Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
   Varer pr. side   10 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Henning Koppel for Georg Jensen. Vejrstation (4)
Henning Koppel for Georg Jensen. Vejrstation af rustfrit stål samt glas bestående af: termometer, barometer og hygrometer samt ur. Ø. 10 cm. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4)

Varenr: 6136552
DKK < 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22-01-2022
19:27
DKK 500
Gustav Becker vægur / regulatorur i kasse af egetræ
Gustav Becker vægur / regulatorur i kasse af egetræ hvid urskive med romertal, lodder, optræksnøgle og pendel medfølger, aldersrelateret brugsspor. H. ca. 115 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6144270
DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23-01-2022
11:21
Vægur af guld bemalet træ
Vægur af guld bemalet træ. H. 50 cm. B. 31 cm. Monteret med blomsterværk og dekoreringerne. Nøgle til optræk medfølger ikke.

Varenr: 6142279
DKK < 1.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 23-01-2022
12:26
Menu. Marble Wall Clock White.
Menu. Marble Wall Clock af marmor, med visere i messing. designet af Norm Architects Ø.30 cm. Nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto!.

Varenr: 6145281

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-01-2022
15:49
Menu. Marble Wall Clock af marmor, med visere i messing. designet af Norm Architects Ø.30 cm. Nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto.

Varenr: 6145278

15:51
Vægur / regulatorur, sortlakeret kabinet, mrk. Gustav Becker, 1800 / 1900-tallet
Vægur / regulatorur, urskive m/ romertal & hårrevner, sortlakeret kabinet, mrk. Gustav Becker, 19. / 20. Årh., pendul, nøgle samt 2 stk. lodder medfølger, L. 124, B. 38 cm. Fremstår m/ alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6138819
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 23-01-2022
19:23
DKK 1.700
Devina. Skibsur og barometer af messing (2)
Devina. Skibsur og barometer af messing. Fremstår med brugsspor. Ø.15 cm. (2)

Varenr: 6146213
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2022
20:07
Menu. Marble Wall Clock af marmor, med visere i messing. designet af Norm Architects Ø.30 cm. Nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto!. vejl.udsalgspris 2999,-

Varenr: 6094868

DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2022
10:20
Bering. Rundt vægur, quartz i org. æske
Bering. Rundt vægur, sort urskive m/ stregindeks af rustfrit stål m.m., quartz, i org. æske, Ø 29,2 cm. Håndteringsmærker på æske. Uret gik på vurderingstidspunktet, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten eller for batteriets levetid.

Varenr: 5999186

DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 25-01-2022
19:10
DKK 850

Varenr: 6150624

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2022
09:00