Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
12345...6»   Varer pr. side   152 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
CKN of Scandinavia. Frakke af mink, str. 44
CKN of Scandinavia. Frakke af mørkebrun mink med hætte, front med hæklelukning, i siderne indstikslommer. L. 105 cm. Brystvidde: 122 cm. Indvendig ærmelængde: 49 cm. Str. 44. Fremstår med lettere brugsspor.

Varenr: 6145738
DKK 2.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24-01-2022
15:10
DKK 1.900
Skindjakke af Merino glat rulam og sølvræv str 44 no 501175
Skindjakke af Merino glat rulam og sølvræv front med hægter og stiklommer. Besætning af sølvræv på front, krave og ærmer. Fremstår ny og ubrugt. ca Længde 104cm , ærmer 65 cm, bryst 10 cm str 44. Ny og ubrugt.

Varenr: 6120862

DKK 12.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 24-01-2022
16:59
DKK 5.600
Louis Vuitton. Håndtaske, monogram Mini Lin Speedy 30.
Louis Vuitton, Håndtaske, Monogram Mini Lin Speedy 30 udført af mini lin monogram kanvas, med læderbesætninger og gyldent hardware. Indvendigt med et stort rum samt lille sidelomme. Datokode SP0086. H. 20, B. 30, D. 18 cm. Fremstår med brugsspor, samt blegning og pletter på kanvas..

Varenr: 6083058
DKK 4.800 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2022
18:32
DKK 3.800
Mr3 Jakke ræv, grøn, str S.
Mr3 Jakke ræv, grøn med høj krave og lynlåslukning. Uden lommer. Længde 66cm Ærme 68cm Bryst 120cm, str S.

Varenr: 6122369

DKK 10.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 24-01-2022
18:57
DKK 3.600
Birger Christensen. Pelsjakke af mink, str.40
Birger Christensen. Pelsjakke af mink, kinakrave, skrå indstikslommer, skjult hægtelukning, kort model, str. 40. L. 84cm. Ærmelængde 53 cm. Brystmål 118 cm. Minimale brugsspor samt ærmekanter indvendigt med mindre slid.

Varenr: 6088210
DKK 6.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-01-2022
19:01
Saga minkpels, Scanblack, str. 38
Kåbe af Saga Scanblack Superb mink. Front med hægtelukninger, stor prydsknap stiklommer og manchetter på ærmer. Størrelse 38/95 Ryglængde ca. 95 cm, ærmelængde ca. 65 cm. Fremstår med lette brugsspor, altid korrekt opbevaret.

Varenr: 6136477
DKK 5.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 24-01-2022
19:02
Burberry. Skuldertaske
Burberry. Skuldertaske udført i brunt læder samt kanvas. Gyldent hardware. Indvendigt stort rum, sidelomme med lynlås samt to mindre sidelommer. H. 22, B. 40, D. 14 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, ridser og snavs.

Varenr: 6147695
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2022
19:20
DKK 850
Minkfrakke str. 40/42
Minkfrakke. Front med hægtelukke og stiklommer. Str. 40/42. Armlængde 63 cm. Bryst 125. Ryg 125 cm. Fremstår med alm brugsspor.

Varenr: 6132357
DKK 3.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-01-2022
19:32
Zana italy ræv jakke fawn light str 38
Zana italy ræv jakke fawn light uden krave med hægtelukning og indstikslommer, samt tajlebælte. Længde 86cm Ærme 68cm Bryst 102 cm str. 38.

Varenr: 6122346

DKK 16.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 24-01-2022
19:37
DKK 8.600
Frakke af Sabaka, str. 38-40
Frakke af Sabaka med sjalskrave, skjult hægtelukning, indstikslommer, str. 38-40, L. 70 cm. Brystmål 92 cm. Ærmelængde 60 cm. Brugsspor samt flere steder gået op i syning.

Varenr: 6134432
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-01-2022
19:51
GUCCI. Læderbælte med logospænde af poleret stål
GUCCI. Sort logopræget læderbælte med GG logospænde af poleret stål. Bælte: B. 4 cm. Hullængde: 81,5/ 84/ 87 cm. Total længde: L. 99 cm. Spænde: 6x6,5 cm. Model nr. 111984-212956-85-34. Bæltet fremstår med brugsspor, ridser på spænde.

