Kategorie  Schätzpreis
Nur deLuxe-Artikel Nur Artikel in der gewählten Sprache Gebrauchtwaren

Vilhelm Bille. Marine Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5041279

Warennummer: 5027892
Die Auktion ist beendet
Zuschlag: DKK 2.200
EUR 295
Schätzpreis: DKK < 1.000
EUR < 125
Zum angegebenen Preis kommen Zuschlagsgebühr und   22,5% Käuferprovision hinzu.
Beschreibung:
Vilhelm Bille (1864-1908) Olie på lærred. Marinemotiv, sign. Vilh. Bille 93. 90 x 135 cm (124 x 169 cm). Lærred med revne, krakeleringer mm.

Die Auktion endet:  21.06.2018 19:27:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Transportpreise

Gebotsverlauf

Zeigen    Gebote
KundennummerDatumZeit (CET)Gebot