Vurdering
12345...7»   Varer pr. side   195 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Levinsky. Jakke af mink. Model Panama. Str 38
Levinsky. Jakke af female mink. Pearl. Model Panama. Med lynlåslukning og lynlåslommer. Længde 60 cm. Ærmelængde 62 cm. Brystvidde 100 cm. Str 38. Nyproduceret.

Varenr: 6090954

DKK 16.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
09:15
DKK 9.000
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af rødt epilæder, model Keepall 55
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 55 udført i rødt epilæder med røde stikninger, samt hardware af forgyldt metal. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. H. 30 cm, L. 56 cm, D. 25 cm. Medfølgende name tag samt dustbag. Interiør med pletter. Fremstår med...

Varenr: 6099641
DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
09:46
DKK 6.000
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 55 udført i rødt epilæder med sorte stikninger, samt hardware af forgyldt metal. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. H. ca. 35 cm, L. ca. 55 cm, D. ca. 25 cm. Dustbag medfølger. Interiør med pletter. Fremstår med ...

Varenr: 6099644
DKK 6.400 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
09:54
DKK 5.000
Hugo Boss m.fl. To par solbriller og to kreditkortholdere (4)
Et par grå Hugo Boss solbriller, et par vinrøde Dolce & Gabbana solbriller, en Montblanc pas- og dokumentholder af sort læder og en Hugo Boss kreditkortholder af sort læder. Alle dele i tilhørende etuier eller kasser. Fremstår med brugsspor. (4)

Varenr: 6120888
DKK 2.000 DK, Vejle, Dandyvej 09-12-2021
11:13
Jakke af mink
Jakke af mink med hægtelukning, stiklommer og krave. Længde 66 cm. Ærmelængde 64 cm. Brystvidde 118 cm. Str. 42-44. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6110657
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
12:19
Prada håndtaske med skulderrem, grålig skind med forgyldt hardware.
Prada håndtaske i grålig skind med forgyldt hardware og besætninger/ logo. Tasken er med spændedetaljer og lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum, samt 2 inderlommer hvoraf et er med lynlåslukning. H. ca. 20 cm, B. ca. 45 cm. Fremstår med synlige brugsspor. Certifikat mv medfølger. En ...

Varenr: 6119092
DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 09-12-2021
12:27
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Petit Bucket. Monogram Canvas
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Petit Bucket. Monogram canvas. H. 25, B. 23, D. 16 cm. Hanke og besætninger af kernelæder, stort indvendigt rum med to mindre sidelommer, den ene med lynlåslukning, foer af lyst læder, indvendig kæde til fastgørelse af pung. Justerbare skulderremme. Medfølgende ...

Varenr: 6118474
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
12:37
Minkkåbe. Lang pels i farven 'Glow', str. 40.
Lang mink kåbe i lyserbrune/Glow skind, str ca. 40. Fremstår med krave, ærmer med vidde, to lommer og en indvendig skjult lomme, brunt for med bindebånd. Lukket med stor knap samt 4 hægter. Kåbelængde ca 118, brystmål ca 110 cm, bundmål ca 158 cm, ærme ca. 62 cm med opslag på ca. 5 cm. Mindre ...

Varenr: 6108488
DKK 6.400 DK, Esbjerg, Oddesundvej 09-12-2021
13:07
DKK 5.000
Kort Minkpels i farven 'Glow'. Str. 40-42.
Kort minkpels i farven 'Glow' i blød og glansfuld kvalitet, str. ca. 40-42. Pelsen fremstår med lille krave, to lommer og indvendig skjult lomme, hægtelukning (3 stk) samt stor knappe, brystvidde på ca. 114 cm. Længde ca.85 cm, ærmelængde ca. 61 cm. Let brugspræg på bundkanten.

Varenr: 6108478
DKK 4.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 09-12-2021
13:43
DKK 3.800
Stampe. Pelsfrakke af mink, str. 38
Stampe. Pelsfrakke af brun mink, sjalskrave, indstikslommer, skjult hægtelukning, øverst knap, købt i 2007, str. 38. L. 87 cm. Brystmål 120 cm. Ærmelængde 60 cm. Minimale brugsspor.

Varenr: 6111157
DKK 4.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-12-2021
15:03
Marie Aasmul, Copenhagen. Damefrakke af mink, str. 38
Marie Aasmudl Copenhagen. Damefrakke af mink, sjalskrave, indstikslommer, skjult hægtelukning, str. 38, L. 85 cm. Ærmelængde 63 cm. Brystmål 120 cm. Få brugsspor.

