Kategori  Vurdering 
Tid Showroom
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog Vis brugte varer
Vis
Nyproducerede varer

Mød Lauritz.com Aalborg


 


Filialchef/Partner:

Judith Omme
Tlf +45 2214 9226
Mail judith.aalborg@lauritz.com
Læs mere om Judith


Vurderingsekspert:

Kim Andersen
Tlf +45 2214 9222
Mail kim.aalborg@lauritz.com
Læs mere om Kim      



Vurderingsekspert:
Benno Blæsild
Telefon +45 2214 9223
Mail benno.aalborg@lauritz.com
Læs mere om Benno     

   





 

 

 

 

 

 

Vurderingsekspert, frimærker:
Carsten Andersen
Telefon +45 9812 3000
Mail carsten.aalborg@lauritz.com

 

 

 

 



Trainee/Vurderingsekspert:
Bjarke Flyvholm
Telefon +45 2570 8227
Mail bjarke.aalborg@lauritz.com
Læs mere om Bjarke     
         

     

    

       

Lauritz.com Aalborg | Nibevej 18 A | 9200 Aalborg SV
Tlf (+45) 9812 3000 | Fax (+45) 9813 1411
Mail aalborg@lauritz.com brug mailservicen 
CVR CVR DK37313092