Mød Lauritz.com Herlev




Vurderingschef:

Helle Kamvig
Tlf +45 2629 1016
Mail helle.herlev@lauritz.com
Læs mere om Helle


Partner og Filialchef:
Peter Birk
Tlf +45 4450 9800
Mail Peter.herlev@lauritz.com


Vurderingsekspert:
June Maestri Ditlevsen
Tlf +45 4450 9815
Mail june.herlev@lauritz.com
Læs mere om June
 

Vurderingsekspert:
Johs Schmidt
Telefon  +45 3055 0028
Mail: johs.herlev@lauritz.com
Læs mere om Johs            



Vurderingsekspert:

Julie Brandrup Madsen
Tlf +45 268 98714
Mail julie.herlev@lauritz.com
Læs mere om Julie



Vurderingsekspert:

Ross Wilhelmsen
Tlf +45 2049 1589
Mail ross.herlev@lauritz.com
Læs mere om Ross    



Vurderingsekspert:
Thorbjørn Bechmann
Tlf +45 4450 9800
Mail thorbjorn.herlev@lauritz.com


Vurderingsekspert:
Søren Skafte
Tlf +45 4450 9800
Mail soren.herlev@lauritz.com
Læs mere om Søren 



Vurderingsekspert:
Frederik Munk Gammerath
Tlf +45 2684 7829
Mail frederik.herlev@lauritz.com


Vurderingsekspert:
Rune Weischer
Tlf +45 2712 4984
Mail rune.herlev@lauritz.com




   
 

Vurderingsekspert:
Peter Kvist Christiansen
Tlf +45 4450 9800
Mail Peterc.herlev@lauritz.com
 

Vurderingsekspert:
Maj Persdatter
Tlf +45 4450 9800
Mail Maj.herlev@lauritz.com

 


Vurderingsekspert:
Kaare Christiansen
Tlf +45 4450 9800
Mail Kaare.herlev@lauritz.com



Specialist Jewellery:
Rie Sahlholdt Dalager   
Tlf +45 4450 9800
Tlf +45 2689 8718   
Mail rie.herlev@lauritz.com
Læs mere om Rie


        


Lauritz.com Herlev | Dynamovej 11 | 2860 Søborg
Tlf (+45) 4450 9800 | Fax (+45) 4674 4060
Mail herlev@lauritz.com brug mailservicen 
CVR 30283260