Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
   Varer pr. side   22 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Husqvarna sneslynge
Husqvarna sneslynge model ST 268 EPT. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med støv. Maskinen er ubrugt. Har stået på lager i en årrække hos Østre Landsret. Maskinen har ikke været startet i mange år. Proveniens: Østre Landsret. Bernstorffs Palæ. København.

Varenr: 6149807
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2022
19:23
Fejekærre og fejemaskine (2)
Fejekærre af lakeret metal og fejemaskine model Haaga 476. Fremstår med brugsspor. Proveniens: Østre Landsret. Bernstorffs Palæ. København.

Varenr: 6150706
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2022
10:24
M341/21 Husqvarna højtryksrenser
Husqvarna højtryksrenser model PW 360. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6150635
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2022
11:24
DKK 1.200
Max værktøjskuffert/ dewalt boremaskine/ Multimeter digital (3)
1 stk. max værktøjskuffert. 1 stk. Borehammer D25033K-QS SDS-Plus 1 stk. Digital multimeter med 4-cifret digitalt display i original æske (3) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Varenr: 6150121
DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-01-2022
13:28
DKK 650
Contimac, 12 speed Søjle boremaskine
Contimac, 12 speed Søjle boremaskine, 1999, model CH-16N. Fremstår med alm brugsspor samt svejsning midt på søjlen. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6146720
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26-01-2022
18:26
DKK 1.300
Donkraft til 3 ton
Donkraft til 3 ton. Brugt få gange. Fejl og defekter kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6124863
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 26-01-2022
18:40
Høvlebænk
Høvlebænk. L 158 cm. Brugsslitage.

Varenr: 6149573
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-01-2022
18:49
Rullestillads, Jumbo, ståhøjde 5,5 m
Rullestillads bestående af foldestillads med hjul. Ståhøjde 5,5 m., arbejdshøjde 7,5 m. Med støtteben, ekstra skråstivere og gelænder. Fremstår med brugsspor i form af spor efter vejrlig. Observer at modelfoto viser lignende stillads, to platforme medfølger.

Varenr: 6150687
DKK 12.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26-01-2022
19:04
DKK 6.200
M340/21 Festool excentersliber
Festool excentersliber model RO 125 FEQ. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med mindre brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6150634
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-01-2022
19:49
Samling dykpumper og slanger (8)
Fire dykpumper med fire tilhørende slanger. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. Proveniens: Østre Landsret. Bernstorffs Palæ. København.

Varenr: 6150076
19:58
Samling div. gipsskruer mm. (7)
Samling div. gipsskruer mm. Fremstår i ubrudt emballage.

Varenr: 6143506

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-01-2022
12:26
Massivt sildebensparket af teaktræ. Square 108 kvm.
Massivt sildebensparket/enkeltstavs af ubehandlet teaktræ. Kan lægges i flere mønstre. 300*60*10 mm. Velegnet til gulve/vægbeklædning/borde m.v. 12 pakker med hver 9,00 m2. (1 palle).

Varenr: 6145647

DKK 26.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28-01-2022
15:02
DKK 15.500
Sorte og hvid gulv / væg fliser, 300 x 300 mm, ca. 106 kvm (108)
106,92 m2 hvide og sorte keramisk glaserede gulv/væg fliser, str. 300x300x7 mm, 108 pakker med 0,99 m2 pr. pakke – der er 11 fliser i hver pakke. (108)

Varenr: 6125970

DKK 7.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28-01-2022
18:56
DKK 5.000
Værktøjssæt i alukuffert
Værktøjssæt med værktøj i Chrome Vanadium. Bestående af adskillige dele. Kuffert med lås, to nøgler medfølger.

Varenr: 6104115

DKK 1.300 DK, Odense, Kratholmvej 28-01-2022
19:30
DKK 700
Massivt sildebensparket af Mahogni. Square. 108 kvm
Massivt sildebensparket/enkeltstavs af ubehandlet Mahogni. Kan lægges i flere mønstre. 300*60*10 mm. Velegnet til gulve/vægbeklædning/borde m.v. 60 pakker med hver 1,80 m2. = 108 kvm. (1 palle)

Varenr: 6139567

19:54
DKK 15.500
Fein akku skruemaskine
Fein akku 12V skruemaskine med to batterier, lader, div borepatroner og vinkelforsats og kuffert. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6141982
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-01-2022
15:40
DKK 450
Parti Smartstore plastboxe (150)
Parti Smartstore opbevaringsboxe i klar plast med låg. Indeholder 2 liter og måler 21*17*11 cm. Fremstår med alm. brugsspor. (150)

Varenr: 6151406
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 29-01-2022
19:33
Planmeca. Samling tandlægeudstyr
Planmeca Prostyle Compact tandlægeudstyr fra 1996 - 2009 bestående af fire tandlægestole, div. udstyr i form af røntgen udstyr, lamper, slanger mm. Fremstår med brugsspor og adskilt. Fejl / mangler forekommer.

Varenr: 6150711
DKK 14.000 DK, Aalborg, Nibevej 29-01-2022
19:45
DKK 10.000
Sorte gulv / væg fliser, 300 x 300 mm, ca. 106 kvm (108)
106,92 m2 sorte keramisk glaserede gulv/væg fliser, str. 300x300x7 mm, 108 pakker med 0,99 m2 pr. pakke – der er 11 fliser i hver pakke. (108 pakker / 1 palle)

Varenr: 6131750

DKK 7.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-01-2022
15:51
DKK 5.000
Kyner & Co. Samling dørgreb (17)
Kyner & Co. Samling greb til skabslåger. Fremstillet af plast og messing. Ø. 58 mm. Fremstår med brugsspor og et defekt greb. (17)

Varenr: 6152209
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-01-2022
18:21
Mosaic stenvæg, antracit grå naturskifer
Antracitgrå mosaic stenvæg af 100% ægte natur-skifer, knap.14m² til opsætning på væg. Kan benyttes både indvendigt og udvendigt. Størrelsen pr. stykke ca. 15 x 60 cm, tykkelsen er variabel 10 - 25 mm. Vægt ca. 2-300 kg, Pakket i mindre papkasser. 8 flasker stenvægsrens medfølger.

Varenr: 6062007

DKK 5.600 DK, Odense, Kratholmvej 30-01-2022
19:33
DKK 2.800
Kastrup. To vinduer, hvidlakeret, træ/alu (2)
Kastrup. To vinduer, hvidlakeret, træ/alu H. ca.168 B. ca. 171 cm. Fremstår med ubrugte med håndteringsspor. (2)

Varenr: 6152379
DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-01-2022
19:46