Kategorie  Schätzpreis
12» ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Spectral, TV søjle samt Fladskærms TV
Spectral, TV søjle/møbel, model QX1000 i aluminiums profil med kabelskjuler monteret på kraftig glasplade afsluttet med hjul, samt Philips Fladskærms tv og remote dertil. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5492564
EUR 201 DK, Odense, Kratholmvej 10.12.2019
13:00:00
Bang & Olufsen. Beosound 9000 m. gulvstand og fjernbetjening.(2)
Bang & Olufsen. BeoSound 9000, Musikafspiller med plads til 6 CD'ere. Gulvstand, remote Beolink 1000 medfølger. H. 90 cm, H. inkl. stand ca. 128 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor, herunder bl.a. en knap på fjernbetjening knækket.
Warennr.: 5522421
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 10.12.2019
13:59:00
EUR 430
Parrot Bebop 2 Drone med Skycontroller.
Parrot Bebop 2 Drone med Skycontroller 2. 14 megapixel fiskeøje-linse med 1080p videooptagelse og 25 minutters flyvetid. Udstyret med kraftige motorer til flyvning i større højder. Kraftig LED-blitz bagpå for bedre synlighed - selv i mørke. Virker ved test. Lauritz.com indestår dog ikke for ...
Warennr.: 5526224
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 10.12.2019
14:43:00
EUR 174
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Warennr.: 5516672

Neuware
EUR 268 DK, Esbjerg, Oddesundvej 10.12.2019
19:10:00
Bang & Olufsen. Et par højtalere, model Beolab 4000 (2)
Bang og Olufsen. Et par Beolab 4000 højtalere, sølv- og sortfarvet, H. 32 B. 28 cm. Fremstår med brugsspor, herunder bl.a. stof med rifter og små huller. Nogle ridser. Ej testet. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 5518158
EUR 161 DK, Roskilde, Store Hedevej 10.12.2019
19:30:00
EUR 161
Nikon. Samling spejlreflekskameraer, tasker og tilbehør (8)
Nikon. Samling spejlreflekskameraer, tasker og diverse tilbehør. Nikon F60 kamerahus, Nikon FE2, monteret med motor MD-12 og 35-80 mm objektiv. Nikon Speedlight SB-24, Nikkor 200mm 1:4, Tokina RMC 500mm 1:8. Nikon F50 monteret med Tamron Macro 28-300mm. Nikon FE, monteret med MD-12 motor og ...
Warennr.: 5526486
EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 10.12.2019
20:24:00
EUR 295
Bang & Olufsen. Stereoanlæg, pladespiller og højtalere (7)
Bang & Olufsen. Stereoanlæg, pladespiller og højtalere, bestående af : 1 Beogram 7000 pladespiller, 1 Beogram 7000 CD-afspiller, 1 Beomaster 7000, 1 Beocord 7000 og 2 Beolab højtalere type 6721, samt 1 fjernbetjening. Fremstår med almindelige brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for ...
Warennr.: 5516458
EUR 161 DK, Herlev, Dynamovej 10.12.2019
20:39:00
EUR 564
Drägerwerk, Lachgas-Analgesiegerät, Modell 'Marius 2a', Stahl, Glas und Kunststoff, Deutschland, 1950er/60er Jahre
Drägerwerk, Lachgas-Analgesiegerät, Modell 'Marius 2a', Stahl, Glas und Kunststoff, Deutschland, 1950er/60er Jahre. Lachgas-Analgesiegerät zur Anästhesie-Behandlung in zahnärztlichen Praxen, zur Steuerung der Sauerstoff- und Lachgaszufuhr beim Patienten, vorderseitig mit Herstellerplakette ...
Warennr.: 5514362
EUR 150 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 10.12.2019
21:13:00
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Modelfotos.
Warennr.: 5277791

Neuware
EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 11.12.2019
10:04:00
Philips 32PFL4007T /12 Full HD LCD TV.
Philips 32PFL4007T /12 Full HD LCD TV med fjernbetjening. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5497944
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 11.12.2019
13:19:00
Bang & Olufsen Stereo Headphone U70
Bang & Olufsen Stereo Headphone U70 i original emballage. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5526355
EUR < 125 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11.12.2019
17:44:00
Wittenborg kaffemaskine model FB 7100.
Wittenborg kaffemaskine model FB 7100. Medfølgende kalkfilter. H. 85, B. 45, D. 44 cm. Fremstår med brugsspor. brugsanvisning medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5525486
EUR 403 DK, Aalborg, Nibevej 11.12.2019
18:15:00
Nikon S3 Kamera mit 50 mm Objektiv
Nikon S3 Sucherkamera Serien-Nr. 6309855 mit Nikkor-H 50 mm. 1:2 No. 758459 Objektiv. Mit Gebrauchsspuren und Kratzern. Verschluss funktionierte bei Test, Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion.
Warennr.: 5434971
EUR 2.215 DK, Aarhus, Egå Havvej 11.12.2019
19:00:00
Nikon F2T mit 50 mm Objektiv
Nikon F2T Titan Kameragehäuse (Serien-Nr. 795094) mit Nikkor 50 mm f. 1:1,4 Objektiv (3969277). Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion.
Warennr.: 5426862
EUR 3.490 DK, Aarhus, Egå Havvej 11.12.2019
19:00:00
EUR 1.745
Leica 1 Kamera mit Leitz Elmar 50 mm Objektiv
Leica 1 Kamera (schwarz) Serien-Nr. 37566 mit Leitz Elmar 50 mm. 1:3,5 Objektiv. Gebrauchsspuren. Verschluss funktionierte bei Test, Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion.
Warennr.: 5398653
EUR 1.181 DK, Aarhus, Egå Havvej 11.12.2019
19:05:00
EUR 430
Nikon F90X analogt spejlrefleks kamerahus med objektiv
Nikon F90X analogt spejlrefleks kamerahus med Tokina 70-200 mm. 1:4,5 mm. zoomobjektiv og Nikon SB-26 flash medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5442847
EUR 295 DK, Aarhus, Egå Havvej 11.12.2019
19:05:00
Nikon S3 Kamera mit 35 mm objektiv
Nikon S3 Sucherkamera Serien-Nr. 6306572 mit W-Nikkor C 35 mm 1:2,5. No. 263592 Objektiv. Mit Gebrauchsspuren und Kratzern. Der Verschluss funktionierte bei Test, Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion.
Warennr.: 5429414
EUR 2.013 DK, Aarhus, Egå Havvej 11.12.2019
19:18:00
Elektrisk indbindingsmaskine
Elektrisk indbindingsmaskine mrk. Leitz Combind 500 E med tilbehør i form af forsider og spiralrygge. Brugt en gang ifølge rekvirent.
Warennr.: 5527812
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 11.12.2019
19:18:00
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Platformens vægtareal måler 40 x 40 cm. Billede 1 er modelfoto.
Warennr.: 5517555

