Kategorie  Schätzpreis
Nur deLuxe-Artikel Nur Artikel in der gewählten Sprache Gebrauchtwaren
  ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Dolce & Gabbana bikerjacka i svart präglat skinn
DOLCE & GABBANA, bikerjacka i svart präglat skinn med vita detaljer och fickor i sidorna, IT storlek
Warennr.: 5498776
EUR 325 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 14.11.2019
13:36:00
Sehen Sie mehr
Burberry. Nougatfarvet 3/4 lang herrefrakke str. 50.
Burberry. Nougatfarvet 3/4 lang herrefrakke, monteret med quiltet foer og inder strikkrave. Fremstår med få brugsspor. Str. 50.
Warennr.: 5480132
EUR 268 DK, Hørsholm, Hammervej 1 14.11.2019
19:45:00
EUR 121
Burberry. Cremehvid herre dunjakke str. 50.
Burberry. Cremehvid herre dunjakke, foer i klassisk burberry tern, hætte og benknapper. Fremstår med få brugsspor. Str. 50.
Warennr.: 5480131
20:00:00
EUR 94
Amoress skinnrock
AMORESS, herrrock i skinn, med innerfoder, etikettmärkt Amoress, PK- Husef Stockholm, 212200längd ca 130 cm
Warennr.: 5499234
EUR 186 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 15.11.2019
13:38:00
Sehen Sie mehr
Klassisk herre vinter jakke fra Nobis str. XL
Klassisk herre vinterjakke fra Nobis. Vand- og vindtæt. Sort yderstof med struktur. Under yderstoffet gemmer der sig en Sympatex membran, der effektivt holder vand ude indtil et vandsøjletryk på 10.000 mm. Membranen gør samtidig parkaen vindtæt og åndbar. For at sikre 100% vandtæthed er alle ...
Warennr.: 5443730
EUR 671 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 16.11.2019
18:45:00
Moncler. Herredunjakke i blå str. 5 svarende til str. EU 54
Moncler. Dunjakke i blå. Str. 5 svarende til str. Eu 54. Jakken er med lynlåslommer, samt lynlåslukning. Længde ca. 70 cm, ærmelængde ca. 68 cm, brystbredde ca. 120 cm. Fremstår med brugsspor samt defekt lynlås.
Warennr.: 5496298
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 16.11.2019
20:25:00
Dolce & Gabbana byxor
DOLCE & GABBANA, byxor, skinn, invändigt fodrade med leopardmönstrat silke, beslag i gulmetall märkt "Dolce & Gabbana", märkt med etikett invändigt "Dolce & Gabbana Made in Italy", midjemått ca 80 cm, innerbensmått ca 78 cm.
Warennr.: 5499833
EUR 139 SE, Stockholms Auktionsverk, Göteborg 17.11.2019
10:26:00
Sehen Sie mehr
DOLCE & GABBANA,
DOLCE & GABBANA, jacka, herr, läder, knappar i gulmetall med dekor av örnar, IT storlek 50 enligt etikett, två innerfickor, märkt på etikett "Dolce & Gabbana Made in Italy".
Warennr.: 5499834
EUR 186 SE, Stockholms Auktionsverk, Göteborg 17.11.2019
10:27:00
Sehen Sie mehr
Fodboldtrøje signeret af Ibrahim Sadiq, FC Nordsjælland – Til fordel for Pan Idræt og kampen mod homofobi i fodbolden
Unik FC Nordsjælland spillertrøje fra Ibrahim Sadiq. Denne trøje er signeret på ryggen af Ibrahim Sadiq. Trøjen er blevet brugt i Superliga kampen FCN – OB den 16. August 2019. Trøjen er af mærket Nike og str. Small. FC Nordsjælland skrev Danmarkshistorie i august, da de som det ...
Warennr.: 5500755
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 17.11.2019
13:16:16
Burberry. Trenchcoat herremodel
Burberry trenchcoat. Herremodel, str. ca. M Dobbeltradet, ærmelængde fra skulder til håndled 53 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 158 cm. Rygmål 57 cm. Skal renses, enkelte pletter på ærme/nakke.
Warennr.: 5488092
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 19.11.2019
19:49:00
Burberry Oilskins herrejakke str. 50/L
Burberry Oilskins herrejakke str. 50/Large.
Warennr.: 5497186
20:21:00