Varenr: 6145289
DKK 1.200 DK, Vejle, Dandyvej 24-01-2022
20:01
DKK 900
NATURES Collection. 'Katniss' jakke af russisk zobel, str. 40
NATURES Collection. 'Katniss' jakke af premium quality russisk zobelpels i tværgående design. Udført med 3/4 ærmer samt monteret med hægtelukning og stiklommer. Indvendig foret med 100% silke. Str. 40. Mærket: NATURES Collection. Martes Zibellina. Made in Germany. Ryglængde: 57 cm. Brystvidde: ...

Varenr: 6124960

DKK 32.000 DK, Vejle, Dandyvej 24-01-2022
20:30
DKK 25.000
NATURES Collection/ Copenhagen Fur. 'Gloria' jakke af Silver Blue dansk mink, str. 38-40
NATURES Collection/ Copenhagen Fur. 'Gloria' jakke af Silver Blue dansk mink. Udført med design af skiftevis brede bånd af naturlig længde mink afløst af smalle bånd af klippet mink, indvendigt foret med matchende silke med indvendig skjult lomme. Jakken er desuden udført med stiklommer, ...

Varenr: 6124962

DKK 20.000 DK, Vejle, Dandyvej 24-01-2022
20:40
DKK 15.000
Mulberry. Small Bayswater hånd-/ skuldertaske af gråt Classic Grain læder
Mulberry. Small Bayswater hånd-/ skuldertaske af Mole Grey/ gråt Classic Grain læder udført med stort åbent rum og sidelomme bag lynlås, fór af gråt alcantara, justerbar skulderrem med karabinlås samt silver-tone hardware. Model: Small Bayswater Satchel. Produktionsnummer: 10135559. L. 31 cm. H. ...

Varenr: 6149377
DKK 3.000 DK, Vejle, Dandyvej 24-01-2022
20:51
Chanel. Skuldertaske model GST 'Grand Shopping Tote'
Chanel, skuldertaske model GST 'Grand Shopping Tote' udført af brunt, quilted kaviar læder, front prydet med logo. Hardware af forgyldt metal. Rem af flettet læder og forgyldt metal. Indvendig tre rum, heraf et rum med lynlås samt sidelommer. H. 24 cm, B. 35 cm, D. 13 cm. Produktionskode ...

Varenr: 6134660
DKK 22.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 24-01-2022
21:36
DKK 16.000
Persian swakara pels . Str.-42.
Persian swakara pels med hægtelukning og stikslommer. Monteret med ensfarvet for. Str.-42. Længde: 87 cm. ærme: 60, bryst. 100cm. Ny og ubrugt.

Varenr: 6120805

21:58
DKK 5.600
Minkkåbe. Lang pels i farven 'Glow', str. 40.
Lang mink kåbe i lyserbrune/Glow skind, str ca. 40. Fremstår med krave, ærmer med vidde, to lommer og en indvendig skjult lomme, brunt for med bindebånd. Lukket med stor knap samt 4 hægter. Kåbelængde ca 118, brystmål ca 110 cm, bundmål ca 158 cm, ærme ca. 62 cm med opslag på ca. 5 cm. Mindre ...

Varenr: 6108488
DKK 6.400 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-01-2022
10:28
DKK 4.400
Hermès. Håndtaske, model Birkin 40
Hermès. Håndtaske, model Birkin 40 udført af brunt kalvelæder. Hardware af palladium. Indvendigt med et rum samt to sidelommer, heraf én med lynlås. H. 33, B. 40, D. 21 cm. Hængelås samt to nøgler medfølger. Udført i 2008. Yderligere plastik regnslag til tasken og original emballage. Fremstår med...

Varenr: 6134201
DKK 80.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2022
11:44
DKK 60.000
CPL.Vest af ræv med hætte. Str 40
CPL.Vest af ræv med hætte. Hægtelukning samt paspolerede lommer. Længde 76 cm. Brystvidde 100 cm. Str. 40. Nyproduceret.