Neuware
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 11.12.2019
19:20:00
Pentax G7 kamera samt objektiver (4)
Pentax G7 kamerahus med Pentax 165 mm f. 1:4, 200mm f. 1:4 og 165 mm f. 1:2.8 objektiver. Hertil to etuier med lense-hoods. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Warennr.: 5424382
EUR 1.342 DK, Aarhus, Egå Havvej 11.12.2019
19:40:00
EUR 87
Franke & Heidecke. Rolleiflex Kamera
Franke & Heidecke. Rolleiflex Kamera Synchro-Compur Serien-Nr. S 2301955. Carl Zeiss Sonar 135 mm 1:4 objektiv. Altersbedingte Gebrauchsspuren. Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion.
Warennr.: 5485467
EUR 1.544 DK, Aarhus, Egå Havvej 11.12.2019
19:50:00
EUR 268
Philips Fladskærms TV (2)
Philips 32" fladskærms TV med monteret vægbeslag, der medfølger 1 fjernbetjening. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 5527633

Neuware
20:00:00
Bose. Lifestyle V-Class, Home Theater System
Bose Lifestyle V-Class System. Hjemmebiograf, komplet med 5 højtalere, subwoofer, display, kontrolpult, fjernbetjening, ledninger, manualer og Setup & Demonstration DVD. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5509401
EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 11.12.2019
20:45:00
EUR 161
Audison Thesis HV Venti, 2-kanals forstærker, demo / udstillingsmodel
Audison Thesis HV Venti, håndbygget 2-kanals forstærker. TEKNISKE DATA: Output ved 1 % total harmonisk forvrængning: 2 kanaler ved 4 Ohm: 1 x 200 Watt 2 kanaler ved 2 Ohm: 1 x 400 Watt 2 kanaler ved 1 Ohm: 1 x 650 Watt 2 kanaler mono ved 4 Ohm: 1 x 800 Watt 2 kanaler mono ved 2 Ohm: 1 x ...
Warennr.: 5497085
EUR 4.295 DK, Herning, Engdahlsvej 11.12.2019
21:01:00
EUR 2.148
Bang & Olufsen. Beosound 8
Bang & Olufsen. Beosound 8. Aktiv højttaler og dockingstation til tidlige modeller af Iphone, Ipad, Ipod. Fjernbetjening samt vægbeslag medfølger. Ej testet. Virker ifølge rekvirent. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5518161
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 11.12.2019
21:07:00
EUR 134
Mario Bellini, Olivetti, Rechenmaschine, Modell 'Logos 58', Kunststoff und Metall, Italien, 1972
Mario Bellini für Olivetti, Rechenmaschine, Modell 'Logos 58', Kunststoff und Metall, Italien, 1972. Rechenmaschine mit Funktion zum Anfertigen von Belegen, mit beschichteter Metallverkleidung in Keilform, H.12,5cm, L.41,5cm, B.24cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, partielle ...
Warennr.: 5522522
EUR 200 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 11.12.2019
21:37:00
Canon EOS 500 m. etui og linse
Canon EOS 500 spejlreflekskamera m. etui, samt Cosinon 135mm linse. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten af varen.
Warennr.: 5529326
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 12.12.2019
14:06:00
Warennr.: 5476769
EUR 201 DK, Odense, Kratholmvej 12.12.2019
18:49:00
Bang & Olufsen, pladespiller Beogram 1200, par højtalere Beovox CX 100 og en 'Cona' subwoofer (5+)
Bang & Olufsen, pladespiller Beogram 1200, et par højtalere Beovox CX 100 og en 'Cona' subwoofer h.27 cm Ø 42 cm, samt en fjernbetjening Terminal 3300 og ledninger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5529288
EUR 201 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 12.12.2019
19:07:00
Warennr.: 5514532
19:38:00
12»