Kategorie  Schätzpreis
ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Bose Lifestyle, model AV18; DVD-baseret hjemmebiograf
Bose Lifestyle model AV18; DVD-baseret hjemmebiograf med 5 stk. højtalere samt subwoofer. Anlægget indeholder DVD-afspiller samt FM radio. Medfølgende div. kabler, beslag til ophængning samt konverter til Smartphone. Ej testet. Virker ifølge rekvirent. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og ...
Warennr.: 5531086
EUR 349 DK, Roskilde, Store Hedevej 16.12.2019
19:27:00
EUR 161
Bang & Olufsen. Beosound3, Beo5 m.v.
Bang & Olufsen. Diverse udstyr, heriblandt Beosound3, Master Control Panel 5000 (afslag på hjørne), Beo5 fjernbetjening, 2 Beolink W1, par Beolab4 vægbeslag. Fremstår med varierende brugsspor, enkelte manglende ledninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan ...
Warennr.: 5529313
EUR 134 DK, Aarhus, Egå Havvej 17.12.2019
19:50:00
Bang og Olufsen, samling hifi udstyr. (3)
Bang og Olufsen, samling hifi udstyr bestående af : Beogram 4004 pladespiller, Beomaster 4000 Radio/forstærker, Beocord 1700 båndoptager. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3).
Warennr.: 5532411
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 17.12.2019
19:57:00
EUR 114
Bang & Olufsen. Beosound 4
Bang & Olufsen. Beosound 4, type 2851, radio og cd-afspiller. Vægbeslag, Beo4 og Beo5 fjernbetjening medfølger. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme
Warennr.: 5529312
EUR 268 DK, Aarhus, Egå Havvej 17.12.2019
20:43:00
EUR 121
Audison Thesis HV Venti, 2-kanals forstærker, demo / udstillingsmodel
Audison Thesis HV Venti, håndbygget 2-kanals forstærker. TEKNISKE DATA: Output ved 1 % total harmonisk forvrængning: 2 kanaler ved 4 Ohm: 1 x 200 Watt 2 kanaler ved 2 Ohm: 1 x 400 Watt 2 kanaler ved 1 Ohm: 1 x 650 Watt 2 kanaler mono ved 4 Ohm: 1 x 800 Watt 2 kanaler mono ved 2 Ohm: 1 x ...
Warennr.: 5497085
EUR 4.295 DK, Herning, Engdahlsvej 17.12.2019
20:45:00
EUR 2.148
Bang & Olufsen. Grammofonværk, type 512.
Bang & Olufsen. Pioner 512 radio og pladespiller i kabinet af nøddetræ, front med låge bag hvilke hylde til plader. 1950erne. H. 82 cm. B. 94 cm. D. 38 cm. Original dokumentation, mm medfølger. Fremstår med aldersrelateret brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5534624
EUR < 125 DK, Aarhus, Egå Havvej 18.12.2019
12:31:49
Bang & Olufsen, BeoCenter 2 master unit.
Bang & Olufsen, BeoCenter 2 master unit. Designet af David Lewis og udført i børstet aluminum, med CD og DVD-afspiller samt FM/AM radio med RDS, navngivning af 60 radiokanaler fodstand medfølger. Strømkabel mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5533791
EUR 268 DK, Aarhus, Egå Havvej 18.12.2019
19:15:00
EUR 128
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 3 på gulvstand. (2)
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 3, monteret på standere. H. 83 cm. Fremstår med brugsspor, overfladeridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 5480357
EUR 725 DK, Vejle, Dandyvej 20.12.2019
20:13:00
EUR 87
NAD Surround Sound Reciever T 758
NAD Surround Sound Reciever T 758 med fjernbetjening og strømledning. H: 17 cm. B: 43,5 cm. D: 37 cm. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.
Warennr.: 5504670
EUR 349 DK, Vejle, Dandyvej 21.12.2019
20:16:00