Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
12345...6»   Varer pr. side   158 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton. Rejsetaske model, Keepall 55
Louis Vuitton. Rejsetaske model, Keepall 55. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med adressemærke og spænde samt lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1992. H. ca. 29 cm, B. ca. 55 cm. D. ca. 25 cm. ...

Varenr: 6105038
DKK 6.400 DK, Herlev, Dynamovej 27-01-2022
09:58
DKK 5.000
Levinsky. Jakke af mink. Model Panama. Str 38
Levinsky. Jakke af female mink. Pearl. Model Panama. Med lynlåslukning og lynlåslommer. Længde 60 cm. Ærmelængde 62 cm. Brystvidde 100 cm. Str 38. Nyproduceret.

Varenr: 6090954

DKK 16.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-01-2022
10:49
DKK 7.200
Minkkåbe i farven Glow, str. 42-44.
Lang minkpels i farven 'Glow' i blød og glansfuld kvalitet, str. ca. 42-44. Pelsen fremstår med to lommer og indvendig skjult lomme, hægtelukning (3 stk) og har brystvidde på ca. 113 cm. Længde ca.115 cm, ærmelængde ca. 58 cm og bundvidde ca. 163 cm. Let brugspræg på bundkant.

Varenr: 6122291
DKK 6.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-01-2022
11:33
DKK 4.200
Copenhagen Fur. Mink i Supreme Quality, str. 38/40
Copenhagen Fur. Burgundy mink. Pels af supreme quality skind by Olsson, str. 38/40. Fremstår med stor krave samt slidser i siden. To lommer samt knap ved krave og hægtelukning, 4 stk. Længde ca. 104 cm, ærmelængde ca. 61 cm plus opslag på ca. 6 cm. Brystvidde ca 102 cm. Let og glansfulde skind. ...

Varenr: 6114863
DKK 10.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-01-2022
13:08
DKK 7.000
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af rødt epilæder, model Keepall 55
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 55 udført i rødt epilæder med røde stikninger, samt hardware af forgyldt metal. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. H. 30 cm, L. 56 cm, D. 25 cm. Medfølgende name tag samt dustbag. Interiør med pletter. Fremstår med...

Varenr: 6099641
DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-01-2022
13:37
DKK 6.000
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 55 udført i rødt epilæder med sorte stikninger, samt hardware af forgyldt metal. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. H. ca. 35 cm, L. ca. 55 cm, D. ca. 25 cm. Dustbag medfølger. Interiør med pletter. Fremstår med ...

Varenr: 6099644
14:09
DKK 5.000
Saga superb quality ranched minkpels. str 40-42.
Lang minkspel i farven 'Glow' i blød og glansfuld kvalitet, str. ca. 42-44. Fremstår med 2 lommer og en indvendig skjult lomme, hægter 3 stk og stor knap. Længde ca.102 cm, Bryst ca. 112 cm, ærmelængde ca. 61 cm. Fremstår med letter brugspræg.

Varenr: 6125358
DKK 5.600 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-01-2022
14:38
Yves Saint Laurent Belt bag og kortholder (2)
Yves Saint Laurent Belt-bag og kortholder udført i sort skind. Minimale brugsspor. Ligger i org. emballage, mål på taske B. 22 cm. D. 6 cm. H. 14 cm. Mål på kortholder 11,5x8,5 cm. Kvittering forevist.

Varenr: 6114352
DKK 5.600 DK, Odense, Kratholmvej 27-01-2022
14:41
Diesel, herre, skindjakke & 2 bomberjakker, str. XL/L (3)
Diesel. 3 herrejakker: 1 skindjakke samt 2 bomberjakker, str. XL/L. Få brugsspor. (3)

Varenr: 6131671
DKK 4.000 DK, Odense, Kratholmvej 27-01-2022
14:45
Pelsfrakke af mink samt pandebånd, str. 38 (2)
Damefrakke af mink, kina krave, indstikslommer, skjult hægtelukning, øverst knap, str. 38, L. 98 cm. Ærmelængde 62 cm. Brystmål 120 cm. Der medfølger lille pandebånd. Minimale brugsspor. (2)

Varenr: 6116659
DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 27-01-2022
14:49
Birger Christensen, Bee Cee. Pelsfrakke af mink, str. 40
Birger Christensen, Bee Cee. Pelsfrakke af mink, lille krave, skrå indstikslommer, skjult hægtelukning, str. 40. L. 110 cm. Ærmelængde 58 cm. Brystmål 116 cm. Minimale brugsspor.

