Kategori  Vurdering 
Tid Showroom
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog Vis brugte varer
Vis
Nyproducerede varer

Mød Lauritz.com Herlev




Vurderingschef:

Helle Kamvig
Tlf +45 2629 1016
Mail helle.herlev@lauritz.com
Læs mere om Helle


Vurderingsekspert:

Thomas Nymann
Tlf +45 4674 4040
Mail thomasn.herlev@lauritz.com



Vurderingsekspert:
June Maestri Ditlevsen
Tlf +45 4450 9815
Mail june.herlev@lauritz.com
Læs mere om June
 

Vurderingsekspert:
Johs Schmidt
Telefon  +45 3055 0028
Mail: johs.herlev@lauritz.com
Læs mere om Johs            



Vurderingsekspert:

Julie Brandrup Madsen
Tlf +45 268 98714
Mail julie.herlev@lauritz.com
Læs mere om Julie



Vurderingsekspert:

Ross Wilhelmsen
Tlf +45 2049 1589
Mail ross.herlev@lauritz.com
Læs mere om Ross    



Vurderingsekspert:

Per Kofoed
Tlf +45 4450 9800
Mail perk.herlev@lauritz.com



Vurderingsekspert:
Søren Skafte
Tlf +45 4450 9800
Mail soren.herlev@lauritz.com
Læs mere om Søren 



Vurderingsekspert:
Frederik Munk Gammerath
Tlf +45 2684 7829
Mail frederik.herlev@lauritz.com


Vurderingsekspert:
Rune Weischer
Tlf +45 2712 4984
Mail rune.herlev@lauritz.com

   
   

Lauritz.com Herlev | Dynamovej 11 | 2860 Søborg
Tlf (+45) 4450 9800 | Fax (+45) 4674 4060
Mail herlev@lauritz.com brug mailservicen 
CVR 30283260