Inviter en vurderingsekspert på hjemmevurdering - fysisk eller online!


Har du glemt guld i skuffer, skabe, kælder eller på loftet? Lad os vurdere dine ting enten i dit hjem eller online - nemt og uforpligtende! Vores kunder sidder klar til at byde på det, du ikke længere bruger. Husk vi tilbyder gratis afhentning - læs hvordan her.

Lauritz' mange kyndige og engagerede vurderingseksperter elsker at komme på visit; enten hjemme hos dig i dine stuer eller virtuelt via Facetime, Skype eller WhatsApp.

Få en Live Video Vurdering via FaceTime, Skype eller WhatsApp her. Ønsker du kun have nogle få, udvalgte ting vurderet, er det nemmeste og hurtigste selv at uploade fotos af dine ting og få en online vurdering. Det gør du her.


Find din lokale vurderingsekspert herunder og få besøg hjemme hos dig - ring eller skriv til os allerede i dag!

Sjælland

 

Herlev

Helle Kamvig
Tlf +45 2629 1016
Mail helle.herlev@lauritz.com
June Maestri Ditlevsen
Tlf +45 2689 1908
Mail june.herlev@lauritz.com

Roskilde

Adriaan de Boer
Tlf +45 4674 4040
Mail adriaan.roskilde@lauritz.com
Zadine Serge
Tlf +45 46744040
Mail Zadine.roskilde@lauritz.com

Nivå

Thomas Lembourn
Tlf +45 6023 6507
Mail thomas.nivaa@lauritz.com
Lars Johannesson
Tlf +45 2260 5094
Mail lars.nivaa@lauritz.com
Kresten Landsberger Andreasen
Tlf +45 2617 7719
Mail kresten.nivaa@lauritz.com

Næstved

Per Helmer Nielsen
Tlf +45 2323 4279
Mail per.nastved@lauritz.com
Lene Dinesen
Tlf +45 5575 2921
Mail lene.nastved@lauritz.com
Philip Krabbe
Tlf +45 5575 2928
Mail philip.nastved@lauritz.com
Steffen Dinesen
Tlf +45 4085 3004
Mail steffen.nastved@lauritz.com
Christian Soelberg
Tlf +45 5575 2925
Mail christians.nastved@lauritz.com

 

Jylland

 

Aarhus

Jens Normann Buch
Tlf +45 2610 5125
Mail jens.aarhus@lauritz.com
Torben W Bisgaard
Tlf +45 2214 9232
Mail torbenb.aarhus@lauritz.com
Dorte Madsen
Tlf +45 2214 9235
Mail dortem.aarhus@lauritz.com
Mogens Meldgaard
Tlf +45 2675 4495
Mail mogens.aarhus@lauritz.com
Anette Bjørg
Tlf +45 6024 1088
Mail annette.aarhus@lauritz.com

Aalborg

Judith Omme
Tlf +45 2214 9226
Mail judith.aalborg@lauritz.com
Benno Blæsild
Tlf +45 2214 9223
Mail benno.aalborg@lauritz.com
Kim Andersen
Tlf +45 2214 9222
Mail kim.aalborg@lauritz.com
Veronika Botin
Tlf +45 2570 8227
Mail veronika.aalborg@lauritz.com
Morten Sander
Tlf +45 6162 0034
Mail mortens.aalborg@lauritz.com

Vejle

Lars Fuglsang-Madsen
Tlf +45 3131 0956
Mail lars.vejle@lauritz.com

Kolding

Steen Smedegaard Rønnow
Tlf +45 3073 7995
Mail steen.aarhus@lauritz.com
Mette Sofie Nielsen
Tlf +45 3073 7892
Mail mette.aarhus@lauritz.com

Esbjerg

Ingelise Berg
Tlf +45 2568 0188
Mail inge-lise.esbjerg@lauritz.com
Peter Melsen
Tlf +45 21654532
Mail peter.esbjerg@lauritz.com

 

Fyn

 

Odense

Stina Tingkær
Tlf +45 6396 2256
Mail stina.odense@lauritz.com
Leif Tingkær
Tlf +45 6396 2259
Mail leif.odense@lauritz.com
Martin Jensen
Tlf +45 6396 2255
Mail martin.odense@lauritz.com
Tina Hannibal Bach
Tlf +45 6396 2257
Mail tina.odense@lauritz.com

 

Bornholm

 

Rønne

Niels Lau
Tlf +45 2777 0089
Mail niels.nastved@lauritz.com