Kategorie
Zeit
Schätzpreis
12»   Waren pro Seite   52 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Dali. Par højttalere, Concept 10 (2)
Dali. Par højttalere, Concept 10, i kabinet af sortlaseret træ. H. 114 cm. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. (2)

Warennr.: 5710918
EUR 671 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07.08.2020
19:30
201918247 - Sony, kamera.
Sony NEX-3N digitalt 16 Mp. kamera med tilhørende 16-50 mm. objektiv. Taske og lader medfølger Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 5732843
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 08.08.2020
14:03
Evoko Liso Room manager / møderums booker
Evoko Liso Room manager / møderums booker, til vægmontering med touchscreen, 4GB. Evoko Liso bruger WiFi eller PoE/PoE + net. Mål; 20 x 20 x d.2,5 cm. Data forbindelses protokol: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, NFC, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g. Vejledende ...

Warennr.: 5710478
EUR 403 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08.08.2020
15:36
Techninc SL- 1210 Mk II - nightclub pickup
Techninc SL- 1210 Mk II pladespiller med nightclub pickup. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 5729207
EUR 322 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08.08.2020
16:38
EUR 430
Grundig højtalere Audiorama 8000 A( 2)
Pat Grundig højtalere model Audiorama 8000 A. Kugleformet kabinet af lakeret og forkromet metal. Stander at forkromet stål med 3-pas fod. 50 watt. H. 90 cm. Kommer med ekstra beslag til loftophæng. Fremstår med brugsspor og anløbet krom på stand. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 5728935
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 08.08.2020
18:00
EUR 215
Nilfisk støvsuger GD5 Back
Nilfisk GD5 BACK PREMIUM Rygstøvsuger. ​Luftmængde: 33 l/sek Vakuum: 22 kPa Støvpose kapacitet: 5 liter God filtrering med HEPA-13 15 meter aftagelig ledning . Ubrugt ligger i kasse Vægten er kun 4,5 kg

Warennr.: 5714145
EUR 268 DK, Helsingør, Støberivej 08.08.2020
19:38
EUR 101
Vincent: Verstärker PV-382 und DVD Player SDV-2 (2)
Vincent: Verstärker PV-382 und DVD Player SDV-2. Zwei Fernbedienungen sowie Kabel inkl. Gebrauchsspuren. Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion. (2)

Warennr.: 5687176
EUR 483 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08.08.2020
19:39
EUR 295
Samling Scandyna Minipod højttalere (13)
Samling Scandyna Minipod højtalere i forskellige farver. H. 16-35 cm. Fremstår med ridser og mærker, samt hulleri basenheder. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (13)

Warennr.: 5733534
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 08.08.2020
19:50
EUR 174
Hasselblad 500C tre Carl Zeiss objektiver m.m
Hasselblad 500C,Medfølgende tre Carl Zeiss objektiver : Distagon 1:4, 60 mm. T*, Sonnar 1:4, 150 mm. og Planar, 1:2,8, 80 mm. Samt tre magasiner, Hasselblad kompendium/modlysblænde, lysmåler, stativ , grå foldebaggrund 180 x 150 og reflektor. Fremstår med aldersrelaterede ...

Warennr.: 5723934
EUR 1.074 DK, Helsingør, Støberivej 08.08.2020
20:22
EUR 617
Anlæg: Technic, Sony samt Jamo højtalere (4)
Anlæg: Et par Jamo DPB30 højtalere, Sony CDP-XE370 og Technics VC-4 amplifier class AA. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Warennr.: 5729209
EUR 161 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08.08.2020
20:46
Bowers & Wilkins / B&W, højttalere, model 802 (2)
Bowers & Wilkins / B&W højttalere kabinet af sortlaseret asketræ. Serie 80, model 802. H. 103 B. 31 D. 36 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. (2)

