 DK, Aalborg, Nibevej 25-01-2021
18:20
DKK 4.200
Louis Vuitton. Evasion monogram canvas cabin travel bag
Louis Vuitton. Evasion monogram canvas cabin travel bag. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning samt åbent siderum. Udvendigt skorum med dobbelt lynlåslukning. Besætninger af kernelæder.H. 37 cm L. 38 cm B. 22 cm. Fremstår med brugsrelateret slitage

Varenr: 5639035
DKK 6.400 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
18:33
DKK 950
Mulberry Company. Sort skuldertaske
Mulberry brun skuldertaske med lynlås, indvendigt et stort rum. H. 16 cm x 24 x 12 cm.Brugsspor på skulderrem. Dustbag medfølger

Varenr: 5871321
DKK 2.400 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2021
18:34
123»