Kategorie  Schätzpreis
12345...6» ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Centurion, damecykel, 7163
Centurion damecykel med 7 gear og stel str. 46. Stel nr. WAK45874B. Fremstår med brugsspor, rust og snavs på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5527648
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 10.12.2019
11:44:00
Batavus. Herrecykel, sort. 7685
Batavus Espresso. Herrecykel, sort. 7 gear. Stel str. 60. Stelnr.: WTVBA8016608H. Brugsspor, herunder opskåret lås, rust på kæde, manglende støttefod. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5524884
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 10.12.2019
12:15:00
Raleigh, damecykel, 7491
Raleigh damecykel med 3 defekte gear og stel str. 46. Stel nr. WN31149Z. Fremstår ulåst og med brugsspor på kæde og bagagebæger. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5516009
12:55:16
GT. MTB/Herrecykel, sort. 7697
GT. MTB/Herrecykel, sort. 24 gear. Stel str. 49. Stelnr.: WGT9144E. Brugsspor, herunder ridser og rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5524860
EUR 161 DK, Roskilde, Store Hedevej 10.12.2019
13:15:00
Samling cykler (4)
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK469563U. Fremstår låst og med brugsspor, revne i sadel og delvis defekt håndbremse. Centurion damecykel med 4 gear og stel str. 50. Stel nr. WAK74601R. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde, knækket skærme. Kildmoes ...
Warennr.: 5526440
13:18:56
Batavus, damecykel, 7441
Batavus damecykel med 7 gear og stel str. 52. Stel nr. WTVBA6268127A. Fremstår ulåst og med brugsspor, rust på kæde, samt defekte skærme og kurv. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5527572
13:48:00
Kildemoes, Herrecykel. 7300
Kildemoes, Herrecykel med 18 gear. Stel str. 54. Stel nr. WBK179045C. Fremstår med defekt håndbremse samt låst, defekt bagagebærer og brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5526756
13:48:01
Winther. Damecykel, sort. 7694
Winther 700. Damecykel, sort. 3 gear. Stel str. 54. Stelnr.: WAK33290A. Brugsspor, herunder opskåret lås, lidt rust og ridser, buler i skærm og hul i sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5524881
14:15:00
Samling cykler (4)
Sco, Herrecykel med 7 gear. Stel str. 56. Stel nr. WBL39095F. Fremstår låst samt med slitage. Kildemoes herrecykel med defekte gear og stel str. 55. Stel nr. WBK275365A. Fremstår med knækkede eger i baghjul, samt revne i sadel. Trek herrecykel med 7 defekte gear og stel str. 48. Stel nr. ...
Warennr.: 5526272
15:24:00
Raleigh, barnecykel, 7461
Raleigh barnecykel med 7 gear og stel str. 46. Stel nr. WN67313B. Fremstår ulåst og med brugsspor på stel og kæde, samt kraftig rust på styr. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5515966
15:49:00
X-Zite. Damecykel, sort. 7600
X-Zite. Damecykel, sort. 7 gear. Stel str. 47. Stelnr.: WTT63217J. Brugsspor, herunder opskåret lås, lidt rust og skrammer. Løshed i styr. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5524889
16:14:00
Ubekendt cykelproducent. Herrecykel, sort. 7693
Ubekendt cykelproducent. Herrecykel, sort. 3 gear. Stel str. 60. Stelnr.: WIC031597E. Brugsspor, herunder opskåret lås, defekt kædeskærm, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5526123
18:13:00
Batavus. Damecykel, sølvfarvet. 7714
Batavus Solar. Damecykel, sølvfarvet. 7 gear. Stel str. 52. Stelnr.: WTVBA6230773A. Brugsspor, herunder opskåret lås, defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5524862
18:22:00
Samling cykler (4)
Jupiter herrecykel med 7 defekte gear og stel str. 53. Stel nr. WMB90989C. Fremstår ulåst og med brugsspor, rust på kæde, revne/hul i sadel og knækket eg i hjul. Raleigh damecykel med 3 gear og stel str. 50. Stel nr. WN50242D. Fremstår låst og med brugsspor. Rust på kæde og defekte greb på ...