Warennr.: 5733831
EUR 403 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08.08.2020
20:46
EUR 376
Skivspelare Empire
SKIVSPELARE, Empire, Troubador, i träschatull av teak, lock med plexiglas, höjd 20 cm, bredd 44, djup 38 cm

Warennr.: 5734038
EUR 193 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 09.08.2020
12:18
Sehen Sie mehr
Otte foto forstørrelsesapparater (8)
Otte foto forstørrelsesapparater fra blandt andet Opemus, Liesegang mfl. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (8)

Warennr.: 5733882
EUR < 125 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 09.08.2020
13:44
Peavey VK 100 rørforstærker og Solton højtaler (2)
Peavey VK 100 rørforstærker og Solton højtaler med 15'' bas H 83 cm, D 38 cm, B 64 cm. Brugsspor. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Warennr.: 5709040
EUR 349 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 09.08.2020
18:10
EUR 114
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP46 (Medium). (2)
Peter J. Lassen (1930 -2019). Et sæt Montana højtalere, model LSP46 (Medium), der er specialbygget til Montana moduler. Udviklet i samarbejde med Carsten Tinggaard. Tekniske informationer: Frekvensområde: 45 - 35.000 Hz (+/- 10dB) Følsomhed: 88.5 dB (2.83V/1m) Nominel modstand: 4 ...

Warennr.: 5719266
EUR 483 DK, Aalborg, Nibevej 09.08.2020
19:37
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP68 (Large). (2)
Peter J. Lassen (1930 -2019). Et sæt Montana højtalere, model LSP68 (Large), der er specialbygget til Montana moduler. Udviklet i samarbejde med Carsten Tinggaard. Tekniske informationer: Frekvensområde (+/-10dB): 28 - 30.000 Hz. Følsomhed (2,83V/1 m): 91,2 dB. Nominel modstand: 4 ...

Warennr.: 5711508
EUR 591 DK, Aalborg, Nibevej 09.08.2020
19:40
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP24 (Small). (2)

Warennr.: 5719302
EUR 161 DK, Aalborg, Nibevej 09.08.2020
19:50
MK Digital Direct. 'The Box' Digital Imaging System, Fotolyskasse
MK Digital Direct. 'The Box' Imaging System, Fotolyskasse til fotografering af smykker m.m. H. 50, B. 51,5, D. 56,5 cm. Indv. mål: H. 25,5, B. 36, D. 39 cm. Rotationsplatform: Ø 33 cm. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor, mærker/ridser, ...

Warennr.: 5682738
EUR 483 DK, Vejle, Dandyvej 09.08.2020
19:54
Nikon D7100 kamerahus med objektiver og div. (3)
Nikon D7100 kamerahus med ekstra batteri + oplader. Nikkor AF-S DX 18-105mm f/3.5-5.6 ED VR. Nikkor AF-S DX Micro 85mm f/ 3.5G ED VR Nikon Retvendt søger DR-6 + diverse kabler og kort.Kamera og 85mm objektiv i original kasse. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 5668855
EUR 940 DK, Hørsholm, Hammervej 1 09.08.2020
20:20
EUR 349
Fire foto forstørrelsesapparater (4)
Fire foto forstørrelsesapparater fra blandt andet Opemus, Axomat mfl. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Warennr.: 5733883
20:20
Sony, Kamera mit Tasche, Modell 'Handycam Video 8', Deutschland
Sony, Kamera mit Tasche, Modell 'Handycam Video 8', Deutschland. Handkamera von Sony mit einem Ledergriff, mit externem Ladegerät und -kabel, sowie mit einer Stofftragetasche, oberseitig mit Hersteller- und Modellbezeichnung versehen, H.19cm, B.28,5cm, T.20,5cm, altersgemäße Gebrauchs- und ...

