Kategorie
Zeit
Schätzpreis
12345...6»   Waren pro Seite   177 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
7278 Samling damecykler (3)
7278 Raleigh damecykel. Str. 53 cm. Stelnr. WN77298C. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, slidt sadel, rust på skruer og bagagebærer. 7288 Kildemoes damecykel. Str.52 cm. Stelnr. WBK883770F. Fremstår låst, med brugsspor, løs bagskærm, defekte gear, rust på baghjulsnav og ...

Warennr.: 6122295
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 28.11.2021
12:05
7277 Par herrecykler (2)
7277 Centurion herrecykel. Str. 55 cm. Stelnr. WAK43824E. Fremstår med brugsspor, defekte gear, rust på skruer, kæde, baghjulsnav og pedalarm. 7258 Kildemoes herrecykel med 1 gear. Str. 59 cm. Stelnr. WBK593348E. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, defekt for- og bagskærm, slidte ...

Warennr.: 6122294
12:08
7285 Par Centurion herrecykler (2)
7285 Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK31882T. Fremstår med brugsspor, huller i sadel, defekte eger på baghjul, rust på kæde og skruer. 7255 Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WAK45574B. Fremstår låst, med brugsspor, defekt sadel, mangler greb, rust på ...

Warennr.: 6122306
12:10
7230 Xzite racercykel
Xzite racercykel med 1 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WTT82038E. Fremstår låst, med brugsspor, defekt greb, rust på pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6118054
12:13
7287 Everton herrecykel
Everton herrecykel med 3 gear. Str. 59 cm. Stelnr. WBK223295C. Fremstår låst, med brugsspor, defekt forbremse, hul i sadel, rust på kæde og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122308
12:14
7282 Kildemoes el damecykel
Kildemoes el damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WBK350559K. Uden batteri, oplader og nøgle. Fremstår låst, med brugsspor, defekt forbremse, rust på baghjulsnav og eger. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122302
12:16
EUR 268
7281 Kildemoes el damecykel
Kildemoes el damecykel med 7 gear. Str. 47 cm. Stelnr. WBK238564D. Uden batteri, oplader og nøgle. Fremstår låst, med brugsspor, rust på baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122299
12:19
7290 Living damecykel
Living damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WCR58936K. Fremstår låst, med brugsspor, defekt eg på baghjul, rust på skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122314
12:21
7252 Jensen herrecykel
Jensen herrecykel med 7 gear. Str. 60 cm. Stelnr. WCK200158F. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122251
12:22
7280 Mbk herrecykel
Mbk herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WMB40999H. Fremstår låst, med brugsspor, løs for- og bagskærm, hul i sadel, rust på pedalarm, pedaler, skruer og kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122298
12:23
7257 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WBK233288G. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122257
12:24
7284 Von Backhaus damecykel
Von Backhaus damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WVBA03909H. Fremstår låst, med brugsspor, defekt bagskærm, rust på pedalarm og kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122304
12:25
7256 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WBK110896B. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, afslag på forskærm, rust på pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122256
12:26
7292 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel. Str. 48 cm. Stelnr. WBK034621E. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, rust på pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122316
12:27
7259 Batavus damecykel
Batavus damecykel med 7 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WTVBA8121443B. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, slidte greb, afslag på kædeskærm, rust på forhjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122259
12:28
7260 Raleigh damecykel
Raleigh damecykel. Str. 52 cm. Stelnr. WN38700H. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, rust på skruer, kæde, pedalarm, bagagebærer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122260
12:30
7254 Mbk damecykel
Mbk damecykel med 7 gear. Str. 46 cm. Stelnr. WMB56173G. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, rust på kæde, baghjulsnav og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122254
12:31
7291 Xzite herrecykel
Xzite herrecykel. Str. 57 cm. Stelnr. WTT37161M. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear og forskærm, rust på kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122315
12:32
7289 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel. Str. 52 cm. Stelnr. WBK225411C. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, rust på baghjulsnav, kæde, bagagebærer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122312
12:33
7293 Everton damecykel
Everton damecykel med 7 gear. Str. 44 cm. Stelnr. WBK10466K. Fremstår med brugsspor, rust på pedalarm og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122320
12:33
7296 Batavus damecykel
Batavus damecykel med 7 gear. Str. 49 cm. Stelnr. WTVBA0046896D. Fremstår med brugsspor, rust på baghjulsnav og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122326
12:34
7276 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 3 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WBK434569V. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer, bagagebærer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122292
12:35
7294 Winther damecykel
Winther damecykel med 7 gear. Str. 48 cm. Stelnr. WAV16576F. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, huller i sadel, rust på skruer og kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122322
12:37
7275 Batavus damecykel
Batavus damecykel med 7 gear. Str. 49 cm. Stelnr. WTVBA5029241J. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122290
12:38
EUR 101
7295 Mbk damecykel
Mbk damecykel med 3 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WMB51587A. Fremstår låst, med brugsspor, løs forskærm, rust på kæde og pedaler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122325
12:38
7251 Puch BMX barnecykel
Puck BMX barnecykel med 1 gear. Str. 25 cm. Stelnr. WBL67398M. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122248
12:39
7261 Batavus herrecykel
Batavus herrecykel med 8 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WTVU209108Z. Fremstår låst, med brugsspor, løs forskærm, defekt støtteben, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122261
12:40
7302 Nishiki herrecykel
Nishiki herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WN29250D. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb og sadel, rust på kæde, skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122334
14:26
7271 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WAK40620G. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122276
14:26
7263 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK49489B. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 6122263
14:27
12345...6»