Kategorie  Schätzpreis
ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
El-scooter
El-scooter. Ubekendt mærke. Udgået fra Senior Giganten. Fremstår med brugsspor, herunder revne i forlygte. Nøgle mangler. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5523816
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 10.12.2019
20:19:00
Harley Davidson motorcykel, Shovel Head FLH 1200, 1969
Harley Davidson motorcykel, Shovel Head FLH 1200, årgang 1969, 3590 miles, gennemgribende renoveret i 2016 bla. med nye 1340 cylinder/stempler. Original udstødning, bag-gaffel og baghjul, ekstra fremflyttersæt samt en del diverse løsdele med følger. Kører stabilt og helt uden problemer. Fremstår ...
Warennr.: 5510473
EUR 11.812 DK, Odense, Kratholmvej 10.12.2019
20:30:00
EUR 6.443
Velo Solex. Retro knallert, model 5000
Velo Solex model 3800. Retro knallert; stel af metal; to-takts motor. 1970'erne. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder rust. Ej testet. Defekter og mangler må påregnes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5525354
EUR 322 DK, Roskilde, Store Hedevej 11.12.2019
20:31:00
EUR 228
Svalan moped
SVALAN, moped, 1950-tal, Sachsmotor, lackerad stålstomme, 2 växlad handväxel, ramnummer 505118
Warennr.: 5528171
EUR 282 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 12.12.2019
13:00:00
Sehen Sie mehr
Lindebjerg el-scooter, model LM 350, fra 2018
Lindebjerg el-scooter, model LM 350. Købt i dec. 2018. Har stadigt 2 års garanti. Rolatorholder. Opgraderet, justerbart sæde. 2 nøgler, regnslag, manual & oplader medfølger. Minimale brugsspor; har kørt ganske lidt / forsvindende lidt.
Warennr.: 5526909
EUR 671 DK, Odense, Kratholmvej 12.12.2019
21:15:00
EUR 430
Senior scooter mrk. Eloped
Eloped Scooty, rød. Elmoped. Længde 151 cm, bredde 64 cm, højde 122 cm med bagspejle,102 uden, vægt 60 kg, 2 stk 12V batterier 24 volt, maks hastighed 15 km / t, afstand 40-50 km pr. opladning, 6-8 timers opladning, max 14, 400w baghjulstræk med magnetbremse, belastningskapacitet 120 kg, ...
Warennr.: 5514860
EUR 537 DK, Herning, Engdahlsvej 12.12.2019
21:20:00
Honda CX 500 'Scrambler' / Cafe racer, motorcykel.
Honda CX 500 'Scrambler' / Cafe racer. Ombygget Honda CX 500 C. Tank sandblæst og lakeret, nyt caferacersæde betrukket med brunt kunstlæder, kardantræk, dobbelt skivebremser på forhjul, tromlebremse på baghjul, aluminiums stjernefælge monteret med offroad dæk. Stel nr. PC013103675. ...
Warennr.: 5526170
EUR 2.685 DK, Herlev, Dynamovej 13.12.2019
20:09:00
EUR 966
Susuki GSX 1100 F, årg 1992
Suzuki GSX 1100F årgang 1992. Farve: Grå. Stelnummer: GV72C106845 . KM: 97519 KW 74. Vægt 273 kg. Totalvægt 455 kg. Indregistret 1. gang marts 1992 i Tyskland. Synet marts 2019 i dk og toldsynet ved Import. Dansk Registreringsafgift betalt April 2019. Uden nummerplader 1 stk. nøgle ...
Warennr.: 5493177
EUR 2.685 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 15.12.2019
08:51:55
Jagaur MK2 1961 3,8L
Jagaur MK2, 1961 Modell 3,8L, 6 Zylinder Motor. Weiß mit rotem Interieur. Knock off Felge mit vier Sommerreifen, neue Winterreifen mit pulverlackierten Felgen gleichen Typs inkl. Das Auto wurde 1994 aus Schweden importiert. Erste Zulassung in Norwegen 12.08.94. VIN Nr. 1J1915. Reifenmaße original...
Warennr.: 5497301
EUR 42.659 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 16.12.2019
21:37:00
EUR 8.333