Kategori  Vurdering
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Samling bijouteri, læderarmbånd m.m. (1450)
Samling bijouteri, 100 armbånd af læder, 100 armbånd / halskæder af læder, 150 halskæder med varierende charms samt 1100 charms Fremstår ubrugte. (1450)
Varenr: 5251162
DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 26-03-2019
15:22:00
Louis Vuitton, pung i monogram mini lin og læder, i rosa nuancer
Louis Vuitton. Mini Lin Anne Sophie wallet. Tasken er udført i mini lin canvas med besætninger af mørke bordeaux læder, hardware af forgyldt metal og med lynlås. Indvendigt med et rum. H. ca. 9,5 cm, B. ca. 20 cm, D. ca. 1,5 cm. Lette brugsspor
Varenr: 5276747
DKK 1.800 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-03-2019
15:37:00
Louis Vuitton, lille skuldertaske
Louis Vuitton, lille skuldertaske. Model, Mandara pm. Udført i sort epilæder med hardware af forgyldt metal. Tasken med justerbar rem samt magnetknaplukning. Indvendigt med et stort rum samt lille sidelomme. Fremstillet i Frankrig 2004. Dustbag medfølger. H. ca. 18 cm, B. ca. 24,5 cm.
Varenr: 5215610
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-03-2019
15:39:00
Prada. Håndtaske udført af sort nylon og sort læder
Prada. Håndtaske udført af sort nylon og sort læder. Hardware af metal. Front med logo. Indvendigt med 3 større rum hvoraf et er med lynlås, samt sidelomme med lynlås. H. ca. 20 cm, L. ca. 23 cm. Fremstår med mindre brugsspor.
Varenr: 5263364
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-03-2019
15:39:00
Samling bijouteri bl.a. halskæder, armbånd & charms (ca. 335)
Samling bijouteri bl.a. ca. 60 halskæder, ca. 75 armbånd & ca. 200 charms af forsølvet metal. Fremstår m/ ubrugte. NB kasser medfølger ikke. (ca. 335)
Varenr: 5231318
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-03-2019
16:04:00
Samling Bijouteri smykker: Armbånd & charms, læder & metal (ca. 520)
Samling Bijouteri smykker, læder & metal. Bestående af: 100 armbånd af metal, 100 læder armbånd, 100 læderarmbånd med charms, 100 charms, 100 charms, samt 20 armbånd. NB: Kasse medfølger ikke. (ca. 520)
Varenr: 5240033
16:35:00
Samling bijouteri bl.a. halskæder, armbånd & charms (ca. 310)
Samling bijouteri bl.a. ca. 20 halskæder, ca. 190 armbånd & ca. 100 charms af forsølvet metal. Fremstår m/ ubrugte. NB kasser medfølger ikke. (ca. 310)
Varenr: 5231368
16:39:00
Samling Bijouteri smykker. Forgyldte charms i 6 varianter, ca. 3,2 kg.
Samling Bijouteri smykker: Samling forgyldte charms i 6 varianter. Vægt anslået ca. 3,2 kg. NB: Kasse medfølger ikke.
Varenr: 5224806
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-03-2019
16:47:00
Samling bijouteri bl.a. armbånd & charms (ca. 1200)
Samling bijouteri bl.a. ca. 50 armbånd m/ ass. glaskugler, ca. 150 armbånd & ca. 1000 charms bl.a. dråbeformede m.m. Fremstår m/ ubrugte. (ca. 1200)
Varenr: 5258083
16:48:00
Prada. Skuldertaske
Prada. Skuldertaske i sort læder med sølvfarvet hardware, herunder logo, lynlås og spænder. Indvendigt stort rum samt sidelomme med lynlås. Foret med satinfor med logo. H. 25 cm, L. 36 cm. D. 14 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor, slitage på kanter.
Varenr: 5226392
DKK 6.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-03-2019
16:50:00
Louis Vuitton Mappe
Louis Vuitton kleine Mappe aus den 1980er Jahren. Monogram Canvas. Maße ca.: 11 x 19 cm. Die Mappe befindet sich in einem altersgemäßen Zustand mit Gebrauchsspuren.
