Kategorie
Zeit
Schätzpreis
123»   Waren pro Seite   71 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Animo kaffeautomat
Animo kaffeautomat. Optifresh 3 NG 2.0. 220-240Volt. 50-60 Hz. 2275W. Nøgler medfølger. Fremstår med brugsspor.

Warennr.: 6121978
EUR 322 DK, Herlev, Dynamovej 28.11.2021
14:40
EUR 121
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP24 (Small). (2)

Warennr.: 6088105
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 28.11.2021
15:07
B&O Synchrobox
B&O Synchrobox oi metalkabinet. 1970'erne. L 17 cm, D 8 cm. H 4 cm.

Warennr.: 6110121
18:54
11 stk B&O originale reservedele (11)

Warennr.: 6110069
18:56
Revox. Tuner, forstærker og båndoptager. A76,77,78 (3)
Revox. Tuner, forstærker samt båndoptager. Best. af: A76, A77, A78. tilslutningskabler medfølger samt to metalspolere. Lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. (3)

Warennr.: 6121132
EUR 483 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28.11.2021
18:59
EUR 322
3 stk vintage B&O pickup-arme
3 stk vintage B&O pickup-arme af bakelit. 1940'erne. (3)

Warennr.: 6110079
19:00
Festival Necta madautomat
Festival Necta madautomat med nøgler. H. 181 B. 84 D. 86 cm. Fremstår med brugsspor,

Warennr.: 6121941
EUR 376 DK, Herlev, Dynamovej 28.11.2021
19:07
Bowers & Wilkins. Et sæt højttalere, model DM-604 (2)
Bowers & Wilkins. Et sæt højttalere, model DM-604 i kabinet af sortlakeret træ. H. 85 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Warennr.: 6122007
EUR 161 DK, Roskilde, Store Hedevej 28.11.2021
19:08
EUR 161
Mørch. Håndbygget pladespiller model GS6
Mørch. Håndbygget pladespiller, model GS6 i kabinet af fineret palisander, med UP4 arm med rød prik til lette pick-upper. Lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Warennr.: 6121133
EUR 805 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28.11.2021
19:10
EUR 644
Samling pladespillere og spolebåndoptagere (4)
Samling pladespillere og spolebåndoptagere bestående af: Revox A 77 uden ledning, 2 spors, spolebåndoptager, Tandberg spolebåndoptager 15-71, Beocord 1600, spolebåndoptager, CEC BD-6000 pladespiller (mangler pickup og defekt låg). Fejl og defekter kan forekomme. (4).

Warennr.: 6120419
EUR 268 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28.11.2021
19:20
Marshall Monitor II. Sæt høretelefoner
Marshall Monitor II. Sæt høretelefoner. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6120880
EUR 134 DK, Aalborg, Nibevej 28.11.2021
19:38
Dual 1215 pladespiller af palisander.
Dual 1215 pladespiller af palisander 42 X 35,5 cm.Brugsvejledning medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6123032
EUR 322 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
10:07
202102177B Luftrenser, model Sila 600A3
Luftrenser, model Sila 600A3. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 6119785
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
10:55
EUR 87
202102177A Robotstøvsuger, model Neato XV-15
Robotstøvsuger, model Neato XV-15, med oplader i original emballage. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 6119784
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
10:55
EUR 121
LG, 47'' LED fladskærm, model 47WS10
LG, 47'' LED fladskærm, model 47WS10. Fremstår med brugsspor. Ingen fjernbetjening eller kabler.

Warennr.: 6116810
12:02
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med BeoLab 7-40 højtaler.
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 fladskærms-tv med BeoLab 7-40 højttaler, monteret på motoriseret gulvstand. H. i alt 125 cm. Skæm mål 63,5 x 107,5 cm. Fjernbetjening, samt div. manualer medfølger. Virker i flg. rekvirent. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Pinkode til tv: 3974

Warennr.: 6104075
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
12:21
EUR 201
Sony 65' fladskærm. Model KDL-65W855A.
Sony 65' fladskærm. Model KDL-65W855A. Fjernbetjening og kabler medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6123167
13:28
Samling ældre fotoudstyr

Warennr.: 6119731
15:27
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Warennr.: 6116549
16:27

Warennr.: 6091259
17:26
Nikon. 2 kamerahuse, 4 objektiver mm.
Nikon m.fl. Kamerahuse, objektiver mm. best. af:Objektiv AF-S nikkor 85 mm f/1.8G i original emballage, objektiv AF-S nikkor 55-200 mm 1:4-56G ED, objektiv AF-P nikkor 70-300 mm 1:4.5-6.3G ED, AF-S nikkor 35mm 1:1.8G, kamerahus D3100, kamerahus D40x samt minolta lysmåler og revue fotolampe. ...

Warennr.: 6119245
EUR 617 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29.11.2021
18:46
EUR 483
202102007 Bang og Olufsen. Høretelefoner
Bang og Olufsen. Trådløse høretelefoner, uden kabel. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 6119782
18:48
EUR 87
202110320 Pioneer. To højtalere (2)
Pioneer. To højtalere model TS-W306R i original emballage. Fremstår med brugsspor. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 6119802
18:54
Sony HDR Kamera og Panasonic Lumix kamera (4)
Sony HDR-CX405 kamera. Samt Panasonic Lumix DMC-FX33 kamera. Samt Kong pen med built-in kamera. Samt Batteri lader. Alle dele med alm. brugsspor. (4)

Warennr.: 6120675
EUR < 125 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29.11.2021
19:06

Warennr.: 6091264
19:16
Bang & Olufsen. Beosound 4 samt par Beovox 3000 højttalere (3)
Bang & Olufsen. Beosound 4 samt par Beovox 3000 højttalere. Manglende kabler samt vægbeslag til højtalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme, Beosound 4 fremstår defekt. (3)

Warennr.: 6112382
EUR 403 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29.11.2021
19:23
EUR 161
202103503 Bose høretelefoner
Bose. Trådløse høretelefoner med kabel i original etui. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 6119805
19:50
JBL. Subwoofer samt to satellithøjttalere (3)
JBL. Subwoofer model SUB 6 samt to satellithøjttalere model Control 1 Xtreme, Subwoofer 30 x 43, H. 32,5 cm. Control H. 22, B. 15, D. 14 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Warennr.: 6102765
EUR 403 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29.11.2021
19:51
EUR 201
Samling analoge kameraer og tilbehør
Samling analoge kameraer og tilbehør. Mrk. Minolta, Olympus, Kodak, Browny, Miranda, Chinon, Nettar, Nikon, Ilford, Seizz, Polaroid. Ca. 50 stk. Fremstår med brugsspor. Defekter og mangler kan forekomme.

Warennr.: 6110212
EUR 134 DK, Roskilde, Store Hedevej 29.11.2021
19:54
LG, 55'' fladskærme, model 55WS10
LG, 55'' LED fladskærme, model 55WS10. Fremstår med brugsspor. Ingen fjernbetjening eller kabler.

Warennr.: 6116784
20:03
123»