Kategorie
Zeit
Schätzpreis
   Waren pro Seite   7 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Motorcykel Regal Raptor DD250E-9
Motorcykel. DADYW. Vægt ca. 160 kg. 234m3. Benzin motor. Reg.1.gang i 2007. Der medfølger tilbehør i form af styrthjelme, dragt, visir mm. Ikke indregistreret. Med aldersrelaterede brugsspor/skramme mm. der medfølger mappe med servicepapirer, brugsvejledning osv. Lauritz.com indestår ikke for ...

Warennr.: 5736955
EUR 671 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 12.08.2020
18:31
EUR 174
Zündapp Bella R154 motorscooter
Zündapp motorscooter model Bella R154 med stelnummer R34408. Dansk registreringsattest. Registreret første gang 1958. Vægt. 137kg. Drivkraft. Benzin (el-start). Fremstår med brugsspor dog med nyere lakering. Virker ifølge rekvirent.

Warennr.: 5736320
EUR 4.027 DK, Aalborg, Nibevej 12.08.2020
19:10
EUR 2.013
Compac, støttebukke til båd (5)
Compac, kraftige støttebukke, model CAX8H til båd, kapacitet på max 8 ton pr. buk. Fremstår med alm. brugsspor. (5)

Warennr.: 5737370

Neuware
EUR 537 DK, Odense, Kratholmvej 12.08.2020
19:30
EUR 215
Bådhunde galvaniseret jern (2)
Bådhunde, hver op til ca. 1000 kg. af galvaniseret jern med svingbare hjul for nem transport af både. Fremstår med alm. brugsspor. (2)

Warennr.: 5737384

Neuware
EUR 671 DK, Odense, Kratholmvej 12.08.2020
20:30
Stenhøj, 2-søjlet autolift
Stenhøj, 2-søjlet autolift, 1997, vedligeholdt med årlige eftersyn. Fremstår nedtaget og liggende på paller. Liften virkede ved nedtagningen. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet samt fejl og mangler.

Warennr.: 5725360
EUR 1.208 DK, Odense, Kratholmvej 14.08.2020
19:45
EUR 255
Pioneer anlæg til bil, ubrugt
Pioneer anlæg til bil bestående af: 4 højttalere. 1 navigate der passer passat, og æske med brugsvejledning og ledningsnet. (TS-E170Ci, TS-W310, TS-A6923I, TS-WX110A, Avic-F250 Navigate) I org. emballage.

Warennr.: 5699737
EUR 483 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 15.08.2020
15:50
Jaguar MK2 1961 3,8L
Jaguar MK2, 1961 Modell 3,8L, 6 Zylinder Motor. Weiß mit rotem Interieur. Knock off Felge mit vier Sommerreifen, neue Winterreifen mit pulverlackierten Felgen gleichen Typs inkl. Das Auto wurde 1994 aus Schweden importiert. Erste Zulassung in Norwegen 12.08.94. VIN Nr. 1J1915. Reifenmaße original...

Warennr.: 5497301
EUR 37.523 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 20.08.2020
21:02
EUR 19.231