Vurdering
   Varer pr. side   15 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Menu. Marble Wall Clock White.
Menu. Marble Wall Clock af marmor, med visere i messing. designet af Norm Architects Ø.30 cm. Nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto!.

Varenr: 6094877

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-11-2021
18:02
Menu. Marble Wall Clock af marmor, med visere i messing. designet af Norm Architects Ø.30 cm. Nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto.

Varenr: 6115422

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-11-2021
12:20
Menu. Marble Wall Clock af marmor, med visere i messing. designet af Norm Architects Ø.30 cm. Nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto!. vejl.udsalgspris 2999,-

Varenr: 6094868

DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 30-11-2021
13:13

Varenr: 6094882

14:05
Bering. Rundt vægur, quartz i org. æske, sort
Bering. Rundt vægur, sort urskive m/ stregindeks af rustfrit stål m.m., quartz, i org. æske, Ø 29,2 cm. Håndteringsmærker på æske. Uret gik på vurderingstidspunktet, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten eller for batteriets levetid.

Varenr: 6054256

DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 30-11-2021
17:03
Junghans. Vægur, 20 årh. 1. halvdel
Junghans. Vægur med kasse af sortlakeret træ, hvidemaljeret urskive med romertal. H. 77 cm. Pendul samt optræksnøgle, medfølger. Manglende topdekoration. Fremstår med aldersrelateret brugspræg, herunder enkelte afslag / finérafslag.

Varenr: 6123432
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-11-2021
18:32
Henning Koppel for Georg Jensen. Vejrstation med ur (4)
Henning Koppel for Georg Jensen. Vejrstation af sortlakeret metal med sort skive bestående af barometer, termometer, hygrometer og vægur. Ø. 10 cm. Fremstår med brugsspor, barometeret med lille slidmærke på kant, uret virker ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Varenr: 6123343
DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 01-12-2021
11:32

Varenr: 6094871

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-12-2021
14:41

Varenr: 6094879

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 02-12-2021
19:37

Varenr: 6094872

20:11

Varenr: 6094874

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-12-2021
11:55

Varenr: 6094876

12:40

Varenr: 6094881

12:56
Bering. Rundt vægur, quartz i org. æske

Varenr: 5999186

DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 03-12-2021
15:30
DKK 850
Biegert & Funk. Qlocktwo classic vægur
Biegert & Funk. Qlocktwo classic vægur med ramme af hvidlakeret træ, frontcover af poleret akrylglas. H. 45 B. 45 D. 2 cm. Fremstår med minimale/få brugsspor, i original emballage.

Varenr: 6117746
DKK 4.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 04-12-2021
20:15