Varenr: 5272680
DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 26-03-2019
17:28:13
DKK 410
Louis Vuitton, lille håndtaske i vernis læder
Louis Vuitton. håndtaske i beige poudre lakeret monogram læder. Model Vernis Noisette Reade PM. Indvendigt et stort åbnet rum samt siderum med lynlåslukning. Hardware af forgyldt metal. Hanke af kernelæder. Fremstillet i Frankrig i 2006. H. ca. 18, L. ca. 23, D. ca. 10 cm. Fremstår med brugsspor ...
Varenr: 5251250
DKK 2.800 DK, Herlev, Dynamovej 26-03-2019
17:29:58
Samling Bijouteri charms i forgyldt metal
Samling Bijouteri charms i forgyldt metal. Hver charm vejer ca. 6-7 gram. Kasse medfølger ikke.
Varenr: 5256963
17:51:00
Vintage Mulberry Roger Saul, lille håndtaske
Vintage Mulberry Roger Saul, lille håndtaske. Tasken er udført i krokodille præget laklæder, med hardware af krom metal. Tasken er med flaplukning med magnet lukning. Indvendigt med et rum, samt sidelomme. Dustbag medfølger. H. ca. 13 cm, B. ca. 20 cm.
Varenr: 5277767
18:41:00
Louis Vuitton, monogram Alma håndtaske
Louis Vuitton, monogram Alma håndtaske . Model, Alma MM. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med dobbelt lynlås, indvendigt med et stort rum samt sidelomme. Fremstillet i Frankrig 1996. H. ca. 25 cm, B. ca. 30 cm. Fremstår med ...
Varenr: 5228723
DKK 4.600 DK, Herlev, Dynamovej 26-03-2019
18:42:00
Gucci, lille skuldertaske i sort
Gucci, lille skuldertaske i sort. Tasken er udført i sort nylon med besætninger af sort læder. Hardware af krom metal samt bajonetlås lukning. Indvendigt med et stort rum samt sidelomme med lynlås. Udgået fra Gucci outlet, markør; hul i tag. H. ca. 13 cm, B. ca. 32 cm, D. ca. 3,5 cm.
Varenr: 5255778
18:45:00
Samling bijouteri smykker, 100 armbånd, 3 x 100 charms, 100 kugler, 60 armbånd
Samling bijouteri smykker, bestående af: 100 armbånd, 3 x 100 charms, 100 kugler, 60 armbånd. Metal & læder. NB: Kasse medfølger ikke. Vægt anslået ca. 2,4 kg. (ca. 560)
Varenr: 5235546
19:03:00
Samling bijouteri bl.a. halskæder, armbånd & charms (ca. 280)
Samling bijouteri bl.a. ca. 50 halskæder m/ hjerter, ca. 100 armbånd m/ ass. charms & ca. 100 charms bl.a. dråbeformede m.m. Fremstår m/ ubrugte. NB kasse medfølger ikke. (ca. 280)
Varenr: 5244411
19:16:00
Louis Vuitton, handbag 'Olympe'
Handbag by Louis Vuitton, model: Olympe. Monogram Canvas. Leather. Model number: SP4101. Dustbag, case and documents included. Dimensions: approx. H 27 cm, W 40 cm. Wear and sigsn of age, some scratches.
Varenr: 5257281
DKK 11.175 DE, Hamburg, Große Elbstraße 26-03-2019
19:20:00
DKK 8.940
Yves Saint Laurent, taske i sort laklæder
Yves Saint Laurent, skuldertaske i sort laklæder. Hardware af forgyldt metal. Udvendigt to lommer. Indvendigt stort rum samt sidelommer hvoraf et er med lynlås. H. ca. 35 cm, B. ca. 31 cm. D. ca. 16 cm. Nametag medfølger. Fremstår med lettere slitage på kanter, enkelte minimale afskalninger.
Varenr: 5228982
DKK 5.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-03-2019
19:21:00
Prada. Taske
Prada, hånd/skuldertaske med bæltedetalje. Tasken er udført i sort læder med hardware af forkromet metal samt lukning med bæltespænde detalje. Indvendigt stort rum samt sidelomme med lynlås. H. ca. 22 cm, B. ca. 33 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med minimale brugsspor.
