Vurdering
1234»   Varer pr. side   117 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Straeter Lite-On handväska
STRAETER, handväska, "Lite-On", svart läder, 1940/50-tal, invändigt liten glödlampa, förgyllda detaljer, spegel samt fack för cigaretter och läppstift, längd ca 29 cm

Varenr: 5633860
DKK 1.375 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 07-04-2020
11:18
Se mere
Chloé väska
CHLOÉ, väska i skinn med flätade detaljer och beslag och i mässingsfärgad metall, tygfodrad, bredd ca 40 cm ; dustbag medföljer

Varenr: 5633900
DKK 1.031 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 07-04-2020
12:38
Se mere
Paula Rossi tasker - håndtasker i hhv blåt og brunt lak
Paula Rossi tasker - håndtasker i hhv blåt og brunt lak med gyldent hardware, indvendig flere rum samt aftagelig skulderrem. H. 19 x 29 og 19 x 30 Fremstår ubrugt (2)

Varenr: 5622689

DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 07-04-2020
13:57
Longchamp väska
LONGCHAMP, fodrad väska med top handle-handtag, rött krokodilpräglat läder, detaljer i metall, en dragkedsförsedd innerficka, logomärkt på etikett "Longchamp 1948 Made in Tunisia", bredd 37,5 cm, höjd 27,5 cm, djup 12 cm

Varenr: 5633955
DKK 2.235 FI, Stockholms Auktionsverk, Helsinki 07-04-2020
14:28
Se mere
Burberry lille håndtaske
Burberry, lille håndtasket i klassisk Nova check mønster. Tasken er i vinyl kanvas. Hardware af forkromet metal, håndtag af sort læder. Indvendigt med et stort rum samt sidelomme med lynlås, lukkes med magnet knap. Dustbag medfølger. H. ca. 19 cm, B. ca. 21 cm. D. ca. 8 cm. Fremstår med ...

Varenr: 5348302
DKK 2.800 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
14:32
Céline väska
CÉLINE, väska, läder samt monogrammönstrat tyg, invändigt märkt Celine, ca 40x38 cm

Varenr: 5633964
DKK 1.718 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 07-04-2020
14:46
Se mere
Mulberry håndtaske i sort læder
Mulberry. Håndtaske. Udført af sort læder. Hardware af messing. Udvendigt med lommer på begge af taskens sider. Indvendigt med et rum samt sidelomme med lynlås. H. ca. 22 cm, B. ca. 28 cm, D. ca. 7 cm. Fremstår med brugsspor samt lille blækklat i bund.

Varenr: 5623484
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
15:27
2020-0282 Mulberry taske, model Mini Seaton
Mulberry taske, model Mini Seaton, udført i sort/mørkeblåt læder. Gyldent hardware. Justerbar, aftagelig skulderrem. Bordeaux farvet interiør med to rum samt to lommer. H. ca. 18 cm. L. ca. 25 cm. D. ca. 11 cm. Dustbag medfølger. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og ...

Varenr: 5603280

DKK 4.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-04-2020
15:38
DKK 3.800
Louis Vuitton, skuldertaske model Sistina GM
Louis Vuitton, skuldertaske model Sistina GM udført af Damier canvas med gyldent hardware. Rødt interiør med to store rum, rum med lynlås samt to mindre sidelommer. H. 30 cm. B. 43 cm. D. 18 cm. Kun lette brugsspor. Købt hos Louis Vuitton Kbh. i 2010. Kvittering og dustbag medfølger

Varenr: 5538213
DKK 8.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-04-2020
16:09
Marc Jacobs väska
MARC JACOBS, hobo i svart präglat skinn med löstagbar axelrem, logofoder, tre innerfickor, ca 35x37 cm, dustbag

Varenr: 5634050
DKK 1.490 FI, Stockholms Auktionsverk, Helsinki 07-04-2020
17:38
Se mere
Louis Vuitton, mørkeblå clutch. Model Pochette Epi.
Louis Vuitton clutch. Model Pochette Epi. Udført i mørkeblåt Epilæder, med hardware af forgyldt metal. Pungen er med rem lille karabinhage samt lynlåslukning. Indvendigt med interiør i grå alcantara foer. H. ca. 13 cm, B. ca. 24 cm. Med brugsspor

Varenr: 5503010
DKK 2.800 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-04-2020
18:52
DKK 650
2019-1282 Ray-Ban. To par solbriller (2)
To par solbriller. Ray-Ban RB3447 samt Ray-Ban RB4285 6303/11. Brugsspor. Etuier medfølger. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5629575
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-04-2020
19:39
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 60, monogram.
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 60. Udført i monogram kanvas med besætning af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1991. H. ca. 30cm, L. ca. 60cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor samt kraftig patinering.

Varenr: 5554100
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
19:56
DKK 1.300
Christina Dior. Vintage skuldertaske
Christina Dior. Vintage skuldertaske. Udført i bordeaux farvet oblique monogram twill med besætninger af læder, samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med to udvendige lomme. Indvendigt med 3 rum, samt 2 inderlommer hvoraf et er emd lynlås. H. ca. 20 cm, B. ca. 35 cm. Fremstår med ...

Varenr: 5634697
DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
20:03
DKK 1.300
Chanel. Bælte med charms
Chanel. Bælte af metal med to rækker i front prydet med i alt 10 logocharms af resin. Justerbar længde: 85-95 cm. Største charms: Ø4,1 cm. Fremstår med mindre brugsspor. Original æske medfølger.