Varenr: 6118461
DKK 6.000 DK, Odense, Kratholmvej 27-01-2022
14:50
Saga Superb Ranched Minkswinger, str ca. 42
Saga Superb mink pels, 1. class ranched Mink i maghogni farvede skind fra SkinnWille, Sweden. Swagger/ Swinger model med stor vidde, str. ca. 42. Fremstår med stor knap ved krave, hægtelukning, 3 stk, to skrå-lommer, 1 indvendig skjult lomme. Glansfuld og let pelskvalitet, stor bundvidde på ca....

Varenr: 6149227
DKK 9.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-01-2022
16:02
DKK 5.000
Saga superb quality mink frakke. Str 40-42.
Saga Superb Quality mink fra Angel Peletero Benito. Pels af glansfulde 'Glow' skind. Fremstår med sjalskrave, to lommer samt en indvendig skjult lomme, hægtelukning, 3 stk, samt knap ved krave. Længde ca. 104 cm, brystvidde ca. 116 cm, ærmelængde ca. 62 cm plus opsalg ca. 4 cm. Fremstår med ...

Varenr: 6125357
18:15
DKK 4.200
Chanel taske, model Essential tote
Chanel taske, model Essential tote, udført i sort kalveskind med hvid CHANEL skrift på front. Indvendigt stort rum med lille sidelomme. Kan bæres på skulder eller håndholdt. Mål ca. 21 x 16 x 8 cm. Dustbag og autencitetskort medfølger. Serienr. 12792613. Fremstår med minimale brugsspor.

Varenr: 6133412
DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-01-2022
19:12
DKK 8.000
Birger Christensen frakke af poplin og zobelpels, str. L
Birger Christensen frakke af poplin og zobelpels med hætte og indstikslommer. Længde 100cm Ærme 61cm Bryst 150cm, str. L.

Varenr: 6114887
DKK 5.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 27-01-2022
19:13
Bottega Veneta. Skuldertaske, 'Intrecciato' læder
Bottega Veneta. Skuldertaske, model large 'Hobo' udført af flettet skind / 'intreccuiato' læder i farven lilla. Foer af lyst ruskind og lynlåslomme samt lomme til mobil. Dustbag medfølger. M. H. 33 cm. B. 50 cm. Fremstår med brugsspor, herunder let slid samt kuglepens streger indvendigt.

Varenr: 6126392
DKK 5.400 DK, Aalborg, Nibevej 27-01-2022
19:18
DKK 3.800
Minkkåbe i farven 'Glow', str. 40-42.
Lang mink kåbe i bløde, glansfulde 'Glow' skind, str ca. 40-42. Fremstår med krave, to lommer og indvendig skjult lomme, samt brunt mønstret for. Lukkes med 2 hægter. Længde ca 120, brystmål ca 106 cm, ærmelængde ca. 58 cm. Fremstår med let brugspræg på bundkant samt broderet monogram EA.

Varenr: 6108485
19:25
DKK 4.200
Yves Saint Larent pelsfrakke, mink,
Yves Saint Larent pelsfrakke, ca. str. 44, opsyet af Saga mink, lille sjalskrave, skjult hægtelukning, samt pynteknap med Yves Saint Laurent skrevet, sat ved ved krave, og indstikslommer. Længde ca. 118 cm. Brystmål ca. 140 cm. Indvendigt ærmemål ca. 50 cm. Fremstår med slid ved ærmer samt to ...

Varenr: 6151238
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-01-2022
19:30
DKK 450
Louis Vuitton. Model 'Voltaire', sort Epi læder
Louis Vuitton Black Epi 'Voltaire', skuldertaske i sort Epi læder, indvendig stort rum, gylden hardwear. B. 34, H. 27, D 8.5 cm. Produktions nummer CA0020, produceret Spanien i 2000. Fremstår med lette brugsspor.

Varenr: 6142232
DKK 5.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-01-2022
19:41
Louis Vuitton. Skuldertaske, model 'Noé', rødt Epilæder
Louis Vuitton Red Epi 'Noé', Skuldertaske. Noé. i rødt Epi læder. Indvendig et stort rum med snørelukning. Justerbar skulderrem. For af rødt alcantara. Produktionskode AR0934. Fremstillet i Frankrig 1994. H. 33, B. 27, D. 20 cm. Fremstår med lette brugsspor.

Varenr: 6142234
DKK 4.600 DK, Aalborg, Nibevej 27-01-2022
19:45
DKK 3.600
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Speedy 40'. Håndtaske
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Speedy 40', håndtaske Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med låsbar lynlåslukning, mindre indvendig sidelomme. For af brunt canvas. Produktionskode: SP0913. H. 25, B. 41, D. 19 cm. Medfølgende hængelås og nøgle. Fremstår med brugsspor, patineret ...