Varenr: 6133125

DKK 4.800 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2022
12:49
Kløve & Lønberg. Rulamsfrakke, ca. str. 44
Kløve & Lønberg. Rulamsfrakke med hætte, knaplukning og stiklommer. Kanter og hætte af mink. Længde 92 cm. Ærmelængde 58 cm. Brystvidde 120 cm. Ca. str. 44. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6149916
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2022
15:58
Frakke af mink, str. ca. 38
Frakke af mørkebrun mink, front med hæklelukning, i siderne indstikslommer. L. 90 cm. Indvendig ærmelængde: 41 cm. Brystvidde: 108 cm. Str. ca. 38. Fremstår med lette brugsspor.

Varenr: 6134144
DKK 2.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 25-01-2022
17:24
Onstage bikerjakke lam str 38
Onstage bikerjakke af lam med høj krave og lynlåslukning, aftagelige ærmer med lynlåslukning , samt indstikslommer med lynlåslukning. Længde .50 cm, ærme 63 cm, bryst 84 cm str 38.

Varenr: 6122344

DKK 2.200 DK, Nivå, Stejlepladsvej 25-01-2022
18:56
Apart Skindkjole med frynser, str. 42
Apart skind kjole med frynser, str. 42. Nuance: sort. Lynlås i ryggen. Brystmål ca. 98 cm. Længde fra skulder til nederste søm. Fremstår ubrugt med mærkeseddel på.

Varenr: 6149946
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-01-2022
19:16
Minkfrakke med sjal (2)
Minkfrakke af brun skind, syet i vandrette baner, med snøre i talje og stor krage. Front med stiklommer og prydsknapper. Længde fra nakkesøm til nedre kant 78 cm. Ærmelængde fra skulder til håndled 64 cm. Bryst 105 cm. Størrelse ca. 36-38. Sjal i strikket mørkebrun mink og ender afsluttet med ...

Varenr: 6132360
DKK 5.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-01-2022
19:35
DKK 1.700
BLYFRI. 'Cube' taske, sort kalveskind
BLYFRI. 'Cube' taske udført i sort kalveskind. Tasken fungerer som ryg-, skulder- og kabinetaske. Tasken har stort rum i midt med plads til opbevaring og rum på bagside til remme m.v. 52x34x20 cm. Kan bære op til 32 l - 27 kg. BLYFRI er et dansk mærke. Dustbag. Fremstår ubrugt. Ca. vejl. pris ...

Varenr: 6081544
DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 25-01-2022
19:39
DKK 450
Minkpels. Levinsky, kort jakke
Levinskyjakke, Saga Superior, str 42 Kort jakke af mink, vandrette baner, front med hægtelukning, snøreregulering i høj krave og liv. Længde nakkesøm til nedre kant 55 cm, Ærme skuldersøm til håndled 60 cm. Fremstår med minimale brugsspor, sommeropbevaret korrekt.

Varenr: 6141850
DKK 12.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 25-01-2022
19:51
DKK 8.000
Ilse Jacobsen. Pelsjakke af ræv og rulam
Ilse Jacobsen. Jakke af rulam samt krave og kanter af rævepels med tre knapper, hvoraf en er itu. Detalje med slids i ærmerne. L. 64 cm. Ærme L. 50 cm. Bryst 108 cm. Fremstår med lette brugsspor.

Varenr: 6149055
DKK 3.200 DK, Aalborg, Nibevej 25-01-2022
19:52
Minkjakke kort, Saga, 38/40
Minkjakke kort, 38/40, besætninger af læder, ærmer afsluttet med spænder med similisten. Længde nakkesøm til nedre kant 54 cm. Ærmelængde skuldersøm til håndled 62 cm. Fremstår minimalt patineret, sommeropbevaret korrekt.

Varenr: 6138642
DKK 6.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 25-01-2022
19:55
DKK 3.400
Pels af ræv ca str M-L
Pels af indfarvet ræv med hætte og galoneret med ruskind, front med hægter og lommer ( hul i en af dem ). L 103 cm, ærmer 60 , bryst ca 100 cm. Brugsspor. ca str M-L

Varenr: 6150053
DKK 3.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 25-01-2022
19:55
Burberry. Frakke, str. 34
Burberry. Frakke i changerende bordeaux med sorte knapper med tilhørende bælte. Spænder i sort læder. Str. 34. Længde fra nakkesøm til nedre kant ca. 82 cm. Brystmål ca. 84 cm. Dustbag og original pose medfølger.

Varenr: 6138751
19:56
12345...6»