Varenr: 5599527
DKK 3.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 07-04-2020
20:15
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 55, rødt Epi læder.
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 55,udført af rødt Epi læder. Hardware af forgyldt metal. Udvendig stiklomme samt indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1990. H. ca. 35 cm, L. ca. 55 cm, D. ca. 24 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, mærker.

Varenr: 5554097
DKK 7.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
20:47
DKK 1.700
Handtasche, Silberstickerei, Jugendstil
Handtasche, Silberstickerei, Jugendstil. Handtasche aus Silbergeflecht, mit einem Henkel und unterseitig mit ornamentalem Besatz versehen, mit Clipverschluss, H.15cm, B.15cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, stärkere Oxidationsspuren.

Varenr: 5625032
DKK 1.118 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 07-04-2020
21:09
DKK 298
Hermès Surteint Sjal
HERMÈS Surteint Dip Dye, sjal, siden, ca 130x140 cm

Varenr: 5634225
DKK 1.718 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 07-04-2020
21:14
Se mere
Prada. Hånd/skuldertaske af sort nylon og læder
Prada. Hånd/skuldertaske af sort nylon og læder. Udvendigt to lommer med lukning. Indvendigt stort rum samt sidelomme med lynlås. Lås, nøgler og certifikat medfølger. H. 12 cm. L. 25 cm. D. 8 cm. Fremstår med brugsspor, hul på kant.

Varenr: 5536515
DKK 3.800 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
21:17
Parmeggiani handbag
Parmeggiani handbag, made of crocodile leather in brown colour, marked inside: 'Parmeggiani, Made in Italy', Approx. dimensions: W 34 cm, H 24 cm, D 14 cm, Condition commensurate with age with wear.

Varenr: 5536472
DKK 11.175 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 07-04-2020
21:21
DKK 372
Prada axelremsväska
PRADA, väska i brunt skinn med detaljer i gulmetall, inredning med ett blixtlåsförsett fack samt två öppna sidofack, avtagbar axelrem, mått ca 22, 40 x 12 cm exl axelrem och handtag

Varenr: 5635048
DKK 1.718 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 08-04-2020
12:08
Se mere
Mulberry. Skuldertaske af sort læder, model Bayswater.
Mulberry. Skuldertaske af sort krokopræget læder, model Bayswater med hardware i messing. Indvendigt stort rum med tre mindre lommer, heraf en med lynlås. Mål ca. H. 25 cm. B. 36 cm. Fremstår med lette brugsspor/små ridser dog lille slidmærke på hjørne.

Varenr: 5602776
DKK 6.400 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-04-2020
15:22
Martin Margiela
MARTIN MARGIELA, axelbandsväska, mönsterpräglat läder, justerbar axelrem, bredd 29 cm

Varenr: 5635138
DKK 1.031 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 08-04-2020
15:34
Se mere
Gucci håndtaske/Crossbody
Gucci håndtaske/Crossbody udført i lyseblå kalveskind med lynlås og hardware i Krom. Indvendigt med et stort rum, siderum med lynlås og to sidelommer. H. 23 cm L. 24 cm B. 13 cm. Der medfølger skulderrem. Ingen brugsspor

Varenr: 5592992
DKK 8.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-04-2020
16:00
DKK 700
Burberry halsduk
BURBERRY, halsduk, blandning av kashmir- och merinoull, med klassiskt rutmönster, ca 110x19 cm

Varenr: 5635198
DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 08-04-2020
17:48
Se mere
Prada väska
PRADA, väska med axelrem, grått gaufre nappa, invändigt fodrad, ficka med dragkedja, detaljer i gulmetall, längd ca 38 cm, bredd ca 12 cm, höjd ca 30 cm exkl handtag

Varenr: 5635214
DKK 1.375 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 08-04-2020
18:24
Se mere
Gucci. Stor pung i sort læder og sort Shopper (2)
Gucci. Stor pung i sort læder, front med logo, bag hvilken rum, rum med lynlås samt rum til 12 kort. H. 10 cm. L. 19 cm. D. 3 cm 42x30x12 silvertone Canvas Tote Nylon 449176/524947

Varenr: 5630520
DKK 4.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-04-2020
19:24
DKK 3.200
Louis Vuitton, sort attachemappe
Louis Vuitton, sort attachemappe. Model, Taiga Robusto 2. Udført i sort læder med hardware af børstet stål. Tasken er med hank og stiklås. Indvendigt med 3 rum. Fremstillet i Frankrig 2004. H. 29 ca. L. 38 cm Fremstår med lettere brugsspor.

Varenr: 5594146
DKK 5.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-04-2020
20:32
Louis Vuitton. Skuldertaske. Damier Ebene Clipper Centenaire.
Louis Vuitton. Skuldertaske. Damier Ebene Clipper Centenaire. Besætninger af kernelæder. Bærehank samt justerbar skulderstrop. Stort rum med flap af kernelæder og spændelukning, indvendig bred sidelomme med lynlås. Produktionskode: SP0937. Fremstillet marts 1997 i Frankrig. Medfølgende name tag. ...

Varenr: 5628689
DKK 8.000 DK, Vejle, Dandyvej 08-04-2020
21:01
DKK 1.300
LouisVuitton Weekend- / rejsetaske Keepall Bandouliére 55
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske Keepall Bandouliére 55 af monogram canvas. Hanke samt detaljer af kernelæder, dobbelt lynlåslukning. Justerbar, aftagelig skulderem. Indvendig for af brunt kanvas. H. 31, L. 55, D. 24 cm. Navneskilt, stropbælte, lås og nøgle medfølger. Produktionskode ...

Varenr: 5577260
DKK 6.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-04-2020
21:03
DKK 3.800