Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varenr: 4856153

DKK 1.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23-05-2018
19:01:00
Bang & Olufsen. Beovision 7-32, TV med gulvstand.
Bang & Olufsen. Beovision 7-32, TV, DVB T/C med gulvstand. Beo4 fjernbetjening MKIII samt ledning medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti herfra. Fremstår med minimale brugsspor.
Varenr: 4988262
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-05-2018
19:56:00
DKK 700
Varenr: 4986115

20:09:00
Walt Disney display / stander med indbygget TV
Walt Disney display / stander med indbygget TV. Viser Disney kortfilm á ca. 2 min. varighed, alle med dansk tale. Indvendigt på TV indstillelig volumeknap. Alder ubekendt. Fjernbetjening medfølger. Oprindeligt med lås, denne er fjernet. Brugsspor. H. 135. Fod: 100 x 55 cm.
Varenr: 5004198
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 23-05-2018
21:08:00
Bang & Olufsen. Beocenter 6-23 (3)
Bang & Olufsen. Beocenter 6-23, TV. 23" skærm. Vægbeslag samt Beo4 fjernbetjening (hotelversion) medfølger. Digital TV. Kan tilsluttes digital boks. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker.
Varenr: 4988560
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-05-2018
19:33:00
Bang&Olufsen, Fernseher
Bang&Olufsen, Fernseher, Röhrenfernsehgerät auf Edelstahlfuß, H.105cm-B.60cm-T.40cm-D.Fuß 44cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren sowie einige Kratzer.Lauritz.com garantiert nicht die Funktionalität.
Varenr: 4948746
DKK 1.489 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-05-2018
20:00:00
DKK 298
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Varenr: 4892329

DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-05-2018
19:15:00
Varenr: 4970528

DKK 1.800 DK, Odense, Kratholmvej 26-05-2018
09:05:00
Bang & Olufsen, Fernsehn BeoVision 1
Bang & Olufsen, Fernsehn BeoVision 1, Korpus aus poliertem Aluminium, mit Herstelleretikett und Seriennummer, ohne Fernbedienung. Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion und Vollständigkeit. Alters- und Gebrauchsspuren.
Varenr: 4987584
DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 26-05-2018
20:02:00
DKK 298
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varenr: 4856142

DKK 1.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26-05-2018
20:06:00
Varenr: 4988559
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-05-2018
19:33:00
Varenr: 4988558
19:34:00
Bang & Olufsen. Beocenter 6-23 TV.
Bang & Olufsen. Beocenter 6-23 TV. Kan tilsluttes digital kabel. Beo4 fjernbetjening samt ledninger medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti herfra. Fremstår med minimale brugsspor.
Varenr: 5001455
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-05-2018
19:15:00
Bang & Olufsen. Beovision 8-40 TV.
Bang & Olufsen. Beovision 8-40 TV med digital tuner samt 2 HDMI indgange. Beo4 fjernbetjening samt ledninger medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti herfra. Fremstår med minimale brugsspor.
Varenr: 5001452
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-05-2018
19:36:00
Bang & Olufsen. Beovision 8-40 TV med tilhørende kabinet.
Bang & Olufsen. Beovision 8-40 TV med digital tuner samt 2 HDMI indgange med dertilhørende Bang & Olufsen kabinet. Beo4 fjernbetjening samt ledninger medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti herfra. Fremstår med minimale brugsspor.
Varenr: 5001448
DKK 7.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-05-2018
19:39:18
Bang & Olufsen. Et par Beolab 1 højtalere (2)
Bang & Olufsen. Et par Beolab 1 højtalere, type no. 6841. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti herfra. Fremstår med minimale brugsspor. (2)
Varenr: 4988266
DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-05-2018
20:18:44
DKK 5.800
Bang & Olufsen. Beovision 7 - 32'' MKlll fladskærm med garanti
BANG & OLUFSEN. BeoVision 7-32" LCD Fladskærms TV med DVD afspiller og close up vægbeslag. Højttalermedfølger ikke. Beo4 fjernbetjening samt manual medfølger Der ydes 6 mdr. garanti fra hammerslag af professionel sælger. Udført i Sort / Aluminium, Dolby Digital Surround modul -MasterLink - ...
Varenr: 4993281
DKK 2.000 DK, Kolding, Trianglen 29-05-2018
21:03:00
DKK 650
Bang & Olufsen TV
BANG & OLUFSEN, TV, Beovision 7, Television, ca 32 tum, inklusive fjärrkontroll, instruktionsbok medföljer, höjd ca 118, 100x28 cm
Varenr: 5010454
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 30-05-2018
13:04:00
Se mere
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32, samt BeoLab 7,1 høtaler med fod (3)
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32" med BeoLab 7.1 højtaler og sokkel. kode til tv (2529) Fjernbetjening medfølger. samt denver digital tuner. Fremstår med almindelige brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Varenr: 5009921
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-05-2018
19:52:00
Bang & Olufsen TV
BANG & OLUFSEN, TV, Beovision 8-32 LCD Television, inkl. fjärrkontroll, formgiven av David Lewis 2007
Varenr: 5010802
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Baltzarsgatan 30-05-2018
21:49:00
Se mere