Kategorie  Schätzpreis
123» ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Warennr.: 5377101

Neuware
EUR 242 DK, Esbjerg, Oddesundvej 15.11.2019
16:02:00
Högtalare Bang & Olufsen
BANG & OLUFSEN, högtalare, 1 par, höjd ca 149 cm
Warennr.: 5499331
EUR 371 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 15.11.2019
17:34:00
Sehen Sie mehr
Strömmätare
STRÖMMÄTARE, G. Wohlmuth & Co. Tyskland. 1900-talets första hälft, i mörkbetsat träetui med hänklar, plakettmärkt, numrerad 75616, mått 36x27x27 cm
Warennr.: 5499524
EUR 139 SE, Stockholms Auktionsverk, Göteborg 15.11.2019
21:40:00
Sehen Sie mehr
Geneva Lab model S, rød, model M.
Geneva Lab model S, rød højglans lak, model M. Fjernbetjening medfølger. H. 19. B. 37. D. 25 cm. Kabler medfølger ikke. Enkelte småridser, ellers med minimale brugsspor.
Warennr.: 5382837
EUR 201 DK, Esbjerg, Oddesundvej 16.11.2019
12:45:00
Panasonic 37'' tv
Panasonic 37'' tv, model TX-P37X104 LCD fjernsyn. Fremstår med alm. brugsspor. Fod, kabler og fjernbetjening medfølger ikke. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5473308
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 16.11.2019
14:17:00
Bang og Olufsen, par højtalere model 4000 med vægbeslag. (3)
Bang og Olufsen. Par højtalere model 4000 med vægbeslag. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Warennr.: 5498574
14:47:58
EUR 174
Samling LP plader
Samling LP plader primært bestående af rock og pop. I alt en flyttekasse.
Warennr.: 5438505
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 16.11.2019
16:43:22
Spectral, TV søjle samt Fladskærms TV (2)
Spectral, TV søjle/møbel, model QX1000 i aluminiums profil med kabelskjuler monteret på kraftig glasplade afsluttet med hjul, samt Philips Fladskærms tv og remote dertil. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 5484818
EUR 201 DK, Odense, Kratholmvej 16.11.2019
17:13:00
Canon kamera med Tamron objektiv samt Nikon objektiv (2)
Canon kamera mrk. EOS 600D med Tamron 18-200mm F/3.5-6.3 objektiv. Taske medfølger. (batteri og oplader mangler) Desuden et Nikon DX AF-S Nikkor 55-200 mm objektiv. Lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og ...
Warennr.: 5498847
EUR 268 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 16.11.2019
18:31:00
EUR 161
Carl Zeizz Biogon 4,5/21 ZM T* objektiv
Carl Zeiss Biogon 4,5/21 ZM T* objektiv til Leica M. med Novoflex Adapter ( udveksling til Sony NEX) . lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5457184
EUR 671 DK, Helsingør, Støberivej 16.11.2019
18:49:00
EUR 134
Tonbandgerät/Tonband-Schatulle von Grundig. Modell TS 340 HiFi.1965.
Tonbandgerät/Tonband-Schatulle von Grundig. Modell TS 340 HiFi.1965. Holzschatulle, Bezeichnet. Maße ca. 38 x 51 x 22 cm. Gebrauchsspuren. Die Funktion des Gerätes wurde nicht überprüft, Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion.
Warennr.: 5484880
EUR 150 DE, Hamburg, Große Elbstraße 16.11.2019
19:20:00
EUR 45
Bang & Olufsen. Beolab 4 samt to Beolab 6000 højtalere incl fjernbetjening(4)
Bang & Olufsen. Beolab 4 anlæg samt to Beolab 6000 højtalere incl. fjernbetjening. Fremstår med brugsspor. Koden til anlægget er 1224. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Warennr.: 5497714
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 16.11.2019
19:27:00
EUR 161
Samling fotoudstyr (7)
Samling fotoudstyr bestående af, To Osram Video 1002 lamper. To Unomat stativer. Alpina Kamara taske. Fremstår ubrugt. (7)
Warennr.: 5497004
19:32:00
Franke & Heidecke. Rolleiflex Kamera
Franke & Heidecke. Rolleiflex Kamera Synchro-Compur Serien-Nr. S 2301955. Carl Zeiss Sonar 135 mm 1:4 objektiv. Altersbedingte Gebrauchsspuren. Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion.
Warennr.: 5485467
EUR 1.544 DK, Aarhus, Egå Havvej 16.11.2019
19:39:00
EUR 174
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Warennr.: 5335646

