Vurdering
123»   Varer pr. side   82 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton. Attachemappe model Serviette Kazan Taiga.
Louis Vuitton. Attachemappe model Serviette Khazan Taiga. B. 38, H. 30, D. 10 cm. Indvendig et stort rum samt sidelomme og lomme til mobiltelefon. Flap med dobbelt spændelukning af gyldent metal. . Udvendig to lommer samt åbent siderum bag. Mørkegrøn. Indvendig grønt læder. Fremstår med ...

Varenr: 6092280
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 05-12-2021
16:48
Louis Vuitton. Rejsetaske, Epicea Helanga.
Louis Vuitton. Rejsetaske, Epicea Helanga 1 Poche udført af grøn Taiga læder og gyldent hardware. Datokode VI0915. H. 42, B. 56, D. 17 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning samt stort åbent siderum. Foer af gråt ruskind. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6083066
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 05-12-2021
16:54
Picard taske kalv Croco-print 501118
H 25cm x B 39cm x D16cm x-hank

Varenr: 6122411

DKK 2.600 DK, Nivå, Stejlepladsvej 05-12-2021
19:25
Louis Vuitton, skuldertaske, model Noé, af brunt epilæder,
Louis Vuitton, skuldertaske, model Noé, af brunt epilæder, justerbar skulderrem af læder, snørelukning, et stort indvendigt rum. Produktionsnummer AR1003. H. 27 L. 25 B. 19 cm. Fremstår med brugsspor og patineret.

Varenr: 6122569
DKK 3.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 05-12-2021
19:39
Gucci. Skuldertaske, model 'Dyonisus Mini' i brunt læder
Gucci. Skuldertaske, model 'Dyonisus Mini' i brunt læder og indsat canvasstykke i Guccis signaturfarver, front med forgyldt Tiger Head-lukning med pushlås. Indvendigt et rum foret med blomstermønstret stof, foran lomme med flaplukning. Kæde af oxideret metal. Serienummer: B022641490. H. 15 cm, L....

Varenr: 6117203
DKK 8.000 DK, Vejle, Dandyvej 05-12-2021
19:43
DKK 6.400
Louis Vuitton monogram Leather pung
Louis Vuitton, pung af monogram læder med forgyldt stiklås. Indvendigt med rum til sedler, foto og kort, bagside med rum til mønter. Æske medfølger. 10x22x3 cm. Brugsspor samt mindre slid på hjørner.

Varenr: 6126438
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 05-12-2021
19:59
DKK 500
Louis Vuitton. Multi Pochette Accessoires cross-body taske.
Louis Vuitton. Multi Pochette Accessoires cross-body taske udført i monogram canvas med hardware af forgyldt metal. Bestående af en rund Coin Purse Ø. 9 cm. En Mini Porchette Accessoires H. 11, B. 19 cm. En Porchette Accessoires H. 13, B. 24 cm. Justerbar cross-body rem. Dustbag medfølger. ...

Varenr: 6081027
DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 05-12-2021
DKK 10.500
Picard taske kalv Croco-print 501124
H 21cm x B 31cm 16,5cm ex-hank

Varenr: 6122413

DKK 2.400 DK, Nivå, Stejlepladsvej 05-12-2021
20:04
Mulberry kalender, mørkebrunt læder
Mulberry kalender udført i mørkebrunt læder med gyldent hardware. Indvendig med plads til kalender, mønter og kreditkort. H. 17,5 cm, B. 13,5 cm. Æske medfølger. Alm. brugsspor.

Varenr: 6123065
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 05-12-2021
20:10
GUCCI. Skuldertaske
GUCCI. Skuldertaske af sort læder. Stort metalspænde i form af bissel, Dekoreret med to hestehoveder. Indvendigt stort rum med 3 sidelommer. Serienummer 296877 502752. H. ca. 31 cm. L. ca. 35 cm. Dustbag medfølger.

Varenr: 6125973
DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 05-12-2021
20:28
DKK 1.800
Louis Vuitton. Artsy MM Hobo-taske.
Louis Vuitton. Artsy MM Hobo-taske i brunt Monogram Empreinte læder med hardware af forgyldt metal. H. 32, B. 46, D. 23 cm. Lock and key charm og dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor, slitage på hjørner.

