Kategorie  Schätzpreis
ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Bang & Olufsen, anlæg, fire højtalere og fjernbetjening (8)
Bang & Olufsen, anlæg Beogram CD 5500, Beomaster 5500, Beocord 5500. par væghøjtalere Beolab 4500, par små højtalere Beovox CX 50 samt en fjernbetjening Terminal 3300. Fremstår med brugsspor, ene væghøjtaler med mærker på metal. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5504450
EUR 242 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23.11.2019
18:54:00
EUR 121
Marshall bluetooth højtaler
Marshall bluetooth højtaler. H. 16, B. 26, D. 15 cm. fremstår med lette brugsspor.
Warennr.: 5506478
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 23.11.2019
19:05:00
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 3 på gulvstand. (2)
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 3, monteret på standere. H. 83 cm. Fremstår med brugsspor, overfladeridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 5480357
EUR 805 DK, Vejle, Dandyvej 23.11.2019
20:33:00
EUR 537
Audison Thesis HV Venti, 2-kanals forstærker, demo / udstillingsmodel
Audison Thesis HV Venti, håndbygget 2-kanals forstærker. TEKNISKE DATA: Output ved 1 % total harmonisk forvrængning: 2 kanaler ved 4 Ohm: 1 x 200 Watt 2 kanaler ved 2 Ohm: 1 x 400 Watt 2 kanaler ved 1 Ohm: 1 x 650 Watt 2 kanaler mono ved 4 Ohm: 1 x 800 Watt 2 kanaler mono ved 2 Ohm: 1 x ...
Warennr.: 5497085
EUR 4.295 DK, Herning, Engdahlsvej 23.11.2019
20:35:00
EUR 2.416
Bang & Olufsen, pladespiller Beogram 1200, par højtalere Beovox CX 100 og en 'Cona' subwoofer (5+)
Bang & Olufsen, pladespiller Beogram 1200, et par højtalere Beovox CX 100 og en 'Cona' subwoofer h.27 cm Ø 42 cm, samt en fjernbetjening Terminal 3300 og ledninger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5507752
EUR 201 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24.11.2019
14:26:00
Bang & Olufsen. BeoSound 5 musikanlæg
Bang & Olufsen. BeoSound 5 musikanlæg, Beolab Transmitter 1 samt Beomaster 5 samt div ledninger til samme samt fjernbetjening m.m. Fremstår med brugsspor, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5482923
EUR 403 DK, Helsingør, Støberivej 24.11.2019
19:37:00
EUR 376
Bang & Olufsen. Beocenter 9300, Beovox 6000 og Beovox CX100, DAB Plus radio og Beo4 fjernbetjening (7)
Bang & Olufsen anlæg bestående af: Beocenter 9300 2 stk Beovox RL 6000 højtalere samt 2 stk. Beovox CX 100 højttalere, Beo4 fjernbetjening samt DAB Plus radio. Kabler medfølger samt manual til Beocenter 9300. Fremstår med almindelig brugsspor, kassettebåndoptager virker dog ikke. Lauritz.com ...
Warennr.: 5507428
EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24.11.2019
20:30:00
EUR 114
Geneva Lab model S, rød, model M.
Geneva Lab model S, rød højglans lak, model M. Fjernbetjening medfølger. H. 19. B. 37. D. 25 cm. Kabler medfølger ikke. Enkelte småridser, ellers med minimale brugsspor.
Warennr.: 5382837
EUR 201 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24.11.2019
20:49:00
NAD Surround Sound Reciever T 758
NAD Surround Sound Reciever T 758 med fjernbetjening og strømledning. H: 17 cm. B: 43,5 cm. D: 37 cm. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.
Warennr.: 5504670
EUR 349 DK, Vejle, Dandyvej 24.11.2019
20:56:00
EUR 101
Dynaudio højttalere, 500 serien (2)
Dynaudio højttalere, 500 serien, renoveret i 2018. fremstår med mindre/alm. brugsspor (2)
Warennr.: 5497128
EUR 940 DK, Odense, Kratholmvej 25.11.2019
20:23:00
EUR 564
Tre pladespillere mm (6)
Tre pladespillere Numark, Lenco og Technics SL-B31 med Beomaster 1000 og højtalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6)
Warennr.: 5510474
EUR 671 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26.11.2019
15:48:00
Bang & Olufsen. BeoSound4 anlæg, et par BeoLab4 højttalere (3)
Bang & Olufsen, BeoSound4 anlæg på stander samt et par BeoLab4 højtalere. Der medfølger div. kabler / ledninger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (3)
Warennr.: 5510259
EUR 510 DK, Odense, Kratholmvej 26.11.2019
20:14:00
EUR 188
Bang og Olufsen. Beocenter 2300 m. 2 Beolab 6000 højtalere (3)
Bang & Olufsen. Et par BeoLab 6000 højtalere samt BeoCenter 2300 anlæg med CD og radio, fjernbetjening, vægophæng og ledninger medfølger. H. på højtalere: 110 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Warennr.: 5507665
EUR 161 DK, Herlev, Dynamovej 26.11.2019
20:17:00
EUR 94
Bose. Lifestyle V-Class, Home Theater System
Bose Lifestyle V-Class System. Hjemmebiograf, komplet med 5 højtalere, subwoofer, display, kontrolpult, fjernbetjening, ledninger, manualer og Setup & Demonstration DVD. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5509401
EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 26.11.2019
20:40:00
EUR 161
Bang & Olufsen. Grammofonværk, type 512.
Bang & Olufsen. Pioner 512 radio og pladespiller i kabinet af nøddetræ, front med låge bag hvilke hylde til plader. 1950erne. H. 82 cm. B. 94 cm. D. 38 cm. Original dokumentation, mm medfølger. Fremstår med aldersrelateret brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5512161
EUR < 125 DK, Aarhus, Egå Havvej 27.11.2019
18:07:00
Bang & Olufsen. Beosound 1
Bang & Olufsen. Beosound 1 med cd afspiller. Fremstår med brugsspor. Brugervejledning medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5510492
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 27.11.2019
19:45:00
BOSE QUIETCOMFORT 25 (QC25) hovedtelefoner
BOSE QUIETCOMFORT 25 (QC25) hovedtelefoner, sort. I original etui. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5512104
EUR 134 DK, Vejle, Dandyvej 27.11.2019
20:40:00