Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. Beovision 8, 26 tommer (2)
Bang & Olufsen. BeoVision 8-26" fladskærm med Beo4 fjernbetjening. Brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5440974
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-09-2019
19:27:00
LG Signature OLED 4K 77
LG fladskærm, 77", model Signature. LG W7 ultra-tyndt, 2.57 millimeter. Opløsning : 3840 x 2160. 4K OLED TV OLED77W9PLAAEU. Str ca: 99 x 172 cm, Tykkelse:2.57 millimeter. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med minimale Brugsspor.
Varenr: 5430197
DKK 76.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
20:20:00
DKK 38.000
Laserdisc med 50+ discs
Pioneer laserdisc CLD-M301 mangler startknappen samt 50+ laserdisc's. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5441111
DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-09-2019
13:24:00
Loewe Monolit Stahlversion Limited Edition, Röhren TV
Loewe Monolit Stahlversion Limited Edition,
Varenr: 5438057
DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 25-09-2019
16:05:36
DKK 298
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Varenr: 5399198

DKK 1.800 DK, Odense, Kratholmvej 25-09-2019
20:00:00
Zwei Lautsprecher von Loewe (2)
Varenr: 5437052
20:05:00
DKK 298
Bang & Olufsen. zwei Lautsprecher (2)
Varenr: 5437051
DKK 2.235 DE, Hamburg, Große Elbstraße 25-09-2019
20:06:00
DKK 894
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Varenr: 5356722

DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-09-2019
21:00:00
Loewe Art 37 fladskærm, model Xelos HD+ 100 / DR+
Loewe Art 37" fladskærm, model Xelos HD+ 100 / DR+ med to HDMI indgange. Analog tv med fjernbetjening. Art no. 67419 D49, Serienr. 02519. CH-Typ L2710. Serviceret hos autoriseret Löewe forhandler som tilbyder 3 mdr. garanti. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 5434340
DKK 2.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-09-2019
18:00:00