Warennr.: 5634497
EUR 140 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 09.08.2020
21:19
Bang & Olufsen, Audioanlage / HI-FI Stereoanlage, Modell 'BeoCenter 9300', Kunststoff, Metall, Glas, Dänemark
Bang & Olufsen, Audioanlage / HI-FI Stereoanlage, Modell 'BeoCenter 9300', Kunststoff, Metall, Glas, Dänemark. Audioanlage mit einem schwarzen Kunststoffgehäuse, Metall und teils verspiegelten Glaselementen, mit Radio, CD- und Kassettenspieler, sowie mit diversen Anschlüssen versehen, oberseitig ...

Warennr.: 5713940
EUR 300 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 09.08.2020
21:29
EUR 45
Bang & Olufsen. Beocenter 2, par Beolab 6000, par Beolab 8000, Beolab 2 Sub. samt forstærker (9)
Bang & Olufsen. Beocenter 2 med Beocenter 2 control unit, par Beolab 6000, par Beolab 8000, Beolab 2 Sub. B & O HDR unit samt fjernbetjening og scart kabel. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (9)

Warennr.: 5735025
EUR 1.342 DK, Herlev, Dynamovej 10.08.2020
19:12
EUR 1.020
Paar Lautsprecher Revox BR 530 (2)
Paar Lautsprecher Revox BR 530. H. ca. 62 cm. Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion. Alters- und Gebrauchsspuren. (2)

Warennr.: 5731104
EUR 200 DE, Hamburg, Große Elbstraße 10.08.2020
19:16
Bang & Olufsen. HiFi 5500, samt redline 45 højtalere. (6)
Bang & Olufsen steroanlæg beståend/e af Beomaster 5500, Beocord 5500, Beogram CD50, Mastercontrol 5500 samt to readline 45 højtalere. Fire manualer medfølger. Fremstår med almindelige brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6)

Warennr.: 5732395
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 10.08.2020
19:38
EUR 161
AR-LST Acoustic Research, højtalere. (2)
AR-LST Acoustic Research, højtalere. Mål: B. 69 cm. D. 25 cm. H. 52 cm. Fremstår med brugsspor. (2)

Warennr.: 5715807
EUR 1.611 DK, Herlev, Dynamovej 10.08.2020
19:43
EUR 268
Vareparti bestående af 20 IP kameraer samt 40 wireless routers (2 colli)
Vareparti bestående af: 20 IP kameraer, model T3E-100. Kamerahus af hvid plast monteret på beslag af sortlakeret metal. Hver boks indeholder kamera, UTP Cat 5E kabel samt strømforsyning, CD-ROM med MPEG4 Master Software samt engelsksproget informationsside. Mål på kamerahus: H. 10 B. 7,5 D. 4 ...

Warennr.: 5735353
EUR 537 DK, Helsingør, Støberivej 10.08.2020
19:47
Bang & Olufsen. Beogram TX2 pladepiller
Bang & Olufsen. Beogram TX2 pladepiller med MMC5 pickup. Fremstår med brugsspor. Ej testet. NB tekst rettet

Warennr.: 5732398
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 10.08.2020
19:56
Braun AG, Stereo Röhrenradio / Radio, Modell 'TS 3-81', Holz, Kunststoff, Deutschland, 1959-61
Braun AG, Stereo Röhrenradio / Radio, Modell 'TS 3-81', Holz, Kunststoff, Deutschland, 1959-61. Kastenförmiges Stereo-Röhrenradio mit einem Gehäuse aus dunkelbraunem Holz, mit einer Frequenzanzeige mit Reglern aus Kunststoff sowie mit drei Lautsprechern, einem Phonoeingang und einem ...

Warennr.: 5662291
EUR 200 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 10.08.2020
21:48
Magic FX Confetti gun samt tre confetti rør (5)
Magic FX confetti gun, model MFX0370. Tre skuds elektrisk confettikanon med indbygget laser. Tre confetti rør medfølger samt oplader kabel. Fremstår med få brugsspor. (5)

Warennr.: 5717687
EUR 537 DK, Hørsholm, Hammervej 1 11.08.2020
18:01
EUR 349
12»