Neuware
EUR 242 DK, Odense, Kratholmvej 16.11.2019
20:10:00
Videokamera Grundig Videokamera
Videokamera Grundig. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5493005
EUR < 125 DK, Aarhus, Egå Havvej 17.11.2019
13:04:37
Nikon F2T mit 50 mm Objektiv
Nikon F2T Titan Kameragehäuse (Serien-Nr. 795094) mit Nikkor 50 mm f. 1:1,4 Objektiv (3969277). Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion.
Warennr.: 5426862
EUR 3.490 DK, Aarhus, Egå Havvej 17.11.2019
13:23:35
EUR 1.745
Leica 1 Kamera mit Leitz Elmar 50 mm Objektiv
Leica 1 Kamera (schwarz) Serien-Nr. 37566 mit Leitz Elmar 50 mm. 1:3,5 Objektiv. Gebrauchsspuren. Verschluss funktionierte bei Test, Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion.
Warennr.: 5398653
EUR 1.181 DK, Aarhus, Egå Havvej 17.11.2019
13:49:59
EUR 403
Pentax G7 kamera samt objektiver (4)
Pentax G7 kamerahus med Pentax 165 mm f. 1:4, 200mm f. 1:4 og 165 mm f. 1:2.8 objektiver. Hertil to etuier med lense-hoods. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Warennr.: 5424382
EUR 1.342 DK, Aarhus, Egå Havvej 17.11.2019
14:32:45
EUR 430
Nikon S3 Kamera mit 50 mm objektiv
Nikon S3 Sucherkamera Serien-Nr. 6306572 mit W-Nikkor C 35 mm 1:2,5. No. 263592 Objektiv. Mit Gebrauchsspuren und Kratzern. Der Verschluss funktionierte bei Test, Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion.
Warennr.: 5429414
EUR 2.013 DK, Aarhus, Egå Havvej 17.11.2019
14:33:09
EUR 87
Macbook Air, model A1466, uden harddisk.
Macbook Air, model A1502, uden harddisk. 13.3" skærm. Dansk tastertur. Serienr. CO2Q2DMXFH3. Medfølgende lader og etui. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5500932
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 17.11.2019
14:47:07
EUR 242
Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere/blyanten (2)
Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere/ 'Blyanten' med kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof, H. 132 cm. Ledninger medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 5497229
EUR 322 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 17.11.2019
16:18:00
EUR 255
Metaldetektor med LCD skærm.
Metaldetektor med LCD-skærm, baggrundsbelysning og mange indstillingsmuligheder. Modellen har justerbar sensitivitet, dybde indikator, pinpoint funktion, disc/notch funktion, vandtæt søgehoved og 7 forskellige programmerbare søgeprogrammer. Det ergonomiske greb og en samlet lav vægt på 1,05 kg, ...
Warennr.: 5493106

Neuware
EUR 201 DK, Esbjerg, Oddesundvej 17.11.2019
17:49:00
Loewe Art 37 fladskærm, model Xelos HD+ 100 / DR+
Loewe Art 37" fladskærm, model Xelos HD+ 100 / DR+ med to HDMI indgange. Analog tv med fjernbetjening. Art no. 67419 D49, Serienr. 02519. CH-Typ L2710. Serviceret hos autoriseret Löewe forhandler som tilbyder 3 mdr. garanti. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5434340
EUR 268 DK, Aalborg, Nibevej 17.11.2019
17:57:39
Philips, Saba, United samling grammofomer (3)
Samling grammofomer bestående af: Saba Compact RPC 1000, Ubited Disc 2000, Phillips. Alle fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Warennr.: 5485643
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 17.11.2019
18:10:00
Konvolut Einbaulautsprecher/ Autolautsprecher/ Subwoofer (26)
Konvolut Einbaulautsprecher/ Autolautsprecher/ Subwoofer (26) diverse Einbaulautsprecher der Marke Monarch, RTO, Power Up, Car Wave Audio in verschiedene Größen, einige mit Originalkarton altersgemäßer Zustand, reichlich Gebrauchsspuren vorhanden.
Warennr.: 5489063
EUR < 125 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 17.11.2019
18:20:00
Dynaudio højttalere, 500 serien (2)
Dynaudio højttalere, 500 serien, renoveret i 2018. fremstår med mindre/alm. brugsspor (2)
Warennr.: 5497128
EUR 940 DK, Odense, Kratholmvej 17.11.2019
19:30:00
EUR 430
Sony 75 LED/4K/1200Hz/T2C TV
Sony 75 LED/4K/1200Hz/T2C TV. Fjernbetjening og div. papierer, bla. Tryghedsaftale mm.medfølger.
Warennr.: 5500661
EUR 1.074 DK, Roskilde, Store Hedevej 17.11.2019
19:39:00
EUR 832
Apple iMac
Apple iMac aus dem Jahr 1998. Altersgemäßer Zustand Gebrauchsspuren. Die Verkabelung fehlt. Lauritz.com übernimmt keine Garantie auf die Funktionalität.
Warennr.: 5492840
EUR < 125 DE, Hamburg, Große Elbstraße 17.11.2019
19:39:00
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 3 på gulvstand. (2)
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 3, monteret på standere. H. 83 cm. Fremstår med brugsspor, overfladeridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 5480357
EUR 805 DK, Vejle, Dandyvej 17.11.2019
20:24:00
EUR 376
123»