Kategorie  Schätzpreis
Nur deLuxe-Artikel Nur Artikel in der gewählten Sprache Gebrauchtwaren

Warennummer: 5271753
Die Auktion ist annulliert
Schätzpreis: DKK 1.600
EUR 215
Zum angegebenen Preis kommen Zuschlagsgebühr und   22,5% Käuferprovision hinzu.
Beschreibung:
G.F. Clement / Gad Frederik Clement (1867-1933) tilskrevet. Skitse af barn i have, olie på lærred, betegnet og dateret på bagside med bly G Clement 1890, 46x25 cm (56x35). Med afskalninger og lille overmaling, samt senere tusch markering på bagside.

Die Auktion endet:  17.03.2050 21:34:00

Gebotsverlauf

Zeigen    Gebote
KundennummerDatumZeit (CET)Gebot
698843 13.03.2019 13:29:30 DKK 300