Warennr.: 5526502
18:39:00
Kildemoes. Damecykel, sort. 7591
Kildemoes City. Damecykel, sort. 5 gear. Stel str. 51. Stelnr.: WBK256350H. Brugsspor, herunder opskåret lås, rust. Forhjulet har sat sig fast. Manglende støtteben. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5525219
18:52:00
Nishiki. Herrecykel , sølvfarvet. 7610
Nishiki City Hybrid 207. Herrecykel, sølvfarvet. 3 gear. Stel str. 59. Stelnr.: WN06534Z. Brugsspor, herunder opskåret lås, rust. Defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5525115
18:53:00
MBK. Damecykel, hvid. 7700
MBK Octane Plus. Damecykel, hvid. 3 gear. Stel str. 50. Stelnr.: WMB42912C. Brugsspor, herunder opskåret lås, manglende støtteben, rust og skrammer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5526125
19:12:00
Batavus. Damecykel, grå. 7695
Batavus AtMos. Damecykel, grå. Stel str. 47. Stelnr.: WTVBA6093282A. Brugsspor, herunder opskåret lås, rust på kæde. Defekt gear og sæe, manglende bagskærm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5524880
19:24:00
Centurion. Herrecykel, hvid. 7702
Centurion Basic. Herrecykel, hvid. 6 gear. Stel str. 57. Stelnr.: WAK46994E. Brugsspor, herunder opskåret lås, rust. Defekt gear, hul i sæde, rust på kæde, forgaflen skal smøres. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5526126
20:12:00
Rossin racer cykel
Rossin racer cykel fra ca. 1990. Stel nr. WNR19975C. Stel str. 55 og 12 gear. Monteret med V-bremser og senere dæk. Fremstår med brugsspor, stedvis rust på stel. Slidte bremseklodser, samt snavs på kæde og tandhjul.
Warennr.: 5497585
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 10.12.2019
20:28:00
Samling cykler (4)
Damecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt støtteben samt sadel med hul. Låst. Stel str. 55 cm. Stel nr. WAK46300E Nishiki damecykel med 7 defekte gear og stel str. 47. Stel nr. WN25310C. Fremstår låst og med brugsspor, defekt sadel, mangler kædeskærm og rust på ...
Warennr.: 5526344
20:34:00
Samling cykler (5)
Samling cykler bestående af: Centurion herrecykel med 7 defekte gear og stel str. 51. Stel nr. WAK54597A. Fremstår låst med rust på kæde og tandhjul, samt løs kædeskærm og sløv håndbremse. Raleigh herrecykel med 3 defekte gear og stel str. 56. Stel nr. WNB07583U. Fremstår ulåst og med ...
Warennr.: 5509217
20:41:00
Cannondale SuperSix Evo, Ultegra carbon 2016, str. 56,
Cannondale SuperSix Evo, Ultegra carbon 2016, str. 56, Shimano Ultegra gear, kassette og bremsesæt, Rovai hjulsæt, Fizik sadel. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker, sælges uden pedaler
Warennr.: 5526492
EUR 1.342 DK, Vejle, Dandyvej 10.12.2019
20:48:00
EUR 1.047
Paketcykel Husqvarna 1930-tal
PAKETCYKEL, Husqvarna, 1930-tal, blå lackering i original.. . Proveniens: Butiken Oscaria Norrköping
Warennr.: 5527043
EUR 377 SE, Stockholms Auktionsverk, Norrköping 11.12.2019
10:00:00
Sehen Sie mehr
Samling cykler (4)
Kildemoes damecykel med 7 delvis defekte gear. Stel str. 50. Stel nr. WBK070742Z. Fremstår låst med brugsspor og ridser. Kildemoes damecykel med 7 defekte gear og stel str. 50. Stel nr. WBK090509A. Fremstår låst og med brugsspor, revner i sadel, defekt og knækket bagskærm samt løs front ...
Warennr.: 5526961
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 11.12.2019
10:30:00
Raleigh, Herrecykel. 7299
Raleigh, Herrecykel med defekte gear samt defekt håndbremse. Stel str. 60. Stel nr. WN34157S. Fremstår låst med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5527571
10:48:11
Centurion. Damecykel, blå. 7722
Centurion Challenger. Damecykel, blå. 7 gear. Stel str. 52. Stelnr.: WAK31081F. Brugsspor, herunder opskåret lås, lidt rust og skrammer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5524861
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 11.12.2019
11:36:00
Raleigh. Damecykel, hvid. 7593
Raleigh Shopping Alu. Damecykel, hvid. 7 gear. Stel str. 52. Stelnr.: WN06658L. Brugsspor, herunder opskåret lås, lidt rust og skrammer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5526117
11:40:00
Centurion, herrecykel, 7391
Centurion herrecykel med 7 defekte gear og stel str. 60. Stel nr. WAK33006C. Fremstår ulåst og med brugsspor, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5521884
12:16:25
Centurion, herrecykel, 7259
Centurion, herrecykel med 6 gear. Stel str. 57. Stel nr. WAK32077D. Fremstår låst, knækket kædeskærm, defekt forgaffel, samt brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5506571
12:25:00
12345...6»