Varenr: 6116843
DKK 3.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-12-2021
15:57
Pelsfrakke af mink samt pandebånd, str. 38 (2)
Damefrakke af mink, kina krave, indstikslommer, skjult hægtelukning, øverst knap, str. 38, L. 98 cm. Ærmelængde 62 cm. Brystmål 120 cm. Der medfølger lille pandebånd. Minimale brugsspor. (2)

Varenr: 6116659
DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-12-2021
16:03
To lange Galla/selskabskjoler str. 7/8 (2)
En lang gul selskabskjole med draperet top herpå påsyede palietter. Lynlås i siden. Lang turkis selskabskjole med draperet top, lynlås bagpå. Begge ubrugte og i str. 7/8 (2)

Varenr: 6066899
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 09-12-2021
16:11
Birger Christensen, Bee Cee. Pelsfrakke af mink, str. 40
Birger Christensen, Bee Cee. Pelsfrakke af mink, lille krave, skrå indstikslommer, skjult hægtelukning, str. 40. L. 110 cm. Ærmelængde 58 cm. Brystmål 116 cm. Minimale brugsspor.

Varenr: 6118461
DKK 6.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-12-2021
16:15
Alyce Design. Lysegrå balkjole med broderier samt perler.
Alyce Design. Lysegrå balkjole med broderier samt perler. Str. 14 (L) Fremstår med minimale brugsspor.

Varenr: 6103849
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
19:15
Louis Vuitton. Rejsetaske model, Keepall 55
Louis Vuitton. Rejsetaske model, Keepall 55. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med adressemærke og spænde samt lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1992. H. ca. 29 cm, B. ca. 55 cm. D. ca. 25 cm. ...

Varenr: 6105038
19:17
DKK 5.000
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske, model Keepall 50
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske, model Keepall 50 udført i Cipango Gold farvet epilæder, gyldent hardware. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. B. 52, H. 29, D. 23 cm. Interiør med mindre pletter. Medfølgende name tag. Fremstår med patina samt ...

Varenr: 6099653
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
20:33
DKK 4.600
Yves Saint Laurent Belt bag og kortholder (2)
Yves Saint Laurent Belt-bag og kortholder udført i sort skind. Minimale brugsspor. Ligger i org. emballage, mål på taske B. 22 cm. D. 6 cm. H. 14 cm. Mål på kortholder 11,5x8,5 cm. Kvittering forevist.

Varenr: 6114352
DKK 5.600 DK, Odense, Kratholmvej 09-12-2021
20:53
Louis Vutton. Blød kuffert / rejsetaske, model Alizé
LOuis Vuitton. Blød kuffert / rejsetaske, model Alizé, af monogram canvas med læderbesætning. To rum med åbne sidelommer. Dobbeltlynlås lukning. Justerbar aftagelig skulderrem af kraftig lærred. H. ca. 37 cm. L. ca. 46 cm. B. ca. 20 cm. Datokode VI0938. Fremstår med lettere patineret kernelæder ...

Varenr: 6105557
DKK 8.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-12-2021
20:54
DKK 6.000
Prada. Taske, model Galleria Saffiano
Prada. Skulde-/håndtaske, model Galleria Saffiano, af cameo rødt læder med gyldent hardware. Tre store rum og flere side lommer. Fra 2014. H. 24 cm. L. 34 cm. B. 15 cm. Autencitetskort medfølger. Fremstår med brugsspor, slitage på kanter.

Varenr: 6091096
DKK 7.600 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-12-2021
21:00
DKK 6.000
Louis Vuitton. 'Speedy 30' håndtaske af Black Epi læder
Louis Vuitton. 'Speedy 30' håndtaske af Sort Epi læder udført med sølv-farvet hardware og besætninger af sort glat læder. Indvendig, et stort rum med to åbne sidelommer. Låsbar lynlåslukke, hvor hængelås med to nøgler medfølger. Foer af gråt canvas. Produktionskode: SP1008, fremstillet 10. uge ...

Varenr: 6112123
DKK 4.600 DK, Vejle, Dandyvej 09-12-2021
21:01
DKK 3.600
Louis Vuitton. 'Saint Jacques GM' skuldertaske af gult Epi læder
Louis Vuitton. 'Saint Jacques GM' skuldertaske af gult Epi læder monteret med dobbelt bære-/ skulderhank. Indvendig, et stort rum med lynlåslukning samt sidelomme bag lynlås. Foer af lilla alcantara. Produktionskode: AS0926. Fremstillet februar 1996 i Frankrig. H. 30 cm. B. 26/ 44 cm. D. 17 cm. ...

