Vurdering
   Varer pr. side   9 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...

Varenr: 5516668

DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 07-04-2020
12:01
Bang & Olufsen. Motorsokkel MS 4107
Bang & Olufsen. Motorsokkel MS 4107. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5608163
DKK 1.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 07-04-2020
20:41
Stort fladskærms TV fra Panasonic. 65''
'Professional Monitor Panasonic'. 65” plasma TV. Fremstår uden ledninger og remote. Skærm med enkelte tydelige ridser. Gammel model uden HDMI indgang. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5632384
DKK < 1.000 DK, Kolding, Trianglen 08-04-2020
15:31
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...

Varenr: 5516699

DKK 1.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 08-04-2020
19:06

Varenr: 5516667

DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 08-04-2020
19:52
BenQ W6000 DLP-projektor med lærred (2)
BenQ W6000 DLP-projektor, sort. Features : Full-HD, LensShift, 2 HDMI-indgange mm. Medfølgende lærred B. 2,5 m. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 5634941
DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 08-04-2020
20:42

Varenr: 5516670

DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 09-04-2020
19:11
Griven 'GoboLED 80 D'. Projektor
Griven 'GoboLED 80 D'. Projektor. Til indendørs og udendørs projektering af grafisk mønster. Kasse af grålakeret aluminium, justerbar monteringsbøjle. H. 22,5, B. 15, L. 42,5 cm. Kabellængde ca. 140 cm. Fremstår med brugsspor. Virkede ved vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for ...

Varenr: 5636989
DKK 2.000 DK, Vejle, Dandyvej 09-04-2020
19:48
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...

Varenr: 5550184

DKK 1.800 DK, Odense, Kratholmvej 11-04-2020
19:15