Vurdering
12345...8»   Varer pr. side   224 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Diane von Furstenberg kjol
DIANE VON FURSTENBERG, kjol med gulmetall spännen, dragkedsfastsättning, storlek ca 38, längd ca 63 cm

Varenr: 5633830
DKK < 1.000 FI, Stockholms Auktionsverk, Helsinki 07-04-2020
10:18
Se mere
Céline rak öppen kappa i svart ull o cashmere
CÉLINE, rak öppen kappa i svart ull- och cashmereblandning med fickor i sidorna, FR storlek 40

Varenr: 5633850
DKK 2.749 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 07-04-2020
10:58
Se mere
Tory Burch långärmad topp i benvit bomull
TORY BURCH, långärmad topp i benvit genombruten bomull, fodrad med tillhörande underlinne, US storlek 10

Varenr: 5633852
DKK 1.375 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 07-04-2020
11:02
Se mere
Straeter Lite-On handväska
STRAETER, handväska, "Lite-On", svart läder, 1940/50-tal, invändigt liten glödlampa, förgyllda detaljer, spegel samt fack för cigaretter och läppstift, längd ca 29 cm

Varenr: 5633860
DKK 1.375 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 07-04-2020
11:18
Se mere
Chloé väska
CHLOÉ, väska i skinn med flätade detaljer och beslag och i mässingsfärgad metall, tygfodrad, bredd ca 40 cm ; dustbag medföljer

Varenr: 5633900
DKK 1.031 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 07-04-2020
12:38
Se mere
Balenciaga ärmlös klänning i svart
BALENCIAGA, ärmlös klänning i svart, överdel i polyester och kjol i ull med lagda veck, FR storlek 38

Varenr: 5633915
13:08
Se mere
Joan Sølund. Frakke i lys mahognifarvet mink ca. str. 48
Joan Sølund. Frakke i mahognifarvet female minkskind, front med revers, stor knap og hægtelukning. Indstikslommer. Ærmer med opsmøg. Mål ca. Rygl.97 cm, ærmer incl. opsmøg 66 cm, brystmål 140 cm. Lette brugsspor/madlugt. Der medfølger pandebånd. (2)

Varenr: 5633753
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-04-2020
13:28
Paula Rossi tasker - håndtasker i hhv blåt og brunt lak
Paula Rossi tasker - håndtasker i hhv blåt og brunt lak med gyldent hardware, indvendig flere rum samt aftagelig skulderrem. H. 19 x 29 og 19 x 30 Fremstår ubrugt (2)

Varenr: 5622689

DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 07-04-2020
13:57
Longchamp väska
LONGCHAMP, fodrad väska med top handle-handtag, rött krokodilpräglat läder, detaljer i metall, en dragkedsförsedd innerficka, logomärkt på etikett "Longchamp 1948 Made in Tunisia", bredd 37,5 cm, höjd 27,5 cm, djup 12 cm

Varenr: 5633955
DKK 2.235 FI, Stockholms Auktionsverk, Helsinki 07-04-2020
14:28
Se mere
Burberry lille håndtaske
Burberry, lille håndtasket i klassisk Nova check mønster. Tasken er i vinyl kanvas. Hardware af forkromet metal, håndtag af sort læder. Indvendigt med et stort rum samt sidelomme med lynlås, lukkes med magnet knap. Dustbag medfølger. H. ca. 19 cm, B. ca. 21 cm. D. ca. 8 cm. Fremstår med ...

Varenr: 5348302
DKK 2.800 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
14:32
Céline väska
CÉLINE, väska, läder samt monogrammönstrat tyg, invändigt märkt Celine, ca 40x38 cm

Varenr: 5633964
DKK 1.718 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 07-04-2020
14:46
Se mere
Mulberry håndtaske i sort læder
Mulberry. Håndtaske. Udført af sort læder. Hardware af messing. Udvendigt med lommer på begge af taskens sider. Indvendigt med et rum samt sidelomme med lynlås. H. ca. 22 cm, B. ca. 28 cm, D. ca. 7 cm. Fremstår med brugsspor samt lille blækklat i bund.

Varenr: 5623484
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
15:27
2020-0282 Mulberry taske, model Mini Seaton
Mulberry taske, model Mini Seaton, udført i sort/mørkeblåt læder. Gyldent hardware. Justerbar, aftagelig skulderrem. Bordeaux farvet interiør med to rum samt to lommer. H. ca. 18 cm. L. ca. 25 cm. D. ca. 11 cm. Dustbag medfølger. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og ...