Varenr: 6124557
21:03
DKK 3.600
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Kendall
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Kendall. Bordeaux-farvet Taiga læder. Justerbar og aftagelig skulderrem af kraftig lærred. Indvendig et stort rum med dobbelt låsbar lynlås. For af grønt ruskind. Name tag og stropbælte medfølger. L. ca. 46, H. 34, D. 21 cm. Datokode SP0031. Fremstår med få ...

Varenr: 6091098
DKK 7.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-12-2021
21:05
DKK 5.800
Louis Vuitton. 'Keepall Bandouliére 55' weekend-/ rejsetaske af Monogram Canvas
Louis Vuitton. 'Keepall Bandouliére 55' weekend-/ rejsetaske af Monogram Canvas. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning. Justerbar skulderrem. Foer af brunt kanvas. Produktionskode: SP0991. Fremstillet september 1991 i Frankrig. H. 30, B. 56, D. 25 cm....

Varenr: 6124541
DKK 6.800 DK, Vejle, Dandyvej 09-12-2021
21:05
DKK 5.800
Louis Vuitton. 'Galliera PM' skuldertaske af Monogram Canvas
Louis Vuitton. 'Galliera PM' skuldertaske af Monogram Canvas med gyldent hardware og besætninger samt justerbar skulderstrop af kernelæder. Indvendig, et stort rum med knaplukning samt to sidelommer, hvoraf en kan lukkes med knap. Foer af beige farvet alcantara. Produktionskode: FL1068, ...

Varenr: 6111940
DKK 6.000 DK, Vejle, Dandyvej 09-12-2021
21:06
DKK 4.800
Christian Dior. Taske, model Large Lady Dior
Christian Dior. Taske, model Large Lady Dior. Udført i quiltet sort læder. Hardware i krom metal. Aftagelig skulderrem.Tasken er med DIOR vedhæng og lynlåslukning. Indvendigt rødt for med et stort rum samt inderlomme med lynlåslukning. Serienr. MA 0052. H. ca. 21 cm, B. ca. 32 cm, D. ca. 11 cm. ...

Varenr: 6106252
DKK 20.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-12-2021
21:10
DKK 16.000
Louis Vuitton. Vintage weekend-/ rejsetaske, model Keepall 55, Limited Edition Americas Cup 1995
Louis Vuitton. Vintage weekend-/ rejsetaske. Model Keepall 55, Limited Edition Americas Cup 1995, serienummer 3351. LV Cup monogram canvas. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. For af brunt canvas. Maritim detalje i form af skøde som strop. Nøgle, lås og ...

Varenr: 6120615
DKK 8.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 09-12-2021
21:10
DKK 6.400
Bottega Veneta. Intrecciato 'Garda' håndtaske af sort flettet skind
Bottega Veneta. Intrecciato 'Garda' håndtaske af sort flettet skind, udført med dobbelt bærehank og magnet lukke. Indvendigt et åbent rum med lille åben lomme og lomme bag lynlås. Foeret med nougat-brunt ruskind. Serienummer: B06277918E. Medfølges af håndspejl og dustbag. L. 24 cm. B. 12 cm. H. ...

Varenr: 6124754
21:11
DKK 5.000
Louis Vuitton. 'Ambassador Briefcase' mappe/ attachetaske af sort Epi læder
Louis Vuitton. 'Ambassador' mappe/ attachetaske af sort Epi læder med gyldent hardware og læder besætninger af glat sort læder. Indvendig med to åbne rum og en lomme samt flap med logopræget låsbar lukke. Endvidere åben lomme på taskens bagside. Produktionskode: SR0021. Fremstillet februar 2001 i...

Varenr: 6124685
DKK 5.000 DK, Vejle, Dandyvej 09-12-2021
21:13
Céline. 'Trapeze' hånd-/ skuldertaske i sort ruskind og sort kalvelæder
Céline. 'Trapeze' hånd-/ skuldertaske i sort ruskind og sort præget kalvelæder udført med sølv-farvet hardware, monteret med aftagelig skulderrem, lynlås i top, knapper samt flap lukning. Indvendig, åbent rum med to mindre åbne sidelommer. H. 22,5 cm. L. 30 cm. B. 17 cm. Dato kode: F-SN-0132 ...

Varenr: 6112156
DKK 8.000 DK, Vejle, Dandyvej 09-12-2021
21:16
DKK 6.400
12345...7»