Kategorie  Schätzpreis
ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Borsalino hat af grå uld
Borsalino hat af grå uld. Mrk.: Borsalino Grand Prix Paris 1900. Importato da Julius Kopp, Copenhagen. Størrelse 55. Fremstår med alm. brugsspor.
Warennr.: 5510182
EUR < 125 DK, Hørsholm, Hammervej 1 10.12.2019
20:22:00
chelsea trøje
Chelsea spillertrøje, hjemme, signeret af hele holdet. Certificeret 1. februar 2014: Cech Ivanovic Cole Luiz Ramires Lampard Torres Oscar Mikel Schürrle Salah Ginkel Hazard Ba Matiã Willian Cahill Terry Azpilicueta Eto´o
Warennr.: 5521791
EUR 201 DK, Helsingør, Støberivej 11.12.2019
19:46:00
EUR 114
real madrid trøje
Real Madrid spillertrøje, udebane, Champions League Edition. Certificeret 1. februar 2014: Casillas Varane Pepe Ramos Coentrao Khedira Ronaldo Benzema Bale Marcelo Alonso Carvajal Casemiro Arbeloa Modriã Jesé di Maria Isco Illarramendi López Manager Carlo Ancelotti Assistant Manager Zinedine ...
Warennr.: 5521790
19:55:00
EUR 101
Burberry. Herrejakke. Str. 50/L
Burberry. Sort herrejakke i 72 % bomuld med et Oilskin look. Lukkes med lynlås og knapper. Stiklomemr med knaplukning. Inderlomme med lynlås. Str. 50/Large. Fremstår med minimale brugsspor.
Warennr.: 5527809
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 11.12.2019
20:17:00
Dolce & Gabbana byxor
DOLCE & GABBANA, byxor, skinn, invändigt fodrade med leopardmönstrat silke, beslag i gulmetall märkt "Dolce & Gabbana", märkt med etikett invändigt "Dolce & Gabbana Made in Italy", midjemått ca 80 cm, innerbensmått ca 78 cm.
Warennr.: 5527332
EUR 141 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 11.12.2019
21:56:00
Sehen Sie mehr
Amoress skinnrock
AMORESS, herrock i skinn, med innerfoder, etikettmärkt Amoress, PK- Huset Stockholm, 212200, längd ca 130 cm
Warennr.: 5528244
EUR 188 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 12.12.2019
16:22:00
Sehen Sie mehr
Dolce & Gabbana bikerjacka i svart präglat skinn
DOLCE & GABBANA, bikerjacka i svart präglat skinn med vita detaljer och fickor i sidorna, axelbredd ca 55 cm
Warennr.: 5528326
EUR 282 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 12.12.2019
19:30:00
Sehen Sie mehr
manchester city spillertrøje
Manchester City, udebanetrøje, signeret af hele holdet. Certificeret 1. februar 2014: Hart Richards Kompany Zabaleta Lescott Milner Nasri Negredo Dzeko Kolarov Garcia Navas Aguero Rodwell Silva Clichy Fernandinho Demichelis Nastasiã Jovetiã Touré Manager Manuel Pellegrini.
Warennr.: 5521788
EUR 201 DK, Helsingør, Støberivej 12.12.2019
19:42:00
Barcelona spillertrøje
Barcelona udebane, signeret af hele holdet. Certificeret 1. februar 2014 Victor Valdés, Martin Montoya, Gerard Piqué, Casc Fabregas, Carles Puyol, Xavi Hernandez, Pedro Rodriguez, Andrés Iniesta, Alexis Sánchez, Lionel Messi, Neymar Jr., Jonathan dos Santos, José Manuel Pinto, Javier Mascherano,...
Warennr.: 5521787
19:54:00
Arsenal spillertrøje
Arsenal spillertrøje / fodboldtrøje, udebane, signeret af hele holdet. Certificeret 1. februar 2014: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Koscielny, Rosický, Arteta, Podolski, Wilshere, Özil, Giroud, Walcott, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Monreal, Cazorla, Flamini, Fabiański, Diaby, ...
Warennr.: 5521786
20:15:00
Prada, collegejacka/bomberjacka. Storlek 56 EU.
Prada, collegejacka/bomberjacka. Storlek 56 EU. Grön, resårkant och resårkrage, dragkedja, raglanärm. 100% nylon i jackan, polyester i fodret. Möjligt modellnummer CN 190/112 A. Made in Bulgaria Längd nacke till fåll 69 cm, ryggbredd ca 48 cm, ca ...
Warennr.: 5497316
EUR 282 SE, Täby Auktionsbyrå, Kemistvägen 12.12.2019
22:48:00
EUR 38
Burberry trenchcoat
BURBERRY, trenchcoat, storlek 58 Long, längd 127 cm
Warennr.: 5528651
EUR 141 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 13.12.2019
15:19:00
Sehen Sie mehr
Johnny Line, Armani, kavaj-blazer. Storlek 54.
Johnny Line, Armani, kavaj-blazer. Storlek 54. Mörkt brun, tryckknappar, upprätt kort krage och slag. Modell K1G540 Kemtvätt. Längd nacke till fåll 77 cm, axelvidd ärm-ärm 46 cm, ärmlängd kulle till fåll 68cm. Gott skick.
Warennr.: 5497317
EUR 226 SE, Täby Auktionsbyrå, Kemistvägen 13.12.2019
22:43:00
EUR 33
Klassisk herre vinter jakke fra Nobis str. XL
Klassisk herre vinterjakke fra Nobis. Vand- og vindtæt. Sort yderstof med struktur. Under yderstoffet gemmer der sig en Sympatex membran, der effektivt holder vand ude indtil et vandsøjletryk på 10.000 mm. Membranen gør samtidig parkaen vindtæt og åndbar. For at sikre 100% vandtæthed er alle ...
Warennr.: 5443730
EUR 671 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 14.12.2019
17:01:00
EUR 148
4768 Vinterjakke Norway Geographical str. L
4768 Vinterjakke Norway Geographical str. L. Jakken er med 4 trykknaplommer, hætte samt lynlåslukning. Længde ca. 84 cm, ærmelængde ca. 65 cm, brystbredde ca. 130 cm. Fremstår ubrugt. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5529576
EUR 242 DK, Herlev, Dynamovej 14.12.2019
17:26:00
Chrysalis jacka
CHRYSALIS, jaktrock, samtida, 100% ull, storlek medium, längd 89 cm. . Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman's Auction
Warennr.: 5530720
EUR 141 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 15.12.2019
19:09:00
Sehen Sie mehr
Burberry. Nougatfarvet 3/4 lang herrefrakke str. 50.
Burberry. Nougatfarvet 3/4 lang herrefrakke, monteret med quiltet foer og inder strikkrave. Fremstår med få brugsspor. Str. 50.
Warennr.: 5504710
EUR 268 DK, Hørsholm, Hammervej 1 15.12.2019
20:29:00
Smoking samt Jaquette
SMOKING, JAQUETTE och STORMHATT, smoking jacka samt olivgröna smokingbyxor, 1900-talets första hälft, strl ca 50/52, samt tredelad Jaquett, strl ca 50, vit halsduk i siden, fluga, diverse accesoarer för en gentleman samt käpp, stormhatt från London, storlek ca 56, samt ytterrock, av märket Van Gils. . . Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman's Auction
Warennr.: 5530804
21:13:00
Sehen Sie mehr