Kategorie
Zeit
Schätzpreis
   Waren pro Seite   8 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
LG, 47'' LED fladskærm, model 47WS10
LG, 47'' LED fladskærm, model 47WS10. Fremstår med brugsspor. Ingen fjernbetjening eller kabler.

Warennr.: 6116810
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
12:02
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med BeoLab 7-40 højtaler.
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 fladskærms-tv med BeoLab 7-40 højttaler, monteret på motoriseret gulvstand. H. i alt 125 cm. Skæm mål 63,5 x 107,5 cm. Fjernbetjening, samt div. manualer medfølger. Virker i flg. rekvirent. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Pinkode til tv: 3974

Warennr.: 6104075
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
12:21
EUR 201
Sony 65' fladskærm. Model KDL-65W855A.
Sony 65' fladskærm. Model KDL-65W855A. Fjernbetjening og kabler medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6123167
13:28
LG, 55'' fladskærme, model 55WS10
LG, 55'' LED fladskærme, model 55WS10. Fremstår med brugsspor. Ingen fjernbetjening eller kabler.

Warennr.: 6116784
20:03
LG, 55'' fladskærm, model 55WS10
LG, 55'' LED fladskærm, model 55WS10. Fremstår med brugsspor og ridser. Ingen fjernbetjening eller kabler.

Warennr.: 6116794
20:11
Samsung, 55'' fladskærm, model PM55H
Samsung, 55'' LED fladskærm, model PM55H. Fremstår med brugsspor. Ingen fjernbetjening eller kabler.

Warennr.: 6116801
20:17
EUR 87
Samsung 75 4K UHD Smart TV UE75MU6175
Samsung 75" 4K UHD Smart TV UE75MU6175 kombinerer flot design med 4K UHD med HDR. Medfølges af smart fjernbetjening samt strømkabel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Warennr.: 6121397
EUR 537 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29.11.2021
20:55
EUR 268
Samsung 40'' fladskærm, model UE40B6050VW
Samsung 40'' fladskærm, model UE40B6050VW. Fremstår med brugsspor, ingen fjernbetjening.

Warennr.: 6116844
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 30.11.2021
15:36