Kategorie
Zeit
Schätzpreis
Meine Suchagenten   Liste speichern   Suchagenten einrichten
   Waren pro Seite   27 Ergebnisse Liste Galerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Bang & Olufsen. Beosound 4 samt par Beovox 3000 højttalere (3)
Bang & Olufsen. Beosound 4 samt par Beovox 3000 højttalere. Manglende kabler samt vægbeslag til højtalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme, Beosound 4 fremstår defekt. (3)

Warennr.: 6112382
EUR 403 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 20.01.2022
12:53
EUR 174
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Warennr.: 6132224
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 21.01.2022
08:24
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere (3)
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere. Der medfølger højttalerkabler. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6028434
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 21.01.2022
13:09
To Nikon D2x med tilbehør (5)

Warennr.: 6063027
EUR 940 DK, Herlev, Dynamovej 22.01.2022
08:14
EUR 752
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP24 (Small). (2)

Warennr.: 6088116
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 22.01.2022
18:24
Bang & Olufsen. Beogram 4002
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangential pladespiller med kabinet af palisander, MMC 20S pickup. L. 48 cm. D. 37 cm. Fremstår med alm. brugsslitage. Virker ved test. Lauritz.com. indestår ikke for funktionaliteten

Warennr.: 6147985
EUR 483 DK, Aalborg, Nibevej 22.01.2022
19:30
EUR 483
Spolebåndoptager. Linnet & Laursen TS 404.
Spolebåndoptager. Linnet & Laursen, TS 404. Fremstår med brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. Mål 60 x 31 cm.

Warennr.: 6119705
EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22.01.2022
19:36
Stor samling ældre fotoudstyr
Stor samling ældre fotoudstyr . Kameraer, objektiver, flash, stativer mm. Canon, Konica, nikkormat mfl. Bl. Medical-Nikkor C F=200 mm. objektiv. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6142424
EUR 805 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23.01.2022
13:17
EUR 537
SMART Board SBM680 - 77
SMART Board SBM680 - 77" whiteboard. Udstillingsmodel i original emballage. Fremstår ubrugt. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. NB. Modelfoto.

Warennr.: 6148607
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 23.01.2022
17:10
EUR 134
Bowers & Wilkins u.m. B&W 705 S2 Lautsprecher, B&W ASW610, Hegel H90 Amplifier + Zubehör
Bowers & Wilkins u.m. B&W 705 S2 Lautsprecher mit B&W 700 Ständern (einer mit Fehlstelle am Fuß), B&W ASW610 Subwoofer, Hegel H90 Amplifier mit Fernbedienung und Zubehör u.a. Audioquest Kabel, B&W Accessory Pack. Quittung von HiFi Klubben 2020 inkl. Mit einzelnen normalen Gebrauchsspuren. ...

Warennr.: 6139934
EUR 2.953 DK, Odense, Kratholmvej 23.01.2022
18:46
EUR 2.013
Ortofon, Sennheiser mm. Samling div. HiFi
Samling div. HiFi. Ortofon 'Repræsentant kuffert' med div. testplader, Pickups og tilbehør, herunder Ortofon Concorde 30, Concorde STD, Concorde 10. Sennheiser høretelefoner HD250 Linear II, HD555, PXC250, MM400. Thorens PPA990, mm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten og ...

Warennr.: 6146854
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 23.01.2022
19:30
EUR 215
Samling ældre fotoudstyr

Warennr.: 6149400
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 24.01.2022
15:29
Atelier foldekamera med E. Suter Basel objektiv
Atelier foldekamera med E. Suter Basel objektiv, nr. 9383 af messing. 1900-tallet første halvdel. H. 40 D. 57 B. 20 cm. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler kan forekomme. Lauriz.com indestår ikke for funktionaliten.

Warennr.: 6144015
EUR 268 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24.01.2022
17:28
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.