Varenr: 5229130
DKK 4.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-03-2019
19:32:00
Mulberry skulder taske, beige med lås detlajer
Mulberry skulder taske, beige med lås detlajer. Udført i beige læder, med brun bemalede kanter og hardware af messing. Indvendigt med 2 rum samt midterrum med lynlåslukning. H. ca. 15 cm, B. ca.37 cm, D. ca. 15 cm. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 5249624
19:32:00
DKK 500
Louis Vuitton, taske, model Messenger
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Messenger, i klassisk monogram canvas med kernelæderbesætninger og hardware af forgyldt metal. Justerbar skulderrem. Indvendig brunt for samt lomme med lynlås. To udvendige lommer. Lukkes med flap og to spænder. Mål: H. ca. 24 cm B. ca. 38 cm D. ca 11 cm. ...
Varenr: 5253775
DKK 4.400 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-03-2019
19:37:00
Burberry, håndtasket med 3 rum
Burberry, håndtasket med 3 rum. Tasken er i klassisk Nova check mønster. Tasken er i vinyl kanvas. Hardware af forkromet metal, håndtag af sort læder. Indvendigt med 3 store rum samt sidelomme med lynlås. H. ca. 19 cm, B. ca. 30 cm. D. ca. 8 cm. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 5273337
19:41:00
DKK 450
Great Greenland. Taske, bælte og bog af sælskind (3)
Great Greenland. Taske af sælskind og brunt læder. H uden rem ca. H. 22 cm. B.37 cm.D 8 cm Bælte L. 84 med længere justerbar rem. Bog 20 x 30 cm. Med plet på snit (3)
Varenr: 5276338
DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 26-03-2019
19:41:00
DKK 950
Prada. Taske
Prada hånd/skuldertaske i læder. Tasken er med hardware af sølvfarvet metal, samt udvendige læderlommer med spænde. Indvendigt stort rum samt siderum med lynlås. Nøgle medfølger ikke til lås. H. ca. 14 cm, B. ca. 30 cm. D. ca. 9 cm. Fremstår med brugsspor på læder, slitage på kanter.
Varenr: 5226417
DKK 3.400 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-03-2019
19:45:00
DKK 1.700
Mulberry, stor skuldertaske i laklæder
Mulberry, stor skuldertaske i laklæder. Tasken er med udvendig lomme, hardware af mørk forkromet metal samt pyntespænder. Med lynlåslukning og indvendigt med nylon foer, et stort rum samt 2 sidelommer hvoraf et er med lynlås. H. ca. 34 cm, B. ca. 38 cm. Fremstår med brugsspor som slid på ...
Varenr: 5269562
DKK 3.200 DK, Herlev, Dynamovej 26-03-2019
19:47:00
Hermès Kelly Bag 20 vintage
HERMÈS KELLY BAG 20 VINTAGE, grönt läder, inredning med ett öppet fack, löstagbar axelrem, kallstämplad i lädret på axelrem och ovan lås samt på lås, längd ca 20 cm, höjd ca 15 cm, bredd ca 3-9 cm, axelremmens längd ca 80 cm, senare dustbag medföljer
Varenr: 5280073
DKK 8.547 SE, Stockholms Auktionsverk, Makadamgatan 26-03-2019
19:55:00
Se mere
Montblanc reservoarpenna 246
MONTBLANC, 2 reservoarpennor, "no 31" & "252", samt 3 bläckhorn, 1950/60-tal, guldpläterade samt spetsar i 14 k guld, längd ca 12,5 cm, bläckhorn i grönt, blått samt rött
Varenr: 5280082
DKK 1.424 SE, Stockholms Auktionsverk, Slakthusgatan 26-03-2019
20:04:00
Se mere
Forgyldt bijouteri. Kæder og armlænker (2500)
2500 bijouteri kæder, forgyldte, bestående af halskæder og armlænker. Længder mellem 20-60 cm. Ligger i sortiments. Forskellige mønstre og tykkelser. (2500)
Varenr: 5274076

DKK 5.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-03-2019
20:12:00
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >>