Kategori  Vurdering
   1 2 3 4 5 6 7 8 9  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Need taske af sort læder Model ALEXIA – PC Business
Need taske Model ALEXIA – PC Business. af sort læder med gyldent hardware. – 2 store udvendige, rummelige lommer med metal lynlås – Aftagelig og justérbar skulderrem i læder – Læder hank Indrettet med : – 1 stort rum – 1 indvendigt rum til laptop med lukning – 2 multi-funktions lommer til...
Varenr: 5377727

DKK 2.400 DK, Helsingør, Støberivej 21-09-2019
15:25:00
DKK 500
Apples. Business/Rejsetaske samt bæltetaske. (2)
Apples. Business/Rejsetaske i kraftig brunt læder med talrige rum. Rum bl.a. med plads til mobiltelefon, penne, kreditkort, ipad m.m. Kraftige lynlåse, teleskophåndtag samt hjul. H. 38 cm. B. 40 cm. Længde med teleskophåndtag 103 cm. Dertil bælte/ rejsetaske i sort blødt læder. Flere større og...
Varenr: 5441472

DKK 1.200 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-09-2019
15:27:04
Scarf Hermès
HERMÈS, scarf, jacquardsiden, "Feux d'Artifice", ritad av Michel Duchêne 1987, märkt Hermès Paris, ca 90x90 cm, originalask medföljer
Varenr: 5439477
DKK 1.390 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 21-09-2019
16:12:00
Se mere
Louis Vuitton. To armbånd (2)
Louis Vuitton armbånd af canvas og kernelæder med forgyldt lukke (ene magnet). L 19 cm. I org. dustbags og æsker (2)
Varenr: 5420025
DKK 2.400 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-09-2019
16:22:00
DKK 500
Vintage Yves Saint Laurent. Taske
Vintage Yves Saint Laurent. Taske af sort læder med rum hvori mindre rum med lynlåslukning. H. 26 B. 30 D. 11 cm. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 5390462
DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
16:29:12
To habitter. Sand (2)
To habitter fra Sand. Gråt nålestribet size 48 samt mørke blåt med vest. Jakke size 48 og bukser size 50. Fremstår med lettere brugsspor. (2).
Varenr: 5428839
DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
16:35:18
Diverse jakke & frakker mm. Sand. (5)
Diverse jakker og frakker fra Sand, Zara, Ginatricot. Størrelse M-L. Fremstår med varierede brugsspor. Enkelte med mærke i. (5)
Varenr: 5429993
16:35:30
TrueStuff herreskjorter. Økologisk bomuld (2)
Herreskjorter i økologisk bomuld. Slank model. Vævet med farvede garner og en lille struktur effekt i stoffet. Lukket med perlemorsknapper. Holdbart og slidstærkt stof. Farve dueblå samt råhvid. TrueStuff der producerer sengelinned. Str. XXL. (2)
Varenr: 5430066
16:36:18
Louis Vuitton messenger taske
Louis Vuitton messenger taske. Model Louis Vuitton damier geant messenger bag. Udført i sort og brunt damier geant kanvas med besætninger af brunt læder samt hardware af børstet stål. Tasken er med udvendige lynlåslommer på front og bagside, justerbar cross body rem, samt flap med ...
Varenr: 5428490
DKK 2.800 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
16:50:00
DKK 1.300
Burberry skuldertaske
Burberry skuldertaske. Udført i kaki beige kanvas med besætninger af brunt læder, samt hardware af messing. Tasken er med spændedetaljer på hank og front, broderet logo på front og lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum samt 3 inderlommer hvoraf et er med lynlås. H. ca. 32 cm, B. ca. 41 cm. ...
Varenr: 5437180
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
16:51:00
DKK 850
Harley Davidson. Læderjakke til dame Str XL
Harley-Davidson. Motorcykeljakke til dame af læder, str. XL, Længe 56 cm ærmelængde ca.62 cm. Brystmål ca. 120 cm., Fremstår med få brugsspor.
Varenr: 5434058
DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 21-09-2019
17:29:00
Gucci taske
Gucci skulder - håndtaske udført af canvas med logomonogram med detaljer i brunt skind samt hardware af gyldent metal på front. Indvendig et rum samt lille lomme. H. ca 20 cm B. 30 cm. D. 12 cm. Fremstår med brugsspor hjørner.
Varenr: 5418676
17:31:00
Louis vuitton taske model Alma multicolor
Louis Vuitton Monogram Multicolour 'Alma' håndtaske, udvendig med forgyldte hardware remme og håndtag af lyst læder samt med lynlåslomme, indvendig med bordeaux foer og to lommer. Nr. FL0084. H. 24 cm. B. 33 cm. D. 16 cm. Fremstår med brugsspor og patina på læder.
Varenr: 5423041
DKK 4.000 DK, Helsingør, Støberivej 21-09-2019
19:01:00
DKK 500
Fendi nederdel, str. 38
Fendi. Lang nederdel med slids, bæltestropper, knap og lynlåslukning. str. 38. L. ca. 94 cm. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 5433758
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 21-09-2019
19:02:00
Diverse bukser, cowboybukser. Diesel, Acne, Designers Remix mm. (21)
Diverse bukser, cowboybukser. Diesel, Acne, Designers Remix mm. Forskellige størrelser. Fremstår med varierende brugsspor. Enkelte med mærke i. (21)
Varenr: 5430006
19:05:00
Mulberry taske, model East West Bayswater, sort krokodillepræget læder
Mulberry taske af modellen 'East West Bayswater' af sort krokodillepræget Darwin læder, indvendigt med ét stort rum samt sidelomme med lynlås. H. ca. 16 L. ca. 32 B. ca 15 cm. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 5429416
DKK 3.600 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:05:00
DKK 700
Chanel taske i lys skind med snørelukning
Chanel taske i lys skind. Indvendig et stort rum. Front og gyldent hardware med logo. Med tilhørende pung med lynlås mål 12 x 18 cm. Mål H. 30 cm. B. 26 cm. D. 17 cm. snørelukning i top. Med patinering og brugsspor
Varenr: 5416391
DKK 5.600 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-09-2019
19:15:00
DKK 2.800
Chanel, kalender
Chanel, kalender udført af sort skind. Indvendigt med plads til planner samt sidelommer til plastic kort. Front med Logo i hvid skind. Mål 14 x 10 cm. Æske og kort medfølger. Med brugsspor
Varenr: 5349839
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-09-2019
19:16:00
DKK 500
Louis Vuitton, rejsetaske model, Keepall 45
Louis Vuitton, rejsetaske model, Keepall 45. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med adressemærke og spænde samt lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig før 1980. H. ca. 27 cm, B. ca. 46 cm. Fremstår med ...
Varenr: 5398648
DKK 6.800 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
19:19:00
DKK 1.900
Louis Vuitton. Alma, limited edition
Louis Vuitton, Håndtaske med graffiti print. Model, Limited Edition Alma Stephen Sprouse Graffiti MM bag. Udført i hvidt læder med print i mørk beige, med hardware i krom metal samt lynlåslukning med store metal vedhæng. Indvendigt med interiør i beige alcantara samt et stort rum og 2 sidelommer....
Varenr: 5424393
DKK 10.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:20:00
DKK 1.300
Zylinder/ Hut
Zylinder/ Hut Stoffzylinder der Marke Fritz Reuter Düsseldorf, mit Karton von Ferdinand Schackert Innenmaßmaß: 19 x 15 cm; H. 18 cm. Karton mit großen Gebrauchsspuren, Hut mit kleinen Gebrauchsspuren an der Innenseite.
Varenr: 5430269
DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 21-09-2019
19:25:00
DKK 298
Mulberry. Sort skuldertaske
Mulberry. Sort skuldertaske. Model Mulberry Mitzy Shoulder bag. Udført i sort læder med hardware af messing. Tasken er med rem med spændedetaljer, Mulberry nitter samt lukning med magnetknap. Indvendigt med et stort rum, samt 2 inderlommer hvoraf et er med lynlås. H. ca. 42 cm, B. ca. 46 cm. ...
Varenr: 5423210
19:26:00
DKK 1.200
Mulberry taske, model East West Bayswater af sort Darwin læder
Mulberry taske, model East West Bayswater af sort Darwin læder, indvendigt med stort rum samt sidelomme med lynlås. H. 17 cm, L. 31 cm, B. 11 cm. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 5422283
DKK 3.800 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:30:00
Prada skuldertaske i sort nylon
Prada. Håndtaske udført af sort nylon og sort læder. Hardware af metal. Front med logo. Indvendigt med 3 større rum hvoraf et er med lynlås, samt sidelomme med lynlås. H. ca. 24 cm, L. ca. 36 cm. Fremstår med mindre brugsspor. Certifikat og dustbag medfølger.
Varenr: 5346995
DKK 3.800 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
19:33:00
Louis Vuitton, rejse/weekendtask, model keepall 55
Louis Vuitton, rejse/weekendtask, model keepall 55. Udført i monogram kanvas, Besætninger og hanke af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Produceret i Frankrig 1981. H. 31, L. 55, D. 24 cm. Fremstår med aldersrelateret patina og brugsspor.
Varenr: 5346993
DKK 5.200 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
19:39:00
Carl Lagerfeldt, lang figursyet frakke af ternet uld
Carl Lagerfeldt, lang figursyet frakke af ternet uld. Stor revers krave samt knaplukning. To pyntelommer med lynlås i front ved taljen. L. 145 cm. Indvendige ærmemål ca. 50 cm. Brystmål ca. 80 cm.
Varenr: 5422103
DKK 3.400 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:43:00
DKK 500
Louis Vuitton. Attachemappe
Louis Vuitton. Attachémappe i monogram canvas med hank i lyst kernelæder og spænder i forgyldt messing. Udstyret med bærehank og kodelåse, indvendigt betrukket med brunt læder med lommer m.m. Kode til låsene medfølger. L. 42, D. 33, H. 8 cm. Fremstår med en del brugsslitage på læder og metal både...
Varenr: 5407076
DKK 6.400 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:44:00
DKK 1.300
Minkpels med opslag, str. 46
Minkpels med god vidde og opslag på ærmer, str. ca. 46. To lommer, hægtelukning, 3 stk, sjalskrave og stor bundvidde ca. 232 cm. L. 100 cm, ærmelængde ca. 62 plus opslag på ca. 7 cm, brystvidde ca. 120 cm. Fremstår med brugspræg, herunder løs søm i foret.
Varenr: 5431354
DKK 2.600 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-09-2019
19:55:00
Louis Vuitton. monogram rejsetaske / kuffert
Louis Vuitton. monogram rejsetaske / kuffert, model Sirius 55 udført monogram kanvas med besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum og sidelomme med trykknap, samt bund med fastgørelses elastikker. H. ca. 50 cm, L. ca. 55 cm. D. ca. 18 cm. Produceret i Frankrig 2004. Fremstår med ...
Varenr: 5349760
DKK 7.600 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
19:55:00
Mulberry bucket taske
Mulberry bucket taske. Udført i brunt læder med hardware af messing. Tasken er med justerbar rem, lukning med rem og spænde samt lynlåslukning i siden. Indvendigt med et stort rum. Dustbag medfølger. H. ca. 33 cm, B. ca. 30 cm. Fremstår med mindre brugsspor.
Varenr: 5440254
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
19:55:00
 1 2 3 4 5 6 7 8 9  >>