Warennr.: 6028193
EUR 510 DK, Herlev, Dynamovej 24.01.2022
18:14
EUR 403
Audiolab 8300CD. CD-afspiller
Audiolab 8300CD bygger på den super velanmeldte 8200CD som var resultatet af mange års research begået af John Westlake (kendt fra Pink Triangle pladespillere og et stort ikon indenfor digital audio). Fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for ...

Warennr.: 6148030
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 24.01.2022
18:34
EUR 215
Harman / kardon anlæg (5)
Harman / kardon anlæg bestående af CD/Forstærker model HC 2X0, Subwoofer model HKTS210SUB230, To højttalere mrk. ME2718-041403 samt Fjernbetjening. Virker ved test; men lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Warennr.: 6149343
EUR 201 DK, Aalborg, Nibevej 24.01.2022
19:00
Pioneer. Spolebåndoptager, model RT-1011L
Pioneer. Spolebåndoptager, model RT-1011L. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Warennr.: 6149568
EUR 403 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24.01.2022
19:17
EUR 101
Eltax, Sony, Dual, Yamaha. Samling div. HiFi (5)
Samling div. HiFi, bstående af: par Eltax Monitor III højtalere, Sony TA-FE520R forstærker, Dual CS450 pladespiller, Yamaha CD-S700 cd afspiller. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Warennr.: 6139644
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 24.01.2022
19:22
LG Prada mobiltelefon + tilbehør, model KE 850
Prada LG. Mobiltelefon med touchscreen, headsæt, originalt etui, manualer, oplader, pudseklud mm medfølger. Alm. brugspræg. Tænder ved afprøvning. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6146023
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 24.01.2022
19:29
Densen B-110 integreret forstærker .
Densen B-110 integreret forstærker. Div. kabler og fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6148027
19:35
EUR 94
Arena forstærker / tuner model T9000
Arena forstærker / tuner model T9000 med kasse af palisander. H. 15 B. 51 D. 30 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6148353
EUR 483 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24.01.2022
19:44
EUR 268
Rollei / Franke & Heidecke. Rolleiflex kamera
Rollei / Franke & Heidecke. Rolleiflex Synchro-compur kamera serienr. 1480389 med ekstra Heidosmat Rolleinar objektiv og Rollei- gelb-mittel. Fremstår med alm. alder/brugsspor.

Warennr.: 6148839
EUR 161 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24.01.2022
19:50
EUR 174
Canon EOS 400D digital, kamera
Canon EOS 400D, digitalt spejlreflekskamera med Canon EFS 18-55mm linse og modlysblænde, batteri, rem og taske medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6147409
19:54
55'' LG OLED TV med Beosound Stage
Komplet TV-løsning bestående af et 55" LG OLED TV, model OLED55C9PLA, monteret på Bang & Olufsen Beosound Stage med en Beoremote One fjernbetjening. Fremstår med minimale brugsspor.

Warennr.: 6148234
EUR 4.027 DK, Aalborg, Nibevej 24.01.2022
20:22
EUR 3.221
Ortofon. Forstærker model KS591 samt par Grundig højtalere model Audiorama 700 (3)
Ortofon forstærker model KS591 samt par Grundig højtalere model Audiorama 700. Fremstår med brugsspor, anløben stel på højtalere, forstærker antageligt defekt. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Warennr.: 6148349
EUR 242 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24.01.2022
21:44
EUR 134
Bang & Olufssen. Beovision Avant 55
Bang og Olufsen. Fladskærms tv, model Beovision Avant 55, i sort kabinet med aluminiumsramme og fod. Monteret med Panasonic DVD afspiller. Strømkabel og fjernbetjening medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6149803
EUR 2.013 DK, Roskilde, Store Hedevej 25.01.2022
19:08
EUR 1.342
Denon PMA2500NE integreret forstærker
Denon PMA2500NE integreret forstærker. RC-1207 fjernbetjening medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Warennr.: 6149977
EUR 913 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 25.01.2022
19:34