Varenr: 6081033
20:53
DKK 7.000
Gucci. Skuldertaske. Model 'Swing Tote Mini'
Gucci. Skuldertaske. Swing Tote Mini, af pink kalveskind, "Pink Pebbled Calfskin". Indvendigt et rum med tre sidelommer, den ene med lynlås. Magnetlukning. For af naturfarvet lærred. H. 20, B. 25, D. 11,5 cm. Serienummer 368827.213048. Medfølgende Name Tag. Fremstår med minimale brugsspor i ...

Varenr: 6091986
DKK 5.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 05-12-2021
21:20
DKK 4.200
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Lussac, sort epilæder
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Lussac, sort epilæder med gyldent hardware. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning, åbent siderum samt siderum med lynlåslukning. H. 30, L. 38, B. 12 cm. Rent interiør. Fremstår med lettere brugsspor, krakeleringer på hanke.

Varenr: 6106540
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2021
10:54
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af sort epilæder, model Keepall 50
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 50 udført i sort epilæder med besætninger af sort læder, gyldent hardware. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. B. 52, H. 29, D. 23 cm. Interiør med enkelte skjolder. Fremstår med brugsspor, mærker/ridser i skind ...

Varenr: 6099650
DKK 6.800 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2021
15:47
DKK 5.400
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af sort epilæder, model Keepball 50
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 50 udført i sort epilæder med besætninger af sort læder, gyldent hardware. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. B. 52, H. 29, D. 23 cm. Interiør med pletter / skjolder. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor, ...

Varenr: 6099654
15:49
DKK 5.400
Louis Vuitton håndtaske, model Lulita
Louis Vuitton håndtaske af damier canvas, model Lulita med gyldent hardware. Dobbelt lynlås. Indvendigt opdelt i ét stort rum med side rum på begge sider, heraf et rum med lynlås. For af rødt canvas. Højde: 33 cm. Bredde: 44 cm. Rent interiør. Dustbag medfølger. Fremstår med lette brugsspor.

Varenr: 6099630
DKK 8.400 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2021
16:06
DKK 6.400
Fire tasker og fire punge af bl.a krokodille mm. (8)
Fire tasker og fire punge af bl.a krokodille mm. bestående af: Håndtaske af brun krokodille skind og messing. Indvendig opdelt i ét stort rum, heraf to mindre sidelommer, en med lynlås og en med lille spejl. H. 21 L. 32 D. 7,5 cm En skuldertaske af krokodille skind og messing. Indvendig opdelt ...

Varenr: 6120241
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 06-12-2021
19:00
BLYFRI. 'Cube' taske, sort kalveskind
BLYFRI. 'Cube' taske udført i sort kalveskind. Tasken fungerer som ryg-, skulder- og kabinetaske. Tasken har stort rum i midt med plads til opbevaring og rum på bagside til remme m.v. 52x34x20 cm. Kan bære op til 32 l - 27 kg. BLYFRI er et dansk mærke. Dustbag. Fremstår ubrugt. Ca. vejl. pris ...

Varenr: 6081541
DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 06-12-2021
19:24
Mulberry taske af brunt læder
Mulberry taske af brunt læder med snørelukning, magnetlukning og regulerbar skulderrem. Indvendigt med lyst foer, et stort rum samt siderum med lynlås og sidelomme. H. 31 cm, B. 37 cm. Med brugsspor og skrammer

Varenr: 6124153
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 06-12-2021
19:27
DKK 900
BLYFRI. 'Globe' taske, sort kalveskind
BLYFRI. 'Globe' taske udført i sort kalveskind. Tasken fungerer som kabine-, ryg- og skulder taske. Tasken har stort rum i midt med plads til opbevaring af pc og rum på bagside til remme m.v. 45x30x20 cm. Kan bære op til 27 liter - 22 kg. BLYFRI er et dansk mærke. Dustbag medfølger. ca. vejl. ...

Varenr: 6081553
19:55
Louis Vuitton. Crossbody taske, model lockme
Louis Vuitton. Crossbody taske, model lockme, af sort læder. Sølv hardware. Indvendig opdelt i ét stort rum. Rent interiør. H. 16 L. 22 D. 8 cm. Længde på skulderrem: 110 cm. Fremstår med minimale / få brugsspor.

