Kategori  Vurdering 
Tid Showroom
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog Vis brugte varer
Vis
Nyproducerede varer

Mød Lauritz.com Odense


 


Filialchef/Vurderingsekspert:

Stina Tingkær
Tlf +45 6396 2256
Mail stina.odense@lauritz.com
Læs mere om Stina


Filialdirektør/Vurderingsekspert:

Leif Tingkær
Tlf +45 6396 2259
Mail leif.odense@lauritz.com
Læs mere om Leif


Vurderingsekspert:

Martin Jensen
Tlf +45 6396 2254
Mail martin.odense@lauritz.com
Læs mere om Martin           


Vurderingsekspert:

Peter Kragh
Tlf +45 6396 2240
Mail peter.odense@lauritz.com
Læs mere om Peter


Vurderingsekspert:
Tina Hannibal Bach
Telefon +45 6396 2257
Mail tina.odense@lauritz.com
Læs mere om Tina          

 

 

 

 


      

 

          

 

     

 

       

 

 


Lauritz.com Odense | Kratholmvej 51 | 5260 Odense S
Tlf (+45) 6396 2240 | Fax (+45) 6396 2241
Mail odense@lauritz.com brug mailservicen 
CVR 26397944