Varenr: 5603280

DKK 4.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-04-2020
15:38
DKK 3.800
Louis Vuitton, skuldertaske model Sistina GM
Louis Vuitton, skuldertaske model Sistina GM udført af Damier canvas med gyldent hardware. Rødt interiør med to store rum, rum med lynlås samt to mindre sidelommer. H. 30 cm. B. 43 cm. D. 18 cm. Kun lette brugsspor. Købt hos Louis Vuitton Kbh. i 2010. Kvittering og dustbag medfølger

Varenr: 5538213
DKK 8.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-04-2020
16:09
Marc Jacobs väska
MARC JACOBS, hobo i svart präglat skinn med löstagbar axelrem, logofoder, tre innerfickor, ca 35x37 cm, dustbag

Varenr: 5634050
DKK 1.490 FI, Stockholms Auktionsverk, Helsinki 07-04-2020
17:38
Se mere
Missoni kofta
MISSONI, kofta, Italien, ullblandning med läderspännen, IT storlek 40

Varenr: 5634055
DKK 1.031 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 07-04-2020
17:48
Se mere
Louis Vuitton, mørkeblå clutch. Model Pochette Epi.
Louis Vuitton clutch. Model Pochette Epi. Udført i mørkeblåt Epilæder, med hardware af forgyldt metal. Pungen er med rem lille karabinhage samt lynlåslukning. Indvendigt med interiør i grå alcantara foer. H. ca. 13 cm, B. ca. 24 cm. Med brugsspor

Varenr: 5503010
DKK 2.800 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-04-2020
18:52
DKK 650
Escada, Damenkostüm, Gr. 46
Escada, Damenkostüm, Gr. 46, in roter Farbe, bestehend aus: 1 Sakko, L.:48 cm, 1 Rock, L.: 70 cm, Altersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren und kleinen Flecken, reinigungsbedürftig.

Varenr: 5573685
DKK 1.118 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 07-04-2020
19:04
DKK 298
2019-1282 Ray-Ban. To par solbriller (2)
To par solbriller. Ray-Ban RB3447 samt Ray-Ban RB4285 6303/11. Brugsspor. Etuier medfølger. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5629575
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-04-2020
19:39
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 60, monogram.
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 60. Udført i monogram kanvas med besætning af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1991. H. ca. 30cm, L. ca. 60cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor samt kraftig patinering.

Varenr: 5554100
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
19:56
DKK 1.300
Christina Dior. Vintage skuldertaske
Christina Dior. Vintage skuldertaske. Udført i bordeaux farvet oblique monogram twill med besætninger af læder, samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med to udvendige lomme. Indvendigt med 3 rum, samt 2 inderlommer hvoraf et er emd lynlås. H. ca. 20 cm, B. ca. 35 cm. Fremstår med ...

Varenr: 5634697
DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 07-04-2020
20:03
DKK 1.300
Chanel. Bælte med charms
Chanel. Bælte af metal med to rækker i front prydet med i alt 10 logocharms af resin. Justerbar længde: 85-95 cm. Største charms: Ø4,1 cm. Fremstår med mindre brugsspor. Original æske medfølger.

Varenr: 5599527
DKK 3.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 07-04-2020
20:15
Modist Susanne Juul. Håndlavet hat af indfarvet mink one size
Modist Susanne Juul Hat af med indfarvet mink one size vejl. pris 4000 kr Denne vare er en del af større temaauktion over eksklusive hatte og effekter fra Modist Susanne Juul under konkurs.

Varenr: 5602885
DKK 2.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 07-04-2020
20:17
Modist Susanne Juul. Håndlavet cocktail hat
Modist Susanne Juul. Håndlavet cocktail hat One size ca. vejl. pris 4200kr Denne vare er en del af større temaauktion over eksklusive hatte og effekter fra Modist Susanne Juul under konkurs.

Varenr: 5609754
20:30
Modist Susanne Juul Hat af med indfarvet mink one size

Varenr: 5602882
20:30
Modist Susanne Juul. Håndlavet stråhat One size
Modist Susanne Juul. Håndlavet stråhat. One size ca. vejl. pris 4000kr Denne vare er en del af større temaauktion over eksklusive hatte og effekter fra Modist Susanne Juul under konkurs.

Varenr: 5603515
20:30
Modist Susanne Juul. To håndstrikket hatte one size (2)
Modist Susanne Juul. To håndstrikket hatte one size vejl. pris 1950 kr (2) Denne vare er en del af større temaauktion over eksklusive hatte og effekter fra Modist Susanne Juul under konkurs.

Varenr: 5614232
DKK < 1.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 07-04-2020
20:30

Varenr: 5614243
DKK 1.400 DK, Hørsholm, Hammervej 1 07-04-2020
20:30
Modist Susanne Juul. Håndstrikket hat / hue med fake fur
Modist Susanne Juul. Håndstrikket hat / hue kantet med indfarvet fake fur. One size vejl. pris 2700 kr Denne vare er en del af større temaauktion over eksklusive hatte og effekter fra Modist Susanne Juul under konkurs.

Varenr: 5602799
20:31
Modist Susanne Juul. Håndlavet hat / hue af indfarvet sælskind. str 60
Modist Susanne Juul. Håndlavet hat / hue af indfarvet sælskind. Str 60 vejl. pris 6000 kr Denne vare er en del af større temaauktion over eksklusive hatte og effekter fra Modist Susanne Juul under konkurs.

Varenr: 5602826
20:31
12345...8»