Varenr: 6102136
DKK 16.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 06-12-2021
20:09
DKK 12.500
Cartier. Vintage skuldertaske af sort skind
Cartier. Vintage Les Must de Cartier taske af sort skind med justerbar skulderrem, indvendigt flere rum og kortholdere, magnetlukning, 1970/80'erne. H. 18 cm. L. 23 cm. D. 5 cm. Fremstår med brugsspor, indvendigt slitage.

Varenr: 6121272
20:17
Louis Vuitton. Håndtaske, monogram Mini Lin Speedy 30.
Louis Vuitton, Håndtaske, Monogram Mini Lin Speedy 30 udført af mini lin monogram kanvas, med læderbesætninger og gyldent hardware. Indvendigt med et stort rum samt lille sidelomme. Datokode SP0086. H. 20, B. 30, D. 18 cm. Fremstår med brugsspor, samt blegning og pletter på kanvas..

Varenr: 6083058
DKK 4.800 DK, Herlev, Dynamovej 07-12-2021
15:40
DKK 3.800
Mulberry brun skuldertaske
Mulberry brun skuldertaske med magnetlukke. Front med påsyet lomme. Hardware i messing. Indvendigt et stort rum. H. 15 cm L. 24 cm. Lette brugsspor. Dustbag medfølger.

Varenr: 6077162
DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-12-2021
19:01
DKK 1.800
House of Amber. Halskæde med vedhæng af grønt rav, ca. 4 g
House of Amber. Halskæde af sterling sølv. Vedhæng af perle af grønt, behandlet rav, Ø ca. 1 cm. Længde 42-45 cm. Vægt ca. 4 g. Vejl. udsalgspris 1.595 DKK / 212 EUR. Denne vare er en del af en auktion over eksklusive ravgenstande og ravsmykker fra House of Amber under konkurs. Læs ...

Varenr: 6026547

DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-12-2021
19:28
Mulberry taske og pung (2)
Mulberry taske, model Bayswater af rødbrun Darwinlæder. Interiør med ét større rum, hvori sidelomme med lynlås, derpå to mindre rum. H. 25 B. 35 D. 17 cm. Støvpose medfølger. Pung af rødbrunt læder, indrettet med rum til seddel, mønt og kort. 18,5 x 8,5 cm. Æske medfølger. Minimale brugsspor.

Varenr: 6123118
DKK 7.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 07-12-2021
20:06
DKK 5.600
Louis Vuitton. Taske, model Electric Pont Neuf GM
Louis Vuitton. Taske, model Electric Pont Neuf GM. Udført i sort epi lak. Forkromet hardware. Push lock. Lås og nøgler medfølger. Indvendigt stort rum med dobbelt lynlåslukning samt sidelomme med lynlås. For af gråt alcantara. Udvendig lomme på begge sider. H. ca. 26 cm. L. ca. 38 cm. D. ca. 11 ...

Varenr: 6125141
DKK 7.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-12-2021
20:28
DKK 5.600
Louis Vuitton. Skuldertaske model Trevi Damier Ebene
Louis Vuitton. Taske, model Trevi GM. Udført i klassisk Damier Ebene kanvas med besætninger af brunt læder, samt hardware af forgyldt metal. Justerbar rem. Indvendigt med et stort rum samt 2 inderlommer. H. ca. 32 cm, B. ca. 39 cm, D. ca. 16, cm. Fremstår med lette brugsspor, dog lidt smuds at ...

Varenr: 6116859
DKK 6.000 DK, Odense, Kratholmvej 07-12-2021
21:40
DKK 4.600
Helmstedt. Taske - til fordel for Red Barnet
Helmstedt. Corazon taske. Onesize. Quilted, 100% bomuldstaske. Tasken er fra kollektionen SS21 Emotions og kan ikke længere fås online. Den danske designer Emilie Helmstedt er uddannet på Royal College of Fine Arts, og har siden sin debut anvendt sin kreativitet til at skabe mode til kvinder. ...

Varenr: 6122964

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-12-2021
16:56
Vintage Gucci kuffert
Vintage Gucci kuffert med lædermontering. Indvendig med stropper af læder. H. 50 cm. B. 80 cm. D. 18 cm. Fremstår med brugsspor og kraftig patina.

Varenr: 6127788
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-12-2021
19:04
123»