Varenr: 6140953
19:48
DKK 3.600
Louis Vuitton. Weekend/Rejsetaske. Model ‘Keepall Bandouliére 55
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske Keepall Bandouliére 55 af monogram canvas. Hanke samt detaljer af kernelæder, dobbelt lynlåslukning. Justerbar, aftagelig skulderrem, Name Tag. Indvendig for af brunt kanvas. H. 31, L. 55, D. 24 cm. Skulderrem medfølger. Produktionskode SP0939. Interiør ...

Varenr: 6141842
DKK 6.800 DK, Nivå, Stejlepladsvej 27-01-2022
20:12
DKK 5.400
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Alma PM'. Håndtaske
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Alma PM'. Håndtaske, Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning samt sidelomme. For af brunt canvas. Hængelås med to nøgler medfølger. Produktionskode BA1012,. H. 24, B. 32, D. 16 cm. Fremstår med brugsspor, herunder let ...

Varenr: 6142229
20:12
DKK 3.600
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Sac Gibeciere GM' Messenger Bag
Louis Vuitton. Monogram Canvas 'Sac Gibeciere GM' Messenger Bag. Taske af monogram kanvas med remme af kernelæder, med flere lommer/rum. 41 x 27 x 10 cm. Produktions nummer SL0937. Fremstår med almindelig lette brugsspor.

Varenr: 6142225
DKK 5.600 DK, Aalborg, Nibevej 27-01-2022
20:18
DKK 4.400
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Porte Documents Pegase' Soft Briefcase
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Porte Documents Pegase' Blød mappe. Hanke og besætning af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning samt flere mindre sidelommer, den ene med lynlås. Foer af brunt canvas. Udvendig sidelomme. Produktionskode MB0044,. Fremstillet maj 2003 i...

Varenr: 6142230
20:24
DKK 5.200
Louis Vuitton. Evasion monogram canvas cabin travel bag/rejsetaske
Louis Vuitton. Evasion monogram canvas cabin travel bag/rejsetaske. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning samt åbent siderum. Udvendigt skorum med dobbelt lynlåslukning. Besætninger af kernelæder. Navnetag og stropbælte medfølger. Datokode VI0987. H. 37 cm L. 38 cm B. 22 cm. Fremstår ...

Varenr: 6129905
DKK 6.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-01-2022
21:00
DKK 4.200
GUCCI. 'GG Supreme' Interlocking Trolley/ kabinekuffert af monogram canvas
GUCCI. 'GG Supreme' Interlocking Trolley/ kabinekuffert af brun-beige monogram canvas med besætninger og bærehank af brunt læder. Logoprægede hjul og skjult træk af brunt plast. Indvendigt, åbent rum med elastikgjorde. Indvendig front, med åben lomme og lomme bag lynlås. QR code: H45890120. ...

Varenr: 6149772
DKK 9.000 DK, Vejle, Dandyvej 27-01-2022
21:01
DKK 7.400
Louis Vuitton. 'Neverfull MM' håndtaske af Damier Azur canvas
Louis Vuitton. 'Neverfull MM' håndtaske af Damier Azur canvas. Håndtaske udført med ét åbent rum forsynet med indvendig lomme bag lynlås samt foret med lyst stribet lærredsstof præget med påskriften ARTICLES DE VOYAGE, Louis Vuitton, 101, CHAMPS ELYSEES PARIS. Monteret med karabinlås for aflukke...

Varenr: 6139874
DKK 7.600 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-01-2022
21:02
DKK 6.000
Bottega Veneta. Medium Intrecciato Classic Hobo Bag/ skuldertaske af sort flettet lammeskind
Bottega Veneta. Medium Intrecciato Classic Hobo Bag/ skuldertaske af sort, flettet lammeskind. Indvendigt stort rum med sidelomme bag lynlås. Fór af lyst ruskind. Tasken er forsynet med bærehank samt lynlåslukke. Modelkode: 115654. Fremstillet 2013. H. (ekskl. hank) 30 cm. L. 48 cm. Fremstår med ...

Varenr: 6149763
DKK 8.000 DK, Vejle, Dandyvej 27-01-2022
21:03
DKK 6.600
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Galliera PM
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Galliera PM . Udført i Damier Azur canvas, besætning samt skulderstropper af kernelæder. Indvendig med et rum samt to sidelommer. H. ca. 30 cm, B. ca. 38 cm. Datokode MI1190. Fremstår med patineret kernelæder, og indvendige brugsspor samt slitage på hardware.

Varenr: 6106295
21:04
DKK 4.800
12345...6»