Kategorie
Zeit
Schätzpreis
   Waren pro Seite   8 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Flexa Højseng af fyrretræ
Højseng af fyrretræ. fremstår usamlet i original emballage

Warennr.: 6105421
EUR 201 DK, Nivå, Stejlepladsvej 28.11.2021
10:00
Dansk møbelproducent.To enkeltsenge, teaktræ (2)
Dansk møbelproducent.To enkeltsenge af massiv og fineret teaktræ. 1960'erne. L. ca. 185 cm. Fremstår usamlet med brugsspor, en med reparation, senere skruer. (2)

Warennr.: 6112227
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28.11.2021
12:50
Ukendt møbelproducent. Foldbar lænestol (Green)
Ukendt møbelproducent. Foldbar lænestol betrukket med grønt møbelstof. 192 x 75 cm. Fremstår ubrugt. (modelfotos)

Warennr.: 6096237

Neuware
EUR 134 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29.11.2021
12:25
EUR 87
Luka Design dobbeltseng størrelse 180x200cm. med 2stk. Latex puder.
Luka Design dobbeltseng størrelse 180x200cm. med 2stk. Latex puder. Topmadras med 5cm. Memory skum behandlet med aloe vera. Madrassen er med 896stk. 18cm høje pocket fjedre med 5 zoner. Bund af metal som kan justeres. Liggehøjde 61cm. Modelfoto.

Warennr.: 5930484

Neuware
EUR 859 DK, Esbjerg, Oddesundvej 30.11.2021
20:09
EUR 537
Globe, Skanderborg. Briks af fineret eg / betræk af uld
Globe, Skanderborg. Briks af fineret eg, madras samt 2 ryghynder betrukket med uld, under madras magasin, H. 68 cm. L. 200 cm. B. 100 cm. Fremstår med brugsspor.

Warennr.: 6104897
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 01.12.2021
12:49
Ejvind A. Johansson. Daybed / briks med stel af fineret og massivt egetræ
Ejvind A. Johansson. Daybed / briks med stel af fineret og massivt egetræ, runde tilspidsede ben, H. 38, L. 195 B. 82 cm, madrasmål 190 x 80 cm. Formgivet i 1957. Fremstillet hos FDB, model G19. Fremstår med alm brugsspor, ridser og skrammer.

Warennr.: 6122558
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 01.12.2021
18:42
Berg Furniture. Elektro-Sessel Modell Ato. Leder
Berg Furniture. Elektro-Sessel Modell Ato, mit mattverchromtem Fußkreuz, komplett mit Leder bezogen. Mehrfach verstellbar, getestet und funktionierte bei Einlieferung. Elektra-Anschluss, Broschüre und Rechnung inkl. Leichter Verschleiß.

Warennr.: 5999839
EUR 1.342 DK, Roskilde, Store Hedevej 01.12.2021
20:58
EUR 564
Tempur sengebund.
Tempur sengebund / sengestel. Stel af træ, ben af grå plast. 200 x 90 cm. Udstillingsmodel, to fjedre mangler.

Warennr.: 5995458
EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 02.12.2021
13:58